• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
labell máš krásnou holčičku, koukala jsem na tvé album, jo a máme stejný talíře z kouzla domova, akorát já mám hnědý :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
mmarusko to máš pravdu Amélka je hrozně krásná a správná holčička :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
Asi jo, zavolám a zeptám se. Z práce se tam dost blbě dostanu a nebudu se tam hrabat teď, ještě se tam naběhám s těhotenským průkazem. :wink: určitě.
24. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
na těch fotkách jí rošťárna kouká z očí a co teprve až povyroste :dizzy_face:
24. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
jasan :wink:
24. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
no to bude doma čekat brokovnice s tatkou za dveřma :grinning:
24. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
mmaruska: moc děkuju za pochvalu Amelinky :dizzy_face:
Talířky jsou fajn, jen strašně praskají...byl to svatební dar..mmch taky sme se brali v květnu :wink:
24. srp 2009 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: motol koukám, že tu máš taky fotky, hezkej chlapeček. Jsou ty děti opravdu tak hezký a nebo už na mě taky jdou nějaký ty pudy? Cizí děti se mi nikdy nelíbily. :grinning:
24. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
Já si to vybrala jako "výbavu", tak je mám za lepší a šetřim je, ale myslim, že se časem odřou. :frowning2: Květen je super měsíc na svatbu, zvlášť letos byl, celé léto nebylo tak pěknépočasí jako v květnu.
24. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
My se radeji vzali v breznu na prvni jarni den, protoze kdyz v kvetnu, tak jsme chteli 1. a to nebyl kdo by nas oddal, krom jednoho, ktereho jsme nechteli.
24. srp 2009 v 16:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
holky mějte se, já valim na spinning - dokud můžu. Děkuju za nějaký ty rady, na gyndu zavolám a až se něco dozvim, objevim se. Tak ať jsme všechny brzy těhu :wink:
24. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
labell no neke to je teda náhoda :grinning:

mmarusko tak at ti řekne jen vše dobré :wink:

jo a my se braly na podzim tak se nám blíží výročí :slight_smile:
24. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
Vítám nové snažilky, jen ať je nás tu víc nebudem se bát vlka nic !!

Mmaruško já bych se jakémukoliv očkování vyhla, protože tělo se s očkováním potřebuje vypořádat a vyrobit ty správné protilátky proti očkované nemoci a na to by jsi měla být zdavá a těhotenství sice není nemoc ale tělo je dost oslabené, ve většině případů ti očkují slabou nemoc tak aby to miminko na to nedoplatilo, radši se zeptej doktorky a ona ti řekne za jak dlouho by v těle po očkování měli být vytvořeny protilátky, vím že např. že po žloutence za týden, po klíšťovce za 6 týdnů a pak znovu očkovat a za dva týdny máš protilátky ale po chřipce nevím ! Určo bych se první informovala a kdyžtak s mimískem počkala až na ten další měsíc ! Z genetiky vím že jen blbá chřipka prý může způsobit těžké vývojové vady, já vím o čem mluvím :( ! Ale je to na tobě.
24. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
Jo a kamoška taky otěhotněla hned po vysazení HA a mají krásného klučíka :grinning: !
24. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? :slight_smile:
24. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
Chtěla jsem se zeptat jak dlouho se snažíte? Nebo teprve budete od toho září? My už tak nějak tento měsíc zkoušíme, tak jsem zvědavá ..

Janinka: vidím, že jsme ze stejného okresu :wink:
24. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
Ahoj s tou antikoncepci , já jsem se na to tenkrát ptala doktora jestli je lepší po vysazení se snažit hned nebo počkat až se to tělo očistí . povídal že nejlepší je to hned, že to tělo je z těch přášků takový nabuzený :grinning:
24. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
Ahoj Syll vítej u nás :slight_smile:

janulkav nabuzený :grinning: ,ty brdo to musí být rodea
24. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
Holky kdy je nejlepší si udělat testík? Dřív, než před MS to asi nemá cenu, že? :sweat_smile: Dřív asi ani nic neukáže, co? :sweat_smile:
24. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
Syll,taky te vitam.

Pro vsechny nove, napiste sem kolik vam je, kolik mate deti, kolikaty mate den od prvniho dne poslednich MS a kolikaty mesic se snazite. Doplnim vas do tabulky.

K testum - ja si rekla, ze budu testovat az po vynechani MS, drive to beru jao vyhazovani penez, presto jsem neodolala a testovala :slight_smile: Na mym testu bylo napsano, ze se muze 5 dni po oplodneni, stoupne hladina HCG v krvi.
24. srp 2009 v 18:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Syll. 0 dětí, 18 den od MS, 1 měsíc :wink:
24. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
Kkattkka: NO já se teda přiznám zkoušela jsem test, a jak jsem si ho udělala tak jsem si nadávala, že jsem tele, že jsem neměla :grinning: bo stejně jen /
24. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
No prave, zbytecne vyhozene kacky :slight_smile: A vek?
24. srp 2009 v 19:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
tj holky,akorát pak přijde zklamání,ale můžem za to ,že sme zvědavý :sweat_smile:
24. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
katy 25
24. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
JJ tak já to zkoušela poprvé, tak jsem fakt byla zvědavá, ale překvapená jsem nebyla, jsem věděla co uvidím, a stejně jsem neodolala :sweat_smile:
24. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
a počkej až tam budou // to bude teprve bomba,já už se na to tak těším :slight_smile:
24. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
Teď v neděli letíme na dovču, tak uvidím po dovče či na dovče jestli se objeví mrška :confused:

Holky baštíte nějakou tu listovku? Přemýšlela jsem na tím kontryhelem či maliníkem, že bych si koupila čajík.
24. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
motol: a jak dlouho už testuješ? Jak tak poslouchám holky kolem, a jak se nedaří...to je smutné, přála bych to každé tak do 3 snž :o) maximááálně :grinning: žádný stres prostě :grinning:
24. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
Nechápu, že někdo vysadí a hned se zadaří...to je teda zajímavé, nebo kamarádka přímo při prášcích..zapoměla jeden a ejhle je z toho Emma :grinning:
24. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.