• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Jarmuuul, to není možný...80kg???? A v čem to bylo proboha...vždyť i kdyby to byla "jen" voda, tak ta je na těle taky znát... A nechat v porodnici 16 kg...hmmm. A zbytek šel dolů sám kojením, co?
26. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jarmul,tak to sem fakt zvědavá teda :slight_smile:
26. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jj chocoolko - to všichni koukali jako blázni na mojí váhu :sweat_smile: .... A když jsem šla na kontrolu po šestinedělí tak jsem měla ještě o dvě kila méně než před otěhotněním!!! Takže jsem za 5 dní nechala v porodce 16 Kg a pak za dalších 5 týdnů jsem ještě shodila 10 Kg . 56 Kg jsem měla před těhu a 54 po šestinedělí .... Terka byla strašně pažravá :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - nic mi nenechala,všechno ze mě vytáhla :grinning: :sunglasses: !!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jarmulko, teda tvoje bříško 3 týdny před porodem rovná se moje teď :grinning: ! Ty jo, závidím, já budu začínat tak na 70kg a před porodem budu mít 100kg! :astonished:
26. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
jarmulko, tak to jsi měla určitě radost, že to šlo tak dobře dolů, viď? No to je otázka, kdo by neměl. Poporodní kila jsou po mě noční můra, teda až po porodu, to je strašák nr.1. Ale ono to všechno nějak půjde, hlavně když budeme mít zdravé děti, to ostatní už člověk může nějak ovlivnit...
26. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Kebulko veliké gratulace ke // tak přece jen je odalší těhulku víc..a to je dobře :wink:
Jarmul ty si neměla skoro žádné bříško,teda mě začalo růst taky až tak v 5 měsíci,ovšem pak rostlo pořád a hodně :wink: ,přibrala sem 12kg a 6kg mi už zustalo..klidně bych přibrala i víc,jen kdyby se to konečně povedlo,ale bohužel dnes teploty klesly,3 dny se drželi na 37.1 a dnes sou už na 36.9 a pujdou dolu cítím že přijde ms,mám už z toho děsnou depku,asi se budu muset už smířit že to asi nepůjde..je t už mooooc dlouho
po porodu jsem byla taky jak trhan,šili mi taky i konečník,malé se připorodu i zlomila klíční kost chudince a přitom byla maličká jen 3005g 48cm a porod 18 hodin,kdy mě roztahovali,protože se mi neotvíralo hrdlo,taky nemám nejlepší vzpomínky,ovšem sme silné holky a tohle nás neodradí,chceme další a hned :wink:
26. říj 2009 ve 14:17  •  3 děti  • Odpověz
Holky, tedy ty vaše story z porodu, to je hruza.. Paji, jak se ji mohla zlomit kliční kost. nechapu... :frowning2:((

A ja myslím, Ajo, že taky budu mít 100 :slight_smile:) tedy spíš :frowning2:( ale pro mimčo všechno!! :slight_smile:
26. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
handm..já to taky nechápala,jak se mohla zlomit llíční kost..malá se narodila v 16hod a když se narodila měla sem ji na břichu,nejdřív mi doktor řekl že je v pořádku,ale pak že dostanu miminko na pokoj až ráno,mezitím dovezli dvěma maminkám na pokoj novorezená miminka,které jim hned dali,já byla šílená strachy co se děje,pak mi sestřička řekla,že se nemám strachovat,že má jen trošku nějaké problémy,samozřejmě sem celou noc nespala a přemýšlela co s miminkem je,byla to pro mě nejhorší noc,nic mi neřekli a já se představovala všelijaké hrůzy....nakonec mi ji ráno dovezli a že má zlomenou klíční kost z porodu,prý se to stává a že ju to prý nebolí,ale určitě ju to bolelo,protože ,když sem ji chytla a kojila na té straně co měla tu kostičku zlomenou tak plakala a nepila,musela sem ji v postýlce ručičku měsíc vázat do pravého uhlu..naštěstí ji tam nic nezústalo krásně ji to srotlo
26. říj 2009 v 15:47  •  3 děti  • Odpověz
pajinka111: jéééé, chuděrka malá, ale tak ještě že to všechno dobře dopadlo... Ale stejně je to něco!!!
26. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahojky holky, já mám dneska nějakej divnej den :frowning2: Za prvé se mi nechce vůbec nic dělat - nevím jestli je to tím, že je přetočenej čas, a na mě to nějak negativně působí..... :unamused: A za druhé jsem strašně naštvaná na manžela. A to proto, protože když minulý měsíc otěhotněla kolegyně a já probrečela celej den, tak mi slíbil, že se budeme pořádně snažit. "Pořádně" jsem si myslela, že je obden nebo max. jednou za 3dny. V září mi to nevadilo, že se tomu vyhejbal, a reději seděl u televize, stejně došla MS, tak to bylo fuk, ale teď bych se do toho konečně chtěla vrhnout s vervou, a on??? Jde si raději dneska s kámošema do hospody :pensive: Jelikož chodím brzo spát, tak na něj čekat ani nebudu :angry: Čekala jsem, že bude rád, že mám konečně po MS a že jsme se týden neviděli kvůli té jeho služební cestě.....a on nic! Ach jo, s takovou do Vánoc těhule nebudu. A vím, že kdybyme na to opravdu pořádně lehli, tak by se zadařilo....věřím tomu!Nechápu jeho logiku - o dítěti mluví skoro víc než já, když jdeme na návštěvu ke známým, kteří mají roční holčičku, tak je v sedmým nebi, a pak když mě vidí s teploměrem ráno v posteli, jak si měřím BT, tak mi řekne, ať kvůli tomu tak nevyvádím, že už to přeháním a že nejsme těhotní kvůli mě, že to pořád řeším :astonished: :unamused: :frowning2: Včera jsme byli se známejma na obědě, a on tam začal před něma rozebírat, že prý chodím na koníka, a strašně se tomu smál, úplně mě před všma ztrapnil, nechápu proč to udělal, když on dítě chce taky strašně MOC :confounded: :cry: :cry: :cry: :cry: Nevím, co s ním mám dělat......
26. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
Drndi, asi se na mě naštveš, ale já trochu souhlasím s manželem.... v tom že to moc řešíš. Já vím , ono to svádí, ale.... zkus se MILOVAT a ne VYRÁBĚT DÍTĚ....my nikdy nepočítali, já nikdy neměřila, prostě jsem si řekla "až to přijde, tak to bude," a bylo to poobadvakrát napoprvé....Jako jo, nemusel předhazovat toho koníka, to určitě, ale s tím že kdybys to řešila míň tak by to možná šlo líp, má pravdu. Jenže jak to vysvětlit srdíčku? Hlava ví, ale srdíčko si mele svou, co....
26. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
drndi: částečně tě chápu...ještě když jsem byla snažilka, tak přítel párkrát přišel domů vyřízenej a samozřejmě se najedl, kouknul na TV a padnul a spal. A já byla vzteky bez sebe, několikrát jsem kvůli tomu udělala dusno. Ale pak jsem si uvědomila, že takhle dítě zplodit nechci, že si nechci milování vynutit. Jasně, čas utíká a ta ovulace je tak strašně krátká, ale pak jsem se na to vyprdla a bylo mi hned líp. Teď mu dokonce jedna známá udělala nějaký rozbor dle data narození a aury a řekla mu, aniž by věděla, že se snažíme o mimi, že vidí problém dole, že to vypadá na snahu o dítě a že je tam nějaký psychický blok, pak mi přiznal, že na to často myslí a že i při tulení myslí na to, jak naléhám. Tak jsem úplně koukala a řekla si, tak takhle už fakt ne. Nechat tomu volný průběh je opravdu to nejlpší, co můžu udělat.
Na druhou stranu to, že tě ztrapnil s tím koníkem, je blbé...ale možná mu to prostě taky leze na mozek, když tě vidí, jak měříš BT a jak si tu píšeš. Můj přítel to absolutně nesnáší, nerad poslouchá i moje naříkání, když mu oznamuju, že ta a ta kamarádka otěhotněla a jak mě to trápí. Kdybych probrečela celý den kvůli těhotné kamarádce, tak mi fakt vynadá. Prostě on si člověk myslí, jak to ti chlapi neřeší, ale těma našema snahama jim to občas pěkně znepříjemňujeme. Zkus se na to tak podívat... :wink:
26. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
pepibubu: Mluvila bys asi trochu jinak , kdyby jsi se snažila o dítě 2roky a měla jsi za sebou mimoděložní těhu a zamlký potrat. Jinak Ti Tvůj názor samozřejmě neberu a samozřejmě Ti přeji, že Ti to vyšlo poprvý i podruhý hned na první pokus !!

chicoolko, Ty mě asi chápeš víc. Nějak jsem se sekla, jsem poslední dny protivná a přesně jak říkáš Ty -dělám doma dusno, když manžel nedojde a nesnažíme se. Čekám, že se mi asi už konečně upraví cyklus, takže ovule je tu každým dnem, a já jsem nějaká nepnutá a celá nesvá z toho, že manžel prostě úplně stagnoval! :frowning2:
26. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
chicool: Ale já vím, zas to přejde !!! :wink:
26. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahojky holky zdravím :grinning:
Kebul super zpráva držím moc moc palečky :slight_smile:
Drn držím palečky ať to co nejdřív vyjde asi tak trochu tuším jak ti je. Mně je taky dnes docela hrozně protože akorát dneska jsme měli termín porodu :unamused:
26. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
drndapetko, určitě to zase přejde. Mně ten vztek úplně sužoval. Ale prostě jsem si to nemohla vydupat, přinutit ho, tak jsem byla, přesně jak píšeš, protivná. Je to prostě k vzteku, když víš, že je to jen minimum dnů v měsíci, kdy se to může povést a ono to shoří na tom, že se prostě partnerům nechce nebo nejsou doma. Já jsem se teď strašně uklidnila. Tím, jak se nesnažíme, tak jsem prostě najednou strašně vnitřně klidná a moc si přeju, abych v lednu už tak nebláznila, protože mě ten vztek fakt přemáhal a rostlo mi to přes hlavu. Neboj, nech manžela vydechnout, on určitě nestagnuje, možná je toho na něj taky moc. Fakt. Do těch jejich makovic nevidíme a já úplně koukala, když mi to přítel začal povídat, že na to i při tom myslí. Bude to dobrý a do ovule se určitě ještě trefíte. :wink:
26. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj holky, přeji hezký ráno! Jakpak se máte? Já pracovně, ale aspoň že je zítra svátek=volno!!! :wink:
27. říj 2009 v 06:48  • Odpověz
kebu: moc gratuluju, je to určitě krásný objevit ty // :grinning:
aja: jo já taky pracovně a nejradši bych spala a spala.....naštěstí mám volno i čtvrtek a pátek, takže to bude krásných 5 dní (když počítám i víkend) - no to je přece na tvoření dětí jak dělaný :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 07:03  • Odpověz
Ahojky holky přeji krásné dobré ránko a hezký a ničím nerušený den :grinning:
27. říj 2009 v 07:30  • Odpověz
Ty jo, popellko, ty se máš! Já měla mít taky dovču čtvrtek pátek, jenže jsem si ji už vybrala, když jsme měli teď ty peripetie s pohřby. Už budu až do konce roku makat jak barevná, ach jo.
27. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
Holky, poraďte mi nějaký pěkný romantický víkend, chci něco naplánovat na naše druhé výročí svatby. Máme ho 8.12., taky ať někam vypadneme a užijeme si klidu.
27. říj 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahoj holky, taky přeji hezké ráno :slight_smile: .

Tédy Jarmulko, koukla jsem na fotky z tvého prvního těhu a málem jsem hmátla po mikroskopu, abych vůbec viděla nějaké bříško :grinning: . Každopádně je skvělé, že si po porodu tak rychle zhubla. To mne takové štěstí mine, ale to je jedno. Hlavně když bude zdravý mimísek :slight_smile: :slight_smile: .

Drndi, moc mě mrzí, že máš takové trápení a stejně jako holky musím říct, že kvůli tomu Koníkovi tě tedy ztrapňovat nemusel. To bych řekla, že to byla podpásovka. Někdy by ti chlapi měli být rádi, že takové diskuze jsou, protože kdyby měli to snažilkování probírat s námi jako to probíráme taky mezi sebou, tak by jim stoprocentně hráblo :slight_smile: . Ale jedna věc je pro mne překvapivá. Manželovi nikdy nevadilo, že jsem si měřila BT. Nejspíš proto, že poprvé jsem to měla nařízené od doktorky a podruhé jsem si řekla, že to zkusím jen tak sama od sebe, když jsem brala léky na podporu těhu. Byla to čistě kontrola pro mne, abych věděla, jak ta teplota funguje. A navíc poslední měsíce se i manžel ptal na ty moje teploty. Nechápu tedy, proč by to těm chlapům mělo vadit. Jestli mají pak pocit, že jsou do toho snažení víc tlačení ?? :fearful: :zipper_mouth: . No Drndi, musíte to nějak vyřešit a nejlépe jako to udělala Chicoolka. Prostě si promluvit, v čem je problém. A co je nejdůležitější - žádné výčitky. Já jsem tak strašně ráda, že ty se v našem snažení neobjevily. Držím pěstičky, aby se ten "vzduch" pročistil a snažilkování bylo krásné a vášnivé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
27. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
Ahoj taurusenko, teď jsem nějak moc nedočítala minulý týden, tak nevím, jak jsi dopadla na kontrole, byla-li jsi tam už?
27. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
Ne ne, Ajinko. Jdu tam až příští týden v pondělí :slight_smile: .Na první kontrole jsem byla už 16. října, a to mi doktorka potvrdila těhotenství a taky to, že mimísek je tam kde má být :slight_smile: . Teď při další kontrole se dozvíme, jestli má mimísek srdíčko. Tak jsem z toho dost nervózní. 2. listopadu ale nejdu sama na kontrolu. Jde i Jarmulka a ještě některá těhulka a teď si nevzpomenu která :pensive: :slight_smile: . Takže to zase bude smršť zpráviček a doufám !!!!!!!!!, že jen a jen dobrých. Vzhledem k tomu, že mám čtvrtek, pátek a pondělí dovolenou, tak se tu ukážu až v úterý a hned dám vědět, jak ta naše kontrola dopadla. Ještě že tam jde se mnou manžel :slight_smile: .
27. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
Tak to jo, taurus, to Ti moc držím pěstičky! A ostatním těhulkám taky! Ať je všechno v pořádku. :wink:
27. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahojík,tak dnes sem si dělala TT a samozřejmě nic,to sem si přísahala že testit nebudu,bylo mi jasné že nic,i teploty klesla dolů,takže dnes nebo zítra očekávám ms :frowning2:
drndi já měla s chlapem taky takové problémy,za ty roky se mu už ani nedivím,takže on vlastně nic ntuší,neví kolikátý mám den,jestli se měřím nebo ne,takže už se kvůli tomu nedohadujeme
27. říj 2009 v 08:36  •  3 děti  • Odpověz
27.10.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 12.tt ... další KO 2/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 25/11, 26/10 odběry a průkazka
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 5.11.
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 6.tt / TP 17.6.2010 ... další KO 16.11.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 2.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 2.11
kebule 82..........27 let ... 0 dětí ... 26.10. našla //
Snažilky:

lulli............................ 26 let ... 0 dětí ... 37 DC ... 1. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 28 DC ... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 3. snažení
Karol84: .................... 25 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 0. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 3. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 19 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 1. snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 12 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 2. snažení
motol........................ 24 let ... 1 dítě ... 11 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 11. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 19. snažení
handm: .................... 31 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 4. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 3 DC ... 1. snažení
Garp776: .................. 33 let ... 1 dítě ... ? DC ... 6. snažení
27. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holky!

Dneska je to veselé, když je zítra volno. Já sice jdu i čt a pá, ale to uteče a víkend je tu cobydup. Dnes večer jdu navíc na koncert mé oblíbené kapely, tak se moc těším, že si vyrazím. Do Vánoc mám příšerně moc akcí a na všechny se těším. Takže fakt využiji toho, že jsem nesnažilka a všechny si užiju. To ale neznamená, že se zliju do němoty, jen tak decentně popiju. :slight_smile:
27. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj holky, dobré ranko!
Nesmutněte!!! Drndi, já tě chápu, všechny holky tady napsaly už, co se dalo.. Taky mě to přepadne, když zas dojde mrcha a když mi oznamujou kamaradky jedna přes druhou, v kterým jsou týdnu atd.. a jsem přešlá, tak den dva, ale prostě ať se snažím sebevíc nedělat z toho vědu, tak samozřejmě si přeju, aby se nám už povedlo atd... a taky chápu, že je to jiný, když se někdo snaží poprvé a když po MA nebo mimoděl.. já měla MS v sprnu, a teď už jsem myslela, ež se nám povede, když se říká, že je po revizi "pohnojíno" a jde to samo... a hle, nic.. i když je to třeba lepší, jsou to ty tři měsíce, co doporučují počkat. ale my čekat nechtěli, zkoušeli jsme teď už naostro a nic.. tak budem prostě doufat, že to vyjde teď...
držím ti palce, ať ti to taky vyjde!! Naplánuj vám nějaké krásné večery, nějakou romantiku, milujte se, nesnažte se a snad to vyjde....!!!

Aji, prodloužený víkend? romantika? Co tak Krumlov??? To je pro mě vrchol romantiky... :slight_smile:
27. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Táááák a mám splněné úkoly před dovolenou :grinning:. Akorát tedy nevím, jak to tu do tří vydržím. V posledních dnech mi dává mimísek dost zabrat. Jsou to sice jen nevolnosti, ale dokážou mě docela vyřadit z činnosti.
Před chvílí mi volal manžel, že má taky volno ve čtvrtek a pátek. Musí se vyležet. Ráno mu bylo vážně hodně zle. Tak jsem ráda, že budeme doma spolu :slight_smile: .

Handm, myslela si Český Krumlov ?? Tak ten je opravdu krásný. V jižních Čechách jsme byli na svatební cestě a bylo to naprosto úžasný. Byli jsme v Třeboni, na Hluboké, v Ohradě, v Krumlově, Trocnově .... jéé, hned bych jela znovu. I když v těchto dnech bych si to asi moc nevychutnala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile: .
27. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.