• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Aji, to je super, máš to prima naplánované..:slight_smile: snad nebudeš moct pít, to by bylo suepr...
ty jo, ja musim dneska pracovat, to je opruz..:grinning: :grinning: :grinning:

Zebra, no, a já navíc mívám ovu děsně brzy.. takže už to od pátku budeme testovat, dneska ještě nemůžem, protože u nás spí manželova sestra a v 1+1 by to bylo dost blbý :grinning: :grinning: ale pak hned zkusíme :slight_smile:)
já si taky říkám, neřeším to, ale zas na koníka chodím, rpotože je hezký slyšet ty dobré příběhy se šťasnými konci.. BT jsem neměřila, hlen nesleduju a ovu si myslím že mám, protože mě děsně vždycky bolí břicho..

K100 určitě se přidej! :slight_smile:
Aji, ty jo zubař, tam jsem nebyla ani nepamatuju,snad to přežiješ bez bolesti
29. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: ještě že včera bylo to volno, pěkně jsem celý den odpočívala :slight_smile:

a co tady nového? :wink:
29. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
tak pomalu dočítám. koukám že spousta lidí marodí, jsou nachcípaní... u nás v práci je to stejné. půlka lidí má dovolenou, a druhá půlka je nemocná, takže tu skoro nikdo není :slight_smile: na jednu stránku je to fajn, že aspoň nikdo neotravuje, ale na druhou, když chce člověk něco např. zařídit, tak se taky nikam nedovolá :grinning:

vypadá to že všichni pilně pracujete... :slight_smile: :grinning:
29. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahoj blizenko, už je ti dobre? žádná další příhoda?!! omdlévací?
já bohužel pracuju, taky...
29. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
ahoj handm, už jsem myslela že jsem tu úplně samotinká... :astonished: všichni dovolenkujou a nebo pilně pracujou :grinning:
u mě zatím vlastně nic dalšího "nového"... je mi v rámci možností fajn, jen trochu únava. každopádně jsem se přeobjednala u svého gyndr na kontrolu. v úterý jsem tam volala, že mám prostě strach, aby bylo všechno v pořádku a pokud by to šlo, jestli bych mohla na kontrolu přijít dřív. sestřička mě strašně uklidňovala (jako vždy byla hrozně milá :slight_smile: ) že pokud nekrvácím, nešpiním, nebo nemám křeče, že je všechno v pořádku, že prostě takhle na začátku se to může stát (ten kolaps)... nakonec mi ale vyhověla a přeobjednala mě na zítřek na 13:30.. mám teda docela strach, ale na druhou stránku se uklidňuju, že týhle sestřičce jsem vždy věřila a pokud říká, že je vše v pořádku, tak musí mít pravdu..... :grinning: :slight_smile:
29. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
blíženko, určitě je všechno v pořádku, ale je dobré se přesvědčit, to je jasné. No asi nosíš v bříšku pěkně divoké miminko. :wink: Týýý jo, koukám, že ještě 2tt a máš za sebou nejrizikovější období...to je fakt něco, jak to letí... No ono to utíká všechno...já se ani nevzpamatovala z toho, že skončilo léto a on už je v neděli listopad.
29. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
No jooo, blíženka už je v 10TT, to je fakt fofr...
Tak to je dobře, že ti vyšli vśtříc u toho doktora, kam chodíš, někde na osmičce?!
29. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
chicoo: ještě nenarozený(á) a už mám o něj (ní) takový strach.... :sweat_smile: týhle sestřičce já věřila vždycky (a vždycky měla pravdu :slight_smile: ) jenže já bych do příštího týdne asi umřela strachy nevědomým... :confounded: takže jsem moc ráda že mi vyhověla.
no letí to šíleně, zrovna jsem si říkala, že mi přijde jako bych to zjistila max před týdnem :slight_smile: zítra myslím už by mi měla naskočit 11TT :dizzy_face: :slight_smile: ani nevíš, jak budu ráda až bude to nejrizikovější období za námi a hlavně potom až začnu toho našeho pučmelounka cítit jak kope a vrtí se, to asi budu daleko klidnější :slight_smile: :dizzy_face:
ale je dobře že to tak rychle utíká ne? ani se nenaděješ, budou vánoce, silvestr a z tebe bude zase konečně snažilka a poté také těhulka :wink: :slight_smile:
29. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
Blíž, to je jasný, to chápu..
a ani mi nemluv, jak to rychle letí, přijde mi, že jsem byla těhu někdy v minulým století...:frowning2:
29. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
handm: zatím ještě stále chodím v místě svého trvalého bydliště a to je ještě stále na praze 4.. my stále (už čtvrtý měsíc) řešíme to naše bydlení a stále doufáme že co nejdříve budeme bydlet a pak si změníme trvalé bydliště. ještě nevím jestli budu měnit gyndr ale pokud se přestěhujeme do odolené vody a budu např na neschopence, tak je to teda docela dálka až na prahu 4... ty jsi někde okolí praha 8? doporučila bys třeba někoho?
29. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
navíc na druhou stánku se mi moc gyn dr měnit nechce, protože jsem s tím svým fakt spokojená... tak nevím co budu dělat, zase pak třeba s břichem jezdit takovou dálku, to pro mě bude taky vopruz... (pardon za to slovo) :grinning:

handm: a neboj určitě zase brzy budeš a ty si to určitě budeš krásně užívat :wink: :slight_smile:
29. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
Aha, blíž, já myslela, že bydlíš někde na osmičce, nevím proč jsem si zapamatovala, že někde ďáblice nebo co.. ale asi jsem to popletla.. Každopádně já chodím, na Mazurskou, MUDR Nekolová - jsem moc spokojená, mají i webovky a ještě pobočku někde v Chabrech, tam je zas příjemná Rozsypalová, ta mě kontrolovala po té revizi...

JE fakt, že taky nevím, jak to budu řešit, až se přestěhujem na P-západ...
Taky doufám, že brzy budu! už se nemůžu dočkat!:slight_smile:
29. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
holky tak pro dnešek se s vámi musím rozloučit, manžílek má volno, takže chci být co nejdříve u něj :slight_smile: :slight_smile: zítra se stopro zase přihlásím, skoro nikdo tu není, takže dnes jsem dala do pořádku věci, co tu někdo zmařil, když jsem tu nebyla tak doufám že zítra bude volnější, ani šéf nebude :grinning: :slight_smile:

mějte hezký zbytek dne a doufám že tu zítra nebudu sama :grinning: :slight_smile:
29. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
Měj se krásně, užij si večer, ahoooj!! !:slight_smile:
29. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
handm: no ďáblice to si pamatuješ správně :grinning: já mám trvalé na praze 4 od svého narození. s manžílkem jsme bydleli do konce srpna v pronájmu na břevnově a od září bydlíme v ďáblicích u tchánovců (protože jsme mysleli, že se budeme stěhovat nejdýl na konci září tak jsme pronájem pustili..)
zkusím kouknout na ty stránky. no vidíš, já teď vlastně ani nevím jestli je odolená voda p-zádad a nebo p-východ.. :grinning: a kam se budete stěhovat vy?
29. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
Blíž, IP.. Ahoj a užij si ten večer!! :slight_smile: pa a odpočívej!!
29. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
handm IP.. :slight_smile:
29. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
ahoj zdravim vespolek, ja ted hodne makam tak mam cas jen procist a letet, tak se drzte
29. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahojky snažilky :slight_smile: Mám malinkatej dotázeček....Myslíte, že je možné, abych měla ovulku už 10DC??? :astonished: Ukázal mi to tak graf na fertilityfriend. Mám se podle toho řídit nebo ne? Je teda pravda, že jsem začala pít ty bylinky a mělo by to opravdu srovnat cyklus, tak sjem zvědavá. Kdy by měla dorazit pravděpodobně MS kdyby byla ta ovule opravdu ten 10 DC ??? Jinak jsme se teda snažilkovali 8 a 9 DC, tak by to bylo supeeer :grinning: teda až na ty nervy, co teď prožívám v práci - moc velký naděje si nedávám, to by ten mimísek musel bý stresuvzdornej :grinning: Děkujuuuu
29. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz
ahoj Drndi, v případě krátkého cyklu je to možné. Když si vezmeš, že někdo má cyklus třeba 20 dní, tak má ovulku prostě takto brzo (pokud ji vůbec má). druhá věc je, že i fertility může blbnout. Mě už ukazoval ovulku, i když jsem ji daný cyklus vůbec neměla...
30. říj 2009 v 00:17  • Odpověz
30. 10.
Zruš toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 13.tt ... další KO 2/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 25/11, 26/10 odběry a průkazka
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 9.tt ... další KO 5.11.
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 7.tt / TP 17.6.2010 ... další KO 16.11.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 2.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 2.11
kebule 82..........27 let ... 0 dětí ... 26.10. našla //

Snažilky:

aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 3. snažení
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 3. snažení
Karol84: .................... 25 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 0. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 3. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 22 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 17 DC ... 1. snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 15 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 2. snažení
motol........................ 24 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 11. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 19. snažení
handm: .................... 31 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 4. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 6 DC ... 2. snažení
lulli............................ 26 let ... 0 dětí ...6 DC ... 2. snažení
Garp776: .................. 33 let ... 1 dítě ... 6 DC ... 6. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 3 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
30. říj 2009 v 00:20  • Odpověz
Drndi, všimla jsem si, žes mě před pár dny hledala na diskuzi k femigardu... pokud na mě něco máš, tak mi napiš IP, já mám teď dovču a nebudu ještě pár dní moc u internetu, tak jestli něco potřebuješ, ať si to najdu... :wink: tady na diskuzi nemám šanci, vždycky jen tak letmo projedu 5-10 stran dozadu, ale i tak mám obrovské mezery :slight_smile:
30. říj 2009 v 00:34  • Odpověz
Ahojte, tak koukam, poskocila jsem doprostred tabulky... to jsem zvedava, jak to tento mesic dopadne. Manzel uz by miminko moc chtel... no, pro mne by to jeste nebyla takova tragedie, vzdyt Honzik ma teprve 7 mesicu... kazdopadne jsem hrozne zvedava a porad se pozoruju, jestli teda nahodou nejsem tehule... nekdy si pripadam jako trdlo.
30. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
Verusko, ty jsi teda odvážná, že máš jedno dítko 7 měsíců a už se snažíte o další. I když ono než to třeba vyjde, viď? Já jestli se nám to někdy povede, bych chtěla děti tak 2 roky od sebe..A když o tom tak uvažuju, tak ono je potřeba už takhle začít, aby to vyšlo, viď?
30. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Drndi, a jaké piješ bylinky? Jinak si myslím, že ovulku 10DC už klidně můžeš mít, vím že jiné holky taky kolikrát hlásí ovulku 12DC a ty, když jsi měla teď dlouhé cykly, tak to třeba budeš chtít dohnat :grinning:
30. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
dobré ráno holky , jste tu vůbec některá dneska??? :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem byla ráno na stěrech na chlamydie, ureaplasmy, mycoplasmy, HPV a další. Výsledky budou za 14 dní (HPV za 3 týdny). Byla tam zase jiná doktorka, už třetí, tak vůbec něvěděla o co jde, svlíkat jsem se musela 2x, protože mi HPV udělat nechtěla, až když jsem jí to přečetla na zprávě od její kolegyně. Nic mi neřekla, až pak jsem si ve zprávě přečetla, že mám živě červenou erozi na děložním čípku. Teď jsem to hodila do vyhledávače a všude se v souvislosti s tou erozí objevuje rakovina. Tak jsem z toho úplně v háji. :frowning2: Mám strach. Vůbec nevím, co si o tom mám myslet...ona mi to tam napíše a nic mi neřekne. Ach jo. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky, preju krasnej patek, uz mame zase skoro vikend, toto leti...

aji, 29DC to by me lakalo k testovani, ale asi neni na skodu nejakej den vydrzet, kvuli zklamani, ale ja jsem zenska zvvedava :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
ty doktori jsou nekdy fakt na zabiti!!!!!! chico, takze mas 2 tydny cekat a mezi tim zadna kontrola u sve gyn????
30. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Dobré ranko!!
Drndi, myslím, že klidně můžeš. Já mám cykly 26 a mívám ji (tedy myslím si, že je to ovu, podle bolení břicha, nic víc pro její zjištění nedělám) taky hodně brzy hned po skončení MS.. Takže myslím že 10DC ji klidně můžeš mít..! :slight_smile: tak žádné obří stresy a snažilkovat! :slight_smile:

Aju, ahoj, co zubař? Dobrý??
Chicoo, ježiš, co to je?! A ptala ses ji? Nemysli hned na nejhorší!!! Nechceš tam ještě zajít nebo zavolat a zeptrat se, co to znamená? Přece by ti takovou nějakou věc musela říct.... Držím palce, ať je to v pořádku a nic to neznamená..
30. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.