• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Katy, no snad ms nedorazí. Právě, to testování je vždycky parádní, jsem natěšená jak blázen, co se tam objeví. Ale pak to zklamání...Holky kéž by se to už povedlo, měli bychom letňátko :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
:slight_smile: Aji, nenech se zblbnout náma nedočkavýma!:slight_smile:
Katy ahooj, jak je, dlouho jsem tě nepotkala.. koukala jsem na zamlklinkach, že jsi 15DC, já 11, to budem testovat skoro stejně, jak dlouhé máš cykly? Když tedy nepřijde MS
2. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
No jo holky, já už to zas vidím, jak minule - mrcha jedna zákeřná, ráno 34DC si dělám test a nic, no a zvedám se ze záchodu a krev...No to byla depka... :angry:
2. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
handm-ahooooj :slight_smile: .No já určitě budu testovat až kolem ms,nebudu se stresovat jako minule..To po půl hodině byl duch a stejně mršice zas dorazila :angry:.Od revize mívám přesně 28 denní cyklus,takže ještě je fůůůra času na testění.Ale najaře mi kartářka předpověděla těhu na podzim,asi v listopadu,jsem zvědavá,jestli se trefí :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 14:33  •  snaží se  • Odpověz
Ajo, neházej flintu do obilí, třeba prostě nedorazí a depka nebude muset přijít!!!!
Katy, ty jo, já zas uplně přesně 26 dní, jak hodinky.. taky :( blivajs..
kolikátá to bude od revize katy??
2. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
handm-bude to třetí porevizní.Ale ta první byla teda jako nic :sweat_smile:

ajinko.nevěš hlavu,dokud není rudě vymalováno,nic není ztraceno! :wink:
2. lis 2009 ve 14:50  •  snaží se  • Odpověz
Katy, já mám jako nic všechny zatím.. tedy nevadí mi to úplně, lepší než niagarský vodopády, ale stejně... kdyby nepřišlo už ani tohle špinění, tak se nezlobím...
:slight_smile:
2. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Jo a potřebovala bych tu Jarmulku, ta ví o čípku asi nejvíc tady :slight_smile:) Ale kdo víte, poraďte prosím..
včera jsem zkoušela "prstíčkovou metodu" a normálně ho nemohla najít... já vím, nechutný popis, ale chvíli to vypadalo, že tam buď není, nebo jako je to tam úúplně uzavřený.. pak jsem tedy "uhnula"trochu do strany a nějakou "mezírku" tam našla, ale přišlo mi to celý divný...
je to normální, nevíte někdo?!
2. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
handm-jojo,kéž by to tak vyšlo už teď.Včera mi přítel říkal,že jak nikdy o dvojčatech nechtěl ani slyšet,tak že teď by si je už moc přál :grinning: .On toho prcka chce snad ještě víc,než já?
2. lis 2009 ve 14:55  •  snaží se  • Odpověz
handm.já se v tom teda taky nijak extra nevyznám,ale prstíčkovou metodu používám pořád a vždycky ho tam najdu :grinning: .Někdo tu psal,že ho nejlíp nahmatá,když sedí na wc,ale taky to jde snadněji když jakoby sedíš na bobku.Chce to zkoušet,někde tam určitě je! :wink: :wink:
2. lis 2009 v 15:04  •  snaží se  • Odpověz
Katy, myslím, že to má pak každej normální chlap :slight_smile:) a přítele chápu, jáí bych taky dvojčata brala :slight_smile:)
a jinak tedy on tam nakonec jako byl, ale žádnej prostup dál mi přišlo...))
2. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
handm-no,to je důležitý,že tam je! :grinning: .On v některých fázích cyklu bývá pootevřený a jindy úplně uzavřený,ale v tomto se fakt víc nevyznám,nikdy jsem se po tom až tak nepídila.
2. lis 2009 v 15:21  •  snaží se  • Odpověz
Katy, já se taky nepídila, jen mě to včera nějak zaskočilo :grinning::grinning::grinning: hledám, hledám a....:stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
holky já se s vámi teď rozloučím,musím doma trochu uklidit,posbírat prádlo a tak.Snad se před noční stihnu ještě ukázat.Čauky

handm-a ty se ještě poctivě snaž! :wink: :wink: :wink:
2. lis 2009 v 15:37  •  snaží se  • Odpověz
Katy, nápodobně!! :slight_smile:
nijak ten úklid nepřeháněj!! :slight_smile:
2. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
ahojky holky teď jsem dorazila ze školy a šla jsem dočítat :slight_smile:
aja tak držím palečky ať tam jsou dvě a syll taky moc držím palečky ať dete do horní tabulky :grinning: holky doufám že až se sem kouknu 22.11 tak vás víc jak 3/4 bude v horní tabulce moc vám to přeju :grinning:
2. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahoj snažilky všechny zdravím! Já se snažím od září ,přeji všem at se nám to povede a jsem ráda že si tu můžeme psát zkušenosti. :slight_smile:
2. lis 2009 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz
hedik, no nevím, nějak si nemyslím, že u nás budou //
jajinka, taky jsem ráda, že mám s kým podiskutovat :slight_smile:
2. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jinak jsem zvědavá na zítřejší měření, co přinese za teplotu :confused:
2. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
syll tepota neklesne, uvidis...
2. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
drzim moc palce, aby byla takova ta spravne tehulkova :slight_smile:
2. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Tak už mi Koník píše 12tt, hrozně to letí.... :slight_smile: Bříško mi jede jak o život, takovýhle jsem měla s Pepínem až tak v 5 - 6 měsíci.... Holt jak je ta břišní stěna povolená z prvního těhu, tak už to jede rychlejc :slight_smile:
3. lis 2009 v 07:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak MS zatím stále nic, dnes koupím testík a asi teda zítra testnu!Pořád mě pobolívá podbřišek, je to divný, takový křeče, jako bych to měla dostat a už to je asi 5 dnů. Nikdy jsem to takhle neměla, vždycky bolest a MS se hned rozjela. Tak nevím. Uvidíme.
3. lis 2009 v 07:26  • Odpověz
Dobré ránko přeji, tak holky zatím se držím na 36,8 furt stejně. Tak dnes jsem 12.DPO

Aji moc ti to přeju, snad to nedostaneš, mrchu jednu, a budeš nahoře v tabulce, já se na těhu nějak necítím, myslim, že se nezadařilo. Ale taky tajně doufám no.
3. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
zebrafa, díky za podporu :slight_smile:
3. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Syll naděje umírá poslední. Minule jsem taky nic necítila a byla jsem těhu. To je nejlepší, než furt zkoumat příznaky a pak z toho nic není, uvidíš, že to brzy vyjde. :wink:
3. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
Ajo, to vypadá slibněěěěěě :slight_smile:
3. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
Pepinko, a co ty? Jak je?
3. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
ale jo, jenom mi dělá problémy ranní přebalování, když kaká, to musí táta, jinak bych blinkala :slight_smile: Ale jinak se snažím :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
ahoj holky, přestože venku pomalu padaj trakaře, tak přeju krásné ráno :slight_smile:

aji, syll u vás obou to vypadá nadějně!!!
3. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.