• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Áji moc na Vás myslím!!!!!!! Posílám hodně síly a štěstíčka!!!!!!!!! To je vážně hrozný :frowning2: :cry: - 44 let,to je hodně mladá. Uvidíš,že se z toho dostane!!!!!!! Její tělo má sílu bojovat,určitě to zvládnete!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak jsem doma z práce,zhruba jsem dočetla,ale já vás asi moc nepotěším.na testíku žádná změna,jen slaboučká čárečka,jako minule.Ale zase až po delší době,ne po těch 3 minutách.Tak si myslím,že tentokrát asi nic.Sice mám ještě asi 3-4 dny do ms,ale už tomu moc nevěřím.

aji-je mi líto,co se vám děje.Ona je vážně ještě hodně mladá.Snad se to brzy zlepší a dostane se z toho!Hlavně se teď holka drž,protože musíš podpořit ještě manžela.Posílám ti ajinko hodně energie,ať to všechno zvládnete!!!!
15. říj 2009 v 15:11  •  snaží se  • Odpověz
holky pro dnešek se loučím.. zítra jdu po ránu na odběry, tak snad mi nevycucnou všechnu krev a něco mi nechají :grinning: :slight_smile: :grinning: mějte se, pa zítra :slight_smile:
15. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
Katy zkus jiný test - jinou značku!!!!! Každý test reaguje jinak. :slight_smile:
15. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
44let? bože.... jen o 13 let víc než mně.... Hodně sil vám všem a hlavně jí
15. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
Holky dneska je to tady takový smutný..... :unamused: :frowning2: Drndíííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!! Halóóóóóóóóóóó,kde jsi???????
15. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Ahojík holčiny ... Všechny zdravím a jen v rychlosti .. Je nějaká nová těhulinka co :dizzy_face: , nestíhám dočíst ...

Aji,
to je mi moc líto. Přesně vím, co prožíváš. My jsme si tímhle prošli v březnu/dubnu letošního roku s manželovou maminkou. Akutní selhávání jater, ledvin, plic. Nejdříve JIP, pak ARO - stav více než kritický. A to po dobu skoro 3 týdnů - hrozný na psychiku, manžel pokaždý brečel. Co člověk může? Nic .. Jen toho dotyčného držet za ruku a modlit se (pokud vás za ní pustí, nás ano), i když naše mamka byla v umělém spánku. Musíte být strašně silný a ty být oporou manželovi, z toho mýho se stala troska během pár dnů - vždyť jde o mámu.. :pensive: :cry: Pokaždý když jsme stáli nad její postelí, všude pípaly ty hrozný přístroje, všude samá hadička a já viděla manžílka plakat, myslela jsem že mi srdíčko pukne bolestí, ale ... Zvládli jsme to, teď čas vše vyléčil a už to přebolelo, skoro.

Každopádně vám držím všechny palečky co mám, ať to dobře dopadne a maminka se uzdraví. Přece jen je dost mladá. Naší bylo 54 let ... Taky málo.

:pensive:
15. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
Ahoj berušky, jak se dnes máte? Těhu dnes není? Nemám čas dočítat jaksi, ale mrknu na to co jste písali dnes :slight_smile:
Jarmulko těhulko naše jak se mááš? jak se cítíš kočko? Já jdu zítra kupovat kamaradce na 14denní mimi koupit něco pěkného, jdem s holkama se mrknout na malou pristi tyden :slight_smile: To bude zítra zajímavé ty nákupy .o) je tolik pekných věciček :o)
15. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
Holky já bych chtěla taky nějaký super hleník, nějak ho takový bílkový moc nemívám, spíš jen řídký vodnaty...kdybych věděla recept na ten kvalitní...kdyžtak dejte vědět :o)
15. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Ahoj Syll!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: Já se mám bááááječně!!!!! Nic mi není - vůbec se necítím těhu!!!! No a teď nevím,jestli se z toho radovat nebo mít strach :unamused: - čárky na testíkách jsou už fakt rychle a v plné síle,ALE.... Červík stejně hlodá a tak si zítra asi zajdu na krev - vážně mě to rozhazuje.... Je mi na můj vkus až moc dobře :frowning2: .... Takže si zítra nechám na nukleárce odebrat krev a v pondělí si zavolám k mudr o výsledky.... Tak snad to bude OK. Mám strašný strach :frowning2: ..... A k tomu hleníku : já taky nikdy neměla ,,to pravé ořechové,, a vidíš,otěhotněla jsem!!!! Třeba ho jen nemáš tolik,aby se dostal ,,ven,, ,ale uvnitř v hrdle a v děloze ho je dost !!!!! :slight_smile: Nezáleží na kvantitě,ale na KVALITĚ !!!! Jo a na všechny ženské neduhy je výýýborný kontryhelový čajík!!!!!! Má spoustu účinků - např. pomáhá lepšímu narůstání sliznice pro uhnízdění vajíčka,má vliv na hlen atd atd... Zkrátka je pro nás pro ženské všemocný :slight_smile: !!!!!!!!!!!! Určitě zkus,nic tím nemůžeš zkazit!!!!!!
15. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
:wink: Ahoj Jarmu - stejně ... Já mám z tebe takovou radost holka :grinning: Mne vcelku taky nic není. I prsa přestávají bolet :confounded: Ale bříško a podbříšek bolí pořád, hlavně k večeru a v noci a mám stále zaražené i nezaražené prdíky :grinning: :grinning: Jinak nic :slight_smile: Taky se už nemůžu dočkat, k Mudr jdu v pondělí, tak uvidíme.

Jinak s penězi, jak jsem tu psala minulý týden - musíme vydržet ještě pár týdnů, i když to bude těžké, ale ... Dnes nám nečekaně a po dlouhém půlroce odklepli to dědictví, takže se z toho snad dostaneme. Jen aby někdo koupil co nejrychleji ten byt na Praze 4 po tchýni. Ale úplně mi spadnul kámen ze srdce a ulevilo se mi, přišlo to nečekaně - je to smutné, ale bohužel nám to zachrání náš společně vybudovaný domov :pensive: 14dnů na nabytí právní moci a pak budeme v klidu a mrňousek to snad taky cítí tu úlevu a zůstane s námi až do konce a bude nám dělat radost a bude zdravý :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
Jarmulko neboj, vše bude v pořádku, hlavně že čárečky sílí, to bude vše v nejlepším pořádku, uvidíš. Ale pro klid v duši, ty testy z krve, ti dají úplnou jistotu!

Já jdu 20. na gyn, tak jsem zvědavá, popovídám si s Mudr. a uvidím, co mi poví. Dá se, aby mi zjistila, kdy může být ovu? Jen tak se ptám, třeba z ultrazvuku, tam asi uvidí dost, že? :o)
15. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahoj holky,
čtu vás dlouho, tak mám pocit, že vás znám, tak prosím o radu. V pondělí jsem byla na UZ a podle MS jsem 6tt+4, ale podle UZ 6+1. Dneska jsem běžela k doktorce zas, protože se mi ve výtoku objevilo trošku krve a začalo mě bolet bříško jako při menstruaci. Začala jsem panikařit, tak jsem tam radši šla. Doktorka mi předepsala nějaký prášky, udělala mi UZ, srdíčko zas viděla, ale řekla, že tam vídí něco, co tam nemá být. Že se něco odloučilo od vajíčka nebo tak nějak to řekla. Když jsem se ji ptala, tak řekla, že je to (odloučený) zatím malý, tak neví, jak se to bude vyvíjet. Na UZ to (odloučený) bylo úplně mimo než je mimi. Nemáte s tím některá zkušenost? Těhotná jsem poprvé, tak nevím, jestli se mám bát nebo to zmizí. Celkem panikařím, na kontrolu jdu až příští čtvrtek. Děkuji za rady. Všem těhlkám přeji hodně zdraví a snažilkám brzké těhulkování :slight_smile:
15. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Pam s tím ti neporadím - netuším,co mohla dr. vidět.... :unamused: Syll,Fló - jste moc hodný!!!! Ale stejně mám strach :frowning2: :cry: - nějak se mi to nezdá.... Nechci plašit,ani zbytečně panikařit,ale zkrátka dva potraty jsou dva potraty :frowning2: .... Tenhle víkend pro mě bude nejdelším v mém životě.. :frowning2: No,musím věřit tomu,že mě mimísek ,,jen,, šetří.Nechce mě trápit těhu nevolnostma :slight_smile: .... Tohle se snažím si říkat,ale nějak to nepomáhá :frowning2: :cry: ...... Já snad dneska neusnu :cry: .... Holky nezlobte se,že tady píšu takhle negativně,ale já jsem to prostě musela ze sebe dostat..... :frowning2:
15. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jarmulko děkuji. Pořád se uklidňuji tím, že kdyby to bylo hodně vážné, tak by udělala něco hned. A neboj, u tebe to bude dobrý. Musíš tomu věřit, já se taky snažím. Říká s to lehce, ale skutek utekl :slight_smile: Musíme být statečný, takže jdu zas bulet :slight_smile: Nějak to na mě jde, asi hormony pracujou. :slight_smile:
15. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
pampelka,myslím že kdyby to bylo vážné tak by tě poslala určitě do nemocnice,tady kamoška taky trošku zakrvácela v 7tt a hned ju přijali do nemocnice,ale nic to nebylo,byla tam spíš jen pro sychr..
15. říj 2009 ve 21:37  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj hočinky moje, já jsem strašně zničená, dnes jsme se dozvěděli, že s tchýní to je zlé, je celá prolezlá rakovinou, dávají jí pár dnů života. Pořád jen brečím a manžel taky, musíme být silní a zvládnout to, ale je to těžké. Zítra mám dovolenou, nejsem schopná jít do práce. Kdy už nás ty strasti nechají na pokoji a budeme mít konečně to štěstíčko?! Přeji vám vše jen to nej, ale chci jen říct, že jsem si teď uvědomila, že plno věcí ještě není tak strašných a dá se řešit, jiný problémy už řešit nejdou a nic s nimi nenaděláme. Musíme se akorát smířit. Modlím se za tchýni, ať ji to moc nebolí a ať má co nejdříve klid! Dobrou noc! :frowning2:
15. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
aji-to je strašné-to je mi moc líto,budte všichni hodně silní :frowning2: ..máš pravdu,spostu věcí co tady řešímš my,má prostě nějaké řešení a dá se pomoct ikdyž to dlouho trvá,ale jde to,ale zdraví máme všichni jen jedno a to je nejdůležitější..život je někdy hodně nefér,bud statečná...
15. říj 2009 ve 21:50  •  3 děti  • Odpověz
autor
Která pravidla porušuje: | Zruš 15.10.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 22/10, TP 24/5
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla //
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... první KO 16.10.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla //

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 64 DC ....... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 48 DC ....... 5. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 32 DC ....... 6. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 27 DC ....... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 27 DC ..... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 26 DC ........1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 26 DC ..... 18. snažení
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě ... 26 DC ...... 3. snažení
lulli............................26 let.....0 dětí ... 25 DC ...... 1. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 23 DC ...... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 20 DC ...... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 18 DC ...... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 17 DC .....17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 16 DC .... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 14 DC ...... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 13 DC ...... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 12 DC ....... 3. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 11 DC ....... 0. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 10 DC ....... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 8 DC ....... 3. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 7 DC ....... 2. snažení
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě .... ? DC ........ 1.snažení
15. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile: .

Ajinko, moc moc moc na tebe myslím, beruško. Je mi to tak strašně líto. Když si uvědomím, že mamince bylo 14 let, když jsem se narodila já, tak je to o to horší. Taková mlaďounká :frowning2: . Můj manžel si se svojí sestrou prošel taky své. Tatínek i maminka jim zemřeli, když manželovi bylo necelých 18 let a jeho sestře necelých 14 let. :frowning2: :frowning2: :cry: :frowning2: . A to v odstupu asi čtrnácti dnů. Muselo to být pro ně neskutečné těžké.
Zlatíčko, posílám vám spoustu energie, abyste to zvládli co nejlépe. U vás se to teď sešlo :frowning2: . Nejdřív babička a teď je na tom zdravotně špatně manželovo maminka :frowning2: . To štěstí se už na vás musí konečně usmát!!!!!
16. říj 2009 v 07:20  • Odpověz
Jarmulko, taky jsem značně nervózní. Včera mě začalo tak neskutečně píchat v pravém podbřišku. Normálně se píše kolem slepáku, ale už 18 let ho nemám :slight_smile: . Za chvilinku to ale přestalo. Občas mě tak takhle dloube, ale teď už jsem to dlouho neměla. Při laparoskopii mi odstranili srůsty po slepáku, tak snad se mi tam netvoří nové :confounded: . Jinak ty jakoby menstruační bolesti mám pořád, tak mám taky strach, aby se nedělo něco špatného. Dnes ráno jsem si pro jistotu dělala další těhutest a testovací čárka se objevila ještě než moč přešla do kontrolní zóny a je to pořádná tlustice :slight_smile: . Mám ho s sebou v práci, abych ho případně ukázala svojí gyndr. Tam jsem objednaná na desátou, tak se na jednu stranu těším, ale na druhou stranu mám obavy.
16. říj 2009 v 07:25  • Odpověz
ahoj holky, jen v rychlosti než nás začnu chystat na hudebku.

Aji - je mi to moc líto, ale jak říkám, přejte JÍ to nejlepší, ať je to cokoliv.... A vám hodně sil.
Tauri - klííííídeeeeeeek kočko, to si jen mimi dělá místo a napíná ti vazy, který drží dělohu na místě, jak se zvětšuje, tak to pnutí cítíš. Naopak by bylo špatně, kdybys to necítila. Zkraje je to nejsilnější, pak to přejde, ale až do konce těhu to občas ucítíš, ve chvíli kdy děloha více poroste. Takže se neboj. Pozor na křeče, to je něco jiného a ty nevěstí nic dobrého. Jak jsem před Pepínem potratila, začalo to mírnými křečemi a do tří hodin od první křeče jsem potratila.
16. říj 2009 v 07:30  • Odpověz
Juůík ženské no co to tady na stránce -50 dočítám!!!! :grinning: taurus supr, no fakt bomba a jája hmmmmm..... píchání nic není, je to vaječník - měla jsem to taky, akorát na levo a my jste těhotněli z leva :slight_smile: holky někde jsem četla, že když se těhotní z prava tělo a mozek reaguje nějak díky hormonům (není do detailu prozkoumáno) víc a dle statistik je těmto těhulím víc zle než těm co těhotní z levého... takže jenom takový jeden příspěvek kdyby jste proklínali ranní pozdrav mísy. Tak to máte na co svést. :grinning: jééééééé, ale je to supr fakt. Tady to je pěknej kůň oplodňovák :sunglasses:
16. říj 2009 v 07:31  • Odpověz
Úprava na 11 :slight_smile: to je frkot.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 22/10, TP 24/5

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 64 DC ....... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 48 DC ....... 5. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 32 DC ....... 6. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 27 DC ....... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 27 DC ..... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 26 DC ........1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 26 DC ..... 18. snažení
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě ... 26 DC ...... 3. snažení
lulli............................26 let.....0 dětí ... 25 DC ...... 1. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 23 DC ...... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 20 DC ...... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 18 DC ...... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 17 DC .....17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 16 DC .... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 14 DC ...... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 13 DC ...... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 12 DC ....... 3. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 11 DC ....... 0. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 10 DC ....... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 8 DC ....... 3. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 7 DC ....... 2. snažení
16. říj 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás. Už je mi trochu líp, snažím se s tím nějak vyrovnat. Manžel je taky ztrhanej, musí si vzít dovolenou, nemůže do práce. Jen si přeju, aby nám co nejdříve zavolali z nemocnice, že je konec, protože to čekání nesneseme a bude to tak lepší pro všechny, hlavně pro tchýni. Tak zatím se mějte, já ještě třeba během dne nakouknu. :wink:
16. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
Děkuju Pepinko, jsem teď zase o trochu klidnější :slight_smile: . Vím, že se děloha roztahuje a napíná, ale nevěděla jsem, že je to podobné menstruačním bolestem. Křeče to nejsou a taky to není nic, co by se nedalo vydržet a trvá to pár sekund (řekněme 10-15 vteřin), ale když vím, že je tam ten špuntík, tak mám zkrátka obavy. Moc děkuju za osvětlení. Holt prvotěhulka :slight_smile: :slight_smile:.

Toltec, myslela jsem, že víš, že jsem těhulka :grinning: . Mně v době ovulace převážně píchalo u levého vaječníku a po ovulaci mě zase píchalo u pravého vaječníku a pak se mi to střídalo. Tak to jsem zvědavá, z kterého jsem tedy otěhotněla. Ale nejspíš z toho levého, protože mi nikdy není tak zle, abych zvracela nebo omdlévala. :grinning: Takže asi vážně ten levý :grinning: . V albíčku mám fotku dnešního testíku. :slight_smile:
16. říj 2009 v 07:44  • Odpověz
16.10.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 65 DC ....... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 49 DC ....... 5. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 33 DC ....... 6. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 28 DC ....... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 28 DC ..... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 27 DC ........1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 27 DC ..... 18. snažení
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě ... 27 DC ...... 3. snažení
lulli............................26 let.....0 dětí ... 26 DC ...... 1. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 24 DC ...... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 21 DC ...... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 19 DC ...... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 18 DC .....17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 17 DC .... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 15 DC ...... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 14 DC ...... 8. snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 13 DC ....... 3. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 12 DC ....... 0. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 11 DC ....... 4. snažení ... momentálně nesnž
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 9 DC ....... 3. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 8 DC ....... 2. snažení
16. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
Ajinko, je moc dobře, že jste oba doma a spolu. Držte se!!!
16. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
ahoj holky....

je to zvlastni, michaji se tady opacne poly zivota - zacatku a konce...

Ajinko, prozivate hodne tezke obdobi, drzim palce at vsechno dopadne jak ma a jak se tady v diskusi psalo nekde vys, tak at to co nejlepe dopadne pro manzelovu maminku. Vy se s tim musite nejak poprat, mate tady jeden druheho a vzpominky na maminku vam zustanou uz navzdycky a budete o mamince vypravet svym detem... Drzte se zuby nehty...
16. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahoj holky.... :frowning2:
Áji moc moc moc síly Vám posílám!!!!! Je to hrozně těžké,nespravedlivé,kruté... Tauri tobě přeji,ať kontrola u mudr dopadne na výýýýýbornou!!!!!!! Aspoň nějaké pozitivní zprávičky tady potřebujeme holky!!!!!!!! Já dneska dopolko pojedu na tu krev :unamused: .... Nechala jsem si dnes Terku doma - tak si uděláme dámskou jízdu :slight_smile:
16. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.