• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
mám od včerejška šílenou chuť na čokoládovej dort :slight_smile: ale to bude nejspíš tím, že mám absťák na něco sladkýho, držím nějakou dietu :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
3.11.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 13.tt ... další KO 2/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 25/11, 26/10 odběry a průkazka
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12.
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 7.tt / TP 17.6.2010 ... další KO 16.11.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 2.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 2.11
kebule 82..........27 let ... 0 dětí ... 26.10. našla //

Snažilky:

aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 33 DC ... 3. snažení
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 3. snažení
Karol84: .................... 25 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 0. snažení
syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 3. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 26 DC ... 2. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 24 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 1. snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 19 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 2. snažení
motol........................ 24 let ... 1 dítě ... 18 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 11. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 19. snažení
handm: .................... 31 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 4. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 10 DC ... 2. snažení
lulli............................ 26 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 2. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 7 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
chicoola: ...................28 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
3. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ráno,

ají, to vypadá nadějně. Budu držet palečky, ať skočís nahoru a ne dolů.

A kdepak máme Taurusenku???...dnes by měla přijít nahlásit, jak dopadla kontrola.
3. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
A jo, taurusenka tu dlouho nebyla. Snad přijde ohlásit, jak dopadla kontrola.
3. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
Ájí, ona měla dovolenou a říkala, že přijde až v úterý. Tak snad se vykurýrovala a přijde dnes oznámit jen a jen dobré zprávičky!!!
3. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
no to určitě budou dobré zprávy, bude zdravá a odpočatá...
3. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ranko všem..tak co naše snažilky z horní čaásti tabulky..?
Aji-třeba to přece jen vyšlo :wink:
3. lis 2009 v 08:20  •  3 děti  • Odpověz
Aha, tak to jsem zvědavá na taurusenku.
3. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
No jo, holky, co Majdalena a Karol84, co mi dýchají na záda? Jsem zvědavá, kolik přibyde těhulek tento měsíc. Už by to zas nějakou chtělo, že jo?!
3. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
no chtělo by to zase nějakou těhulku, je tu málo bacilů :slight_smile: ze začátku to bylo skoro každý třetí den nová těhulka a teď to jsou takové rozestupy... ale adeptky tu jsou, určitě v nejbližší době přibudou alespoň dvě
3. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Jo jo, před nedávnem se tu s těhulkama roztrhl pytel a teď delší dobu nic. Uvidíme, adeptek je určitě dost. Musíme zase trochu rozšířit horní část tabulky :wink:
3. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Souhlasím, řady těhulek by se měly rozšířit!!! Určitě tam za říjen nějaká přiškočí. Je tu sice už delší dobu ticho po pěšině, ale skóre máme stále výborné. :wink:
3. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
dobré ranko holky!!!
Co je nového?! Aji, držíš se koukám, tak to je super, zítra tam URčo budou dálnice!! :slight_smile:
Taky bych si dala říct na nějaké bacily..
my jsme včera nějak vytuhli s manželem u TV, až byl neklidnej ráno, že jsme to tulení zameškali, tak jsem ho uklidňovala, že prý stačí jednou za dva dny a on prý - to tedy nestačí, co když se netrefíme :.)) Zlatíčko moje! :slight_smile:
3. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahojky holčinky :slight_smile: Zdravím po dlouhé době. Mám stále fůru práce :frowning2: Od neděle už ale nestresuju, řekla jsem si, že mi ty nervy v práci nestojí za to, abych si doma dělala dusno. Takže u nás zase vládne domácí pohodička, teda až na to, že se s manžílkem skoro nevidíme.....ale o to jsme si vzácnější :grinning:

Chtěla jsem poprosit některou z Vás, aby mi jukla na můj grafík s bazální teplotkou. Jsem dneska 19DC a vypadá to, že ovulka stále nikde :frowning2: Grafíček je v mém albíčku. Děkuji Moc

:wink:
3. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Aji: Držím pěstičky, ať můžete u vánočního stromečku oznamovat rodince krásnou zprávičku :grinning:
3. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Drndi, bohužel s grafikem ti neporadim, tem vubec nerozumim... nemerim se, nic... :slight_smile:
A je dobře, že jsi v pohodě, ono to půjde, musíme tomu všechny věřit..
já jsem se teď taky nějak vyklidnila, nevím, čím to...
3. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Drndi, ty míváš delší cykly a já měla teď ovulku až asi 19DC, takže třeba brzy přijde i tobě...
3. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj ženské, co je tady nového? Jenom jsem zaznamenala, že Aji se nám kroutí bolestí - no Aji jsi jasná do tabule nahoře. Já jsem to měla stejně. :slight_smile: A kdepak se nám toulá taurus???
3. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Holkyyyy, já už chci taky nahoru do tabulky!! :slight_smile:))))))
3. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Toltec, ani nic moc.. všechny snad maj dneska kontroly, těhule a na // je teď největší kandidát Aja...
Tak koukni prosknout nějaký ten bacil, protože už tu dlouho nikdo // nehlásil!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
no já prskám a prskám!! jsem zdravá, takže to jsou těhu bacily ne žádní chřipkoví! jinak my jsme taky byli kontrolovat, screening ve 12.-13.tt zdá se proběhl ok, krev fajn, utz taky.. no ale genetik z výsledků vyčte do dvou týdnů víc a bdue defi výsledek. jinak ani nevim že mám v břichu u 7cm žížalku, ale včera se mrskala jako i závod. mávalo to ručičkama a nožičkama a nelíbilo se mu jak do něho dok šťoural a možná se jim nelíbí ani ty utz a asi i ty zvukové rázy, které tam jsou, i když dok tvrdí, že to je neškodné. takže dobrý, začíná mi růst pupin, mažeme abych nepopraskala, ale efekt si řeknem v květnu :slight_smile: takže takové zprávy od nejdýl těhu z naší sekce :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holčinky :slight_smile:, přeji vám krásné ráno :slight_smile: .

Děkuju, že jste na mne myslely :slight_smile: :slight_smile: . Tak vám popíšu svůj včerejší den. Podotýkám, že jsem byla 8+1 (dle poslední mesntruace), takže jsem se těšila na srdíčko, i když obavy byly, jestli bude všechno v pořádku.
Šli jsme s manželem na ten ultrazvuk k mojí gyndr. Dělala mi vaginální a dlouho ho štelovala, prohlížela monitor a když jsem jí řekla, že poslední menstruace byla 6.9., tak řekla, že se jí mimísek zdá malý. Je prý kolem něho gestační váček, ale prostě mělo by být větší. Manžel se ptal, jestli je tam srdíčko a doktorka řekla, že ho tam nevidí :confounded: . Tak mě poslala na krevní odběr (na HCG) a na kontrolní ultrazvuk k jinému gyndr., který se na UTZ specializuje. Tak jsme hned od doktorky pelášili na krev. Pak jsme jeli domů, najedli se a jeli na ten kontrolní ultrazvuk. Podotýkám, že ten byl břišní. Doktor koukal, zkoumal a hned vzápětí řekl, že je tam vitální gravidita. Holky, mně se tááááááák ulevilo. Tušila jsem, že vitální znamená zdravý, živý. Do zprávy pak napsal, že dle jednoho měření mimísek odpovídá 8+0 a dle druhého měření 8+1. Takže přesně i podle poslední menstruace. Přesto jsem ale ještě večer volala ségře, aby mi tu zprávu přeložila :grinning: a říkala, že tam je určitě srdeční akce, protože jinak by mi ten doktor nenapsal, že se jedná o vitální graviditu a když souhlasí i ty týdny dle měření mimíska s poslední menstruací, tak je všechno v naprostém pořádku. Takže včera se mi střídaly obavy, strach s radostí a úlevou :slight_smile: :slight_smile: . Nakonec mi ségra řekla, že nechápe na co moje doktorka koukala, protože v 8.tt je vaginálním ultrazvukem mimísek kráááásně vidět a když to ten doktor poznal přes břištní UTZ, tak ona to měla vidět mnohem lépe tím vaginálním. A jestli se jí náhodou nechci zbavit. Že jí už ta doktorka docela štve. A když budeme chtít, máme přijet za ní a ona nám UTZ udělá. Asi je taky zvědavá na neteřinku nebo synovečka :grinning: :grinning: .Každopádně jsem dnes ráno volala na gyndu a dle krve mám v sobě přes 47tis. jednotek HCG. Tak jsem to hned sdělila ségře a odepsala, že přece říkala, že je to všechno v pořádku :grinning: :grinning: . Včera jsem se jí taky ptala, kolik by mělo být těch jednotek na konci 8.tt a prý je to hodně různé, ale 10 tis. by tam mělo být určitě. Ale zase na druhou stranu třeba 120 tis. je už zase moc a doktor by to měl zkoumat. Takže našich 47 tis. je ukázkových :grinning: . Takže to jsou zprávičky :slight_smile: z mých včerejších vyšetřeních.
3. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
ježiš to je teda zkušenost.. mně nikdy nikdo testy na hcg na začátku nedělal :slight_smile: a nejradši bych na ty pravidelné kontroly ani nechodila, protože stejně když bude něco moc špatně, tak se to zjistí až po porodu a když se něco žvejkne během tak to mamina pozná. šla bych akorát na ten utz v 20tt, aby se vidělo, jestil má všechny orgány, ale zbytek je dle mě akorát otravování mimina a strašení maminek. No ale každá jsme jiná a někdo by u doktora i nocoval. :grinning:
3. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Toltec, mně kontroly u doktorů nevadí, pokud mě zbytečně nestraší a nenervujou :confounded: . Myslím si, že v mém stavu bych se nervíků měla obzvlášť vyvarovat. Ještě štěstí, že tam byl se mnou manžel. Ten tvrdil i před tím břišním UTZ, že je mimísek určitě v pořádku. Trochu mě to uklidňovalo a asi taky to, že nekrvácím, nemám křeče v bříšku, nevolnosti se stupňujou na celodenní :grinning: a prsa mám pořád citlivá. Ale ten strach jsem přesto měla, to je pochopitelné.

Drndi, koukala jsem na ten tvůj grafík a podle mne u tebe ještě ovulka nenastala. Zatím mi to přijde jen jako jednofázová křivka, takže ovulku máte podle mého názoru ještě před sebou :wink: .

Ajinko, tobě móóóóócinky přeju, aby si na tom zítřejším testíku měla tu druhou čárku. Vypadá to nadějně :wink: :slight_smile: :slight_smile: . Zítra ráno sem hned juknu.

Pajinko, jak si psala, že teď vysadíš clostík a necháte tomu snažilkování volný průběh, tak ti moc přeju, aby to u vás dopadlo jako u nás :slight_smile: . Vysadila jsem clostík a crinone (místo utrogestanu) najednou, protože jsem měla slabou menstruaci. Následující cyklus mi trval pouhé tři týdny, což se mi nikdy předtím nestalo a další cyklus jsem otěhotněla. Ptala jsem se doktorky, jestli mohl ten clostík ještě účinkovat a ona to nevyvrátila ani nepotvrdila. Že je to možné. A včera mi do doporučení na ultrazvuk napsala, že jsem otěhotněla po clostilbegytu :wink: . Tak prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk, ať máte ten nekrásnější vánoční dáreček pod sluncem :grinning: .
3. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Taurus, ahooj, teeedy, ta doktorka je tedy dobrá :( Ale hlavně, že to všechno dobře dopadlo a je to tak jak má být!!!

Bacily chytááááám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Taurusko, to mám z tebe radost. Sice to byly nervíky, ale vše je v pořádku. Tak jen tak dál.
Bacílky taky chytám na zítřejší testění.
3. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
:slight_smile: Aju, doufám, žes toho hodně nachytala!! !:slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Taurusenkoooo, konečně jsi tu, už na tebe od rána myslím. Pamatuješ :wink: , říkala jsem, že kontrola dopadne dobře...hihi, tak jsem si přihřála polívčičku a teď vážně. :grinning: To je tedy něco s tou tvou doktorkou. Takový zbytečně debilní informace ti dá. Snad vás to v tu chvíli moc nevyplašilo. Tvá ségra má pravdu, měla by ses jí zbavit. Já už z těch doktorů nemůžu. Nevím, jestli jsi to pročítala zpětně, ale asi ne, když jsi měla tak dlouhý volno. Ale já taky narazila na slečinku na kožním na těch stěrech, která mi teda taky dorazila. Ale to je jedno.
Už jsem tu byla jak na trní, kdy přijdeš, tak jsem ráda, že je vše v pořádku!!!!
3. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj holky, jsme po nákupu i obědě oba dva.... Tauri, ta doktorka už by mě tam neviděla....
3. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
ahojky holky! jak pak se dneska máte? já si dneska dělala kontrolní testík, protože mě v noci docela dost bolelo bříško a jsou tam už krásné tlustice... a jak jsem se dočetla na internetu, bříško mě bolí pořád hlavně kvůli tomu, že mám obrácenou dělohu :unamused:
3. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.