• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj holky dlouho jsme tu nebyla, máme toho ted nějak moc..
ve středu nám umřela babička, tak musíme držet mamku nějak nad vodou.......

všem novým těhulkám gratuluju, stavájícím gratulace ke kontrolám

a ájince upřímnou soustrast.........
17. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Holky tak já si myslím,že už těch smutných zpráv bylo více než dost,nééé???!!!!! :frowning2: Tak aspoň Janinkaves má pozitivní zprávičky!!!! Mimisek je bojovník!!!!!! A na tabulky se vyprdni - nejsme žádné stroje a když i na UZV bylo vidět tlukoucí srdíčko,tak to bude vše OK !!!! :slight_smile: Hlavně buď opatrná,nic NEZVEDEJ!!!!! Nenamáhej se,dostatečně odpočívej a uvidíš,že to mimískovi jen a jen prospěje a poroste v bříšku jako z vody!!!!!! Měli jste krušnější začátek,takže vy už jste si své negativní vybrali a od teď už bude vše v pořádku a mimísek ti bude v bříšku dělat jenom radost!!!!! :slight_smile: :astonished:
17. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jarmulko děkuju taky v to doufám, snad to do té středy nějak přežiju, pořád jsem trochu nervozní, ale jak jsem doma tak mi to přijde že mě tam zbytečně strašili, ona dokonce ani dr. co mě v pátek vyšetřovala zapoměla že nebylo ještě nic vidět a když mě ten další pátek zase ta samá vyšetřovala tak říkala že je to pořád stejné už sedm dní tak jsem ji musela opravovat že ještě v úterý nebylo pořádně nic vidět a te´d je tak na mě hleděla jak vyvalená a pak mi přinesla sestřička snídani a já ji říkam že mi dr řekla že nemám nic jíst že uvidíme co hcg a ona že určite ? Nám řekla že je všechno v pořádku tak jsem zas hleděla jak vyvalená já protože tvrdila že to pořád ještě není uplně optimální a mám být radši na lačno !!! Myslíš že kdyby tlouklo srdíčko tak může být přesto hcg špatné ? Oni mi v tu středu budou dělat první ulz a pak naberou krev a budu čekat čtyři hoďky na výsledek ! Kdyby ale tlouklo srdíčko tak na co to hcg chce brát ?
17. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
tak se omlouvám ......asi není nejlepší přinášet sem další smutek.....

mimískům at se daří.....
17. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jani,ono u každého roste to hcg jinak rychle... Jsou ale určité normy,ve kterých by se to mělo držet. To,že srdíčku tlouče je jenom dobře!!!!! A i když bude srdíčko krásně tlouct,tak se to HCG určitě nabere - je to pro jistotu a pro kontrolu,že miminku se daří dobře :slight_smile: !!!!! Neboj,určitě to bude OK !!!!! Já jsem byla na nukleárce na odběru HCG včera a v pondělí si jdu pro výsledky :unamused: a netajím se tím,že mám obrovský strach!!!!!! U malé jsem hned věděla,že jsem těhu,bylo mi šííííleně blbě!!!!! Teď mi NAPROSTO NIC není a tak mám hrozný strach,že něco není v pořádku :cry: .... Dokonce ani bříško mě už několik dní nebolí - u Terky mě občas jakoby píchalo a mudr mi říkala,že je to z toho,že se děloha roztahuje,zvětšuje. A teď nic!!!!!!!!!!!!! Takže mám strach,že mimi není tam kde by mělo být a jedná se o mimoděložní těhu :cry: :frowning2: :cry: - jsem opravdu vyřízená.... Nevíte,jak se to mimoděložní projevuje??? Jsem dnes 6+0 TT a NIC nepociťuju :frowning2: Jen bradavky mě při stisknutí bolí :frowning2: :unamused:
17. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Né Majinko!!!!! Já jsem to nemyslela takhle!!!!!! Jéžiši,já bych si fakt už nafackovala!!!!! :frowning2: Já to myslela jako tak,že už by se to neštěstí mohlo prolomit a mohly bychom zase číst veselé zprávičky!!!!!!!! Nechtěla jsem,aby to vyznělo tak,že už nikdo nemá psát nic,co ho trápí,co se stalo atd...!!!!!!! Já jsem vážně na pěst!!!!!!!!!!!!!!! :frowning2: :angry:
17. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Janinko prosím tě, kolik přesně jsi byla,když u tebe při příjmu do nemocnice na UZV nic neviděli??????? :unamused:
17. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jarmi mě taky nic není a kromě občasně zaražených prdů nic necítím tak neboj bude to v pořádku !! Ale s tím HCG mě ta dr docela plašila tak z toho mám strach !! Já měla v to úterý 2840 a v pátek 3200 a prohlásila že to není uplně optimální ale podle tabulek na internetu je to přesně jak má být pokud jsem e dívala dobře tak nevím !!
Ale jinak mimoděložní těhu nejde zjistit jinak než že HCG po 7tt přestane růst jak by mělo a na ulz není pořád nic vidět do té doby to prý nejde zjistit protože je mimi malinké a do vjecovodu se vleze kolem toho 7tt už se mačká a pak může prasknout ale to určitě není tvůj případ uvidíš že všechno bude v pořádku !!!
17. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Janinko mám šílený strach,protože když to bude mimoděložní,tak mi vejcovod vezmou a už nebudu mít nic :cry: :cry: :cry: ... Chce se mi strašně brečet!!!! Já miminko MOC CHCI !!!!!!!!! :frowning2: :cry: :cry: :cry:
17. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Já byla u mojí dr. 5.10 a na ultrazvuku nebylo nic vidět to jsem byla 23DPO a nic nebylo vidět a pak jsem u ní byla 26DPO a byl tam flek ale ona má starý uzv kde nic pořádně nebylo vidět a druhý den v nemocnici jsem měla ten váček se žloutkovým vakem a v úterý to nejasné srdíčko to bylo 31PDO a oni mají ten dobrý uzv a v pátek to bylo 34DPO už bylo jasné srdíčko ! Tak nestresuj určitě to bude dobrý neboj můžeš být tak jak já než mi to potvrdila moje dr. tak ještě nemůže být nic vidět dr. v nemocnici mi řekla že mimčo roste o nějaké milimilimetry denně tak za par dní ho určitě uvidíš !!! Moji kámošce se dokonce stalo že jeden týden flek byl vidět ale malý že má dojít další týden a vidět nebyl a další už byl krásný !!
17. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
Jarmulko nestresuj, klid, já sice moc dobře vím jak se to lehko řekne ale moc těžko se tím dá řídit, kolik nocí jsem v nemocnici probrečela že už mimi není a teď vím že zbytečně, byly to jen hnusné stresy ! Jak říká moje mamka vždycky se dá brečet až potom tak se tím teď snažím řídit i když ta moje dušička je o pěkný kus menší než obvykle ale věřím že to bude dobré a každý večer mimčo nabádám aby pěkně rostlo a vyvýjelo se a bylo zdravé, živé, pěkné a chytré a narodilo se v termínu a aby na něj dali všichni andělé pozor ! Uvidíš že to bude dobrý, ty seš aspoň v práci tak na to nemůsíš myslet pořád já seďo ležím doma a myslím na to snad pořád a v té nemocnici to bylo stotisíckrát horší že jsem ležela pod šestinedělím a poslouchala čerstvě narozené brečící miminka a brečela a strašně se modlila a přála si ať tady můžu v červnu poslouchat to svoje !!
17. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
Jarmulko, neboj se, bude to dobrý! Držím pěsti!
17. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
Jarmulko: Hokka nestresuj, kdyby to bylo mimoděložní, tak by To takhle krásně nesílily čárečky na testíkách. Měla jsem to tak, takže vím o čem mluvím....skoro vůbec mi nesílili...hcg totiž stoupalo denně jen o 50 jednotek, což je u mimoděložního normální. Ty máš ale krásné testíky, tak se zbytečně nestresuj. Musela by jsi mít taky křeče a špinit, což ty nemáš, takže mimoděložní těhu u Tebe stopro vylučuju , jasný :grinning:
17. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
jarmul hlavně žádný stresy, ted je potřeba miminku věřit!!!!!!!!!!!!!!!!! kdo jinej by mu měl věřit víc než maminka která se na něj těší??????????
17. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
Holky jste zlatíčka!!!!!! Tak snad to bude OK... Vím,že na brečení je času dost,ale víš jak... Jsem teď celá na měkko a zažívám pěkný citový kolotoč :frowning2: .... Aji,ahoj!!!!!!!! Držte se princezno!!!!!!
17. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
Jarmul, zabav se nějakou činností, ať nemyslíš tolik na ty škaredé věci. Majinka má pravdu - musíš miminku věřit a držet mu palečky! Vím, že v dnešní době je to těžké, protože všude čteme, co na nás číhá, ale právě ty maminy, které si to nepřipouští mají už z poloviny vyhráno. Já jsem si to v červnu připouštěla taky moc, a věřím, že kdybych byla v klidu, tak už mám teď kulatý bříško....Příroda stejně pracuje sama, jak uzná za vhodné, a mi ji v tom nemůžeme nějak zabránit....ale můžeme ji hodně ovlivnit naší psychikou....tak vzhůru do dobré a optimistické nálady - potřebujeme to tady všichni :wink:
17. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
:wink: Jarmu, žádné černé myšlenky, ale jen ty pozitivní :dizzy_face:
Já tu taky sedím v práci a je mi nějak ouvej. Jak sedím skoro 9hod v kuse, bolí mě nějak už všechno. Mám křeče v břiše, v podbříšku a záda - auuu. Takže si nemysli, už jsem volala manželovi a skoro se rozbrečela :frowning2: Mám taky strach, jestli je to v pořádku, to břicho bolí celkem dost. A navíc jsem strašně unavená, v noci jsem zase spala asi jen 2,5hodiny. Měla jsem totiž pocit že mi praskne břicho i prsa :grinning: že mi rostou ... a to mě včera např. nebolely prsa vůbec :astonished: Jsem celkově zmatená, a hlavně se bojím o mimíska :confused: , ale fakt musíme myslet pozitivně už kvůli našim maličkým mimískům u nás v bříšku :wink:

Nechápu to, kde se ve mne bere takový strach a obavy .. Vidíš, ty v pondělí budeš mít výsledky a já jdu v pondělí k Dr. - a víš co :grinning: BUDE TO V POŘÁDKU PŘECÍÍÍÍÍ :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

A hlavně: máme termín 2 dny od sebe, ale vsaď se o něco - budeme rodit v jeden den :wink: Slibme si to :dizzy_face:
17. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
Tak jo holky - zrovna jsem se domluvila s kamarádkou a půjdeme si večer na chvíli sednout :slight_smile: - aspoň příjdu na jiné myšlenky a mimískovi to taky určitě prospěje - ucítí,že maminka není nervózní :slight_smile: :astonished: :slight_smile: Asi máte pravdu,nic mě nebolí,nekrvácím ani nešpiním,těhu testy také krásně sílily, dělohu mám zvětšenou - je to krásně při zmáčknutí bříška cítit,takže klídek.... V pondělí mě mudr. určitě potěší a třeba mi bude chtít udělat i UZV a mimísek tam možná už bude vidět - aspoň nějaká malá tečka... :slight_smile: :wink:
17. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
Aji,drž se,zvládněte to,zase bude dobře :pensive:
17. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
Jarmu,ty se vůbec netrap,já vím je to těžké pro tebe,ale zbytečně se nestresuj už kvůli miminku,na něj to taky působí,tak hlavu vzhůru a večer si to užij :wink:
17. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
Fló to by bylo nádhernýýýýýý!!!!!! Kdyby se nám ti naši mimísci narodili ve stejný den!!!!!!! Tak JO !!!!! A v pondělí sem přineseme obě dvě pozitivní zprávičky!!!!!!!! :slight_smile:
17. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
:slight_smile: o.k.

Škoda jen, že se nám nepodaří sejít ve stejně porodce :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
Jo a kompromis ... 18.6. 2010 :grinning:
17. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
18.6. - to je také pěkné datum :slight_smile: - ono je vlastně jedno,kdy se mimi narodí,hlavně aby bylo zdravé !!!!!!! Ale hned mám lepší náladu :slight_smile: :wink: - všechny jste tu ZLATÍČKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 22/10, TP 24/5
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla // .. další KO 21.10, TP 6.6.
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 5.tt / TP 17.6.2010 ... první KO 19.10.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... první KO 16.10.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla //

Snažilky:

janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 50 DC ... 5. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 34 DC ... 6. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 18. snažení
lulli............................26 let.....0 dětí ... 27 DC ... 1. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 22 DC ... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 18 DC ... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 3. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 0. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 3. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 2. snažení
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě ... 4 DC ... 1.snažení
zebrafa: ................... 32 let ... 1 dítě ... 2 DC ... 4. snažení
drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 2. snažení
17. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 22/10, TP 24/5
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla // .. další KO 21.10, TP 6.6.
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 5.tt / TP 17.6.2010 ... první KO 19.10.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... první KO 16.10.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... 19.10. - volat o výsledek HCG
Snažilky:

janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 50 DC ... 5. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 34 DC ... 6. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 18. snažení
lulli............................26 let.....0 dětí ... 27 DC ... 1. snažení
Motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 6. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 22 DC ... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 18 DC ... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 3. snažení
Karol84: ................... 25 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 0. snažení
chicoola: .................. 28 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
syll: ......................... 25 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 3. snažení
majinka2: ................. 34 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 2. snažení
Veruska007: ............. 29 let ... 1 dítě ... 4 DC ... 1.snažení
zebrafa: ................... 32 let ... 1 dítě ... 2 DC ... 4. snažení
drndapetka: ............. 24 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 2. snažení
17. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Jarmulko, chtěla jsem se Tě zeptat na jednu věc - jestli budeš vědět.....moje luteální fáze trvala podle grafíku 20 dní ...není to nějak moc? Nevadí to? :astonished:
17. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahoj holky mohla bych se k vám přidat??snažíme se s manželem druhý měsíc a ve čtvrtek sem objevila druhou čárku sice slábounkou ale byla tam jen se mi to zdá trošku brzy když mrchu čekám teprve u uterý,tak nevim :frowning2: raděj se nebudu zbytečeně radovat..
17. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
Mischelll: Záleží kolik dní jsi po ovulce.....některým holkám se čárka ukazuje už 9-10DPO, což je asi 4-5 dní před tím, co by měla dojít mrška.Takže si myslím, že je to pravděpodobné, že se Ti objevila už teď. Zkoušela jsi druhý testík?
17. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
mischel vítej, to je senzační,jenom se začnete snažit a už máš // ,uvidíš že ještě zesílí..gratuluji potichonku..udelej si za pár dní další testík
17. říj 2009 ve 20:38  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.