• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
jarmulko, kliiiiid. Bude to dobré. Nenervuj se. Ničemu tomu nepomůžeš. Pokud je to mimoděložní, tak to nervama nespravíš a pokud je mimi tam, kde má být, tak si těma nervama jenom ublížíš. Nemá smysl se bát. To, co máš v tělíčku, už je dané, tak se neboj, protože teď to nijak neovlivníš. Všechno bude v pořádku. Testíky ti sílí. Moje ségra měla mimoděložní a testy jí vůbec nesílili, hcg měla nejvýš asi 59. Takže klid, všechno je OK!!!!!
19. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
jarmulko: neboj, určitě bude všechno v pořádku.. :wink: jak psala drndi, pokud by to bylo mimoděložní těhu tak by přeci ty čárečky tak nesílily a navíc bys prý měla nějaký křeče a špinění, a ty nic z toho přeci nemáš!! :wink: :slight_smile: uvidíš že se odpoledne dozvíš ten nádherný výsledek - a to že čekáte mimi a že je vše tam kde má být... :wink: :slight_smile: uvidíš, držíme palečky :slight_smile:

teď už vážně běžím, jinak přijdu pozdě..... :sweat_smile:
19. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Holky nezlobte se prosím na mě.... :frowning2: Vím,že jsem šíííííílenáááááá ,ale nějak mi nejde se uvolnit :unamused: Pořád si čtu jaké jsou ty příznaky mimoděložního a žádný z nich nemám,tak snad to bude OK. Jsem v šsetém týdnu - konkrétně 5+2 TT ,tak to už by při mimoděložním mohlo být něco poznat - cítit bolesti,špinění atd atd.... Jdu seřadit testíky co jsem si dělala vedle sebe a kouknu jak sílily - udělám si i jednu fotečku a vložím do alba -ať to mám pěkně po hromadě :slight_smile:
19. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
jarmulkooo, my se na tebe přece nezlobíme. Jen tě chceme trošku povzbudit. Já vím, že obavy budeme mít asi všechny, asi je to normální, ale zbytečné nervy jsou fakt jen na škodu. Skoč si k té doktorce, ať víš na čem jsi. Ale věř mi, že je všechno v pořádku. A drobeček uvnitř tebe si jen říká, co ta máma blázní, vždyť jsem tady a jak si tu pěkně lebedím. :slight_smile:
19. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Chicoo ty jsi andílek!!!!!! Kdybych měla oba dva vejcovody,tak si myslím,že to tak nehrotím - no asi určitě bych to nehrotila.Protože u malé jsem na takovéhle věci vůůůůbec nepomylslela. Asi čím jsem starší,tím jsem horší :unamused: :slight_smile: A taky vím,že můj zdravotní stav teda vůůůbec není ideální a i proto se tolik strachuju... Ale jak jsi psala : k mjdr si zajdu a odpoledne vám donesu krááááásný zprávičky :slight_smile: ..... :astonished:
19. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
jarmulko: já vím, máš toho za sebou dost a ten strach tam je, já to chápu. Zrovna o víkendu jsem si četla znovu tvůj deníček a pomyslela jsem si, jen ať to u ní proběhne už všechno v pohodě. Hele, ale takovejch už bylo, že jejich zdravotní stav nebyl vůbec ideální a podařilo se jim všechno snáze a úspěšněji než těm naprosto zdravým. Já ten strach chápu, ale musíš si prostě říct, že teď už je to daný, ty to vlastně nemůžeš vůbec ovlivnit, tak to nech být a skoč si co nejdříve k doktorce...protože ta nejistota je asi teď pro tebe v tuhle chvíli nejhorší.
19. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
holky tak jsem zpět, nějak to bylo rychlejší než jsem myslela... holt jsme prostě byli rychle chápající skupinka :grinning: :slight_smile: :grinning:

jarmulko: chápu ta nejistota je hrozná, navíc u tebe když jsi měla v minulosti takové problémy... uvidíš ale že odpoledne nám doneseš jen ty dobré zprávičky :wink: :slight_smile:

holky je tu vůbec někdo??? :confused:
19. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Blíženko, mám docela dost práce, takže jen občas nakouknu :slight_smile:.

Jarmulko, taky mám strach z té svojí další kontroly, ale prostě pořád věřím, že všechno dopadne dobře. Stejně jako je dané, jestli nosím v bříšku holčičku nebo chlapečka, tak stejně je dané, jestli bude všechno tak jak má být. Sama si to kdysi psala, že tohle prostě neovlivníme ať se snažíme sebevíc. Beruško, neboj se tolik. Podle všeho, co si psala, by to mimoděložní těhotenství být nemělo. Určitě se budeš odpoledne radovat a my s tebou :slight_smile: :slight_smile: .
19. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Blíženko, já tu jsem :slight_smile: krmíme se s Pepčou mandarinkou :slight_smile:
19. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
ja tu jsem taky ale nevim co rict
19. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Tak za dvě hodinky už budu moudřejší.... Teda já ten čas odpočítávám... :angry: Všem Vám děkuju!!!! Jdu asi žehlit,protože už mi to pěkně leze na mozek!!!! :angry: Poslední dvě hodinky a já jsem jak na trní... :frowning2: Takže jdu svou přebytečnou energii vybít užitečným způsobem :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
jarmulko zajdi i ke me , zehleni by se mi taky hodilo, a urcite bych te zamestnala i na jine prace ze bys nemela cas myslet na nic jineho :sunglasses:
19. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
tak ja jdu holky taky k doktorku s nejakou strevni chripkou tyden marodim a uz mi dneska volali z prace a dostala jsem za to vynadano takze jestli jsem se tam doted netesila tak ted z toho mam vyslovene nervy na hadry.
19. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
jarmulko: zabavit se jinou činností je dobrý způsob jak nemyslet na ty výsledky.. aspoň trošku teda :wink: :slight_smile:

pepi: no taky už bych si něco dala, jenže bohužel jsem zjistila, že už tu k jídlu nic nemám... :angry: a jak se jinak cítíš?

jinak my jsme o víkendu taky už oznamovali :dizzy_face: vědí to naši a jedna babička s dědou (rodiče mojí mamky) :grinning: měli velikou radost... :dizzy_face: :slight_smile: teď už jen aby konečně v co nejkratší době dopadlo to stěhování ...
19. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
tomy: a za co ti jako vynadali?? jako za to že jsi nemocná??? :astonished: :astonished:
19. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
jak tak koukám tak víkend byl asi u většiny oznamovací :grinning:
19. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
jen upravuji o svoji další kontrolu, zjisitila jsem že jsem to neaktualizovala :slight_smile:

19.10.2009

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 22/10, TP 24/5
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 5.11.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla // ... další KO 21.10, TP 6.6.
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 5.tt / TP 17.6.2010 ... první KO 19.10.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 2.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... 19.10. - volat o výsledek HCG

Snažilky:

janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 52 DC ... 5. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 36 DC ... 6. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 10. snažení
katyna6: .................. 33 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 1. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 18. snažení
lulli............................26 let.....0 dětí ... 29 DC ... 1. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 24 DC ... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 20 DC ... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 3. snažení
Karol84: .................... 25 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 0. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 3. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 11 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 6 DC ... 1.snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 4 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 2. snažení
motol........................ 24 let ... 1 dítě ... 3 DC ... 4. snažení
19. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
medan: snad jsi taky něco neoznamovala.... :grinning: :slight_smile:
19. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
blizennec:jojo oznamovala 11tt a ukazovala foto :grinning: , tedy manžel oznamoval, já to řekla jen v práci a pořád se mnou šéf nemluví :grinning:
19. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
medan, gratulace oooobr :slight_smile: a kdy si změníš pas? :slight_smile:
19. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
blizennec:já to chtěla prostě ještě tajit, ale manžel mě ukecal
19. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
pepibubu: ten zatím měnit nebudu
19. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
medánku, proč? ještě se bojíš?
19. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
medan: šéf s tebou nemluví protože mu odchází taková šikulka jako jsi ty viď... :grinning: já tak nějak pořád přemýšlím proč tě nevidím v tabulce, promiň dneska jsem asi nějaká natvrdlá.... :sweat_smile: ale vím že k nám do diskuse patříš :grinning: :sunglasses: :grinning:
19. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
pepibubu:jojo pořád se bojím
19. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
blizennec:byla jsem v tabulce, ale pak jsem chtěla vymazat, to víš nevíš kdo sem kouká z kamarádek
19. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
medan, až budeš mít průkazku, tak ti odlehne, neboj. Na kdy ti vychází termín?
19. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
a taky to moje otěhotnění velký trapas, :grinning:
19. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
pepibubu:průkazku jsem dostala v 8tt, a termín porodu mám na 8.5.2010
19. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
medan29: gratulace. 11tt to je paráda...a ty se nám ani nesvěříš...no toto. Ale jo, chápu :slight_smile: Tak se hlavně opatruj a ať mimísek pěkně roste!!! :dizzy_face:
19. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.