• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Děkuju Aji :slight_smile: . Kdyby nebylo zbytí, tak si nějaký bylinkový čaj určitě koupím. Naštěstí mi bylinkový čaje nevadí. Raději vypiju urologický čaj než zelený. Ten vážně nemůžu. Je mi po něm špatně. Převážně teď piju rooibos, který neobsahuje tein a je mi po něm dobře.
15. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
Drndi, taky ti přeju, abys u doktorky zjistila případné těhu a ne něco jiného. Já se tento cyklus obávám, že snad nebudu mít ani ovuli a že nedostanu ani MS. Teda aspoň gyndař mě tak vystresoval. Prý si myslí, že kvůli té nízké sliznici ani MS nedostanu a že nevidí folikuly a snad mám PCO. No hrůza.
15. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
Aji, tak zkus zmenit doktora, jinej dr. jinej nazor, je divny, ze ani neresil to PCO... :frowning2:
15. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
Jo, už jsem mluvila se ségrou, dělá na porodnici a objedná mě k nějaké dobré doktorce. Buď k ní budu chodit, nebo se na mě jen koukne, jestli má můj doktor pravdu. Holky z jiné diskuze mi poradili, že by mi měl doktor vzít krev a udělat hormonální profil, tak až půjdu na tu kontrolu, hned mu to řeknu. Snad se bude konečně pak něco dít.
15. říj 2009 v 07:50  • Odpověz
tak prima, jestli ti ségra dohodí dobrou dr... a kdy máš jít na kontrolu k tomu svému?
15. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
Zebraf, za 14 dní, tak asi tam nalítnu hned 26.10., ať mám klid.
15. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahojík..tak si myslím ,že ovu včera proběhla,hodně mě bolelo břicho-dnes už vůbec,OT byl hodně pozitivní,ikdyž teploty jsou divně..v pondělí byla za celý cyklus nejnižší 36.4 a pak každý den byla stupínek vyšší,včera 36.6 dnes 36.7..tak nevím čím se řídit,uvídím kdy dorazí ta červená formule :frowning2: snažilkujeme se od pondělí každý den,ještě raději pár dní budeme,to by vtom byl čert aby to nevyšlo :wink:
Jinak když sem byla těhotná já,tak sem taky o tom ani nevěděla,kdybych nechodila každý týden na UTZ a na injekce,tak ani nevím žeje bříšku miminko,bříško mi začalo rust až tak koncem 5 měsíce,jedinej problém co jsem měla bylo že mě od začátku do konce hrozně bolelo v křížích a pálila žáha,mudr mi dal nějaký gel a po tom sem zaručeně vždy zvracela a to mi špatně jinak nebylo nikdy,docela mi na žáhu pomáhalo popíjení vlažného mléka..
15. říj 2009 v 08:09  •  3 děti  • Odpověz
Holky, já si včera teda koupila ovu test, to byla drahota, dali mi nějakej s tou kazetkou, takže 65kč. Teď jen abych ho nevyplácala zbytečně, nevím, kdy mám testit, jsem teď 14DC a ovuli mívám tak 17DC, tak to zkusím za 3dny. Chci schválně vědět, jestli má gyndař pravdu a ovuli mít vůbec nebudu. Pak mu ten test donesu ukázat, kdybych ji náhodou měla! :wink:
15. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
Aji jasně že by ti měl doktor udělat hormonální profil-to je základ z toho každý doktor vychází,jak ti v těle fungují hormony,pokud nemíváš ovulaci a máš jen slabou MS tak máš určitě nízkou hladinu hormonu,já mám velice nízkou hladinu progesteronu,bez injekcí sem nedostvala ani MS ani sem nemohla donosit miminko,ted beru utrogestan cyklus se upravil na 30dní a sem tam i ovuluju..na to beru clostil..ten hormonální profil si prostě nechej udělat,hned bude o něco jasněji.kamarádka taky nedávno změnila doktrora,tak se snaží už víc než rok a pul a ten jí hned delal HP a všechna možná vyšetření a zjistilo spoustu příčin,otěhotnět muže jen uměle,ale aspon ví na čem je,tak by se snažili a nic
15. říj 2009 v 08:16  •  3 děti  • Odpověz
Pajinko, jo, už se těším na tu kontrolu, že se snad věci dají do pohybu. Mně je právě divný, já neměla nikdy problémy s MS, minulá MS přišla jen o týden později a byla docela silná. Ovulaci jsem taky normálně měla, teda test jsem nedělala, ale bolel mě vaječník a měla jsem ten bílkový hlen. Navíc před 2 měsíci gynekolog viděl folikul, to mi přijde fakt divný. No uvidíme, nějak to dopadne, hlavně, že se s tím dá něco dělat.
15. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ráno, holky. Já mám dneska mizernou náladu, jsem unavená a všechno mě štve. Chjo. Snad to brzy přejde... :unamused:
15. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Holky to je fakt hrozný,kolik problémů může být okolo otěhotnění :frowning2: .... Ta má to,ta trpí tímhle atd atd... Je to vážně šíííílený!!!! :frowning2: No určitě není kec to,že jednou vymřeme na to,že se nebudeme moci rozmnožovat :unamused: ... Protože za dob mojí mamky byla těhotná každá dvacítka hned!!!!!!! A když už se stalo,že některá nemohla mít dítě,tak to byla neuvěřitelná událost a všichni o tom věděli,protože to bylo něco v podstatě nevídaného!!!!! Rarita!!!!!! Dneska bych řekla,že je to tak 50 na 50. Polovina holek co znám si ,,těhotní,, bez problémů,ale druhá polovina má nějaké potíže.... A teď si to vemte jen za 50 let - jak to asi bude vypadat,pokud to půjde tímhle tempem????!!!! :unamused:
15. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
jarmulko máš uplnou pravdu,taky mslím že je to ted tak půl na půl polovina holek otěhotněla prostě hned ikdyž jedna ani nechtěla,další 2 si to prostě naplanovali prostě vysadili HA a hned další MS už nedostaly a další si naplanovala dokonce hodčičku hned první měsíc kdy si to vypočítala tak otehotněla a no a pak jsou tady co jim to nejde ani s léky..sestra ta otehotněla v 18 letecha ni nevěděla jak ,pak se snažili a dolší skoro 10let,s tím že jsou zdraví a nešlo jim to ,po 10letech najednou otěhotněla přirozeně..asi máme šanci každá,ale každý měsíc to zkamání je už moc dlouhé
15. říj 2009 v 08:33  •  3 děti  • Odpověz
Holky, já mám taky blbou náladu. Nejvíc mě štve ta tchýně, nevím, jestli jsem vám to tu psala, že je v nemocnici a selhávají ji játra a ledviny. Vypadá to bledě, nechci myslet na nejhorší, ale když jsem ji včera viděla, byla to úplná mrtvola. Manža brečel, to jsem ho viděla brečet poprvé. :frowning2:
15. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Ajinko to je mi moc líto!!!!! Musíš být silná - je to tvýho manži maminka a teď tě právě ON moc potřebuje!!!!! Sám je z toho zničený,bojí se.... A ty bys mu teď měla dodávat odvahu,nechat ho se o tebe opřít,musí cítit,že na to není sám a že se má na koho obrátit... Vím,je to hodně těžké a tebe to určitě bolí také moc,ale přeci jen je to jeho maminka,vychovávala ho a teď je to právě on,kdo potřebuje cítit oporu.... :frowning2: Určitě to spolu zvládnete!!!!! Moc Vám i mamince držím palečky,aby to dobře dopadlo!!!!!!!!!!
15. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
aji to je mi líto,každá nálada se prý podepisuje i na reprodukčním cyklu,zvlášt pokud není v rodině pohoda,člověk je pak vystresovaný a tím víc se oddaluje otěhotnění..
dokoři už ted umění spoustu věcí uvidíš dají tchýni dohromady,aby si mohla brzo užívat babičkovské role :wink:
15. říj 2009 v 08:50  •  3 děti  • Odpověz
Holky, díky za podporu. Já manžu podporuju, on mi kolikrát taky byl oporou. Je mi ho líto, on je vždycky takovej vtipálek a flegmouš, ale tohle prostě za hlavu hodit nejde. Je to máma, tak je to těžký. Snad to nějak zvládneme a doktoři tchýni pomůžou, dnes už umí zázraky.
Vždyť já vlastně ani teď nemůžu otěhotnět, takový stresy a problémy všude, to by se nám narodil nějaký nerváček. Tak nejdřív všechno pěkně urovnáme a pak otěhotním. :wink:
15. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
ajo, vím že je to teď těžký, ale soustřeďte se na to, aby to pro dopadlo nejlíp PRO MANŽELOVU MAMINKU. Vím, každej má tendence si přát aby to dopadlo tak, aby tady ten člověk zůstal, ale proč? Hlavně kvůli sobě, protože si neumí představit svůj život bez toho člověka. Je nesmírně těžké, ale zároveń taky důkazem největší lásky, přát si to nejlepší pro toho člověka. Občas to totiž bývá už odchod. Absolvovala jsem si tohle s Honzou před čtyřmi lety, kdy jeho teta dostala mrtvici. Šli jsme za ní do nemocnice a bylo jasný jak to skončí. Honza taky brečel jak želva, cestou domů. Teta se držela dva měsíce, ale nebylo to k ničemu.... Na naší jedné procházce jsem mu řekla "Honzo, nech ji jít...." to bylo nějak po vánocích. A teta odešla na nový rok.

Samozřejmě pokud by se maminka měla vrátit plnohodnotně do života, bude to to nejlepší co být může. :wink:
15. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Jo, já furt doufám, že to dobře dopadne. Uvidíme, musíme věřit. A když bude muset odejít, budeme to muset nějak zvládnout. :unamused:
15. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Holky, kdepak jste? Jste mě tu nechaly samotnou :confounded:
15. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
krmila jsem juniora, měl ke svačině polívku aby se zahřál brouček
:slight_smile:
15. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
No jo, tak to tě omlouvá pepi! Já jsem v práci a nebaví mě to tu. Nejradši bych šla domů za miláčkem, aby mu nebylo smutno z mamky. Ale odpolko budu s ním a uděláme si hezký večer. něco dobrého mu uvařím.
15. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
aji, kolik mamince je let?
15. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
dobré ráno.. nebo spíš dopoledne :slight_smile:

aji: to je mi moc líto maželovy mamky.. :frowning2: pepi to napsala hezky, držím palečky aby to zvládla a vrátila se zase zpátky do normálního života, pokud by se ale měla trápit, odchod by pro ní byl spíše vysvobozením... je to těžký takhle přemýšlet, ale bohužel to tak je.. samozřejmě že tuhle možnost si nikdo nepřipouští, a věřím a držím palečky, ať je mamce brzy lépe a postupně ať se z toho dostane :wink:
15. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
jak dlouho když je ovulace je ovu test pozitivní?včera sem měla // silné čárky-ta moje byla silnější než testovací a dnes mám test úplně stejný jako včera ,včera mě bolelo v podbřišku ,dnes už ne..
15. říj 2009 ve 12:06  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky, teď volal manžel, jeho maminku převážejí do Hradce v kritickém stavu. Jedu teď domů z práce, pojedem za ní. To je hrůza.
Pepi, je ji 44let....
15. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
ahoj holky mate zkušenosti s malinikem?prej je dobrej na ovulační hlen
15. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ajinko, drzte se...
15. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
anett: s vlivem maliniku na ovulacni hlen zkusenosti nemam, ani jsem o tom neslysela, ale zatim jsem po podpurnejch bylinkach moc nepatrala...

drndi, katy: jak jste dopadly??? jedna u dr., druha s testikovanim...
15. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
aji: to je hrůza :frowning2: posílám ti dost síly na to, abyste to zvládli... hlavně manžílkova mamka...
15. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.