• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
nakonec kvůli mně císařem, báli se komplikací
ale jen v epidurálu
26. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Baji tebe uspávali na šití ?????? :confused:
26. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
pepi, jj, trochu si to vybavuju a dovolili ti takhle brzo po císaři další těhu? a asi ted bude zas další císař, co?
jarmulko, jj, měla jsem klešťový porod, velký mimčo, byla jsem hodně potrhaná, i konečník, šili mě asi hodinu, k tomu zhmožděný močák (skoro měsíc jsem nečůrala a měla cévku a pak epicystomii), dost dlouho jsem se dávala dokupy, moc ráda na to nevzpomínám, ale už v porodce jsem věděla, že chci brzo další :wink:
26. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
no mně doktorka řekla na 6měsíční kontrole, že to vevnitř vyapdá dobře, takže není nač čekat
26. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jezis marja baji.... to bylo tedy asi dost hrozny... :frowning2:( snad to bude lepší tentokrát...
kamoška je teď ve 14TT myslím, a byla stát frontu v POdolí nebo u Apolinaře, ani nevim, kde přesně, aby ji milostivě nechali tam porodit.. brali jich pry jen 12 maminek.. hruza, v době internetu tam musi stat od 7 rano, aby mohly porodit
26. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
handm to je Podolí
26. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
jo aha Pepi.. ja na ni jen nevericne zirala, když mi to líčila... prý nějakýho pána nezapsali, protože byl teprve 11TT+4 a oni berou prostě až od 12 TT nebo jak to říkala.. prostě děs..
26. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
švagrová rodila císařem v motole, a nějak jí taky uplně nevyšlo všechno, neco tam podělali, už přesně nevím co to bylo...
ono asi není moc na výběr, když to tak vidím..
26. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Teda Baji - to je hrozný .... :frowning2: Já byla taky teda docela dost potrhaná - šili mě asi 45 minut a měla jsem 32 stehů :unamused: takže jsem si taky užila. Ale to se malá narodila normálně,dvakrát mě nastříhávali a stejně jsem se roztrhala - víc asi ve vnitř.... Ale ještě po šestinedělí jsem na kontrole u mojí mudr měla 8 stehů ( venku - viděla jsem sama ) a uvnitř nevím :unamused: ... Teda obdivuji tě !!!!!!!! Po takové zkušenosti, Kristýnce je rok - mimochodem dodatečně vše NEJ PRINCEZNĚ !!!!!! - takže zkušenost je dost čerstvá,sotva se to tak nějak stihlo zahojit.... Určitě to ale teď bude daleko lepší !!!!!!!! A mimísek bude na světě coby dup :slight_smile: :astonished:
26. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
ahoj holky ...

veeeeelká gratulaaaaace kebulce!!!! konečně další těhulka po takový době, to je dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:

tauru: to je fajn, že dostanete takhle dovolenou, aspoň se pořádně vyležíš :wink:

baji: vše nejlepší kristýnce k prvnímu roku :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
tak já jsem dnes celé dopoledne strávila v nemocnici po vyšetřeních... byla to fakt hrůza!! ráno jsem se dvakrát hned po sobě složila, bylo to fakt dost nepříjemný... :frowning2: manžela to fakt vyděsilo - prej tak a dneska jako vážně nikam! já říkám že je mi už fajn, ale vymluvit si to nedal.
volal k mému gyn dr a popisuje to - prý jsem omdlela, stačil mě teda zachytit, prý jsem na několik vteřin vůbec nevnímala ale normálně jsem prý na něj doslova zírala, jako prý koukala skrz něho.. holky na tu dobu já si vůůůbec nepamatuju :astonished: pak jsem se teda naštěstí vzpamatovala ale byla jsem spocená jak kdyby bylo v tu chvíli venku asi 40stupňů.. manžel tedy volal k tomu gyn dr a sestřička mu řekla, že jako omdlít a pak se probudit je normální, ale jestli jsem prý zírala, tak ať si radši rovnou zajdeme na neurologii, že to může (v mém stavu) ale taky nemusí nic znamenat .... takže celé dopoledne zabité..
teď jsem s manželem u něj v práci, protože si jen potřebuje aspoň něco zařídit, když ráno volal že nepřijde, tak mě na chvíli posadit k pc :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj Blíženko, no tedy?! a přišli na něco doktoři?! z čeho se ti to udělalo?! jejda, snad je všechno OK!!!
26. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
handm: v podstatě na nic nepřišli.. byla jsem v paní doktorky na neurologii, tam jsem museli samozřejmě chvíli počkat protože jsme nebyli objednaní. pak mě poslala na EEG (či jak to přesně je), takový to jak ti natočejí jak pracuje mozek, jestli to třeba nemohl být nějaký záchvat.. pak na celkové vyšetření na interně, pak zpátky k pí. doktorce na neurologii taky vyšetření od ní... nenašli , díkybohu, nic takže to vypadá, že to vážně bylo celkový vyčerpání a v mém stavu se to stává... :slight_smile: jsem ale ráda, že nic nenašli, představte si ten můj strach , co všechno by to mohlo být..
akorát mám mít minimálně na dnes celý den nějaký dohled :slight_smile: takže manžel se ode mně dnes nesmí na dlouhou dobu vzdálit :slight_smile: za chvilku jdeme do globusu konečně na nějaký jídlo, doma totiž nic nemáme a vařit teda zrovna dnes nic nebudeme... odpoledne ještě zajdem s těma papírama k mému gyn dr a všechno to tam předáme ať to tam mají taky v evidenci.
26. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Aha, no tak aspon docela dobrý zprávy, že nic neshledali.. že to prostě byla náhoda, vyčerpání, stres atd.. taky toho máte moc, dům, mimo, prace oba,.. atd..
tak hlavně odpočívej, hezky lež, manžel ať kolem tebe skáče a ať je brzy líp!!!
26. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
holky tak snad to bude vše ok, pokud by se něco podobného opakovalo tak rovnou ihned do nemocnice... mějte hezký den a já se objevím zítra (snad) pokud mě manžílek propustí do práce :slight_smile:
konečně jedem na oběěěd!!!! :slight_smile: sice jsem tu u něj už snědla polívku z pytlíku a jablíčko, ale to bylo spíš tak na svačinu, pořád mám nějak hlad :grinning: sice už je dávno po obědě ale ještě jsme pořádně nejedli.. pro dnešek se s vámi loučím, pa :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Tak jsem si dnes holky poprvé vyfotila pupík :grinning: s mimískem :astonished: a chtěla bych si dělat každý týden jednu fotečku - to abych měla časem vzpomínku na těhulkování :wink: . U Terky jsem nefotila pupík cíleně a tak mám jen pár foteček a vím jen ve kterém měsící to je focené... Takže takový to ,,baj očko,, ... No ,ale teď to chci napravit,takže jsem vložila do alba svou první startovací fotečku s mimískem v bříšku :astonished: :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
handm: děkuji :slight_smile: hlavně doufám že už se to nebude opakovat, to bych asi znova šílela.. navíc to už asi budu muset sdělit v práci, protože se mě ptali i na neschopenku jestli nechci. pokud bych takhle ze dne na den odešla na neschopenku, tak by to se šéfem asi šlehlo.... :grinning: aspoň bude vědět, jaký jsou rizika :grinning:
teď už vážně musím, odcházíme, mějte se pa
26. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jarmul ty si normálně modelka a jaký si měla bříško u Terky?
26. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
Kebulko, já ráno přehlédla tvé //! Také moc gratuluju! Konečně zase další těhulka, už to bylo potřeba! Tak držím moc pěstičky, ať je vše, tak jak má!!! :wink:
26. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
No tak teď jsem se vážně musela smát Motol!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Prej modelka!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: No U Terky jsem měla bříško malý - pořád se jim něco nezdálo,během dvou minut vložím do alba dvě fotky s Terkou v bříšku - je to cca 20 dní před porodem ... Já jsem pořád chodila na UZV jestli malá roste,jestli je vše OK , tvrdili mi,že bude mít tak okolo 2.5 kg. Narodila se přesně na termín a měla 3.20 Kg !!!!!! Takže žádný špuntík!!!! :wink:
26. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jarmulko, taky koukám na tvé bříško, tam ani žádný není :grinning: ! Ty seš teda vychrtlina, to bys měla vidět moje teď a to ještě ani těhu nejsem, klidně bych to viděla na 10+2! :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
no vidíš můj názor to není neblázni,já se teda fotit nebudu protože by mi praskala čočka u fotáku
26. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jo, holky, já myslím, že až budu mít někdy tak 30tt, tak se nevejdu do objektivu :grinning:
26. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Souhlasím s holkama, JArmul, jseš kost a kůže :slight_smile:)) Já furt nemůžu shodit, co mi přibylo ze vzduchu po těhu... :frowning2:( a k tomu jsem hrozně rychle ještě přidala další kila.. Děs běs.. taky klidně by se řeklo skoro konec prvního trimestru.. :slight_smile:)
26. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
blíženko: jéžíš, to je něco tohle. Ještě, že to dobře dopadlo, musíš se prostě víc šetřit!!!

jarmulko: jéééé, takové krásné bříško po jednom dítěti a ještě s druhým v bříšku, to je krása. Já mám tedy bříško taky ploché, na břicho netrpím, to jsem měla vždycky štíhlé...tak jsem jednou zvědavá, jak to bude po porodu. Jinak jsi fakt jako lunt, takže tipuju, že budeš ta krásná maminka jen s tím bříškem!!!
26. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
no Jarmul já se picnu,tys nic neměla já měla mega břicho,takže vím ,že u druhýho budu zase slonice :grinning:
26. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ajo, ja mam pocit, že ze mě bude bedna... velryba.. :slight_smile:)) přibírám i když se víc nadýchnu...
26. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
Holky vložila jsem fotky bříška s Terkou :slight_smile: ... No a pořádně si mě tam prohlídněte!!!!!!!!!! Protože jsem měla na začátku minulé těhu 56 kg a když jsem šla rodit,tak jsem měla 80 Kg !!!!!!!!!!!!!!! Vážně!!!!!! Jenže mi každý říkal,že to není absolutně vidět .... I u doktorky sestry chodily koukat na mojí váhu a kroutily hlavama :grinning: :grinning: :grinning: No ale hned v porodce jsem za těch 5 dní nechala 16 Kg,takže to bylo celkem fajn. :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jarmul, vždyˇtam žádný bříško nemáš!!!!!!!!!!!!! :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Já taky cítím,že tohle těhu bude víc vidět :grinning: - taky začínám na váze 58 Kg :unamused: - to je o dvě kila víc než u Terky .... Ale aspoň si už konečně užiju ty těhu trička,kalhoty,šaty a tak !!!!! :grinning: :slight_smile: U Terky jsem od začátku do konce nosila normální věci .... Třeba jsem si koupila těhu kalhoty ty nejmenší S a i když jsem si utáhla tu gumu přes bříško tak na mě vyseli :unamused: :angry: !!!!! A to mě stály 1500 Kč !!!!!! Ještě v 7 měsíci na mě nikdo nic nepoznal :grinning: :sunglasses: ... Ale teď vážně cítím,že to bude jiný :slight_smile: a těším se na bříško :astonished: :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.