• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
no nechci tě strašit , ale takhle úplně na začátku mi teda vlastně taky nic nebylo, jen vlastně citlivé bradavky a ten podbřišek, jinak nic... u mě to začalo tak v 7tt nebo tak nějak - nechutenství, houpající se žaludek, pocit na zvracení.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale některé holky to snášejí dobře a není jim nic celé těhu, třeba to bude i tvůj případ, uživej si toho, že ti nic není :slight_smile: a neměj strach , určitě je všechno v pořádku.. :wink:

mě už je teďka celkem fajn.. občas píchne v podbřišku jak jsem psala, na zvracení už mi tolik není tak snad to vydrží :slight_smile: a žaludek jak na vodě už taky moc nemám, občas v tramvaji se pěkně houpe nebo navečer, ale jinak vlastně v rámci možností je mi fajn :dizzy_face:
30. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
mě je právě blivno většinou taky navečer a podbřišek bolí taky hlavně večer... sem si říkala, že jsem nějaká divná, většinou je holkám špatně ráno a mě je večer :grinning:
30. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
chicoo no prstíčky ještě nebyli úplně zřetelný, mě teda stačilo, že to už vypadalo jako krásný človíček a HLAVNĚ že se hýbal, takže byl v pořádku !!! :dizzy_face: hýbal ručičkama i nožičkama a pan doktor o prstíčkách nemluvil a já tak detailně tu obrazovku nestihla nastudovat :grinning: koukala jsem pořád jak tam máchal těma ručkama a nožkama... prý tam teďka pěkně "dřepí" :grinning: viděli jsme pučmelounka pěkně z boku :dizzy_face:
30. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
blíž a máš fotečku?
30. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
no tak tenhle "problém" jsem nedávno řešila s kamarádkou, která minulý týden porodila, kebulko.... proč se tomu vlastně říká ranní nevolnost, když většině holek je špatně spíš večer než ráno... :grinning: ale neboj, jsi naprosto normální, protože co jsem zjistila, tak víc holek to má takhle "obráceně" , i já byla mezi nima :grinning:
30. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
chicoo a neboj ty se určitě taky brzy dočkáš, hlavně ale abys nejdřív všechno pěkně vyléčila a až budeš zdravá jak řípa tak to půjde raz dva :wink: :slight_smile:
30. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
nemám kebulko :unamused: já v tý samý radosti, že je po tom kolapsu všechno ok, si o ní úplně zapomněla říct... vzpomněla jsem si až když jsem vylezla z ordinace a vracet se mi tam vážně nechtělo, ani nevím jestli by to zpětně ještě šlo.. :grinning: takže až půjdu na příští kontrolu, tak si to asi budu muset napsat na čelo abych na to nezapomněla :grinning: :slight_smile:
30. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
no jasně blíženko, ať máš co nejvíc vzpomínek na to krásné těhulkovské období :dizzy_face:
30. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
blizennec: gratuluju, krásnej zážitek :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz
neboj kebulko, příště si to vážně někam napíšu a nebo to budu hlásat hned po příchodu do ordinace, ještě než pan doktor nebo já stačíme pozdravit :grinning:
30. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
labell to určitě :dizzy_face: jak asi budu básnit až jí/ho budu držet v náručí..... no já už se taaaaak těším :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
blíženko a necháte si říct pohlaví? já bych to asi nevydržela :slight_smile:))
30. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
blíženko, jak říkám, ona je o 2tt dál, tak už prstíky mají...ono to jde docela fofrem, zezačátku je to jenom směs buněk a najednou to vypadá jako človíček...kámoška dokonce viděla už i mimískovo žaludek. :grinning: Jsem se musela smát. Fakt se těším, až tohle budu také prožívat. Škoda že nemáš fotečku.
30. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
asi jo.. já bych totiž asi taky umřela zvědavostí :slight_smile: navíc když nebudeme vědět co to bude, tak takový šatičky bych asi nakupovat nemohla, pak by to byl kluk a co s nima... oblíkat bych ho do šateček teda rozhodně nechtěla :grinning: vy si to necháte říct?
30. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
chicoo taky mě to mrzí, ale já byla tak moc šťastná, že je všechno ok, příště slibuju...!! :dizzy_face: :sunglasses: :slight_smile:
30. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
blíženko: ta má kámoška si o něj také neřekla...teda prý jí to napadlo ještě před odchodem, ale doktorka jí řekla, že už to nejde, že je tam uložen jen poslední snímek a to nebylo nic moc. Tak je to asi normální, že se na to snadno zapomene :wink:
30. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
to si piš, my slyšíme takové ty nejdůležitější věci, jako je hlavně "vše je v pořádku maminko" , pak se ten zbytek většinou vykouří z hlavy... :grinning: :slight_smile: :grinning:
co plánuješ na víkend?
30. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
blíženko: je mi to úplně jasné. :wink: Víkend bude pracovní a návštěvní. Na tu návštěvní část se obzvláště těším, jdeme ke kamarádům, co mají 4-měsíční miminko. Co plánuješ ty?
30. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
tak to máte krásný plán s tou návštěvní částí :slight_smile: my zatím nějaký "pevný" plán nemáme.. já teda hodlám aspoň nějaký čas odpočívat :grinning: a ten zbytek uvidíme co vymyslíme ..

pro dnešek se rozloučím.. jsem teďka u našich protože svého gyndr mám tady za rohem tak jsem se tu zastavila. teď už ale pádím za svým manžílkem :slight_smile: všem přeji krásný víkend, pa v pondělí :slight_smile:
30. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
ahojky,
tak jdu nahlásit, jak jsem dopadla u dr. :wink:
je to tam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:, prcek odpovídá 7+0, měří 0,86 cm a máme už srdíčko :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3475693&vReferer=
30. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se:slight_smile: Včera Honza opravdu vymaloval, i vytřel, ale unavená jako bych tohle všechno absolvovala sama jsem byla já. Dost mě teď bolí nohy, to jsem s Pepčou neznala. Holt jsem mastodont, tak se nemám co divit. Až porodím, a jestli to tentokrát půjde tak odkojím, tak se musím na to hubnutí vrhnout už kvůli dětičkám, aby neměli maminku mašinu.
31. říj 2009 ve 04:42  • Odpověz
toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 13.tt ... další KO 2/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 25/11, 26/10 odběry a průkazka
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12.
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 7.tt / TP 17.6.2010 ... další KO 16.11.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 2.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 2.11
kebule 82..........27 let ... 0 dětí ... 26.10. našla //

Snažilky:

aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 3. snažení
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 3. snažení
Karol84: .................... 25 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 0. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 3. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 2. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 18 DC ... 1. snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 16 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 2. snažení
motol........................ 24 let ... 1 dítě ... 15 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 11. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 19. snažení
handm: .................... 31 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 4. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 7 DC ... 2. snažení
lulli............................ 26 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 2. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 4 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
31. říj 2009 v 07:20  • Odpověz
Ahoj,

baji: moc gratuluji!!!!
31. říj 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
hezké ráno holky :slight_smile:
jdu dočíst
31. říj 2009 v 09:36  •  snaží se  • Odpověz
chicoo-prosila bych opravu,já jsem teprve 13dc,někdo mi to trošku pošoupl :sweat_smile:

a jinak vám všem těhulinkám gratuluji k úspěšným kontrolám! :slight_smile: :slight_smile:
31. říj 2009 v 09:38  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj, malá má mlíko, tak je chvíli klid
:slight_smile: Holky, ta vaše diskuse je nějaká kouzelná asi. Včera jsem k vám nakoukla a říkala jsem si, jak jste úspěšné, že máte tolik těhulek. No a dneska ráno: šla jsem vynést nočník, najednou se mi udělalo špatně od žaludku a za chvilku tak nějak slabo jako na omdlení. Tak jsem vyštrachala těhu test, co mi tu zbyl ještě po Vice a .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsou tam // !!! Nemůžu tomu uvěřit, protože se nám to povedlo napoprvé a bez jakéhokoliv snažení. Vůbec jsem s tím nepočítala takhle brzo. A manžel je o víkendu pryč, nechci mu ti říkat po telefonu ale nevím, jestli to vydržím až do zítřejšího večera :confused:
31. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak co, kdo se dnes chysta testovati? Já mám ještě času..přikládám grafik. Ovu byla ale až 22.10.

http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.ashx?token=3GiS37TBu1pk5ztZs8b6njDJglVLEUSj8QXyPG97haGUYaNnkBQhl4vbw5ElcwMEsrUacFNTHcboXoJzS0drp30lf2%2bQPWgtL1ykTZQC5P4%3d
31. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj Holky

Baji to je skvělá zpráva z poradny :slight_smile:

Gisminko blahopřeji k těhulkování :slight_smile:
31. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Bajinko, gratuluji k dobrým zprávičkám. Jen tak dál! :wink:
31. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Hezké dopoledne, holky :slight_smile:
Gisminko, tak to je krásná zprávička, moc ti gratuluju. To jsi určitě chytla nějaký ten těhu bacílek, teda ten musel být agresivní :grinning: :grinning:
Syll, tak třeba už to vyjde, už se pomalinku budeš chystat na testování, viď? Už se nahoru šplháš :slight_smile:
31. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.