• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ty jo taky musim se psem,ale musim počkat až dorazí mm :wink: ,tak zatim pa
31. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
ahoj holky přeju vám krásný večer......
tak si představte že to včerejší špinění přešlo do krvácení, holky není to nějaký divný mít MS 23DC????? ach jo nějak mám ted v tom bordel..........

my byli odpolko asi hodinu venku a přišli jsme jak sobolí hovínka brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr........... :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
a nejsi třeba ve stresu nebo něco takového,ty mrchy si taky dělají co chtějí :unamused:
31. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
motol a víš že je to možný???? začala jsem před 2 měsícema dělat brigádu a je fakt že jsem totálka vyštavená....
takže by to třeba mohlo být tímhle????????
31. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
je to možný pokud je nějaká změna,tak se to může i projevit i takhle,tak snad to další měsíc bude tak jak to má být :wink:
31. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahojky,bohužel můj chlap,ted bude minimálně 3 měsíce možná i dýl jezdit pracovně pryč na 10 dní,bohužel zrovna v době mojí ovulky a že by se to povedlo jindy moc nevěřím..takže sme se z doktorem domluvili ,že vysadím na tři měsíce clostil,pak zkusíme nasadit clostil vyšší dávku 3x1 a uvidí se..Mám prý měřit teplotu at se vidí,jak tělo reaguje bez clostilu a jestli je ovulka..No uvidím,vůbec nejsu nadšená,takže u mě dáreček do vánoc nebude :frowning2: ..je sice dost možné že se mi zase hrozně rozháže cyklus a ovulka nebude tak doposud byla v přibližně stejnou dobu ,ale o dost později a třeba se to zrovna povede:slight_smile:,ikdyž tomuhle fakt nevěřím,ale jako úplná nesnažilka nebudu..
1. lis 2009 v 07:22  •  3 děti  • Odpověz
toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 13.tt ... další KO 2/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 25/11, 26/10 odběry a průkazka
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12.
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 7.tt / TP 17.6.2010 ... další KO 16.11.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 2.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 2.11
kebule 82..........27 let ... 0 dětí ... 26.10. našla //

Snažilky:

aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 3. snažení
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 3. snažení
Karol84: .................... 25 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 0. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 3. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 24 DC ... 2. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 22 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 19 DC ... 1. snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 17 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 2. snažení
motol........................ 24 let ... 1 dítě ... 16 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 11. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 19. snažení
handm: .................... 31 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 4. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 8 DC ... 2. snažení
lulli............................ 26 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 2. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 5 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
1. lis 2009 v 07:32  • Odpověz
ahoj holky jdu vas jen pozdravit, hezky vikend
1. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
hezké ráno koníkovky :slight_smile:
1. lis 2009 v 09:11  •  snaží se  • Odpověz
Dobré ránko holky. :slight_smile:
1. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Vytahuji téma ze spodu nahoru :slight_smile: holky co je dnes? kde jste všechny?
1. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahojky holky, zdravím vás?
co je nového?
1. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
hedik ahojky, no dnes to tu mega žije :slight_smile:
1. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
to teda čekala jsem kolik budu dočítat a ono nic :slight_smile:
a jak se daří syll?
1. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
no daří se dobře, čekám co můj grafík jak se to bude vyvíjet dál :slight_smile: a co ty? Jaký byl víkendik? My jsme byli zapalit svíčky a teď už se vyhřívám doma v teple. :slight_smile:
1. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Jéé se divam do alba , že jste byli v Bulharsku letos, my právě taky :slight_smile:
1. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
já jsem se musela smát jak to máme krásně nastejno 8den cyklu a obě máme 2snažení :slight_smile:
my jsme včera začli tak uvidíme teplotu neměřím a ani jsem nezkoušela ovu testík. Ale musela jsem se smát jak mi kamarádka říkala tak přesně ví kdy otěhotněla. já jsem říkala nebudu na to myslet a hned včera jsem cítila velkou bolest v břiše jsem pošuk :grinning:
a kde jste byli syll? já tam mám asi chybu my jsme v bulharsku byli před 2rokama, letos jsme byli v Egyptě v Tabě.
My jsme taky byli na hrobě zapáli svíčku, pak jsme byli u švagrové mjí přát k svátku a teď jsme doma už :slight_smile: dala jsem spát moje tři čivavy a teď koukám po netu a piju teplej čajík a užívám si pěknej klídeček.
Víkend byl docela fajn. Byl u nás brácha tak jsme si užili srandu :slight_smile: A co ty jak si si jinak užila víkend?
1. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
dobrou noc :slight_smile:
1. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
hedik, my jsme jen tak doma lenošili :o) a my byli v Bulharsku letos v Primorsku, bylo tam fajn, a taky levno :o) takže jsme se rozšoupli :o)
A jak bylo v Egyptě? Libilo? :slight_smile:
Já mám dnes 25DC :o)
1. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahojte, holky. Tak ja jeste nespim. Jsem zvedava, jestli budu tehule nebo ne... protoze se citim tehotne, ale taky to muze byt jen vysledek meho prani... toz nevim. Ale uz tri dny me strasne boli podbrisek a rano mi bylo trosku spatne. Toz nevim. A boli me prsa. Pri minulem tehotenstvi jsem mela podobne priznaky a porad jsem si myslela, ze je to cysta. Tak jsem zvedava... hlavne jsem mela dlouhe cykly a prvni pozitivni test jsem mela v 6. tydnu, tak se to jeste dlouho nedozvim :sweat_smile: .
1. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
verusko, to je super, že se cítíš být těhu, strašně moc ti to přeji, já žádné příznaky nemám :o/, tak honem zkus testik, třeba ti něco slaboučkého aspoň ukáže. Držím pěsti!
1. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
veru 19.DC to je asi fakt ještě brzy :o), ale mimi nikdy nespí :o) tak uvidiš no.
1. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ahoj holky, tak milé dítě zavelelo opět ve 4.30... ach jo vrazi v kriminále můžou chrápat až do pěti, proč ne já, béééé :frowning2:
2. lis 2009 v 05:34  • Odpověz
No, uvidim... jestli prijede ms nebo //. Pepibubu, jesti Te to uklidni, ja cele 1. tehotenstvi skoro nespala - jeste jsem ani nevedela, ze jsem tehotna, a uz jsem se v noci pravidelne budila po 23.h. a do sesti nemohla usnout. Maly mel prevraceny rezim, bylo to strasny, spala jsem cca 3 - 4h/ noc, usinala jsem hned, jak jsem prisla z prace a v noci poslouchala Toulky ceskou minulosti. Ale ted je to andilek a spinka celou noc!
2. lis 2009 v 07:30  • Odpověz
Ahoj holky, přeji dobré ráno.
Verusko, tak uvidíš, musíš ještě chvíli vydržet. Já už mám 31DC a MS pořád nikde, tak nevím. Nechci se zatím zbytečně těšit, minule jsem to dostala až 34DC. Takže ještě do středy počkám a pak budu testit.
2. lis 2009 v 07:58  • Odpověz
ahoj holčiny, přeju vám hezkej začátek novýho týdne a všem, co jsou nahoře v tabulce a jsou adeptky na testování, tak přeju ať najdou samé // a tak mezi námi přibydou nové těhulky.... Já se těhtoně vůbec necítím, tak si myslím, že nám to tenhle měsíc zase nevyjde... no ale budu mít narozky, tak je budu moct bez výčitek oslavit :slight_smile:
2. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
aji, fakt obdivuju, že dokážeš takhle vyčkávat, klobouk dolů...
2. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
Zebrafko, já po minulém měsíci, když jsem testovala jak o život a pak jsem byla zklamaná, tak už jsem vyléčená. Budu testit až týden po vynechání MS. My jedeme o víkend kamarádce na svatbu, takže uvidím, zda se budu moct opít nebo ne :sweat_smile:
2. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak dovča strašně rychle utekla aji s víkendem a dneska se v práci cítim jak spráskanej pes :rolling_eyes: jinak snažilkování bylo rychlý, jelikož děláme na domečku, tak nebyl ani moc čas atd. tak si myslím, že se ani nezadařilo...no uvidíme, však do Vánoc ještě trochu času zbývá, i když to uteče jak voda :pensive:
aji máš pravdu, taky jsem minule myslela, že užuž začnu testit, ale pak přišla mrcha a bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže taky si dávám týden PO .... ale já mám ještě čas :wink:
2. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.