• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Mám jíst kyselinu listovou a prej nijak víc nic nemusím, jsem se schválně ptala, a prej, že po antiko se těhu tak do půlroku či roku, tak prej nemám být z toho zkleslá, a máme se snažilkovat podle chuti :grinning:
20. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
ahoj syll, tak to moc gratuluji, dobrá zpráva s folíkem ;)
20. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
syll, tak to je supeeeer, tak se teď koukejte hodně snažit, čekají vás čtyři kráááásně pracovní dni :grinning: A kdy jsi vysadila HA? Já přemýšlím, že bych taky zašla za svým gyndr. a řekla, že chceme mimi tak aby mě nějak prohlídnul, jestli jsem v pořádku. Dělá se to tak, nebo mu nemám nic říkat a jít normoš na kontrolu? Já fakt nevim. Ale asi tím nic nezkazím, ne, když se ho na to zeptám?
A jestli to bude trvat půl-rok, tak to teda neeeee, já chci mimi hneeed :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
holky myslite že už dnes na to máme vlítnout? nebo obden? ja vam nevim holky :grinning: a těch 17mm je good? :grinning:
20. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
vysadila jsem červenec 09 koncem
20. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
Ona se ptala jestli plánujem mimi a já, že ano, tak mi delala normoš kontrolu a pak ultrazvuk spodem :slight_smile: a tam viděla ten folik, tak mi říkala, že 17mm, a že tak do 4dnů praskne asi.
20. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
syll... doktoři doporučují snažit se obden, aby byly spermie silnější.... takže být tebou, tak se ode dneška snažím obden tak jeden týden :wink:
20. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
Tak to potom ja :slight_smile: No tak aspoň vím, že nějak funguju, tak jsem ráda, že jsem tam byla :slight_smile:
20. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
no to určitě, je to super, že funguješ sama od sebe... a docela krátce od vysazení ha
20. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
já mám od vysazení rok a půl a pořád bez hormonů nefunguju :unamused:
20. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
holky vite co se mi dneska stalo? prijel mi manzel se sluzebky a neco povidal ze spani, tak jsem se ho ptala jestli neco nechce treba napit nebo tak a on ve spanku septal ze chce mimi :dizzy_face:
20. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
Jéjda, a tak bereš něco na úpravu hormonů, jo? Neboj, snad se ti tělo dá do kupy, a vše půjde samo od sebe. Já teda doufám, že nějak funguju ..
20. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
Já být tebou, tak určo na to vlítnu už dneska. Radši, abych si pak nenadávala :slight_smile: No asi bych každý den. Abych měla pocit, že jsem pro to udělala všechno. Ale samozřejmě si to udělej po svým. A kdyby těch 17mm nebylo good, tak by ti přeci neříkala, že za 4 dny praskne. To je přeci super zpráva, funguje to jak má. Jinak kdyby se jí něco nelíbilo, tak by ti to řekla, že je třeba malej nebo takovej a makovej. Takže připrav se fyzicky, ať máš na to snaženíčko sílu a hlavně ať to vyjde. Za 14 dní čekám dobrou zprávičku, jasan? :grinning:
tomahavk : to je pěknééé, asi si to mimi manžel už moc přeje :grinning:
luliii, no já bych ráda dobré zprávičky, no uvidime, snažit se budem o 106 .o) dnes na to vlítnem, mám dobrou náladu a manžel taky :grinning:
20. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
Jé, tomahavk, to je krásný. Teď si mě úplně rozesmála :grinning:
20. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
syll: asi ano kamarad se mu pred tydnem chlubil ze cekaji tak z toho byl takovej preslej
20. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
Luli ale dnes by asi prasknout ještě neměl, když říkala do 4dnů :grinning: nevím do kolika mm musí uzrát :grinning:
JInak teplota mi dnes stoupla, z 36,2 na 36,5 a zitra by měla asi taky stoupat nebo byt stejná si myslim
syll, to je dobře, hlavně mít super náladu, být pozitivní a výsledek bude určo taky pozitivní se dvěma// Moc bych vám to přála.
20. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
syll, dneska na to vlítněte, zítra podle nálady a pozítří musíte chtě nechtě. A bude zaděláno :grinning:
20. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
tomahavk... to je krásný !

syll.. folíky praskají prý kolem 22 mm
20. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
Syll folíky praskají tak když jsou 20 mm až 22 mm velké. A moje mudr mi říkala,že každý den povyrostou tak o 2 mm ,takže si myslím že nejdéle ze čtvrtka na pátek máš ovulku jistou!!!!! :slight_smile: No,někomu praskají i na 18 mm,ale to není to pravé ořechové :unamused: .... U tebe to určitě bude tak jak má!!!! Jo a třeba na umělý oplodnění chtějí právě aspoň 17 - 18 mm - že prý se s toutovelikostí už dá dobře ,,pracovat,, a mimi má skoro stejnou šanci jako u 20 mm folíku.... Takže velikost u tebe bude výýýýýýborná!!!!!!! Tak teď už ,,JEN,, ty spermíky tam dostat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
20. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
Holky to se lehce řekne, ale uvidíme, tak aspon vím, že nějak funguji, to je pro mne hlavní :slight_smile: a pak děj se vůle boží :grinning: teda nějak tam ty spermijky dotlačíme :grinning:

jarmulko dám na tebe, na tvoje rady :grinning: manža už kolem mě krouží jak mlsny pes :grinning:
20. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
tak si myslim ,že za 2dny prasknou. to bude tak v ten čtvrtek snad, myslis, že i podle teploty by to šlo poznat?
20. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
syl, tak konec vykecávání a.... :grinning:
20. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
kebul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: až po ordinaciiiiii :grinning:
20. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
Ahoooj jarčmulko, tak jak se cítíš? Teď jsem koukala do tvýho albíčka a pořád se nemůžu vynadívat na ty tvoje //. Jsou úúúúžasný.
20. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
Holky a co když nepraskne? :confused:
20. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
jarmulko, to "č" mi tam ulítlo, to jsem tě nechtěla přejmenovat :sunglasses:
20. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.