• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
drndi zalez do pelíšku a nevystrkuj nos,dokud ti nebude líp..at se mužete začít snažilkovat.. :wink:
zebrafa- nevím možná kdyby si přišla k doktorovi a řekla že se ti zdá že nemáš ovulaci,nebo že se měříš a máš tyhle teploty ,tak ti aspon k tomu něco řekně,třeba ti řekně,že se máte ještě půlroku snažit,nebo si tě pozve na krev a na utz,nemáš co stratit když tam pujdeš
21. říj 2009 v 15:49  •  3 děti  • Odpověz
drndapetko, to jsi neměla vůbec vylejzat, pěkně zůstat v kutlochu, potit se a spát. Coldrex fakt pomůže jen na chvíli. No jsem na tebe zvědavá, jak to zítra v práci přežiješ, když ti je takhle špatně. A to jdeš i v pátek? O víkendu jsi psala, že máš volno, viď?
21. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
chicool: Jj, jdu i v pátek, o víkendu mám naštěstí volno :slight_smile:
21. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
ahoj holky, koukám že se toho dneska moc nenapovídalo
21. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
paji, diky, mozna za ni fakt zkusim zajit... dame tomu jeste tenhle mesic a pak tam zajdu, v nejhorsim me vyzene :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahoj holky,jsem tu jen na skok.
Jen sděluji,že dnes dorazila mrcha,tak pokud mohu poprosit upravit v tabulce,dnes 1DC,delka cyklu 32dní.Díky.Tak si půjdu k doktorce zažádat o doporučení na to IUI.Zkusíme to.
21. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
Holky tak cyklus 31 dní,opravuji.dík
21. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
22.10.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 22/10, TP 24/5
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 5.11.
janinkaves: ....... 27 let ... 1 dítě ... 26.9. našla // ... další KO 21.10, TP 6.6.
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 5.tt / TP 17.6.2010 ... první KO 19.10.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 2.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 2.11
Snažilky:

lulli............................ 26 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 1. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 27 DC ... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 3. snažení
Karol84: .................... 25 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 0. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 3. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 1. snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 7 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 2. snažení
motol........................ 24 let ... 1 dítě ... 6 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 11. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 19. snažení
Garp776: .................. 33 let ... 1 dítě ... ? DC ... 6. snažení
-------------------------------------------------------------------------------------
Nekomunikující snažilky:
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 52 DC ... 5. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 2. snažení
22. říj 2009 v 07:19  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile: . Včera jsem byla opět mimo svojí kancelář a neměla jsem čas sem písat :slight_smile: .

Drndičko, to je mi líto, že tě zkolila viróza. Musí to být děsně nepříjemné. Tak ti moc přeju, aby si to dnes a zítra v práci zvládla a nebylo to tam moc náročné :slight_smile: .
22. říj 2009 v 07:21  • Odpověz
Ahojte, diky za tabulku, rano jsem se koukla a hned vim, kolikaty DC vlastne jsem :sweat_smile: . To jsem zvedava, zda rijen vyjde. Dost kamaradkam se podarilo otehotnet na druhy pokus... tak uvidime. I kdyz si teda nedokazu predstavit, ze budu zase tehulka. Trochu se tesim, trochu bojim... no, stejne jako poprve. Tak si drzme palecky, at je rijen - listopad nasimi stastnymi mesici!
22. říj 2009 v 07:30  • Odpověz
ahoj holky, přeju krásné ráno...

drndi, snad je podstatně lépe a dnešek v práci zvládneš...

Veru, verim, ze mas pravdu a v rijnu/listopadu pribude spousta holek do te uplne uplne nejhornejsi casti tabulky :slight_smile: a nadělíme tak ty nej dárečky nejen sobě, ale i našim polovičkám :slight_smile: to by bylo fakt super
22. říj 2009 v 07:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsem tu zase s vámi. Jak se máte, co nového? My jsme přežili včerejší pohřeb a doufám, že teď už bude jenom lépe. Koukám na tabulku, že už zase 12dní žádná nová těhulka, tož to by zase nějakou chtělo! :wink:
22. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
aji, ahoj kočko, je dobře že se pomalinku vracíte do života, bude už jen líp a líp. Krutý budou vánoce, první její narozeniny a svátek, to jsou takový milníky který s člověkem vždy zamávají, ale pak už bude jenom líp.
22. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
hezké ráno holky :slight_smile:
jsem po noční,tak jdu jen na momentík.Co je tady nového?
22. říj 2009 v 08:11  •  snaží se  • Odpověz
ahojík,AJÍ UPŘÍMNOU SOUSTRAT,musíte byt silní,trošku snad utěcha ,že už nemá bolesti,uvidíš že vás život brzo obdaří tím vaším štěstíčkem
22. říj 2009 v 08:12  •  3 děti  • Odpověz
drndi-jejda holka,to je mi líto,že na tebe taky vlezla nějaká chřipajzna.Tak snad ti to v práci dnes a zítra rychle uteče o víkendu to doma spolu doléčíte! :wink:

aji-psala jsem ti v zamlk :wink:
22. říj 2009 v 08:17  •  snaží se  • Odpověz
Dobré ráno všem,

Ají, to je dobře, že jsi zase mezi námi, včera jsem na tebe myslela, jestli se už brzy vrátíš. Je pravda, že těhulka dlouho žádná nepřibyla, po tom boomu na začátku října je nějak ticho po pěšině. Tak snad se to zase brzy rozjede. Já až do konce roku nemohu sloužit, ale slibuji, že v lednu se s pomocí Taurusenky prskance postarám o to, abych řady těhulek rozšířila. :slight_smile:
22. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
Chicoolko, tak to je fajn, už se těším na leden, jak budou přibývat další těhulky. No já jsem si v úterý došla k obvoďákovi, udělal mi krevní testy. Dnes jsem si tam volala, mám to všechno v pořádku, včetně štítnice a veškerých infekcí. Tak jsem ráda. Příští pondělí jdu na gyndu, nechám si udělat hormonální profil a uvidíme. Až mě prohlídne, jsem zvědavá, jestli začne řešit tu sliznici a ovulaci. ale myslím, že taky minimálně do konce roku mám s těhulením útrum, bude to asi chvíli ještě trvat.
22. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Ájí, tak to je fajn, že ty krevní testy vyšly dobře, hlavně ta štítnice. Já jsem si zatím krev na štítnou žlázu nabrat nenechala. Na stěry na kožní jdu až příští týden, tak to spojím.
To jsem tedy zvědavá, jak ti dopadne ten hormonální profil. Také o něm uvažuji. Ale zatím si nechám udělat jen ty stěry na ty pohlavní potvory a štítnou žlázu, vyléčím se...a pak tomu dám 3 měsíce šanci na otěhu a když ne, tak zajdu na gyndu, nakecám jim, že se snažím už rok a že chci hormonální profil a pro přítele spermiogram. Ale čekám, že se to během ledna až března povede a nebudeme muset tohle absolvovat. Mám totiž tušení, že za vše může ta ureaplasma, neboť prý deformuje spermie. Tak snad to pak po vyléčení půjde jako po másle. Věřím tomu. :slight_smile:
22. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera jsem objevila ten bílkový hlen, bylo ho celkem dost :o) a taky teplota se mi snížila zase o stupínek, tak ovulka bude asi brzo tady. :slight_smile:
Včera jsem se byla podivat na mimi od kámošky, tak malá 3,80kg a 53 cm...no takový malý uzlíček, ale úžasná teda :slight_smile: , ale tak maličkáá, jsem se bála ji chytit :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Syll, super, tak za chvíli hupky dupky na snaženíčko. Jinak já taky viděla od manžovy sestřenice malého mirečka, je mu 6 týdnů, je roztomilej. Já už cííí takýýý! :wink:
22. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
ahoj holky tak zase po dlouhé době jdu pozdravit, v úterý jsme taky měli pohřeb děsivej zážitek, jsem ráda že to je za náma.....
poseldní dobou se cítím hrozně unavená, je toho nějak moc, ani moc nedávám šanci na otěhu v tomhle stavu, ani nějak nemám sílu na tulení a to už je co říct........
22. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu jen na skok, tak vám všechny zdravím.. :slight_smile:

dnes mám dovču, dopoledne jsme s manžílkem byli v pojišťovně, abysme zrušili poviinný ručení - prodala jsem po dvou a půl roce svoje autíčko... :cry: ale co, dvě teďka nepotřebujeme...
teď jsem u mámy v práci, tak jsem si tu dala dobrý obídek a zase jí sem musím pustit :slight_smile: po druhý hodině odcházím směr porodnice podolí, kamarádka včera v noci porodila holčičku, tak jdu na kukačku a mooooc se těším :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

mějte hezký den, pa :slight_smile:
22. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahojky, tak se hlásím, nemocná, zdeptaná, protivná sama sobě..... :frowning2:

Hlava bolí jak střep, rýma čím dál horší.....jsem tak zralá na antibiotika, ale copak si můžu lehnout, když by tady za mě neměl kdo být???!!!!!!! :unamused:

Lidi mě serou, práce tady je jak na kostele.....brigádnice mi skoro v ničem nepomůže, protože neví......dělám teď vlastně dvě pozice najednou a dost krutě nestíhám....booooooooooooože, ať už je tohle šílený období pryč :angry:
22. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ještě, že už zítra dojede manžel, ten mě jistojistě výléčí :grinning:
22. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj drndi, tak to je teda den blbec. Ale snad bude brzy tohle období pryč a zas bude dobře! :wink:
22. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahoj drndi, no to te teda uprimne lituju, snad budes mit sichtu co nejdriv za sebou a zalehned do postele... :(

taky mam den blbec, nalada takova o nicem... no bude vikend, musim myslet trochu pozitivne :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahojte holky, včerejší kontrola dopadla velmi špatně, mimčo vyrostlo jen o jeden mm, srdeční akce a žloutkový váček bohužel už nenalezen a hcg se za těch šest dní zvýšil jen o tisíc jednotek a hematom se rozšířil kolem celého váčku takže jsem včera musela podstoupit revizi. Je mi dost smutno ale nenadělám nic, taky nám bylo doporučené dřív než za půl roku nic nezkoušet takže se s vámi loučím protože nevím jestli půjdem s manželem vůbec ještě do nějakého mimča, soustředím se teď na malého a snad zas bude dobře.
Přeju všem snažilkám aby se co nejdřív odstěhovali do horní tabulky a pak těhulkám živé a zdravé mimísky v termínu ! Mějte se J.

22.10.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 21.10. rodíme 13.5.
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 22/10, TP 24/5
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 5.11.
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla //
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 5.tt / TP 17.6.2010 ... první KO 19.10.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 2.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 2.11
Snažilky:

lulli............................ 26 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 1. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 27 DC ... 1. snažení
handm: .................... 30 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 3. snažení
kebule82: ................. 27 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 17. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 3. snažení
Karol84: .................... 25 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 0. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 3. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 1. snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 7 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 2. snažení
motol........................ 24 let ... 1 dítě ... 6 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 11. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 19. snažení
Garp776: .................. 33 let ... 1 dítě ... ? DC ... 6. snažení
-------------------------------------------------------------------------------------
Nekomunikující snažilky:
janulkav: .................. 22 let ... 0 dětí ... 52 DC ... 5. snažení
radma 80: ................ 29 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 2. snažení
22. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
ahoj holky..

janinko, to mě moc mrzí, co musíš prožívat, svět je opravdu někdy hodně nespravedlivej... přeji Vám hodně síly, a věřím, že to časem přebolí a vy se zase s chutí pustíte do snažilkování :wink:
22. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
janinko,to sou ale smutné zprávičky :frowning2: ,bohužel s tímhle nikdo nic nenadělá,většinou i doktor je bezmocný :frowning2: ,tohle je už na přírodě,časem to přebolí a uvidíš že ti osud dopřeje zdravé miminko ze kterého se budete těšit
22. říj 2009 ve 13:56  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.