• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj teplotu neměřím pravidellně takže kdy byla ovulka nevím. Spíš jsem ji vždy měřila před MS abych netestila jak šílence a vím že mi vždycky kleska tak nízko i po MS jsem ji měla tak 36,5 víc ne. Testovala jsem taky mamatestem koupila jsem balení po dvou za cca 30 kč super cena , přijde mi zbytečný dávat za mě kolem 100 za jeden, když fungujou na stejným principu.
25. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Já mám doma také zásoby mamatestu a též si myslím, že je dobrý. Stál mě 25 Kč a jsou tam 2 testy. Ale že ti to ukázalo už 8 DPO, tak to je něco!!!
25. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj baby, janulkav, vydrž a zkus to znovu za pár dnů. A počkala jsi na výsledek testíku alespoň 10 minut? Mě se totiž taky posledně objevila ta druhá potvora až po limitu a bylo to den po vynechání ms.

Garp, to mě moooc mrzí, ale jak říkáš, jsou i jiné cesty, jak to zařídit, tak hlavu vzhůru a nevzávejte to. Ono se to povede.

Kkattkka, ty jsi tedy noční pták, do jedné ponocuje a pak je tu skoro mezi prvními :slight_smile: A ta voje tchyne, ta se tedy má, u nás je zatím to spíš opbráceně - peče a navařuje ona :grinning:

Kuratkol, jen jsem ti chtěla napsat, že málo je někdy více a to, co bereš, může být třeba i kontraproduktivní. Když jsem si byla pro jeřáb ptačí, paní z obchůdku zdravá výživa mi říkala, že kontryhel a právě tenhle jeřáb mohou v určité rovině působit i proto sobě a že by to rozhodně nemíchala. Ale je to jen jeden z názorů. :wink:
25. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Teda holky to mi prozraďtě jak je možný že někomu se to ukáže ještě před a někdo je těhotný a neukáže se mu to ani po týdnu vynechání :astonished: ( není ještě můj případ ) až to pak potvrdí doktor když se jde na vyvolávačku.
25. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
janulko, to je podle výše HCG v krvi. Někomu naskočí rychle, někomu pozvolna. Taky záleží na dni oplodnění, rychlosti zahnízdění a fůře dalších věcí. Testni ještě tak za 2 - 3 dny a uvidíš :slight_smile:
25. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Janulkav je u nás máme ted těhotnou maminu a ona si dělala test a taky jí ukázala jedna přitom věděla,že je těhu,ono to chce třeba změnit i test protože některý u kterých píšou tu největší citlivost ukáže prd :wink:
25. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Jinak prominte ani sem nepozdravila Ahoj Holky

garp,tak to je mi opravdu moc líto,jak dopadli výsledky,moc budu držet palečky at aspon pár spermiček je u chir. výkonu :wink:
25. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
25.8.2009

janulkav: 22 let ... 0 dětí ... 39 DC ... 4. snažení
Everhr: 32 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 12. snažení
Janinkaves: 27 let ... 1 dítě ... 26 DC ... 0. snažení
lolynka: 29 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 1. snažení
Žlababa: 30 let ... 0 dětí ... 25 DC ... čeká na 2. porevizní ms
jenniffer001: 27 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 5. snažení
labell: 28 let ... 1 dítě ... 16 DC ... 0. snažení
chicoola: 28 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 3. snažení
flosmanka:29let..0 dětí....12 DC......0.snažení
baji: 31 let ... 1 dítě ... 11 DC ... 0. snažení
Taurusenka: 30 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 32. snažení
KKattkka: 27 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 2. snažení
Garp776: 33 let ... 1 dítě ... 8 DC ... 5. snažení
radma 80: 29 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 1. snažení
Kuratkol: 27 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 7. snažení
Motol:24let....1 dítě.....4 DC.......2.snažení ...1ms
Karol84: 25 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 1. rok snažení
25. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
a může to být i jak píše žabka,ale test by to stejmě měl ukázat protože se v moči hcg objevuje za 3 dny po oplodnění
25. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
jj, jak píše žlababa, dokonce to není prý po oplodnění, ale až po zahnízdění, takže záleží jak u koho, to zahnízdění bývá tak 5-10DPO a někdy přitom jednorázově klesne teplota... takže jestli nevíš, kdy byla ovu, je možný, že se ti posunul cyklus, jestli máš teplotku nad 37 a zatím mamatest negativní, asi ti ještě trvá ta duhá fáze...
jinak k těm vitamínkům, já zatím beru občas, když si vzpomenu elevit, co mi zbyl ještě z minulého těhu, doporučili mi ho na endokrinologii, není v něm jod, tak je to dobrý pro ty, co mají problémy se štítnou žlázou...
25. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
vitamíny sem taky brala,ale hrozně sem po nich přibrala ,když sem zjistila že sem těhu,tak sem je brala až do 6měsíce a dr že smysl brát je má jen v 1trimestru tak moc nechápu proč tam píší před během a po těhotenství :confused:
25. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
chicoola, až 9DPO :wink: koukala jsem ještě na ten svůj grafík, 6DPO mi tam klesla teplota, tak si myslím, že to bylo to zahnízdění a za ty 3 dny už tam byl náznak, a samo taky až po limitu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: dvě tlustice do minuty mi naběhly až několik dní po vynechání :wink:
25. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahojte holky, krásný den přeju !

Garp to je mi strašně moc líto, ale aspoň jsi na nic nečekali a šli na to vyšetření a může se začít řešit dřív, hlavně vám přeju par superspermii !!

Janulko, já si dělala taky test u druhého dítka už desátý den od oplodnění a z odpolední moči, mozřejmě jsem to nevydržela a byly tam slabé stínky a na druhý den ráno krásné, ale ta tvoje teplota vypadá víc jak dobře tak nezoufej a par dní počkej a pak testni znovu :sunglasses: ! Já vím že se to skoro nedá vydržet ale pokud budeš těhu tak stejně si mimčo dřív jak za devět měsíců nepochováš tak par dní už v tom nehraje roli :grinning: !

chicoolo já taky tento měsíc začala brát gynex hlavně i z toho důvodu že jsem se potřebovala celá znovu vrátit do relativní pohody a homeopatika na mě vždycky působily a tento měsíc mi taky posunul ovu z 21 dne cyklu na 15 den cyklu a tu ovu jsem měla tak silnou (sleduju i hlen) že pokud tak bude i příští měsíc tak si teplotu měřit ani nemusím :grinning: !
25. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
motol, prý pak jsou velký mimi, já brala vitamíny taky jen 1. trimestr, mimi bylo velký, ale u mně za to mohly rodové dispozice a těhu cukrovka...
pak po těhu jsou vitamínky dobré, když kojíš, ten malý upírek z tebe vysaje úplně všechno, hrozně mi začly padat vlasy, bolely kosti a tak, hlavně ten 3-4 měsíc, kdy už asi došly zásoby a malá pila hodně, nasadila jsem vitamínky a zlepšilo se to :wink:
25. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
baji u každý je to hold jiný já sem to měla brzo na testu
25. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Jo ještě jsem zapoměla přispsat že se zahnízdilo 6DPO a odpolední test jsem si dělala 10DPO ale k zahnízdění může dojít jak píše Bája až 10 DPO a teplota ti ale nemusí vůbec klesnou prostě se bude jen držet nahoře !
25. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
baji to jo teda ,řekla mi ,že je to zbytečný jod si mám torchu dát víc v jídle a stačí listovka,musim říct,že ty vitamíny to je hnus,teda v těhu,po už je to asi jedno,ale tam zase doporučují hutně jíst když kojíš,takže já měla hodně ovoce a zeleniny,hutný polívky takže už sem nebrala vit, po porodu
25. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
motol, jj, každá jsme jiná, takže zaručené rady nejsou :wink: ale doufám, že se všechny brzo dopracujeme ke zdravým mimísům :wink: nejdýl do vánoc, ať máme hezký dárečky :wink:
25. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
janinkaves: no já jsem právě ten gynex chtěla na úpravu cyklu, protože dle toho hlenu si myslím, že jsem ovu měla později a teď jsem jí právě měla dle ovu testů už 12. DC. A holky to tu hodně psali, že posune ovulaci.

baji: já jsem četla, že velké děti se rodí z těch chemických vitamínů, že je lepší brát přírodní vitamíny, ale ty jsou celkem dost drahé. Ale na tohle je spousta názorů.
25. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
tj baji,ale víš co mi už první mimi máme,tak už víš co a jak ,jak tvoje tělo reaguje co potřebuje,u prvního sem byla jak vyplašenej zajíc všechno zkoušíš a je to někdy k prdu

já už se těšim normálně na druhý,asi mi chybí zase malý mimi
25. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
no já po porodu nějak jídlo nestíhala, malá přes den nespala, měla silný reflux, do toho ty ledviny, taky laktační krize dost těžký, prej díky tomu těžkýmu porodu, takže vitamínky jo, ale tak jednou za pár dní, chjo moje hlava je velmi děravá :grinning:
25. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Já beru Femibion 800 protože ho prý zpracuje každé tělo, jsem před tím u druhého dítka brala pregnium a to nepomohlo asi jsem ho nezpracovala, stejně si myslím že vitamíny jsou na prd kamoška nic nejedla a má bez problému dva zdravé kluky a já se ládovala tři měsíce před otěhotněnín a dopadlo to špatně, a i když to tak píšu tak mi to stejně nedá a ten femibion beru pravidelně co kdyby náhodou, je sice ten dražší ale to tak neřeším, sice mi genetička řekla že stačí jakákoliv listovka ale jak už jsem psala to už mám zkušený :zipper_mouth: !
25. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
tjn,však ano to je každýho věc někdo je potřebuje a někdo ne,to si měla dost veselo po porodu a co má malá s ledvinami?
25. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
janinkaves já teda u druhýho prdim na vitamíny taky my to stačilo u prvního bych mohla být zase jako koule :grinning:
25. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
motol, jj, jak píšeš, navíc u nás to bylo ještě tak, že já už dlouho chtěla mimi a MM ne, natrefila jsem na koníka, BT a spol. a už to jelo, potřebovala jsem aspoň nějak ventilovat pudy :grinning:
teď už se ale taky strašně těším na těhu pupek, nebýt tý Týnčiny operace, snažilkujeme už dávno :pensive:
25. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
má vrozenou vadu, dva močovody z levé ledvinky, takže se jí vrací moč zpět a poškozuje tu ledvinu a ohrožuje záněty, jeden jsme už měli v dubnu, poleželi jsme si na kapákách 14 dní, doufám, že už se to nikdy nebude opakovat. takže jsme od 6 týdnů na ATB a čekáme na operaci... :pensive:
25. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
baji no já ani ne takže Maty byl neplánovanej a mm se z toho vzpamatovával nějakou chvíli prostě idyla ne? :sweat_smile: ,a co ted už ste v pořádku?
25. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
takže vy ještě nejste po operaci?
25. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
no MM taky, nečekal, že to hned vyjde :grinning: postrašila jsem ho, jak dlouho to může trvat (strach jsem měla, přeci jen 30 na krku...) a ono bác a vyšlo to hned na poprvé :wink:
25. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
to tě chápu,ono stačí rýma u mimi a si z toho na prášky natož ledviny,a jak to zvládáš ty?
25. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.