• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
blizennec: já vím...až budu zdravá jako řípa, určitě se povede brzy. Ale jsou to ještě 3 měsíceeee. A mě normálně začlo chybět takový to napětí, jestli se povedlo nebo ne. Napřed jsem si ten stav užívala, byla jsem si zaflámovat a tak, ale teď se cítím nějak prázdná. Já vím, že na tom jsem ještě dobře a že to přišlo včas a že za to musím být ráda. Já to vím. Ale chvílemi mě prostě přepadne taková vnitřní prázdnota. :confounded: Snad to bude ok.
19. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
Holčinky, tak mám chvilku čas :slight_smile: . Gratuluju Flosmance k první kontrole a při další už určitě bude ta vytoužená těhuprůkazka :slight_smile: .

Chicoolko, GARP776 těhulka není. Jednou chtěla z tabulky vymazat, ale překecala jsem jí, aby v ní zůstala, protože i když mají tu cestu k miminku značně trnitou, tak je i nadále snažilkou. Mohli bychom jí popřípadě přesunout do spodní části tabulky. O ostatních snažilkách z horní části tabulky už nevím :slight_smile: .
19. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
taurusenko, aha...teď jak to píšeš, tak si na to vzpomínám, že jsi jí vlastně tenkrát přemluvila...tak já dáme dolů s otazníkem a ostatní do nekomunikujících? Radma 80 sem chodila zezačátku, ale pak už jsem jí tu neviděla a ty ostatní ani nevim, kdo je. Asi tu byly, když jsem tu zrovna nebyla. :slight_smile: Tak já je dám do nekomunikujích, jestli nás alespoň čtou, tak se určitě ozvou, jak jsou na tom. Ale takhle se mi zdá ta tabulka nepřehledná.
19. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 22/10, TP 24/5
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 5.11.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla // ... další KO 21.10, TP 6.6.
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 5.tt / TP 17.6.2010 ... první KO 19.10.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 2.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... 19.10. - volat o výsledek HCG

Snažilky:

lulli............................26 let.....0 dětí ... 29 DC ... 1. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 24 DC ... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 20 DC ... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 3. snažení
Karol84: .................... 25 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 0. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 3. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 11 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 6 DC ... 1.snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 4 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 2. snažení
motol........................ 24 let ... 1 dítě ... 3 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 1 DC ... 2. snažení
Garp776: .................. 33 let ... 1 dítě ... ? DC ... 6. snažení
-------------------------------------------------------------------------------------
Nekomunikující snažilky:
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 52 DC ... 5. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 10. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 18. snažení
19. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
:slight_smile: ahoj holky.

Moc vám děkuji. Jj, naše dítě bude bojovníček hned od zárodku, takže těhu průkajdu určitě za ten měsíc dostaneme - budeme mít totiž srdce jako zvon a vše, co máme mít :grinning: :dizzy_face:

A když jsem dneska šla od MUDry, tak jsem vlítla do Tesca, koupila si banány, grepy, papriky, hrozno, jablka a tvarohy Activie a kefíry - ať rosteme předpisově :grinning: A rozhodla jsem se od zárodku pro přísnou výchovu prcka - hezky jsem mu řekla, že se bude hodně spinkat, až se narodí, žádný nespaní a žádné buzení, že bude naše hodné a spavé miminko - jako maminka a tatínek :grinning: A že mu ukážu, jak se to dělá a že si teď jdeme na pár hodin hajnout k tatínkovi - a že takhle to bude fungovat i až bude s námi :grinning: :sweat_smile: Abychom byli všichni vyspaný a spokojený :grinning: :grinning: :dizzy_face: Určitě to pochopilo a bude spinkat s námi dlouho a dlouho ... :grinning:

Teď jsme vstali, asi po 3 hodinách :grinning:
19. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Tak jsem tady holkýýýýýý!!!!!!!!!!!!
Já jsem táááááááááák šťastná!!!!!!!!! Takže mimísek je přesně tam,kde by měl BÝT !!!!!!!!!!!!!!!! Měříme 4mm - jsme prý ještě o chlup větší než bychom měli být ,takže je vše naprosto OK !!!!! Mimísek se vyvýjí tak jak má :astonished: :grinning: :slight_smile: !!!!!!! HCG prý bylo ukázkové - v pořádku , nevím kolik , v tom návalu štěstí jsem se ani nezeptala :sweat_smile: !!!!!! Doktorka si předemnou nahlas oddychla,protože ona ví, v jakém stavu mám vejcovod a říkala mi,že se za mě opravdu bála,že to bude mimoděložní.... :unamused: Ale my jsme všechny převezli a vyvýjíme se tak jak máme a jsme krásně zahnízděný v děloze :slight_smile: :astonished:
19. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
:grinning: Jarmu supééééééérrrrr !!! Mám strašnou radost holka, tak to je bezvadný. Vidíš, já ti to říkala :wink: Noo, já mám takovou radost, že skoro pláču. Bezva a jdu slavit i za tebe - jdu si dát kefír :grinning: :grinning: Dám si ho do šampusky asi :fearful:
19. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
Flosmanko, tak to je správný. Pevná ruka od samého prenatalu :grinning: :grinning: . A i tu výživu ti schvaluju. Jen tak dál :grinning: .

Jarmulko, tak vidíš, že je všechno tak jak má být. Moc gratuluju k takovým krásným zprávičkám :grinning: . Jsem ráda za tebe, že už se nebudeš tolik stresovat :slight_smile: . Kdypak bude další KO ????? :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
flosmanko, krásný...tak snad ho za těch 9 měsíců pořádně naučíš, hlavně aby až vykoukne na svět to všechno nezapoměl :grinning: :grinning: :grinning:

jarmulko, řeknu ti přesně to, co nemám ráda: JÁ TI TO ŘÍKALA :grinning: :grinning: :grinning: Jsem moc ráda, že to tak dopadlo a strašně ti držím palečky, aby to pokračovalo s mimískem v pořádku dál a dál. Doufám, že už jsi v klídečku a že sis pořádně oddechla. Děkujeme ti za dobrou zprávu, těch není nikdy dost. Mám velkou radost za tebe, už jsem tu netrpělivě číhala, až napíšeš. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
Jarmul-ja to věděla že přijdeš taááákhle štastná..když se to povedlo ikdyž si měla tolik problémů,tak je mimísek už ted bojovník a uvidíš že už jen poroste a bude sílit :wink:
19. říj 2009 v 15:41  •  3 děti  • Odpověz
toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 22/10, TP 24/5
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 5.11.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla // ... další KO 21.10, TP 6.6.
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 5.tt / TP 17.6.2010 ... první KO 19.10.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 2.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 2.11 :slight_smile:
Snažilky:

lulli............................26 let.....0 dětí ... 29 DC ... 1. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 24 DC ... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 20 DC ... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 3. snažení
Karol84: .................... 25 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 0. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 3. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 11 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 6 DC ... 1.snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 4 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 2. snažení
motol........................ 24 let ... 1 dítě ... 3 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 1 DC ... 2. snažení
Garp776: .................. 33 let ... 1 dítě ... ? DC ... 6. snažení
-------------------------------------------------------------------------------------
Nekomunikující snažilky:
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 52 DC ... 5. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 2. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 10. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 18. snažení
19. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
?? Jarmu, a co má 4Mmm ? Víš, já z toho byla tak zmatená .. Na UTZ mám nějaké číslo :

GS - 1.48 cm
GA - 6w5d
EDD - 9.6. 2010

Doktorka řekla, že velikostně neodpovídáme týdnům, ale že to je normální ze začátku :slight_smile: Byl vidět gestační váček a nějaký ten žloutkový taky. Ten žloutkový tam nejdřív nebyl vidět, ale pak krásně :dizzy_face: :dizzy_face: A říkala, že teď je jasné, že jsme správně v děloze :grinning: :grinning: Ale že mimís to prý jako ještě není, že ten se teprve začne vyvíjet z toho žloutkovýho - no, nechápu, ale je to fakt asi zázrak přírody ty naše dětičky :dizzy_face:
19. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
Holky moc Vám všem DĚKUJU !!!!!!!! Jste ohromný zlatíčka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
Fló tak tvé těhu odpovídá jako kdyby jsi byla 6 týdnů a 5 dní - takže vy jste o týden větší!!!!!! :slight_smile: No to je bomba!!!!!!!! To EDD je předpokládaný termín porodu - ale ono se z toho teď nedá usuzovat - až tak z 12 týdne ti řeknou nejpravděpodobnější TP. A to GS ???? To netuším,ale může to být celá ta bublinka co je vidět na uzv - ona se zkládá ze dvou částí mimísek + váček :slight_smile: Každopádně jste pořádný bojovníci!!!!! A pěkně veliký,teď vypadáte starší - neodpovídáte ovulaci,ale to je jedno!!!!! Jste větší a to známka,že se Vám daří výborně!!!!!!!! :slight_smile: A jak ti je???????
19. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
Holky, tak já se s vámi loučím, pádím na gyndu na tu kontrolu děložního čípku. Jsem zvědavá, co mi doktorka řekne... Snad už tohle bude dobré. Papa.
19. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
:slight_smile: díky za vysvětlivky, tak jsem si to myslela - ale ... Možná se to povedlo hned na ten první šťouch, což bylo cca 3dny po skončení MS - prý že to je neplodné období :grinning: Je mi dobře, fakt.

Tak zatím, máme vzhůru tatínka :grinning:
19. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
kebule82:moc děkuji
19. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
jarmulka :koukám že jdeš na kontrolu stejně jako Já
19. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
no Jarmulll supééér sem za tebe strašně moc ráda :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
jarmulko: no to je super zprava a verim, ze jsi dneska tady ta nejstastnejsi holcina :slight_smile: tak preju at roste mimisek stejne dobre jako doposud a dela te stastnou. takze doufam, ze obavy jsou pryc a ted si ty dny budes naaaaaaaramne uzivat!!!!!
19. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
jarmulko, moc gratuluji, zasloužíš si, aby byl mimísek v pořádku!!! :wink:
19. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
jarmulko: krásná zprávička!!!! gratuluju!!!!! :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavní je že je vše tam kde má být, takže ti přeju ať to takhle krásně jde dál až do zdárného konce... :dizzy_face:

flos: já mám na fotečce teda CRL, a ty ostatní údaje jako ty taky.. bylo to vidět i na utz a pan doktor říkal, že je to délka toho embrya.. takže máte 1,48cm to je docela dost ne.. :astonished: já byla na kontrole, kde pan doktor říkal, že jsme 6tt+5, ale měli jsme jen 8mm .... :astonished: :astonished: holky vážně v tom můžou být tak velký rozdíly??
19. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
Jarmulkoo to je super, takové hezké zprávičky, a já jdu zítra na gyndu, tak se velice těším, no ale aspoň se dozvím pár informací :slight_smile:

Holky a která se chystáte brzo testit?? :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
Holky tak jsem si dnes koupila ten vitamín E, prej je dobrý na vajíčka a na plodnost tak uvidíme no :sweat_smile:
19. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
no ja jsem se k testovani bohuzel ani nedostala a uz jsem temer na dne tabulky, mrcha je pomalu na ustupu.. v patek jsem z toho byla trochu presla, ze mi mrcha ani nedala na jeden den nadeji :slight_smile: ale uz jsem se z toho oklepala, tak to vyjde snad nekdy priste :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
Blíženko můžou - z kraje rostou miminka jinou rychlostí,ale ve 12 TT se to sjednotí - proto se stanovuje TP ve 12 TT z UZV :slight_smile: ... Ale teda je pravda,že Fló má pořádnýho ,,macíka,, :grinning: :astonished: ... A já ještě jednou MOC VŠEM DĚKUJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
já se chystám testit až tak za týden :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
odhodlavam se zase vyzkouset ten kontryhel, jak tudle popisovala drdnicka... a vitamin E je teda dobrej na plodnost? a to maji uzivat oba dva? :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
Já jsem spíš zvědavá jestli proběhne ovu...snad jo, měřím teplotky. :wink:
19. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
zebrafa: No je to i pro muže, ale zatím jsem si ho nasadila jen jáááá :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.