• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahojky, holky.
Musim se pochlubit, konecne jsem poprve od porodu dostala ms, takze muzeme zacit pocitat plodny a neplodny dny ... Nikdy jsem ms nejak nemilovala, ale ted jsem z ni uplne stastna, protoze vim, ze ted uz je me telo pripravene na dalsi tehotenstvi. Snad se brzo zadari! Jsem dnes 3. DC :dizzy_face:
16. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
a ja upravuju tabulku, bohuzel, ale dle predpokladu padam na dno tabulky .... ale presto zklamani je, no tak snad pristi mesic...

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 22/10, TP 24/5
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla //
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... první KO 16.10.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla //

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 65 DC ....... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 49 DC ....... 5. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 33 DC ....... 6. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 28 DC ....... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 28 DC ..... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 27 DC ........1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 27 DC ..... 18. snažení
lulli............................26 let.....0 dětí ... 26 DC ...... 1. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 24 DC ...... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 21 DC ...... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 19 DC ...... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 18 DC .....17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 17 DC .... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 15 DC ...... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 14 DC ...... 8. snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 13 DC ....... 3. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 12 DC ....... 0. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 11 DC ....... 4. snažení ... momentálně nesnž
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 9 DC ....... 3. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 8 DC ....... 2. snažení
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě .... ? DC ........ 1.snažení
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě ... 1 DC ...... 4. snažení
16. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
a od vcera myslim na drndicku, jakpak asi dopadla????
16. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Jarmulko, Tauri, dobre dopadnete u doktoru...
16. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
16.10.2009

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 22/10, TP 24/5
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla //
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla //
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... první KO 16.10.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla //

Snažilky:

drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 65 DC ....... 1. snažení
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 49 DC ....... 5. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 33 DC ....... 6. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 28 DC ....... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 28 DC ..... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 27 DC ........1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 27 DC ..... 18. snažení
lulli............................26 let.....0 dětí ... 26 DC ...... 1. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 24 DC ...... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 21 DC ...... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 19 DC ...... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 18 DC .....17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 17 DC .... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 15 DC ...... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 14 DC ...... 8. snažení
majdalena: ............... 27 let ... 0 dětí ... 13 DC ....... 3. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 12 DC ....... 0. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 11 DC ....... 4. snažení ... momentálně nesnž
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 9 DC ....... 3. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 8 DC ....... 2. snažení
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě .... 3 DC ........ 1.snažení
zebrafa..................... 32 let.... 1 dítě ... 1 DC ...... 4. snažení
16. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Jarmulko, tak si pořádně tu dámskou jízdu s užijte, ale opatruj se :slight_smile: .

Zebraf děkuju, snad budou jen dobré zprávičky :slight_smile: . Za hoďku tam letím :slight_smile: .

Verusko, takhle jsem měla naposledy radost z menstruace v únoru, kdy už jsem byla objednaná na laparoskopii a nesměla jsem být na začátku cyklu, protože pak prý je tam kulový vidět. Přišla asi až o tři dny později než jsem jí čekala, ale nakonec dorazila. Tak jsem byla šťastná, že se ta laparka nemusí oddalovat :slight_smile: . Takže moc přeju, aby se co nejdříve zadařilo a mimísek byl brzy v bříšku :slight_smile: :slight_smile: .
16. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
hezké ráno koníkovky :slight_smile:

tak u městále nic nového,semtam píchne v podbřišku,tak vyčkáme a uvidíme.Ale k testvání prosím nepřemlouvat,chci to nechat až jestli rcha o víkendu nedorazí :wink:

jinak všem těhulkám přeji úspěšné kontroly!!! :wink:
16. říj 2009 v 09:19  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj Holky,tak nám konečně jede net :slight_smile: ,tak nikdo do těhu nepřibil,ale co ta drndi?jinak všem přeji krásný víkend :slight_smile:
16. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Holkýýý, tak už jsem zpátky od doktorky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Tak těhotenství mám potvrzenééé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Doktorka zatím neviděla srdeční akci. Myslela jsem si, že je na ní ještě brzy, ale říkala, že už by se objevit mohla, což neznamená, že je něco špatně. Prostě se ukáže později. Mimísek je správně uložený :grinning: a za 14 dní jdu na kontrolu. Tak jsem se objednala na 2.11. v 8:30 a to už u toho bude i manžel :grinning: . Doktorka říkala, že se kvůli nám naučí i stahovat ultrazvuk na flashku. Prý má ultrazvuk USB port, tak si máme příšte přinést flashku. Ale i kdyby to nešlo, bude mi to jedno. Hlavně když bude srdeční akce a klasická fotečka :slight_smile: :slight_smile: .

Příští týden musím ještě na vyšetření TromboGenu. Musím si ale zavolat do pojišťovny, jestli tento test hradí. Ale i kdyby ne, nejedná se o závratnou částku. Prý kolem 350,- Kč a i kdyby to bylo teď dražší, tak nad 500,- to určo nebude. Takže vzhledem k těm rizikům je to doslova za pár kaček :grinning: . Jedná se o genetický test vrozené dispozice pro srážlivost krve.
16. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Taurus no ,tak to je skvělý,no a bylo by super kdyby si dala do albíčka video mimíska :wink:
16. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Motol, tak obávám se, že video asi nezvládnu vložit. Ale uvidíme. :slight_smile: :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Taky gratuluju! Koukam, zari bylo na otehotneni uspesne, vzhledem k tomu, kolik divek naslo // a jak je ta pravdepodobnost prirody vcelku mala :sweat_smile: . Tak my ostatni si budeme drzet palecky :dizzy_face:
16. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
Tak jsem vložila první fotku do alba, ale vůůůbec nic tam vidět není. V bílém kroužku je místečko, kde se mimísek nachází. Příště už snad bude vidět víc :slight_smile: :slight_smile: .
16. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Joo, chicoolko, mělo si pravdu. Dnes jsem volala do poradny kvůli potvrzenému těhu a mluvila se setřičkou a byla úplně jiná než minule. Přála mi všechno dobré a poděkovala za to, že jsem jí zavolala. Takže si mě minule nejspíš spletla s jinou snažilkou, se kterou byla domluvena na předání léků. Tak jsem ráda. :slight_smile: :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
no Taurus počkej za chvilku 12tt a to bude mimís už fakt krásnej človíček,ty uvz sou opravdu moc krásný
16. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Motol máš pravdu :slight_smile: . Fotečky jsou úžasný. Když jsem viděla na tom monitoru ten pidiflíček, tak jsem byla snad ještě víc dojatá než nad //. Tam už je to takový opravdový :slight_smile: :slight_smile: . V tom 12 tt, jak píšeš, se asi rozbrečím :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning: .
16. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
taurus..moc ti taky gratuluji,jak píšeš už je to opravdové :wink: ,tak at mimísek pěkně roste at nám brzičko ukážeš fotečku špuntíka..
16. říj 2009 v 11:41  •  3 děti  • Odpověz
no to je fakt ,krásný ,počkej to bude za chvilku ten začátek neuvěřitelně letí,jen si to užívej,a botičky pro štěstí už si dostala?teda u nás se to tak dělá
16. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Tauri - sluníčko - moc TI GRATULUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je úúúúúúúžasný!!!!!!!! Já už jsem taky zpátky z krve,ale jak jsem psala - výsledky se dozvím až v pondělí a to ještě k tomu ODPOLEDNE!!!!! Moje mudr totiž ordinuje až od 12:30 do 16:30 :frowning2: :angry: !!!!!! Ale dneska mám o něco lepší náladu - ráno se mi udělalo dvakrát fakt blbě - až na zvracení :grinning: !!!!! Tak jsem ráda,že se aspoň něco děje!!!!!! Já totiž tohle absolutně neznám - s Terkou mě trápilo snad všechno co MOHLO !!!!!!! a teď tohle???!!!! Já budu raději,když mi něco bude - to aspoň budu cítit,že se něco děje,že mimi roste - než necítit nic!!!!! To jsem pak na prášky :unamused: .... Hned jak jsme vešly na nukleárku,tak Terka na sestru volala,že mamka má miminko v bříško,že to bude chlapeček a že jdeme na krev :grinning: - tak se sestra smála. A pak dostala za to,že mamka při odběru nebrečela krásnej obrázek a ještě jí sestra dala stříkačku ,aby si s ní mohla hrát :slight_smile: ... Terka má hrozně ráda doktory a sestřičky. Jak může,tak by chodila po doktorech si s nima povídat :grinning: . Ona je opravdu hodně společenská - s každým se dá hned do řeči a mele a mele a mele :grinning: !!!!! Je ale pravda,že když zaleze do postele večer - HOLKY TO JE KLID !!!!! A TO TICHO !!!!!! :grinning:
16. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Děkuju pajinko:slight_smile:.

Motol, taky se myslím, že si pak budu říkat, jak to rychle uteklo, ale teď se mi to tak trochu vleče :slight_smile: . Nejspíš je to tím, že chci co nejdřív vidět tloukající srdíčko :dizzy_face: . O těch botičkách pro štěstí nevím. Slyším to od tebe poprvé :slight_smile: . Tak to musím hned manželovi říct, aby nějaké sehnal :slight_smile: , abychom si to štěstí pojistili.
16. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Jééé Motol,to s těma botičkama slyším poprvé!!!!! Ale je to moc hezký!!!!!!! :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
no já je dostala od kamárádky takový krásný pletený a kamarádky co byly těhu sem taky dala pro štěstí,aby vše šlo ok,to je jen ,že u nás se to dělá ne všude to je jasný :slight_smile: ,ale potěšíte,je to taková první věc pro štestí :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Jarmulko u nás se to hodně dělá :wink:

a neboj to vše bude ok sama víš,že každé těhu je jiné,tak bud ráda,že si ho můžeš v klidu užít,třeba to bude rozenej andílek už od zplození :wink:
16. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
Děkuju Jarmulko :slight_smile: . Tak to je zvláštní, že budeš mít výsledky až v pondělí. Když jsem byla na odběrech, tak HCG výsledek jsem měla už odpoledne. Vyzvedávala jsem si ho tam ale osobně.
Stejně jsem přesvědčená, že ti potvrdí to, co už víme a co všude Terezka dává k lepšímu :grinning: :grinning: :grinning: .... že máš mimíííííska v bříškuuuuuu :grinning: :grinning: . Je to tedy čísílko. A je dobře, že má ráda doktory a sestřičky. To můj synovec když byl malinký a přišel s tatínkem za maminkou do práce, tak dokud si ségra nesundala bílý plášť, tak k ní nešel. Jakmile byla v civilu, vlítl jí do náruče jako dráček :grinning: . U neteřinek nevím. Ta starší je docela šídlo. Když byla máma u ségry na propustce ze špitálu a musela dostávat injekce, tak ta starší beruška vždycky vydezinfikovala místo a ségra pak ďobla injekci. Pak malá pořád chtěla, aby se babičce dávali injekce, protože se jí ta doktořina líbí :grinning: :grinning: . A ta mladší už má asi vůči doktorům imunitu. Tráví v nemocnici docela dost času. Ségra si jí bere s sebou a má tam pro ní zajištěné hlídání. Jinak by nemohla pracovat a takhle jim tam vykreje gyn.ambulanci a teď naposledy mi říkala, že už byla i za těhotnou kolegyňku na sále. Takže holčinky mají ke zdravotnictví blízko :grinning: :grinning: :grinning: .
Taky ti chci pogratulovat k prvním nevolnostem :grinning: . Alespoň už se mimísek hlásí o slovo :grinning: :grinning: .
16. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Motol, tak to asi vážně pošlu manžela pro botičky pro štěstí. Jen aby mi pak nepřišel s adidaskama č. 40 za 2 tïsíce !!!!!! :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
No Tauri,ale to bylo jen chvilkové a ráno - teď už jsem zase jako rybička :unamused: .... Ty výsledky - já jsem to měla na pojišťovnu a nebylo to dělané statim,takže s tím nebudou spěchat - mají na to určitou dobu. Když je to statim, tak to musí udělat do dvou hodin. Na jednu stránku bych to už chtěla vědět,na druhou to slyšet nechci... Strach pracuje na plné obrátky :unamused: ..... Navíc,když by to nebylo moc dobrý ,tak si zkazím celý víkend. A řešilo by se to stejně až po víkendu - jelikož nemám žádné potíže... Takže takhle sice nebudu úúúplně ve své kůži,ale asi je to pro mě přijatelnější :slight_smile: . Taky zítra přijede konečně táta - jezdí s kamionem a už je zase 14 dní pryč :angry: !!!! Tak mu to Terka určitě vykecá :grinning: ... S tátou je mi vždycky moc dobře - mám ho moc ráda. Tak to ten víkend určitě uteče jako voda!!!!! Jinak ta Drndička nás tedy pěkně napíná - neukáže se,nic????!!! :unamused:
16. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jarmulko, když už se mi nějaké "potíže" objeví, tak to taky trvá jen chvilku. Jak žáha, tak bolesti v bříšku. A doktorka mi dnes řekla, že zatím je vše v pořádku. Nejsem si jistá, že ty moje výsledky byly dělané na statim. Ale to je jedno. Hlavní je, že už si na těch odběrech byla a výsledky se v pondělí dozvíš. O víkendu budete celá rodinka pohromadě, tak si to určitě náramně užijete a uvidíš, že to uteče jako voda. Například všechny pracující snažilky a těhulky ti potvrdí, jak móóóóóóóc rychle víkend utíká :grinning: :grinning: :grinning: .
16. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Vložila jsem fotečku z ultrazvuku doplněnou o vzor, jak by měl teď náš mimísek vypadat :grinning: :grinning: :grinning: .
16. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
nestíhám dočítat, ale gratuluji taurusence k první kontrole :wink:
16. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Děkuju kebulko a co ty ??? Trefa do černého ?? respektive do ovu ?? :slight_smile: :slight_smile: .
16. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.