• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
kebu,BT měřím,ale asi jí nemůžu věřit, zvedá mi ji utrogestan,jakmile ho vysadím,hned zase klesne,cítím že nic necítím,prostě je to stejně jako každý měsíc..
21. říj 2009 v 08:47  •  3 děti  • Odpověz
víš co Paji, někdy těhulky říkají, že vůbec nic necítili, nic nepoznali a byli těhu... a někdy to je obráceně... těžko říct
21. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
já jsem v tomhle těhu daleko víc v pohodě, a to jsem paradoxně aktivnější než s Pepou. Doučuju anglinu, a to poměrně dost lidí, o odpočinku se taky moc mluvit nedá, to si mě zase nárokuje Pepča....Je pravda že odpadám nejdýl v devět, nedělní detektivku která končí v deset jsem neviděla už dobře měsíc :grinning: Ale žaludek je relativně klidnej, jíst můžu takřka cokoliv a nenablívám. Jedině při přebalování hovínek, ale už to skoro vypadá že si to Pepča začíná uvědomovat, jakmile nakaká, začne si rozepínat plínku. Takže začnem s tréninkovejma kalhotkama plus nočníkem, a snad až se drobek narodí, tak bude mít plínu max na noc :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojky holčiny, zdravím z postýlky :grinning: Mám chřipajznu jak hrom, tak jí léčím, abych byla fit a mohla zítra do práce v nějakém normálním stavu. Nic jinýho mi ani teď nezbývá, kdyby nebyly všichni nemocní, tak jdu na neschopenku taky.

Jinak mám už po mršce, začala jsem dneska měřit teplotku. Už týden piju kontryhel. Od 9DC začnu pít drmek obecný, tak jsem zvědavá, kdy dojde ovulka, snad mi ty bylinky k ní pomůžou. Určitě si tento cyklus koupím i ovulační testíky a budu zkoušet, jsem zvědavá jestli se mi cyklus aspoň trošku zkrátí.

Pajinko, nevím zda má cenu měřit BT v Tvém případě. Vím o tom, že Utroš teplotu zvyšuje a člověk se tudíž podle toho nemůže řídit. Spíš bych věřila tomu ultrazvuku, na kterém doktor spolehlivě pozná folikuly a předpokládanou ovulku. Na měření BT bych se být Tebou vykašlala, navíc jak píšeš, tak Tě to ještě docela znervozňuje, takže bych to vypustila. Pokud chodíš na ten UTZ tak to měření není podle mě po tebe zas až tak důležité......

No a kde jste všichni ostatní???? Zrovna když máš čas na vypisování, tak mají všichni moc práce? :confounded:
21. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Taky koukám, že je to tu dneska nějaký mrtvý, já tu měla blázinec, tak jsem ráda, že aspoň nemusím moc dočítat,

drndapetko, tak tu chřipajznu pořádně zažeň, ať ti zítra není v práci špatně. Je to mizerný chodit do práce, když je ti blbě. Já tedy většinou chodím taky, ale já celý den sedím za PC, dělám si čajíčky, což bych asi dělala i doma, protože v posteli, když marodím stejně moc nevydržím, to už mi musí být echt špatně. Jinak já jsem očkovaná proti chřipce, platí nám to zaměstnavatel, abychom chodili do práce :grinning:, ale musím říct, že mi to pomáhá, 3 roky zpátky jsem chřipku neměla. Maximálně rýmičku, která za 2-3 dny zmizela. Tak snad tomu tak bude i tentokrát.
21. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
dobré "po obědě" :slight_smile:

nějak jsem se sem dřív nedostala, ale koukám že ani nemusím moc dočítat ..

drndi: tak to pořádně vylež, je blbý, že nemůžeš zůstat doma na neschopence... ať je ti teda zítra aspoň líp :wink:
21. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj Holky,koukám,vše v pohodě,tak to sem moc ráda :slight_smile:

my už sme zdravý jupííííííííí
21. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
chicool: Já byla očkovaná minulý rok v říjnu a musím říct, že mi to taky dost pomohlo - přesně, jak říkáš Ty - za celý rok jsem měla jen malou rýmu, a ta nestála za řeč. Ještě před dvěma lety jsem trpěla alespoň 3krát ročně na hnisavý angíny, už mě pomalu ani nezabíraly antb. jedině Penicylin, ale po tom mě zas bývalo špatně od žaludku, tak jsem moc ráda, že skoro dva roky se angýně výhýbám. Chřipka mi nai nevadí, s tou se dá do práce chodit, pokud teda nemám teploty, protože teploty já strašně špatně snážím. Je teda pravda, že můžu takhle nakazit spousta lidí v mém okolí, když se úplně nevyležím, ale v práci na mě od rána do večera kýchají a prskají zákazníci, tak když mohli nakazit oni mě, tak na všechny taky prdím :grinning: O víkendu si odpočinu s manžílkem a pořádně to spolu vypotíme v postýlce :grinning:
21. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
drndapetko, angíny se mi taky už delší dobu vyhýbají, ale já na ně nikdy teda moc netrpěla, občas mi bolí v krku, ale vždycky si to po nějakém dni sedne na plíce a je z toho kašel, takže angínu jako takovou jsem už taky pěkně dlouho neměla. Takže já opravdu mívám jen tu rýmu, ale častěji kašel...a ten mi vadí hodně. My tady v kanceláři chodíme do práce všichni, i když jsme nemocní, velice často si to tu přenášíme, já jsem tedy sama v kanceláři, ale ostatní jsou spolu a je jich tam 6, takže když má něco jeden, za chvíli to má druhej. A nejhorší jsou ty nemoci, který přitáhnou kolegové od dětí. To by člověk nevěřil, co se od těch dětiček dá přitáhnout za nemoc a jak dlouho se jich vždycky drží. Moje mamina to taky říkala vždycky, že nejhorší nemoce prožívala od nás, když jsme byly malé, že my jsme se z toho vždycky hned vylízaly, ale ona byla na týden kaput. Tak jsem zvědavá, jestli jí jednou dám za pravdu. :wink:
21. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
ahoj holčiny,

přeju všem krásné odpoledne, je prostředek týdne, tak se pomalu ale jistě blíží víkend... koukala jsem do tabulky, tak už celých 11 dnů nepřibyla nová těhulka, to by chtělo napravit - tak holky z předních pozic v tabulce - udělějte s tím něco, ať se tu můžou zase šířit bacily :slight_smile: ale ty těhu a ne chřipkový :slight_smile: drndi, snad ti bude dobře a zítra to v práci zvládneš... já jsem na to teda taky děsná, chodím do práce, i když mám antibio nebo pracuju z domova, asi mám pocit, že jsem v práci nepostradatelná :slight_smile:

měřím BT, ale lítá mi teda nahoru a dolů a to dost (jeden den mám 34.3, druhej 35.9, pak zase 34.8 ), tak nevím, jestli měřím špatně nebo tělo moc nefunguje :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
zebrafa: Nene, to není tou nepostradatelností, to je tím, že v česku dávají za neschpenku moc málo peněz, kor když první 3dny neplatí vůbec, takže lidi to řeší tím způsobem, že se jdou vyléčit do práce, no. Nedivím se.

chicool: To je zvláštní, moje mamina od nás nikdy nic necytla, asi má moc dobrou imunitu. Vždycky mě udivovalo, jak kolem nás běhá, hládí nás po vlasech, objímá a NIC. Když jsem to chytla já, tak to měla na druhej den ségra a nebo naopak, ale naše zlatá maminka ne :wink:
21. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
zebrafa: ty hodnoty 34,3 a 34,8 se mi nějak nezdají, je to mooooc málo.....myslím si, že nejnižší teploty by se měly pohybovat něco okolo 35,5 , ale jakmile je to pod 35, tak by mi to bylo hoooodně divný......za prvý kdybys měla takovou teplotu svoji tělesnou , tak už jsi dost podchlazená a za druhý bych to viděla tak, že měříš buď málo času, nebo máš špatný teploměr!!! Měříš JAK??? Digitálem nebo normálním teploměrem?? A vaginálně nebo v ústech??? ty teploty jsou opravdu moc nízké......
21. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
drndapetko, tak to měla vaše maminka teda opravdu dobrou imunitu...to my jsme tu naší vždycky nakazily takovými zmutovanými nemocemi, že na to nic nezabíralo :grinning:
21. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
zebrafa: Já jsem například měla svoji nejnižší teplotu 36,2 , ale níž jsem se nikdy nedostala...
21. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
nase mamina taky jen tak nelehla, ona teda mela jinou, vaznou nemoc, ale chripky na ni od nas nenaskakaly... nebylo by spatny byt malou holkou a nechat se v dobe nemoci opecovavat maminou :slight_smile:

merim teplotu digitalnim teplomerem a ten prej meri nizsi teploty nez normalni, jen mi jsou divny takove vykyvy...
21. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
zebrafa: Měřím taktéž digitálním...je pravda, že ukazuje o nějakou tu desetinu méně než klasický teploměr, ale BT ti nikdy ze dne na den neskočí o jeden stupeň nahoru nebo o jeden stupeň dolů. To je prostě blbost !!!! Jedině, že by jsi byla třeba nemocná, nebo jednou měřila při otevřeným okně a podruhé při zavřeným, jednou spala nahá a po druhé v pyžamu,......tak by to na teplotu mělo velký vliv, ale pokud máš každé ráno stejné podmínky pro měření a měříš ve stejný čas, tak Ti teplota nemůže takto skákat.....prošla jsem teď během chvilky několik grafů holek, co měří a teplota za jeden den vyskočí max. o půl stupně nebo max. o půl stupně jde dolů - když třeba přichází MS. Ale ten Tvůj skok z 34,3 na 35,9 je prostě něčím způsoben....a není to tak dobře.
21. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
zebrafa: Jééééé, jak mě by se líbilo kdyby tady teď byla mamka a starala se o mě. Už jen ten pocit její blízkosti, a bylo by mi líp :slight_smile: Mám manžela na služební cestě do pátku, tak musím bojovat sama....navíc nebudu povídat, že je mi smutno :frowning2:
21. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
drndi: to mi prave taky pripada divny, ale podminky pro mereni jsou priblizne stejne, mozna by na to mohla mit vliv delka spanku - sic merim ve stejnou hodinu, ale nekdy spim o hodku, dve vic nez jiny den... zkusim to vypozorovat. taky me napadlo jestli to nemuzou byt anovulacni cykly, fakt nevim.
21. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
to verim, ze je smutno, ale uz se jen dvakrat vychrupes a jste zase spolu :slight_smile: my to budeme mit naopak, jedu na cvicici vikend, tak bude smutno me :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
drndapetko, já mám přítele pryč jen z dneška na zítřek...když je pryč jen 1 den, i si to docela užiju, v klidu si zacvičím, uklidím, udělám si doma pohodičku :grinning: ...ale pokud je pryč týden, tak je to děs běs, to už je mi pak fakt smutno.
21. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
zebrafa-ty teploty jsou vážně hodně nízké. asi vážně není něco v pořádku..to máš tak pokaždé-každý cyklus?.moje teploty jsou nejnižší 36.3,většinou se před ovulací drží 36.4 až 36.6 ,po ovulaci 36.7 až 36.9, víc nemám,když neberu utroš tak teploty kolísají po ovulaci 36.5 až 36.7.
zkoušela sem v ustech a tam je tak o 2 stupínky méně,nebo sem zkoušela digitál i rtutový teploměr součastně a musím říct že je to vždy stejné nebo jen o 1 stupínek
21. říj 2009 ve 13:36  •  3 děti  • Odpověz
pajinko - teploty mam pomerne nizke, malokdy se vysplhaji pres 36 st. merila jsem v srpen/zari, v rijnu jsem se na to vykaslala a ted jsem zase zacala a je to podobne tomu srpnovemu - vykyvy a pomerne nizke teploty. to by asi tak nevadilo, ale ty vykyvy jsou asi spatne...
21. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
napsala sem to špatně né o jeden stupínek,ale o jednu setinu.. :wink: když si pospím víc teploty mi nevyleze víc než taky o jednu či maximálně o 2 setinky,měřím vždy tak 3 minuty,používám digytál,asi by měla jít na nějaké vyšetření,možná ti opravdu nefungují hormony jak mají..
21. říj 2009 ve 13:46  •  3 děti  • Odpověz
zebrafa-dělal ti doktor hormonální profil?to by se možná mohlo ukázat a chodit na utz jestli ti rostou folíky,chodíš?
21. říj 2009 ve 13:48  •  3 děti  • Odpověz
dr. mi jeste zadny hormonalni profil nedelala... snazime se teprve 4. mesic, tak nevim, jestlli to neni brzy jit k dr. na vysetreni.
21. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
ale mozna brzy neni, fakt nevim :slight_smile: pred deseti lety jsem otehotnela ani nevim, jak :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
4 měsíce je dost krátká doba,ale ty teploty nejsou normální..ale pokud míváš ovulku,tak je to asi jedno,někteří doktoři prý ani měření neuznavají,ten muj chtěl měření jen at vidí jak se moje teploty schodují s ovulací nebo bez ovulace dle UTZ
21. říj 2009 ve 14:28  •  3 děti  • Odpověz
ale dr. to zacinaji resit a vysetrovat az tak po race snazeni, vid? takze mame jeste spoustu casu :slight_smile: doufam... ovulaci presne nepoznam, z grafu ji asi neumim "nevycist" :(
21. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
vycist melo byt :slight_smile:
21. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Tak jsem byla teď na poště, a ve výtahu jsem sebou málem škrábla na zem :confounded: Místo toho, aby mi bylo líp, tak je mi čím dál hůř. Piju Coldrex horký nápoj, ale ten pomůže vždy jen na chvíli a pak mám zase pocit, že mi upadne hlava jak bolí a roztrhnou se průdušky :angry: :frowning2: :pensive:
21. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.