• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Popellko, my se taky tento měsíc moc nesnažili, tak uvidíme. Ale třeba právě proto to zrovna vyjde :wink: !
2. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
No kéž bys měla pravdu, říkala jsem si, že bych si mohla aspoň měřit teplotu po ránu, ale jelikož stíhám bus na minuty a už tak vstávám o pul 5.ty ráno, tak se mně to ani nechce :sweat_smile:
2. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
2.11.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 13.tt ... další KO 2/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 25/11, 26/10 odběry a průkazka
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12.
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 7.tt / TP 17.6.2010 ... další KO 16.11.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 2.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 2.11
kebule 82..........27 let ... 0 dětí ... 26.10. našla //

Snažilky:

aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 3. snažení
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 3. snažení
Karol84: .................... 25 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 0. snažení
syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 3. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 2. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 20 DC ... 1. snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 18 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 2. snažení
motol........................ 24 let ... 1 dítě ... 17 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 11. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 19. snažení
handm: .................... 31 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 4. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 9 DC ... 2. snažení
lulli............................ 26 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 2. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 6 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
chicoola: ...................28 let ... 0 dětí ... 1 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
2. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ránko děvčata, tak dnes jsem 26.DC a teplota mi dnes o 0,1stupinku stoupla takže jsem v 5ráno naměřila 36,9...myslíte, že 11DPO by na testu šlo něco vidět? Asi ne, že? :sweat_smile:
2. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem spadla na dno tabulky, ještě mě čekají 2 pády dolů a pak už nespadnu a skočím do horní tabulky!!!! Dneska se těším na zprávičky od holek, co jsou na kontrole - toltec, jarmulka a taurusenka (taurus tedy psala, že přijde na koníka až v úterý).

V sobotu jsme byli na návštěvě u přátel, co mají 4-měsíční holčičku, tak jsem si jí chovala. No nemusím vám nic povídat, jak jsem se cítila, ale nebylo to zase až tak strašné. Nějak cítím, že moje příležitost se blíží, tak zůstávám v klidu. :slight_smile:
2. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
syll, to vypada hodne nadejne!!! ale neporadím, jestli by už bylo něco poznat...
2. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
syll: já bych ještě netestovala, něco vidět být může, ale ještě bych to nechala...
2. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
chicoo, to je spravnej optimistickej pristup!!! tak uz "jenom" dvakrat a bude vymalovano :slight_smile:

ja jsem si zas rekla, ze jestli do Vanoc nebudu v horni tabulce, tak se prihlasim na breznovej pulmarathon :grinning:
2. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
zebrafa: taky správnej přístup ten půlmaraton :wink: Jestli u nás vyjde lednové snažení, tak v únoru hlásím těhotenství... A pokud se nezadaří do května, pojedu na nějakou pěknou dovolenou k moři s all inclusive. To je můj plán. Ale počítám, že k tomu moři se letos nedostanu, protože budu mít příjemnější starosti :grinning:
2. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
2. lis 2009 v 09:05  •  snaží se  • Odpověz
Ahojky všem,

syll - no my měli "ducha" 14 DPO :slight_smile: pokud jsme teda otěhotněli jak řekla mudr 7/9... tak ještě chvíli vydrž....

Jinak holky, táta nám postonává :frowning2: odpoledne jde k doktorce, tak snad to nebude nic vážnýho, když se to podchytí zkraje.
2. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
chicoo-já si miminko taky půjdu dnes pochovat.Kamarádce se včera narodil chlapečer.A taky si myslím,že to zvládnu v pohodě.A jsi dobrá v tom,jaké máš plány,pokud se těhu nezadaří brzy.Taky zkouším trochu odpoutat myšlenky od mimča,tak jsem nám naplánovala rekonstrukci bytu a co nejdřív to půjde,tak taky hezkou dovolenou.
2. lis 2009 v 09:08  •  snaží se  • Odpověz
Ahojda holčiny, se omlouvám, že vám sem lezu, ale poočku vás sleduju :slight_smile:
já mám teď slzavý údolí, nějak to zas nezvládám, o víkendu jsem byla u švagrový, je v 6. měsíci, čeká holčičku a pořád do mě hučí, ať už jsem taky těhu, že budeme vozit spolu....no co vám mám povídat, jsem z toho totálně vypsychnutá :frowning2:
ale dnes jdu na matriku zamluvit si na srpen svatbu, tak se snad zaměstnám přípravama na svatbu a nebudu mimčo řešit.....i když tajně doufám, že tu svatbu budu rušit a pojedu místo na obřad do porodnice :grinning:
2. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Holky no testovat nebudu, ani nemám čím, takže nic ted. Ale stejne se necítím nijak zvláštně a vím, že v den ovu nic nebylo, ale bylo den před ovu a den po ovu :o) takže si šance ani nedávám nějak. Nevím, test zkusim tak 7.11. pokud bude důvod.
2. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
muci-ahoj,a je dobře žes přišla za náma.Čím víc,tím líp! :wink: A co že jsi smutná?
2. lis 2009 v 09:17  •  snaží se  • Odpověz
Ale co naše Aja?? že by?? :slight_smile:
2. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
mucipuci: nebuď smutná, do mě také na té návštěvě hučeli, ať už na to také vlítneme, byl tam ještě jeden pár a ti mají tříletou holčičku, takže my s přítelem jediní bezdětní, ale vůbec mě to nerozhodilo. Byla jsem v klidu, můj čas teprve přijde a už klepe na dveře, takže to bude brzy. Trošku jsem byla zvadlá jen když jsme odcházeli, ale to spíš vyčerpáním, jelikož jsem před tou návštěvou sama vymalovala dvě obrovský místnosti. :grinning:
2. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Holky dík, přidávat se nebudu, já jsem chodila do snažilek z podzimu, ale moc se snažím sem nechodit, protože pak to řeším všechno ještě daleko víc :pensive:
smutná jsem, nějak to nejde na to nemyslet, snad to brzo přejde......já to mám na prd hlavně s ms, každých 20 dní špiním, no a s tím asi jen tak neotěhotním.....ale teď jdu k mudr, tak snad se mnou něco udělá...
chicoo, jsi dobrá, že to takhle zvládáš, mě to teď fakt nejde :frowning2: ale už taky tuším, že to přijde brzo....příští rok to snad dopadne :slight_smile: musí!!!
2. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Syll, já zatím nic. Budu testit ve středu :wink:
2. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se sem konečně dostala.. Nějak při pondělí práce, to bych vraždila :slight_smile:
Ajiii, tedy, ty chceš abychom praskly napnutím...
ZEbraf, tak jsem to pročetla a neuvěřitelný.. Já totiž skoro nekrvácela při té poslední MS, jen jeden den, jinak samé špinění, ale netestovala jsem.. tak se nechám překvapit, co bude příští čas Ms.. jen doufám, že už zas nepřijde. už jí nechci.
Já jsem dneska 11DC, tak si užíváme s manželem :slight_smile:) i když ještli mám ovu vůůbec netuším, ale podle bolení břichu nejspíš aaaano :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jinak souhlasím se vším, co tu zaznělo.. Nemá cenu testit před MS.. akorát se člověk buď hrozně zklame, nebo natěší a pak třeba stejně přijde...
kamarádka mi říkala, že měla asi 13 DPO // , obrovská radost a pak jí dva dny na to přišla Ms.. a teď co.. :( akorát zklamání a strach, co to znamená.. šla na krev a negativní...

Muci nesmutní!!! i když se to snadno říká, viď?! :(
2. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Souhlasím s handm. Testování takhle brzy může znamenat akorát zklamání. Když tam budou //, tak je to ten stres, že ms přece jenom přijde...takhle už možná nevědomky těhotné byly leckteré tady = lepší nevědět. A když tam bude jen /, stejně si řekneš, no co holt je ještě brzy a pak ms dorazí a zase zklamání. Já budu testovat už jedině pokud budu nějaký den meškat. Nebudu se chvástat, že vydržím týden, ale alespoň 3-4 dny. V únoru to meškání očekávám, tak se předvedu - já hrdinka. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
chico - to jsem na tebe zvedava :slight_smile: ale souhlasim ... pokud se zadarilo a mimi tam je, tak tam bude i za tech par dnu, nikam neutece... takze az bude meskani, taky chci aspoň ty tři, čtzři dny vydržet!
2. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
handm: bylo to neuvěřitelné, bude to deset let, co se mi takhle zadařilo :slight_smile: tenkrát to bylo jedno z nejtěžších období v mém životě... naštěstí to dobře dopadlo :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Zebrafa, ahaaa :slight_smile: tak to je hlavní, že všechno dopadlo dobře..
dneska se tu nic moc neděje, co?!
venku leje jak z konve, asi každej je v pelíšku!!
myslím na Taurus a všechny, co jsou u doktora!!
2. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Holky, vy mě tak lákáte, že si snad ten test udělám už zítra. Akorát, že doma žádnej nemám, tak bych se musela stavit v lékárně, až půjdu z práce. Tak ještě uvidím. No kdyžtak vydržím do středy.
2. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ajííí, ahooj,
nenech se vyprovokovat!! Jen si počkej!!!! :slight_smile: Bude to lepší!!! .)
2. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
aji-no ber holka ohledy na naše nervičky!Do středy je ještě moc daleko :wink: Tak popřemýšlej a stav se v lékárně!! :wink: :wink:
2. lis 2009 ve 14:00  •  snaží se  • Odpověz
No právě, já si říkám, že jsem možná měla ovuli později a teď by to bylo teprve asi 12dní po ovuli. Tak uvidíme, počkám asi do té středy. Třeba to do té doby dostanu a nemusím plýtvat testem, že jo.
2. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
aja-tak pokud se rozhodneš vydržet,tak hodně sil :grinning: :grinning: :grinning: Stejně to těšení na testování je na tom to nejlepší,adrenalin jako blázen.Ale pak většinou ty konce :angry: .Budu ti aji MOC držet,aby mrcha k tobě už netrfila! :wink:
2. lis 2009 ve 14:07  •  snaží se  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.