• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahojky holky zdravím vás.
Co je nového nějak nestíhám dočítat :slight_smile: včera jsem večer přifrčela z šk a dnes už zase frčím do školy :unamused:
Tak jsem si dneska měřila BT a je 36,8.a předevčírem jsem si dělala ovu test a byl tam slaboučkej náznak tak uvidíme :slight_smile:
Holky kde si prosím děláte ty tabulky s BT?děkuji moc
4. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
Dobré ránko přeji všem :slight_smile: .

Ajinko, to mě mrzí. Myslela jsem, jak se tady budeme všechny radovat. Každopádně nedepkuj, netrap se, protože jednou to určitě vyjde. Holky mají pravdu, dokud nedorazí MS, tak je naděje pořád. Měli jste teď s manželem náročné období, tak je opravdu možné, že se ti trochu posunul cyklus respektive ovulka. Nezoufej sluníčko, i kdyby MS dorazila, jsi statečná holka a určitě budeš bojovat dál, takže jak už jsem psala, mimíska dříve či později mít budete :wink: :slight_smile: :slight_smile: .
4. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Dobré ráno,

Ájí, to je ale škoda. Ale i já to nepovím nic jiného, než nezoufej. Však ono to jednou vyjde. :wink: A bude líp!
4. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile: já mám tedy od začátku týdne docela fofr :unamused: na koníka jsem se ani kvůli tomu nedostala, dnes je šéf služebně pryč tak SNAD konečně aspoň na chvilku klidnější den - i když to si říkám vždycky když jede pryč a občas to klidnější den bohužel není... no uvidíme dnes, zatím docela ticho, tak snad to není ticho před bouří.. :grinning:

aji: tak to je škoda, že je tam jen jedna /... ale nezoufej, vy jste teď procházeli těžkým obdobím, tak je dost možný že se ti posunula ovulka a celý cyklus nebo prostě kvůli tomu všemu stresu se mimísek nestihl uhnízdit.. určitě to vyjde napříště, uvidíš že brzy ty dvě // taky najdeš :wink:

tauru: gratulace k úspěšné kontrole, jen tak dál :wink:

kebulko: tak to máte krásný datum, samý jedničky, to je jasný že kontrola musí vyjít taky na jedničku, držím všechny palečky :wink:
4. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
objednala jsem se na ten 1.trim. screening, tak u sebe zaktualizuji tabulku :wink: holky nevíte prosím některá co to znamená přesně to NT před tím screening??
nevíte co přesně mě tam čeká? jestli se mám třeba něčeho bát nebo tak... :astonished: samozřejmě kromě toho jak vyjdou výsledky, to asi strach mít budu, jako asi z každý kontroly, jestli je vše ok...

4.11.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 13.tt ... další KO 2/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 25/11, 26/10 odběry a průkazka
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 7.tt / TP 17.6.2010 ... další KO 16.11.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 2.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 2.11
kebule 82..........27 let ... 0 dětí ... 26.10. našla // ... KO 11.11.

Snažilky:

aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 3. snažení
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 3. snažení
Karol84: .................... 25 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 0. snažení
syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 3. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 27 DC ... 2. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 22 DC ... 1. snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 20 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 2. snažení
motol........................ 24 let ... 1 dítě ... 19 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 11. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 19. snažení
handm: .................... 31 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 4. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 11 DC ... 2. snažení
lulli............................ 26 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 2. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 8 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
chicoola: ...................28 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
4. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Dobré ranko, holky!!!
Ajiiii, to mě mrzí, ale jak píšou holky!!! Ještě neházej flintu do obilí, buh ví, jak si to měla s tou ovu při těch všech vašich stresech... Bude určo!!! :slight_smile: Věřím tomu!!
4. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj Holky

Blizenec určitě se neboj jde o šiíjové projasnění na vyloučení dawnouva syndromu,jde o normální uvz,přijdeš zaplatíš poplatek odeberou ti krev a pak jdeš na uvz kde si mimčo změří i šíji,nám dali o fotku řekne zda je mimi v pořádku co se týče růstu srdíčka atd a během dne ti zavolají výsledky z krve a uvz ,tak se neboj :slight_smile:
4. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
Handm, to jsi hodná, že tomu věříš! Já už ani moc ne. Myslím si, že akorát budu mít zpožděnou MS a dostanu to na víkend, když jedeme kamarádce na svatbu, aby mě tam bolelo břicho a tak. No ještě uvidíme, když nedostanu MS do neděle, v pondělí dělám další test. Když jsem byla minule těhu, měla jsem pozitivní test 36DC. Teď jsem se koukala do diáře. Tak to bych ještě měla chvilku času.
4. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
AJi,tak ještě počkej a uvidíme přesně kdo ví kdy byla ovulka :wink:

kebul,taK TO je krásné datum i hodina,tak at je vše v pořádku :wink:
4. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahoj motol, tak jo, ještě počkám, nic jiného mi nezbyde. Furt chodím na záchod a modlím se, aby tam nebylo červeno :sweat_smile:
4. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu, stejská se mi po vás :wink:
4. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Aji moc se nekontroluj nebo se z toho zblázníš,nech tomu volnej průbech :wink:

Žabko,tak co děláš?
4. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
určitě všichni za chvíli budete šílet s vánočníma uklidama ne?
4. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
Motol, já tak pořád něco, doma štukujeme a jsem v tom fakt dobrá :wink: a v práci tak pořád trochu pracuju, ale žádná velká honička se nekoná. Co ty a co malej, vše ok?
4. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
u nás vše ok,nakupujeme postupně na vánoce,pak už nic nemají,a aspon to nebude tak finančně náročný a co štukujete?
4. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
teď momentálně štukujeme pracovnu, je to poslwední místnost, co nám zbývá v patře dodělat, o víkendu jí ještě vymalujeme a pak položíme podlahu a bude hotovo :slight_smile:
Na vánoce zatím moc nenakupuju, ale vím, že bych asi měla začít, pak to zas bude stres, ac jo, já to tak nemám ráda :unamused:
4. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
tak už budete do vánoc krásně bydlet,se vším hotový no to je skvělý ne

no já radči ted pak ty davy lidí to je akorát na naštvání :confounded:
4. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Holky, já taky zatím nenakupuju na vánoce, vůbec nevím, co komu koupit. To zas bude...
4. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ajo, no na svatbu by to tedy bylo nemilé... Uplně chápu, jak chodíš na Wc atd.. Všechnos i každá zažijeme. No, snad nepřijde!!!! Budem jí zahánět nějakýma kouzlama a naopak vyvolávat // :slight_smile:)

Žlabi, ahoj!! Taky stavíte domeček?!!

Holky, ani ty vánoce nepřipomínejte!! nic se mi pro ně nechce podnikat.. například úklid tedy neřeším, zásadně.. .)
4. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
To taky doufám, dneska jdu doladit vestavnou skříň, dveře už se taky vyrábějí, tak doufám, že do vánoc to bude. A pak už bude zbejvat jen ten prcek :wink: :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Motol a co kupuješ za dárky? Poraď mi něco :wink:
4. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
handm, my jen přestavujeme, bylo to všechno takové staré a ošunťělé :slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ajo, vlastně, co jste koupili za svatební dar?? .)

MOtol, ono je to mě přijde jedno, davy jsou pořád mi přijde, pak že je krize...nesnáším nakupování..
4. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
Aji, supr dárek je raclette gril, je to taková pícka s lopatičkama, kde se roztavuje sýr a nahoře je deska na které můžeš i grilovat, je to super třeba na posezení s kámošema. te sýr se dává třeba na brambory nebo na maso, akm chceš :wink:
4. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
Zlabi, no jo, to vůbec neznám.
My jsme nakonec koupili takovou dřevenou sošku šamana s takovýma otvorama, kam se dají dát láhve na víno. Vypadá to pěkně a ta kámoška má právě v obýváku takovýhle sošky, tak se jí to tam bude hodit. Ještě jsem k tomu něco chtěla koupit, možná to svatební album, uvidím, kolik bude stát, ta soška taky nebyla nejlevnější.
4. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
my hlavně nakupujem pro prcka a sobě teda ani nevím ,to jen maličkost my si kupujem postupně,celej rok co potřebujem,si budem užívat hlavně malýho

žabko teda to bude krásně vybavenej dům či byt :wink:
4. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
žlabi, ahaa :slight_smile: Někdy si říkám, co je lepší, naši taky přestavovali starej dům a peklo, ale novostavba taky peklo :slight_smile:) Ale zas potom obojí super!!
Takže na vánoce už v novém a v klidu, viď?

Aju, tak to jste hezky vymysleli..!!
4. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Holky, já hlavně nevím co mamce a ségře. Nejradši bych navrhla, že si nebudem dávat nic, já pak vymýšlím jen nějakou blbost. No uvidíme.
Jinak jsem objednala pro nás s manžou víkendový pobyt v Nymburce, hotel Ostrov, máme tam masáž, saunu, vířivku. Už se těším. Jedem 4.12. a oslavíme tam 2.výročí svatby :wink:
4. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jé aji, to zní krásně. My jedeme ten příští prodloužený víkend do Nových Hradů taky s masáží a vířivkou a tak, tak se moc těším :slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Tyyy joo, to zní všechno krásně! taky bych někam vyrazila zas hned!! :slight_smile:
Hezky si odpočiňte holky!! :slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.