• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Jarmulka: No ukázkový tlustice :grinning: Vsadím se, že hcg bude více jak 1000 jednotek, tudíž bude vidět i gestační váček na ultrazvuku, takže šup šup k doktůrkovi na kontrolu, my chceme vidět fotečku fazolky :grinning:
18. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Tak já se loučím, jdu kukat na Superstar :grinning:
18. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
jsem na tohle počítání úplně děsná. takže první termín jsem měla 18.9 a další jsem měla ted 12.10 takže mám6 den cyklu?
18. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Tomahavk-pokud si dostala poslední menstruaci 12.10 tak si dnes 7 den cyklu,počíta se to od 1 dne menstruace..
18. říj 2009 ve 20:26  •  3 děti  • Odpověz
Katynko a Drndičko - moc vám děkuju!!!!! Mám hrachy,ale snad zítra donesu dobré zprávičky :slight_smile: - jinak mně od včera začaly bolet dost bradavky - jsou takový zduřený a na dotek au au... Ale jsem šťastná :grinning: !!!!!! A Tomy - 12.10 jsi dostala MS,takže 12.10. je zároveň prvním dnem tvého cyklu
18. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
teda jste dobry ja to proste pocitat neumim tak mam tedy 7 den cyklu da se nejak vseobecne rict , kdy je nejlepsi termin poceti? manžel si ze mě dělá legrácky, že mu kamarád poradil, že jeho manželka si po milování stoupala na hlavu :grinning: a očekává, že to budu dělat taky
18. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
18.10.2009 - přidávám TOMAHAVK :slight_smile:

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 22/10, TP 24/5
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla // .. další KO 21.10, TP 6.6.
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 5.tt / TP 17.6.2010 ... první KO 19.10.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... první KO 16.10.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... 19.10. - volat o výsledek HCG

Snažilky:

janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 51 DC ... 5. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 35 DC ... 6. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 18. snažení
lulli............................26 let.....0 dětí ... 28 DC ... 1. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 23 DC ... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 19 DC ... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 3. snažení
Karol84: .................... 25 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 0. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 3. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 10 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................ 27 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 5 DC ... 1.snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 3 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 2. snažení
motol........................ 24 let ... 1 dítě ... 2 DC ... 4. snažení
18. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Všeobecně se nic říct nedá - daleko lepší je měřit si bazální teplota a zaznamenávat si vše do grafu - podle toho poznáš kdy došlo k ovulaci a právě 12 - 16 hodin po ovulaci je ideální doba pro početí . Ale zhruba tak v polovině cyklu dochází k ovulce.... Je to ale jen střílení od boku ( to určení té ovulky v polovině cyklu ) ,takže daleko lepší je sledovat čípek,měřit bazální teplotu,sledovat hlen a klidně i ovulační testy lze použít :slight_smile: - jak komu co vyhovuje :slight_smile:
18. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
jarmulka, no nazdar zkusim jeste tak mesic dva bez mereni a pak uvidime, manzel je casto pryc takze kdyz to tak sleduju pri mem stesti bude beztak pryc a nerada bych se dostala do stresu z hlidani teplot. kazdopadne dekuji za pridani do tabulky, potesilo me to . Muzes mi prosim vysvetlit jak je mozne ze nekdo ma treba 50 DC to za tu dobu nemaji menstruaci nebo jak to funguje?Omlouvam se za hloupe dotazy, ale nenapada me jak to jinak zjistit
18. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
V pohodě,to vůbec nejsou hloupé dotazy!!!!!!!! :slight_smile: Jj,přesně tak - to ta dotyčná pořád ještě nedostala další MS :unamused: - někdo má takhle dlouhé cykly normálně.... A pokud by tě to měření mělo stersovat,pak to rozhodně nedělej!!!!!!!!!! Protože psychika je půl úspěchu :slight_smile: !!!!! Takže v klídečku,ono si Vás miminko určitě brzy najde :astonished: :slight_smile: !!!!!!!
18. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jo a máš moc pěkný fotečky ze svatby !!!!! Sluší Vám to a dýchá z toho hodně optimismu,taková pohodička.... :slight_smile:
18. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
jarmulka: to ja si ziji v te sve nevedomosti a ani me nenapadlo ze muze tak dlouho tvrat cyklus jak podle vseho mam 24 to je taky pekne na prd nejak kratky. Dekuju za pochvalu, svatbu jsme meli veselou, coz povazuji za stesti , ale my jsme takova dvojka a asi ty fota sedi i povahove :slight_smile:
18. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme byli u manželových rodičů a prarodičů ařekli jsme jim o Puclíkovi. Jak jsem předpokládala, tchán chtěl nalít slivovici, takže jsem šla s pravdou ven. Švagrovce jsme to říct nechtěli, přece jen snaží se několik let a marně, lezou po IVF atd atd, tak jsme jí nechtěli jitřit.... Hm jenže u staroušků odpoledne, jsem si místo kafe objednala meltu, a Romana se zeptala "seš těhotná co," no a lhát se mi nechtělo. Pak mi teda srdce trhalo když jsem jí slyšela brečet mámě. Ale to je holt těžký no... Oni jsou proti nám bohatý, hubený, zdravý, a nic. My chudý, tlustý, prolezlí čím vším možným, a dvě děti napoprvé. Jedinej komu jsme to neřekli zatím , byli staroušci, protože nám kladli na srdce "hlavně ne druhý, děti jsou starosti, a výdaje...." Nemysleli to zle, ale stejně. No až přijedem na vánoce tak to už budu mít bříško tak nebude pochyb.

Ta švagrofka mi mrzela, kdyby se tak nezeptala tak jsme jí to neříkali, ale prostě kecat jsem jí nechtěla.
19. říj 2009 v 06:55  • Odpověz
19.10.2009

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 22/10, TP 24/5
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 21.9. našla //... první KO 9.10.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla // .. další KO 21.10, TP 6.6.
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 5.tt / TP 17.6.2010 ... první KO 19.10.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 2.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... 19.10. - volat o výsledek HCG

Snažilky:

janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 52 DC ... 5. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 36 DC ... 6. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 18. snažení
lulli............................26 let.....0 dětí ... 29 DC ... 1. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 24 DC ... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 20 DC ... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 3. snažení
Karol84: .................... 25 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 0. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 3. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 11 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................ 27 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 6 DC ... 1.snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 4 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 2. snažení
motol........................ 24 let ... 1 dítě ... 3 DC ... 4. snažení
19. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile:
19. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahoj holky moje, jsem jen na skok v práci, tak Vám rychle píšu. Jdu na paragraf, zařizujeme pohřeb. Až bude líp, zase za vámi přijdu. Zatím Vám moc děkuji za podporu a držím pěstičky dalším snažilkám. Jinak u mě to vypadá bledě, dělala jsem si ovu test 16DC a nic se tam neobjevilo, tak asi ta ovulka tento měsíc vážně nebude. Začínám vyjednávat nového gynekologa a zítra jdu na krevní testy k obvoďákovi - na hormonální profil a infekce. Tak snad se nedozvím nějakou jobovku. Mějte se a brzy zas přijdu.
19. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
Přeji všem krásné ránko :slight_smile: .

Chtěla bych ještě Ajince vzkázat upřímnou soustrast :frowning2: . Je to opravdu smutné a určitě to moc bolí, ale věřím, že čas tu bolest zmírní a až se ukážou // na těhutestíku, tak jí vystřídá nepopsatelná radost. Ajinko, držte se s manželem a posílám mnoho sil, abyste to co nejlépe oba zvládli.

Pepinko, tak my to včera řekli švagrové (manželovo sestře). Všichni v rodině to ale ještě neví. Chceme jim to říct při vhodné příležitosti. Teď žije naše rodina narozením naší malé neteřinky Eminky. Narodila se v pátek a dle slov šťastného tatínka, to byl porod sice vyvolaný, ale poměrně rychlý až skoro příjemný :sweat_smile: . Tak jsem mu odepsala, že o "příjemném porodu" si raději popovídám se ségrou, která bude v tomto směru asi objektivnější :grinning: . Už jsem viděla fotečky malé a je přenádherná. Podle fotek vypadá, že je veliká, ale není. Míry jsou 3090g a 47 cm. A když jsem v sobotu mluvila se ségrou, tak říkala, že malá zhubla na 2950g a nelíbilo se jí první koupání :grinning: . Trošku jim závidím, že už toho svýho drobečka mají v náruči :slight_smile: .
19. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
taurusenka:neboj taky se dočkáš, moje kámoška v pá porodila své druhé dítě a říkala že to byl děs, už nikdy více, malá váží 4440g a 50cm
19. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
Medan, tak to je pěkně veliký miminko. Určitě muselo dát mamince zabrat :slight_smile: .
19. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
taurusenka:určitě dalo a to přišla ještě o 14dní dřív na svět
19. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
:slight_smile: ahooj

Tak já jdu dnes k MUDr. a holký, já se bojím. Je mi divně od žaludku a bolí břicho - asi z nervů :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak na mě myslete a já odpoledne dám vědět ... Fajn den
19. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
ahoj holky, preju vam krasne pondeli ...

Medan, no to je poradne mimco a muselo dat vazne moc zabrat :slight_smile: brrr

Pepi, verim, ze te to se svagrovou mrzi, ale co se da delat, jenom proto, ze oni nemuzou preci nebudete mit druhe, ktere jste si prali...
19. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
flosmanka:to bude v poho, já se taky vždy bojím a stresuji když musím k doktorovi
19. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Flosi, určitě to dobře dopadne :slight_smile: . Taky jsem byla nervózní a nakonec to bylo v pohodě. Ale před další kontrolou budu ještě víc vystresovaná, protože už se rozhodne, jestli tam bude srdeční akce nebo ne. V tom 6.tt tam mohla být ale nemusela. Jenomže po ukončeném 8. tt už by vidět měla. Takže přesně za 14. dní se uvidí :confused: :slight_smile: .
19. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky, byla jsem tu už o víkendu, ale ani jsem vám nenapsala, jak jsem dopadla v pátek na kožním. No nedopadla jsem. :unamused: Doktorka mi řekla, že mě chce vidět až za 14 dní, vzhledem k tomu, že jsem teprve v pondělí dobrala ten entizol, že by byly výsledky zkreslené. Takže za 14 dní jdu teprve na stěry, pak 10 dní čekat na výsledky a pak až léčba...pak zase čekat asi nějaký měsíc a kontrola. Takže holky, já počítám, že snažení začne až tak v lednu. :frowning2: No nedá se nic dělat, musím nejdříve vyléčit ty potvory. Takže Taurus plivanec pro mě si prosím začněte s mrňousem vyrábět až na leden :slight_smile: doufám, že aspoň v tom lednu už to snažení zase proběhne. No a dneska jdu na gyndu s tím čípkem, tak jsem také zvědavá, co mi zase řeknou tam.
19. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
zebraf, jj, to víš že jo, navíc jsme ani jeden nepočítali že se zadaří tak rychle, říkali jsme si že když zaděláme do půl roku tak jsme borci... ale asi se k nám ty děti moc těšily, když i Pepíno šel napoprvé a sourozenec taky.... Neumím si představit čekat na mimi x let, lézt po doktorech a nic z toho... švagrovka má absolutně jiné priority než já, je z naprosto jinýho těsta, ale to neznamená že bych jí nepřála mimi... že si až tak nerozumíme kvůli odlišným prioritám je v tomhle ohledu naprosto nepodstatný.
19. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Chicoolko, tak to se to léčení zase protáhlo :confounded: , ale je opravdu důležité se před těhotenstvím zbavit všech těch potvůrek a pak huráááá na miminko :slight_smile: . Věřím, že leden už je nejzažší měsíc, kdy začnete se snažilkováním a když budete s přítelem oba v pořádku, tak to by bylo, aby se mimísek nezavrtal :grinning: .
19. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
ahoooj holky :slight_smile:

zatím jen nakukupu a přeji všem pokud to půjde pěkný den :wink: odcházím na nějaký šílený školení a pěkně doufám v to, že dýl jak dvě hoďky to nebude... :angry: doufám že dneska bude relativně klídeček, protože šéf je pracovně v zahraničí, takže po školení jsem tu u vás jak na koni :grinning:

jo a vítám nové snažilky :slight_smile:
19. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Dobré ráno holky!!!!
No pro mě zatím moc dobré není - bojím,bojím :frowning2: ... Za 4 hodiny se dozvím výsledek. No snad se našemu mimískovi u mě v bříšku líbí a bude vše OK... Holky já si k mudr zajdu osobně - to bude lepší než něco po telefonu.Myslím si,že když tam budu,tak se rovnou mudr koukne na UZV jestli je mimísek tam,kde má být. :slight_smile: ... Nevím proč.ale jsem vážně s nervama v prčicích - šííííleně se toho mimoděložního bojím!!!!!!! Už bychom nikdy nemohli mít mimi přirozenou cestou - maximálně přes ivf :frowning2: :cry: .... Holky snad to dopadne dobře!!!! Pořád se koukám do svého alba na ty testíky a doufám,že když takhle sílí,tak je mimísek snad OK a tam,kde má být :wink: .... Ale dokud to neuvidím,tak.... :unamused:
19. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
taurusenko, to by byla paráda, kdyby se pak mimís povedl na první šťouch. Budu tomu věřit. Je mi z toho docela ouvej, že se nemůžeme snažit, ale snažím se být nad věcí. Nejhorší je, že se o mimi snaží i ségra, ta až mi oznámí, že je těhu, tak mi to srazí na kolena. Ale není to soutěž, že jo. Jinak ta ureaplasma se prý, když nezpůsobuje problémy ani neléčí, ale vzhledem k tomu, že plánujeme mimi, tak se léčit musí. No tak si holt aspoň ještě užiju silvestra. :slight_smile:
19. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.