• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj Tauru, tyjo, dneska to tu opravdu "žije".. .))
Jo, myslela jsem ČK, je to MOJE město, pochází odsud moje mamka a mám tam všechno příbuzenstvo a to město prostě miluju.. vždycky tam najdu něoc nového, něco jiného, něco co mě znovu okouzlí..
ono prostě je unikátní a jedinečný..
a celkově musím říct, že jižní čechy jsou hrozně úžasný :slight_smile:))

KOukám, že marodíte celá rodinka.. to ten podzim hezky začíná.. tak snad bude všechno ok brzy!! :slight_smile:
27. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Handm, nejspíš mají všechny hodně práce. Taky jsem sem dřív nemohla, protože jsem pracovala :grinning: .

Souhlasím s tebou. Ty jižní Čechy jsou opravdu krásné. Když jsme se s manželem seznámili, tak jsme chtěli jet v létě na dovolenou, abychom byli ubytování poblíž Českého Krumlova. Bohužel se do toho připletla moje operace, tak nakonec zůstalo jen u plánování. Tři roky na to jsme si to přání ale splnili. Dovolenou jsme potřebovali jako sůl a pojali jsme to právě i jako svatební cestu. Pronajali jsme si chalupu v Pašínovicích, abychom měli blízko do všech těch krásných míst, která jsme chtěli navštívit. S dětma už si tohle moc užívat nebudeme, protože návštěvy zámků je moc neberou, tak jsme toho využili a prošli jsme co se dalo. Třeba nás dost překvapilo, co všechno těm Schwarzenberkům patřilo. Kdyby jim to po 2.sv.válce nezabavili, tak snad budou jižní Čechy Schwarzenberské knížectví :grinning: :grinning: . Pak už jsme si dělali i legraci, jestli ten politik Karel Schwarzenberk platí vstupné, když jde třeba na českokrumlovský zámek :grinning: :grinning: .
27. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Čau holky, já teď pilně pracovala, ale už jsem zase tu.
Handm, jo Krumlov, to by šlo, kouknu na to. Zatím jsem projížděla víkendové pobyty, stojí kolem 3.500kč, je tam polopenze a většinou nějaká masáž, sauna a tak, uvidíme. Spíš chci ale aby to nebylo zas tak moc daleko od nás, abychom nezabili den cestou. Už se těším, jak manžílka překvapím, jen aby měl volno.
27. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ajinko, bohužel s těma víkendovýma pobytama nemám zkušenosti, ale určitě na internetu najdeš něco, co bude poblíž :slight_smile: . Jižní Čechy jsou pro vás opravdu z ruky. To už by chtělo delší pobyt.
27. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
No právě. A já chci jen takovej relax na víkend, navíc nemáme moc penízků, tak aby manža spíš nenadával, že utrácím.
27. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
aja hrozně ráda bych ti poradila ale vůbec mě nic nenapadá :slight_smile: ale ten relax dopručuji :slight_smile:
Taur tak to držím moc moc palečky a těším se na zprávičky
27. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Děkuju hedi :slight_smile: . Za týden se s nima přiřítím :slight_smile: . Škoda, že nemám v bříšku minikamerku, abych věděla, jestli je všechno v pořádku :slight_smile: :grinning: .
27. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Taur už se nemůžu dočkat. :grinning: tu minikameru bych jednou taky brala dost dobrej nápad :grinning:
a jak se cítíš?
27. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Když pominu, že jsem šťastná, protože jsem těhulka, tak je mi špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Už pár dní mám nevolnosti, skoro nechutenství a jsem nějaká zeslabená. Ale to může být tím nachlazením. Celý víkend jsem prospala a léčila se. Manžela to bohužel skolilo taky, takže si vzal v práci volno a budeme teď do pondělka spolu doma. A jak už jsem tu psala, máme nemocnou i potkanku. Dnes jde na třetí injekci a poprvé tam s ní půjdu místo manžela. Tak jsem zvědavá, jak mě ta potvůrka chlupatá bude zlobit. Snad jí z toho boxíku ale dostanu ven, aby jí mohl doktor tu injekci píchnout :grinning: . Podle včerejšího poslechu má ty průdušky prý už lepší, tak snad bude brzy v pořádku.
Zjistila jsem ale, že tělo si teď říká o to co potřebuje docela výrazně, protože jinak si nedokážu vysvětlit, že mám mnohem větší chutě na jablka, pomeranče, grepy. Respektive když se podívám na nějakou sladkost, tak se odvracím, ale po tom ovoci šáhnu. A přitom dřív jsem šahala po obojím :grinning: .Asi jak mi psala Pepinka, dodávat vitamíny v přírodní formě a miminko jich chce asi hodně :grinning: .
27. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
To si piš že jich mimčo chce hodně :grinning: ty nevlnosti k tomu patří no. :wink:
Tak to je mi líto, že jste takhle nemocní. já jsem si koupila vitamín C se zinkem abych ještě před odletem nestihla něco chytnout protože u mě je to normální, že bych ještě něco chytla.
Tak držím palečky ať potkanka vyleze :slight_smile: my se naštěstí držíme zítra se chystám ke svojí babičce a beru k ní na návštěvu svoje tři čivavy tak doufám že jí z bytu neudělají kulničku na dříví :grinning:
Já ti to tak závidím :grinning:a hlavně ti to moc a moc přeju :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jojo, hedi, vím, že ty nevolnosti k těhu patří a pořád si říkám, že to ještě není tak hrozné. Zatím jsem ani jednou nezvracela. Měla jsem akorát návaly a zvracecí reflex, ale jinak dobrý. Ten zvracecí reflex jsem shodou okolností měla včera, protože někdo dal na záchod pro personál nějakou příšernou "vůni" (pro mně naprosto šílený smrad) a málem jsem to neustála. Dnes ráno jsem se naštvala a vyhodila to. Stejně už to bylo téměř prázdné. Ale jinak to není tak hrozné. Protože vím, že je to kvůli těhu, tak pro mimíska se to určitě dá vydržet :grinning: . Taky to jednou poznáš :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: . Nemyslím tím ty nevolnosti, ale prostě tu sílu, že pro toho špuntíka uděláš a překonáš cokoliv až ho budeš mít v bříšku. A moc ti přeju, aby to bylo co nejdřív. Ostatně to přeju všem snažilkám, protože si to všechny zaslouží :slight_smile:. Taky jsem nedoufala, že se to zrovna teď na poslední chvíli povede a bác ho. Vyšlo nám to. Tak proč ne taky ostatním :slight_smile:. S čím ale zatím těžce bojuju je ten strach. Teď je to o tom, jestli má mimísek srdíčko, jestli je všechno v pořádku a taky jestli všechno v pořádku bude i nadále. S tím se tedy opravdu těžce potýkám, i když to na sobě nedávám navenek znát.
Docela tvojí babičku obdivuju, vzít si na hlídání tři čivavy. Ale jestli jsou poslušné, tak tu kůlničku určitě babičce nevybudujou :grinning: . A když letíte na tu dovču ??
27. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
Holčiny, tak už se s vámi na delší dobu loučím :cry: :slight_smile: :slight_smile: . Za chvíli jedu domů a do práce zase přijdu až za týden v úterý a snad napíšu jen samé dobré zprávičky. Mějte se moc hezky a užijte si zítřejší volnísko. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Tauru, držím palce!! užijte si volno a vyléči se!! )
27. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj Holky

Taurus přeji brzké uzdravení a odpočívej

Jarmulko co to je za krásnou vip kartičku?

Holky užijte si zítřejší volno,se těšim na pohádečky to já ráda :slight_smile:
27. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
ahoj holky, taky zdravim, koukam , ze mate zitra volno, takove stesti nemam ja padim makat.jinak u me zatim nic noveho, gratuluji novym tehulkam :slight_smile:
27. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
tomahavk nic si z toho nedělej u mě taky nic :unamused:
27. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahoj MOTOL !!!!!
To jsem si sama vyrobila :wink: - je to brnkačka a moc se nám to líbí - tak to nechám vytisknout,pak ,,zalít,, do fólie a dáme to rodičům podstromeček :slight_smile: ... Každý rok něco vyrábíme - něco vlastního - a dáváme pod stromeček .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
jo aha já myslela,že jsi to někde dostala :wink:
co budete tvořit zítra?
27. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
Tak to zatím netuším - taťku budeme mít v práci,ale my budeme doma :slight_smile: ... Tak nevím,co vymyslíme. Co vy????
27. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
no my nic ,tatka taky povalí ráno do práce a pak se asi budem válet
uvidíme jaký bude počasí zítra
27. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
MOTOL IP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
Dobré ráno holčiny, tak jsem se nasnídala, zaktualizuji tabulku a půjdu se ještě zachumlat do pelíšku, neboť je volnooooo. :slight_smile:
28. říj 2009 v 07:35  • Odpověz
28.10.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 12.tt ... další KO 2/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 25/11, 26/10 odběry a průkazka
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 5.11.
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 6.tt / TP 17.6.2010 ... další KO 16.11.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 2.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 2.11
kebule 82..........27 let ... 0 dětí ... 26.10. našla //

Snažilky:
lulli............................ 26 let ... 0 dětí ... 38 DC ... 1. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 29 DC ... 38 .snažení
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 3. snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 3. snažení
Karol84: .................... 25 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 0. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 3. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 20 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 15 DC ... 1. snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 13 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 2. snažení
motol........................ 24 let ... 1 dítě ... 12 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 11. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 19. snažení
handm: .................... 31 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 4. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 4 DC ... 1. snažení
Garp776: .................. 33 let ... 1 dítě ... ? DC ... 6. snažení
28. říj 2009 v 07:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak Vás zdravím a přeji hezký volný den. Koukám, že se v tabulce zase úspěšně škrábu nahoru, doufám, že se za pár dnů zase pěkně proletím dolů... :confounded:
28. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
TAky všem přeji pěkné dobré ránko
Jen vás pozdravím,dočtu a jdu ještě do pelíšku,přitulit se k příteli a koukat na pohádky :grinning:
28. říj 2009 v 09:26  •  snaží se  • Odpověz
kebulko-velikananánská gratulace! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A ať dobře a v klídečku pokračujete dál,týden za týdnem :wink:
28. říj 2009 v 09:31  •  snaží se  • Odpověz
Dobré ránkooo holkyy, tak já už stoupám výš v té tabulce naší, ale snad to nebude zasej držkopád :sweat_smile: no můj graf vypadá zatím zajímavě, ale jak to začně klesat, tak to bude opět zklamání.
Co nového tady?
Chystá se někdo testíkovati? :slight_smile:
28. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahooooooooj holky, tak konečně je volno a já mám čas na vás mrknout. Ale neměla jsem čas si všechno dočíst, tak na mě hrňte super zprávičky. Jen jsem mrkla na tabulku a vidím, že kebulce se zadařilo. MOOOOOOOOOOOOOCCCCCCC VEEEEEEEEELKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ GRATULACE. To je úžasný kebulko. Mám z vás holky radost :grinning:
28. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Lulli a vám se nezadařilo? vidím ten DC, tak to jsi netestovala, nebo jsi ještě neaktualizovala údaje v tabulce? :slight_smile:
28. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.