• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tak já se teda poptám, tak když jí řeknu, tak mi ho udělá. No kdyby mi to potvrdila, tak by to bylo super. Snad mi ta teplotka stoupne, a když stoupne tak zítra mám ovu jak vyšitou teda :grinning:
19. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
tenhle měsíc mám poprvé ukázkovou ovu - díky Clostilbegytu:

http://www.fertilityfriend.com/home/239462
určitě Syll, vypadá to nadějně :wink:
A to jsou prášky, ju? A díky nim máš ovulaci? No ty ji máš krásnou, se dívám. teď jen aby se zadařilo. :slight_smile: A vypadá to mooc slibně! Držím pěsti!! :slight_smile:
19. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
Abys mi rozumněla, já měřím teď první cyklus, a moc nevyznám, tak proto se ptám jak tele :grinning: Ale ono časem se v tom naučím číst :slight_smile: Jen bych chtěla vědět, že ovu u mě fakt probíhá :o) Což snad ano :sweat_smile:
19. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
No zítra dám vědět, jak jsem dopadla u Gyndr., a taky ráno budu měřit, tak jsem zvědavá. :slight_smile:
19. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
tak my už se snažíme od loňského května, tak jsem se v těch teplotkách trošku na učila chodit :slight_smile:
19. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
omlouvám se za opožděné reakce, jsem ještě v práci a pořád tu něco řeším :angry:
19. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
To je zajimavé, že někomu se zadaří hned a někdo prostě tak dlouho musí čekat, není to spravedlivé ani náhodou :angry:
19. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
jj, je to nespravedlivé, ale hold se nedá nic dělat... ale říkám si, že každá se jednou dočkáme :wink:
19. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
kebul, já věřím, že ano, na každou se jednou dostaneee :slight_smile: Jen ta trpělivost...čekání a doufání...
19. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Já si říkám, že nechci rodit v červenci a srpnu, tak jak to tak bývá, tak někdy zaboduje zákon schválnosti :o), ale ted by mi to nevadilo :o) kdyby jako, že co nechci se stalo :slight_smile: no uvidiíme noooo :slight_smile:
19. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
jj, kdyby mi to vyšlo teď, tak bych měla termín na začátku července... ale ani by mi to nevadilo, protože pak bych mohla aspoň s mimískem chodit hned na procházky :slight_smile:
19. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
:slight_smile: to by bylo hezkééé, radči lepší je teplo, než na zimu děti balit. No však snad se zadaří. I to září je hezké :slight_smile: i srpen....a vlastně vždyť to je fuk :slight_smile:
19. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
je to fuk, hlavně, aby to už bylo :grinning:
19. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
jarmulko: cekalajsem na tvou zprávu až jsem z toho unsula, moc gratuluju je to super. Trosku ti zavidim ale snad nebudu dlouho. :grinning:
19. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj holky,jdu vás opět pozdravit.Ne že bych byla nekomunikující snažilka,ale není moc času a když je,tak vás rychle aspoň dočtu,abych věděla,co je nového.Gratuluji novým těhulkám a přeji pohodové těhu. :wink:
Já čekám na mrchu,zatím nic.Jsem dnes 30DC.Testování plánuji tak nejdřív na víkend,dřív ne,abych nebyla zklamaná.Třeba to ani nebude potřeba.Jinak manžel razí v pátek na kontrolní spermio,tak jsem na to zvědavá,jak to dopadne,doufám,že líp.Přeji krásný večer VŠEM.Pa :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
ahoj holky,
19. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Tomi moc děkuju za gratulaci!!!!! Neboj,také se na vás usměje štěstíčko a na testíku se ukážou ty dvě vytoužené nádherné // !!!!! Já jsem neuvěřitelně šťastná!!!!!!!!!!! A jsem konečně klidná a užívám si mimíska v bříšku. Vůbec totiž o miískovi nevím - je mi výýýýýýborně!!!!!!!!!!!! Holky já se cítím absolutně netěhotně - nevidět ten zázrak na UZV tak tomu nevěřím :slight_smile: .... Je to náš andílek - nezlobí maminku :astonished: :slight_smile: - zatím!!!!!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj jarmulko, to je dobře, že je vše v pořádku, je to asi nádherný pocit, viď? Strašně mooooooc ti to přeju, a taky aby jsi měla pohodový těhotenství až dokonce. A o porodu abys ani nevěděla :grinning: :grinning: Já jsem zítra 30DC, tak mám jeden test, tak to zkusim, to už by se mělo ukázat, ne :sweat_smile: Já už to totiž nemůžu vydržet :sunglasses: Ale těhotně se fakt necítim. No uvidíme. Každopádně se zítra ozvu jak to dopadlo, snad se sem dostanu. Teď mám straaaaašně moc práce :rolling_eyes:
19. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
no vida, tak mame dve adeptky na tehulky, tak holky drzim palce...

a syll drzim palce at je to ovulka jak ma byt!!!

hezky vecer
19. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
zebrafo děkuju, tak zítra mysli ať to vyjde. Ježiš, to by byla paráda :grinning:
19. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
zitra rano si vzpomenu! moc bych ti prala at tam najdes //... a kdyby nahodou ne, tak hlavu vzhuru...
19. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jasan, je to první snažení, tak jsem zatim v klidu :wink:
19. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
Jarmulíííííí, kočendo, já Ti to ale říkala, že to nemůže být mimoděložní, a ty ne a ne si to rozmluvit :grinning:
Gratuluju k fazolce a ještě víc gratuluju k tomu, že Tě prcek nezlobí.....mě bylo vždycky blbě už hned cca 7DPO, takže jsi vlastně détě štěstěny, budď ráda :wink:

Jinak mě MS už pomalu končí, jupíííí :grinning: Manžílek se v pátek přiřítí ze služební cesty a hned se vrhnem na snaženíčko, už se moooc těším :grinning: Bude mít po té dlouhé pauze pořádně nabito, tak se třeba zadaří :wink:

Jak jsem psala onehdá o tom, že u mě v práci to všechno nemocní a jsem na všechno sama, tak aby to nebylo málo, tak mě čekalo po dovolený zase překvápko - onemocněla mi i druhá kolegyně.....jsem myslela, že mě picne :astonished: :pensive: Místo toho, abych se čertila, tak jsem byla ale v pohodě, řekla jsem si totiž, že už se stresovat nebudu, je to jen a jen práce. Mám jednu brigádnici, ta mi pomůže, a hotovo :slight_smile:

Jsem celkově od té doby, co mi přišla MS v pohodě. Asi to bude tím, že povolily ty hormony :grinning:

Přeji krásný večer a těm, co zítra testují přeji hodně štěstíčka :wink: papa
19. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz
Ahoj holky, Zebraf, Kebulko, tak dnes nárust teplotky o 0,3 stupínky. Takže asi je tu teda ovu :o) z 36,2 na 36,5 :slight_smile:
20. říj 2009 v 06:50  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
20. říj 2009 v 06:56  • Odpověz
dobré ráno :wink:

syll, tak uvidíš, jaká bude teplotka zítra, a jestli taky stoupne, tak to bude jistojistě ovu :wink:
20. říj 2009 v 07:10  • Odpověz
No, holky, nam to napoprve tez nevyslo, ale neni to tragedie, jeste mame 3/4 roku, aby se to povedlo :sweat_smile: . Jsem zvedava, jak dlouhy cyklus ted budu mit... pred porodem jsem mela i pul roku :angry: . Doufam, ze ted se uz vsechno srovna. Moc bych si druhe miminko prala. Vcera u nas byla kamaradka s malym miminkem a nas uz sedmimesicni chlapecek z nej byl uplne na vetri, porad ho hladil a kdyz plakal, drzel ho za ruku. No, tak drzte palecky. Ms mi skoncila v patek... ale byla takova nejaka divna, hrozne slaboucka.
20. říj 2009 v 07:31  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile: .

Medan, jestli jdeš ke gyndr. rovněž 2.11., tak už jsme tři, které máme v tento den kontrolu :slight_smile: . To zase bude smršť zpráviček a doufám, že jen a jen dobrých :slight_smile: .

Tedy Verusko, půlroční cyklus to tedy musí být něco :confounded: . Zvlášť teď, když chcete mít druhého mimíska. Tak snad se to srovná samo a nebudeš to muset řešit lékama :slight_smile: . Každopádně ti toho druhého špuntíka moc přeju.
:slight_smile:

Syll, jestli máš jít dnes ke gyndr. tak ať ti ten ultrazvuk udělá, jestli tam vidí narostlé folikulíky :slight_smile:, a pokud by ti doktorka ten ultrazvuk z nějakého důvodu neudělala, tak zkus dnes ovutest. U mne byla tento cyklus BT jiná než obvykle a nebýt ovutestů, tak jsem tu ovulku nejspíš prošvihla.

Drndííí, i když máš v práci opět fofr, tak je moc dobře, že to zvládáš s klidem a je ti mnohem lépe. :slight_smile: Tak posílám pár těhuprsků, aby se toto snažilkování už podařilo. Prsk prsk prsk ppprrrrsssskkkk :grinning: :grinning: :grinning: .
20. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.