• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Jarmu, netrap se, určitě bude vše v pořádku, já to vím, a porodíme spolu toho 18. 6. př. roku :grinning: :grinning:

Jináč já jsem už dorazila od Mudry .. kontrola proběhla dobře, potvrzeno těhotenství. Bylo vidět gestační a žloutkový váček, máme foto z UTZ. Máme se šetřit, jíst hodně vitamínů v podobě ovoce a zeleniny. Další KO za cca 4týdny, to bychom měli už mít srdíčko a snad i dostaneme těhotenskou průkazku … Těším se, mooooc
Jen mě zarazilo, že mám přijít až za 4 týdny, je teda fakt, že jsme teda na začátku (5tt+4), ale stejně .. Těšila jsem se na srdíčko co nejdříve :dizzy_face: Snad tam bude :sweat_smile:

Jinak fotečka z UTZ mi přijde přenádherná, i když toho moc není vidět. Ale je tam už hezky ten váček, ale jak jsem to fotila mobilem, není to moc vidět, mám v albu :grinning:
19. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
medan, jé tak se neboj... já se těším až dostanu průkazku, a to by mělo být ve čtvrtek :slight_smile: Srdíčko už máme, ale až budu mít průkazku, tak to bude takový... hmatatelnější :slight_smile:
19. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
chicoola:prostě to byl prvni šok a pak dostaneš strach, který mám tedy pořád, takže se snažíš to spíš tajit
19. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
pepibubu:já si to prostě pořád nepřipouštím a pořád se bojím
19. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
medan29: jojo, já to chápu...i když jsem to ještě nezažila, až to zažiju, tak to pochopím ještě víc. :slight_smile: A na kolikátý snažení se tedy podařilo?

Jinak holky, to je něco. My se musíme tulit nyní jedině s ochranou...můžu vám říct, že snad víc než na další snažení se těším jenom na to, až konečně budeme moci odhodit pláštěnku. To je takovej vopruz. :grinning:
medan: teď jsem i přemýšlela jestli jsi to tu oznamovala nebo ne... už je nás tu hodně a pokud to není v tabulce tak člověk občas zapomene.... :sweat_smile: takže ohromná gratulace to je jasný... ať pěkně sílíte a až do konce je všechno tak jak má a v květnu se vám narodí krásný zdraví mimísek.. :wink:
ty ale album nemáš a podle přezdívky by tě nikdo přeci nepoznal ne..? ale samozřejmě respektuju každýho rozhodnutí.. :wink: :slight_smile:

flos: gratuluji k úspěšné kontrole, hlavní je že je všechno tam kde má... :wink:
blizennec:neoznamovala, a poznají protože mám stejný email
19. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
flos: nádherný "flíček".... :wink: :slight_smile: chápu že pro vás je to náádherná fotečka, ta moje pro mě byla taky :grinning:

jinak já průkajdu dostala už v pátek :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: byla jsem na krvi, k sestřičce jsem si měla přijít pro všechny ty papíry na co všechno mi tu krev mají odebrat a při té příležitostí jsem jí dostala!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
chicoola:no od dubna neberu antikoncepci, pak mi to začalo nějak blbnout, test negativní, tak jsem šla k doktorovi a ten mi řekl že jsme těhotná :grinning:
19. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
medan: no tak pokud to máš takto i v mailové adrese tak to chápu... :wink: to asi musel být fakt šok viď... :astonished: důležité ale je jestli je to mimi chtěné a to předpokládám je když jsi byla u nás v diskusi... :wink: :slight_smile: :slight_smile:

holky odcházím na obídek, za hoďku jsem zpět :grinning:
19. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
Fló to je super!!!!!!! Tak hlavně,že jste tam,kde máte být - v děloze a máte ten žloutový váček i gestační. Ten žloutkový prý značí to,že je vše v pořádku a mimi se vyvýjí. Pokud se totiž přestane vyvýjet,tak ten žloutkový tam není .... Ale u Vás je vše jak má být!!!!!!! :slight_smile: :astonished: - no to je paráda!!!! Když se daří,tak se daří,viď Fló????!!!!! GRATULUJI,GRATULUJI,GRATULUJI a doufám,že budu také přinášet pozitivní zprávičky :slight_smile: :astonished: ... Holky už jenom hodinku :unamused: :confused: ...... Já tam snad strachy ani nedorazím :confused: :fearful:
19. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
:grinning: děkujuuuu ...

Holky a v kolikátým týdnu jste dostlaly tu průkajdu, mě to teda asi vyjde na 9-10. týden :dizzy_face:

Jarmu, já si teda jdu teď hajnout k manžílkovi do postýlky, přijel po noční, tak já jdu spát taky :grinning: :grinning:, ale i ve spánku budu na tě myslet, tak se neboj - bude to dobrý :wink:

Zatím páčko
19. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
flos, já ji dostanu podle všeho ve čtvrtek. Teď jdu krmit :slight_smile:
19. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
cau holky cetly jste to o snizovani materske podpory?
19. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
tak koukám že vaše kontroly dopadly na výbornou,to moc gratuluji-ažt mimiska rostou..ted ještě Jarmulka,ale určitě taky napíše jak je štěstná a jak je všechno v naprostém pořádku.. :wink:
19. říj 2009 ve 12:37  •  3 děti  • Odpověz
medan, moc gratuluji, at vše probíhá bez problémů...

a jarmulko nebooj, všechno bude OK! :wink:
19. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
jinak všechny zdravím po víkendu!
19. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
prijemne traveni po obidku :slight_smile: tak Jarmulka snad uz zna vysledky a dusicka je klidnejsi ...

super, ze ostatni kontroly jsou dobre... tak snad brzy pribudou nove tehulky :slight_smile:
19. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
tomahavk: jj, cetla jsem o tom snizeni, je to blby, ale neni to nic dramatickyho podle me...
19. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj Holky flo super,že vše je v pořádku

Jarmulko,tak čekám tady jak na trní až dorazíš,u uklidu sem na tebe pořád myslela,ale vím,že to bude vše v pořádku :slight_smile:
19. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
ahoj holky,přeji pěkné pondělní odpoledne :slight_smile:
19. říj 2009 ve 14:44  •  snaží se  • Odpověz
tak si člověk vždycky naplánuje krásný pohodový den, když zjistí že šéf nebude a ono to holt většinou bývá jinak než si člověk myslí.... :angry: nejradši bych šla už dnes domů :slight_smile:

ahoj katy. tak co už jsi byla u gyndr nebo se chystáš až zítra??
19. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
ahoj Katy, tak co, odhodlala ses jit k dr.?
19. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
jsem tu teď jen na chvilku,ale aspoň jsem stačila dočíst.Až budete někdo aktualizovat tabulku,tak prosím 1DC,mrcha je konečně taková,jaká má být,jsem ráda,že nemusím k dr.
A taky všem gratuluji k úspěšným kontrolám!!!! :slight_smile:
19. říj 2009 ve 14:51  •  snaží se  • Odpověz
katy no tak to je dobře že se sama rozjela, to už znamená že to neznamená nic hroznýho... :grinning: :slight_smile: :grinning: teď pár dní "pauza" a pak můžete vlítnout na další snažilkování :wink: :slight_smile:
19. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Tak aktualizuji tabulku

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 22/10, TP 24/5
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 5.11.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla // ... další KO 21.10, TP 6.6.
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 5.tt / TP 17.6.2010 ... první KO 19.10.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 2.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... 19.10. - volat o výsledek HCG

Snažilky:

janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 52 DC ... 5. snažení
Garp776: ................. 33 let ... 1 dítě ... 36 DC ... 6. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 10. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 18. snažení
lulli............................26 let.....0 dětí ... 29 DC ... 1. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 24 DC ... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 20 DC ... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 3. snažení
Karol84: .................... 25 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 0. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 3. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 11 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 6 DC ... 1.snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 4 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 2. snažení
motol........................ 24 let ... 1 dítě ... 3 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 1 DC ... 2. snažení
19. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
Měly by se ozvat holky v popředí: janulkav, garp77, radma 80, nikohlava21, slunickosedmitecne...copak s nimi asi je?
19. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
v poslední době v té tabulce pořád někdo padá dolů... chtělo by to, aby z té spodní tabulky zase někdo přeskočil nahoru k nám :slight_smile: už jsme tu dlouho neměli novou těhulku... :unamused:
19. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
blizennec: jééé, já bych tam k vám skočila tak ráda...ale v tomto roce se toho už nedočkám :rolling_eyes: ...copak o to, že padají dolů, aspoň víme, co se děje...ale co ty holky, co se jednou přihlásí, že chtějí do tabulky a pak už nepřijdou??? Je v tom pěkný čurbes. :grinning:
19. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
chicoo: no to je pravda, některé holky jsem přijdou jednou dvakrát, nechají se přidat do tabulky a pak už se neozvou... je to od nich pěkně nezodpovědné a my v tom máme pak hokej... :grinning: :grinning:
ty alespoň teďka víš "na čem jsi" a že je dost možné, že jsi neotěhu kvůli těm ueraplasmám (či jak se to píše :slight_smile: ), pěkně zaléčíš všechny breberky a pak budeš tak zdravá, že se dočkáte na první pokud.. :wink: uvidíš, že v lednu už tu bude víc těhulek a pokud ti každá pošle svůj těhu "bacilek" tak to by bylo aby nebylo... vždyť budeš zdravá jak řípa!!!! :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.