• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
:slight_smile: Ahoj holkýýýý !!!!!!
Teda Vy jste teď nějak ukecaný :grinning: :grinning: :grinning: ! Nestíhám dočítat :slight_smile: . Já jsem dělala debordelizaci bytu - ufff... Zase jsem Terce vyházela dvě plný igelitky blbostí :angry: .... Naštěstí u toho nebyla - odjela k dědečkovi - jinak by to byl masakr - bychom se o to přetahovali,já bych to cpala do igelitek,ona to hned tahala ven :slight_smile: - už jsem si to jednou zažila a tak vím,že jakmile se chystám na něco podobnéhodítě musí pryč :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
31. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Jarmulko, ty jsi nějaká aktivní :slight_smile: motol, už jsem do sebe kopla paňáka slivovice. Sice jí úplně nenávidim, ale taky jsem si říkala, že by mi mohla pomoct na tu mojí chřipku. Takže doufám splní dva účely: vyléčí mě z chřipky a uvolní od tý mí depky. Ale je mi fakt líp, jen se stačí mrknout na koníka :grinning:
31. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
ahoj jarmulko, sem si říkala, že jsi tady nějak dlouhonebyla, nebo tě míjím :slight_smile:

lulii, to víš že jo,slivovička zahřeje a pohladí :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
No Ahoj Jarmul ty žiješ,si tu dobu nebyla?

luli no vidíš to,hlavně to moc nepřežen :grinning:
31. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
Holky, teď z jinýho soudku: od tý doby co jsem vysadila HA vypadám, jak ten největší puberťák na světě :rolling_eyes: Nevíte co s tim? Nikdy jsem teda neměla pleť jak prdelku, ale to co se mi objevilo teď, to je teda síla. Taky jste to měli že se vám pomátla pleť? Nevíte holky, co s tim? Mažu si hubu vším možným, ale stejně je to nanic. To už budu mít nafurt? To nééééééééééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
luli, bohužel já to mám taky tak :unamused:
31. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
lulii: a počkej na těhu a ty vlasy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz
Lulii to je dobře,že je ti lépe :wink: !!!!!! No já jsem teď akční až se sama divím :grinning: ! Asi je to tím,že mě to těhu ,,dobylo,, baterky :wink: - nemusím neustále myslet na své problémy,co jsem měla s bříškem ( každý měsíc se mi od operace dělaly cysty,měla jsem teploty,šílený křeče atd... A jen jsem se toho zbavila a už tu byla další MS a s ní vše dokola :unamused: :frowning2: .... Ale je to pryč,čekáme mimíska,mě se po zdravotní stránce ( a samo i po psych. stránce!!!! ) udělalo daleko lépe,nejsem pod neustálým stresem,nechodím k mudr se strachem co zase v tom bříšku ,,najde,, , ale chodím s pocitem štěstí a nedočkavosti,jak se ten náš mimísek v bříšku má a tak :slight_smile: ... Za dva dny - v pondělí - jdu k mudr na kontrolu,jsem v 8 TT tak jsem moc zvědavá na UZV :slight_smile: ... Když jsem byla v 5+2 TT tak mimísek byl,ale nebylo ještě srdíčko,tak snad vše bude v pořádku a budeme ,,bouchat,, o stošest :grinning: :grinning: :grinning: !!!!!! Mám trošku strach,ale já tomu našemu andílkovi věřím!!!!! :slight_smile:
31. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
jo tak vlasy mi od vysazení HA padají taky... a jestli začnou v těhu ještě víc, tak ze mě bude asi plešounek... to snad neéééé
31. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
bebule mě nepadaly, ale byly neupravitelné, sem nosila ty látkové čelenky, aby radši nešly moc vidět. :grinning:
31. říj 2009 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz
kebule ne bebule :grinning: se omlouvám
31. říj 2009 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz
Jo tak pleť v těhu nebyla tak strašná,ale TY VLASY!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: No snad to teď bude aspoň o trošku lepší :unamused: - jsem si kolikrát říkala,že pro mě i kanály jsou moc nóbl :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 16:05  • Odpověz
no holky :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
kebu: to jsou vyhlídky co?? :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz
Tak to jste mě teda moc nepotěšily :angry: Ale co bych pro mimi neudělala, pak už je to stejně jedno, hlavně že se líbim tomu mýmu chlapovi, ne? Chudák :grinning:
Jarmulko, to je super, že se cítíš úplně bezvadně, věřim tomu, že budeš mít všechno OK, už sis toho zažila taky dost ne? Já myslím, že už máš to špatný vybraný. V pondělí na tebe budeme všechny myslet, a ty nám sem hned napiš zprávičky co a jak bylo. A taky určitě fotečku bysme rádi viděly, že jo holky? :wink:
31. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
no jo, pondělí je plné kontrol, doufám, že všem dopadnou na 1 s hvězdičkou
31. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
Kebulko a kdy jdeš ty k doktorovi? Abysme mohly myslet i na tebe? Ale to samozřejmě myslíme furt :dizzy_face:
31. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
Motol byla bych ráda kdyby jsme to měli pod stromeček uvidíme. dneska jsme to zkusili ale jsem teprve 7den ovulace tak uvidíme necháme tomu volný průběh.
31. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
lulii, budu tam volat až ve středu, nikam nespěchám, protože bych rovnou chtěla vidět srdíčko :wink:
31. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
je holky tak to vám na kontrole držím moc palce ať to dopadne na jedna s hvězdičkou :grinning:
31. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
Já jdu k mudr. na kontrolu až odpoledne - v pondělí ordinuje jen odpolko ,pak rovnou nákup atd... takže se sem dostanu počítám až tak mezi pátou,šestou hodinou... A o fotečku si určitě řeknu :wink: !!! Už zbývají jen dva dny,ale já se asi nedočkám :unamused: :grinning: !!!!!
31. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
tak holky já mažu, za chvíli vyrážíme na koncertík, tak se jdu ještě nadlábnout... hezký sobotní večer!
31. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
Jo, tak to je kebulko jasný. To musí být krásný slyšet poprvé bijící srdíčko miminka. Já vám to tak přeju :slight_smile: A taky závidim, ale věřim tomu, že to vyjde tenhle měsíc, nevim, jak je to možný, ale něco mi to v podvědomí říká. Ale necháme se překvapit. Taky jste holky těhulky něco cítily ještě než to přišlo? Jako že teď to vyjde? Je to divný no, ale kéž by to tak bylo.
31. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
Kebul, tak si to moc užijte.
31. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
Jarmulko, dočkáš :wink: A vše bude na 1 s *
31. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
lulii: já před tím ne, ale teď jo..sem včera říkala Monči (motol) že si příjdu jak pako...teď cítím že su těhu a předtím v 8 tt nic. :grinning: Je to asi blbost.
31. říj 2009 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz
Třeba na tom něco bude. No necháme se překvapit. Já mám ještě na ovulku čas, tak si to musim pořádně naplánovat, aby to fakt vyšlo :grinning:
31. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
lulii: já sem to tu psala, já v ovu zrčo neotěhotněla..myslím s Amelkou
31. říj 2009 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz
Taky už se ti labell blíží testíkování, viď? Kdy chceš zkusit test?
31. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
Labellko a jak je to možný? Já myslela, že to jde jen u ovu. A můžu se zeptat kdy? Jestli před MS nebo těsně po....?
31. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.