• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
bylo by mi to jedno, ať je to třeba Marťanka, ale když není češka, tak by se podle mě měla snažit na 200% aby jí nikdo nemohl nic vytknout, ne?
20. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
nnina: to je mi líto.. já konkrétně s tím třeba (naštěstí) zkušenost nemám... pokud si o tom chceš popovídat s holkama, co to prodělaly, tak tady na koníku taková diskuse taky existuje.. :wink: zkus jen projet seznam témat. samozřejmě ale že tímto tě odtud "nevyhazuju".. :wink:

pepi: jasně, ať je bůhví odkud, ale pokud není "od nás" tak ať se snaží ještě víc, abych si přeci o ní neudělala "špatný obrázek"...
20. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
blizennec: no mě to napadlo, jelikož máme problémy na chatě s jedním pánem, postavil si tam zeď, jakože je to plot a zajel s tu zdí do cesty a my tam teď jen s obtíží můžeme parkovat tak, aby ještě někdo kolem nás mohl projet. Tak jsme to řešili se stavebním úřadem, ten mu nařídil zeď zbourat, protože to postavil na cestě, která patří obci...jenomže se nic neděje...tak už jsme na něj vlítli, že to budeme řešit s televizí, no docela ho to vyděsilo, tak uvidíme...
20. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
chicoo: takže myslíš, že nejdřív vystrašit a že to pomáhá?? :slight_smile: mohli bysme tuhle taktiku zkusit taky, třeba to zabere, teda mohlo by alespoň trochu..

teď jsem si vzpomněla. pro někoho je to skoro "jednoduché" pořizovat si bydlení. manželova ségra (takže vlastně moje švagrová :slight_smile: ) s přítelem si sehnali byt asi měsíc po nás a začli taky všechno hned vyřizovat. o víkendu jsme se dozvěděli že si zítra přebírají klíče... :sunglasses: no holt někde to jde a někde to trvá... :angry:
20. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
blizennec: no já bych napřed postrašila...ale těžko říct, jestli to zabere...pán u nás na chatě zeď sice nedodělal, ale ještě jí taky ani nezboural. Takže fakt nevím, jestli to efekt mělo.
20. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
Holky, tak jsem se teď vrátila z gyndy :confounded: :confounded: . Dostala jsem složenku a na odběr jdu ve čtvrtek. Prý se k objednávce na provedení toho testu musí přiložit ústřižek o zaplacení. Sestra mi mezitím vyplní papíry. Ještě štěstí, že takovýhle úřední postup nechtějí před porodem.
20. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
chicoo: no za zkoušku nic nedáme, takže bych jim dala tak poslední dva týdny... :slight_smile:

tauru: řekla bych že některé holky by mezitím stihly porodit než by se všechno vyplnilo... :grinning:
20. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Taky bych řekla, blíženko :slight_smile: . Ovšem čím dál tím víc nabývám dojmu, že ten trombogen nebude až tak nezbytně nutné vyšetření.
20. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahojky holky moc zdravím. Vůbec nestíhám. Je nějaká novinka :slight_smile: ?

Nina já jsem otěhotněl v lednu hned napoprvé a v 11týdnu to zaniklo. zkušenost s tím mám :wink:

Holky já se tak těším na Ms já vím že spoustu se těší aby ms nepřišla ale na tuhle se opravdu těším :grinning:
20. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
tauru: tys myslím psala že se tím zjišťuje něco jako vrozené dispozice ohledně srážlivosti krve ne....? ty máš se srážlivostí nějaké problémy nebo proč vlastně musíš podstoupit tohle vyšetření? možná by stálo za to se na to zeptat na gyndě... co myslíš? nebo zkus aspoň svojí sestru, třeba ti k tomu řekne víc.. :wink:
20. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
běžím na obídek... :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
Taur koukala jsem na tvoje testíky velmi krásná dálnice :grinning: moc ti to přeju a držím moc moc palečky ať je vše ok :slight_smile:

blizenec dobrou chuť přeju :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
taurusenko, tak mi to začíná připadat stejný kšeft jako ten můj hpv virus a očkování. Vystraší člověka tím, že by to mohlo způsobit problémy a člověk ať se jako oslíček otřepe a sype peníze. Holt je to zdravotnictví stejný busniss jako všechno ostatní. Ach jo. :angry:
20. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
Blíženko, právě že problémy se srážlivostí nemám. Posuzuju to ale pouze podle toho, že když se poraním, tak to dlouho a hodně nekrvácí a krev z nosu mi tekla jen jednou, když jsem si kapkama proti rýmě blbě šťouchla do nosní dírky :slight_smile: . Moje mamina má ale problémy. Tuším, že bere léky na ředění krve a byla už i hospitalizovaná kvůli trombům. Doktorka mi tohle prostě řekla, že bych to měla podstoupit, ale když jsem jí dnes viděla pracovat s těma papírama, tak mi přišlo, že vůbec neví, co vlastně chce. Ještě štěstí, že mi to včera v tom geneticsu řekli. Prý mi jako těhuli stačí dva faktory, což je polovina toho testu na trombogen. Kdyby mi tohle včera neřekli, tak by mi doktorka zatrhla všechny testy a vyplázla bych 2900,- Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: :rolling_eyes: .

Jinak taky přeju dobrou chuť.

Děkuju Hedi :slight_smile: . Doufáme, že bude všechno v pořádku :slight_smile: .
20. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
Hedik: já jsem celkem v klidu, nemám z toho ani nějak špatný pocit, jsem ráda, že jsem v pořádku a můžeme se snažit dál, takže se na MS taky dost těším..ale zatím pořád nic..
20. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahoj holky
chicoola,děkuji za vrácení do hry :wink: ,pozorně vás čtu. :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Chicoolko, mně už pomalu taky. Tohle ještě podstoupím, pak ale si nechám každý neběžný test zdůvodnit, proč bych si ho měla nechat dělat !!!!
20. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
holky já třeba vím že odmítnu triply ty nervy který jsem měla s Pepou mi za to nestojí
Pokrokovější země už je pro nepřesnost ani nedělají
Nechám si udělat to šíjové projasnění, to má spolehlivost 90% (triply 40%) - pokud mi vyjdou OK, tak na triply kašlu
20. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
slunickosedmitecne: v pohodě, já jen pro pořádek, už se sem totiž spousta holek přihlásilo a pak už nenapsali, tak to pro přehlednost a vypovídací schopnost tabulky děláme, že je šoupneme na chvíli do nekomunikujích a když se ani pak neozvou, tak je vymažeme. Jsi první, která tam spadla a ozvala se. A to je známka toho, že to funguje.

taurus: ale stejně je to blbá hra - vystrašit člověka, že je to potřeba, že se pak může něco pokazit a takhle z nás tahat peníze.

Holky, co říkáte na tenhle názor???: http://www.novinky.cz/zena/deti/181998-pritomnost-muzu-u-porodu-pry-zvysuje-riziko-nezajmu-o-sex.html
20. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Pepinko a o to šíjové projasnění si musíš speciálně říct, že je chceš místo těch tripletestů ???
20. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
já jsem byla na revizi 1.4 a dostala jsem ms někdy okolo 3.5 ale tam záleží je to různé.
Tak to je dobře. my jsme plánovali že se o to znovu pokusíme v srpnu jenže pak jsme se rozhodli pro svatební cestu v listopadu a jelikož už jsem jeden problém takhle měla tak jsme si řekli že se začneme snažit od svatební cesty právě od listopadu. a teď čekám na ms protože po téhle ms už to začneme znovu zkoušet a chybí mi už asi jen 5dní :grinning:
V klidu si odpočiňte a nech tomu čas a zase si íkám když to šlo takhle rychle tak uvidíme. Ale zase si říkám že jsme oba v pořádku když to takhle rychle šlo.
20. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
chico já si myslím že pro miminko jsme se rozhodli oba a že pokud sám ten chlap ví že mi mohl omdlít a bylo by mu zle tak ať nejde ale pokud je v poho tak že by měl jít.
Ten chlap si potom té ženy hodně váží protože na tom sále vidí o co jde.
20. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
tauru, rozhodně se na to zeptej, dělá se myslím 12 - 13tt, ale stojí cca 1500 (je v tom krev+ hooodně citlivej utz) a když je šířka šíjové řasy do 2mm tak je to v pohodě, víc svědčí o riziku Downova syndromu. A taky nosní kůstka, když je ve 12tt tak je to OK. Downi ji tehdy ještě nemají.
20. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
hedik: taky jsem právě slyšela ten názor, že si chlapi pak ženských víc váží, když vidí, co si u toho porodu vytrpí...ale ten názor, že bych ho mohla přestat tímto přitahovat mě docela vyděsil.
20. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět mezi Váma. Tak jak se máte. Doufám, že nevadí, že jsem se předělala v tabulce? To je dnes zase počásko co??

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 22/10, TP 24/5
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 5.11.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla // ... další KO 21.10, TP 6.6.
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 5.tt / TP 17.6.2010 ... první KO 19.10.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 2.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 2.11
Snažilky:

slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 18. snažení
lulli............................ 26 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 1. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 25 DC ... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 3. snažení
Karol84: .................... 25 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 0. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 3. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 12 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 7 DC ... 1.snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 5 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 2. snažení
motol........................ 24 let ... 1 dítě ... 4 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 2. snažení
Garp776: .................. 33 let ... 1 dítě ... ? DC ... 6. snažení
nikohlava21: ............. 21 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 11. snažení
-------------------------------------------------------------------------------------
Nekomunikující snažilky:
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 52 DC ... 5. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 2. snažení
20. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
niko, vůůůůbec nevadí, ba naopak :slight_smile:

Já se moc těším na čtvrtek, na kontrolu až zase uvidíme Puclíka, o kolik vyrostl, brouček
20. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Pepi, tak to držím moc palečky ať je vše v pořádku. A doufám, že přineseš fotečku. A jak ti jinak je? U nás to bude v listopadu rok snažení, tak uvidíme. Jinak spermiogram byl v pořádku v normě. A mě dělali chlamídie a ty byly taky v pořádku. Tak nevím co se děje. Tak jsem dostala od Dr Colstik, tak uvidíme máme šanci ještě tento měsíc a listopad. Jinak v prosinci k Apolinářovi. A tam se uvidí. Doufám, že to nás mine a přijde to přirozenou cestou. Tak uvidíme. Třeba by mohlo přijít štěstíčko dvacatého listopadu na muj svátek a nebo 31.12. to mám narozky, tak uvidíme.
20. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
niko, jasnačka, bez fotky by to nešlo :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
to je ale se vším chicola to by jsi ai pomalu nemohla mít dítě protože některému chlapovi se nelíbí že přribereš.
takhle to nesmíš brát. normální chlapi to tak neberou
20. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Chicoolko, tak jsem ti tady napsala rozsáhlý názor na ten článek. Jenomže jsem se zakecala s kolegyňkou a když jsem to chtěla uložit, tak mě server odhlásil. Tohle se mi nestalo poprvé a docela mě to štve. Nevím, proč mě to automaticky odhlašuje :angry: . Takže ve zkratce - nesouhlasím s tím !!! :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.