• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Jo, zlabinko, to bude relax, viď? My takhle byli už loni, v Harrachově, bylo to moc pěkný. Asi budem jezdit každý rok, vždycky na výročí :grinning:
4. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
m ytakhle do welness jedem poprvý. A výročí taky máme, ale ne svatby ale seznámení :dizzy_face: Tak jsem zvědavá hlavně na ty masáže a taky doufám, že se troku projdem po šumavě
4. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
holky my takhle byli na "svatebnim vikendu" v e frant laznich a bylo to super! masaže, bazen, parafinovy zabal na ruce, baheni zabal nebo co to bylo.. .jako fakt super, spousta procházek, pití léčivých vod atd.. hrozně jsme si odpočinuli a frant. lázně se nám hrozěn líbily..
4. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
a šáhli jste si a frantíka? :grinning:
4. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Tak holčiny, abych vás namlsala, my budeme mít aromamasáž zad, rašeilnový zábal, parafínový zábal na ruce a já navíc kosmetickou úpravu pleti a manža reflexní masáž nohou. Tak doufám, že se vrátíme jako noví :sunglasses:
Do toho ta příroda, no už s enemůžu dočkat :slight_smile:
4. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
žlabi sahli.. bylo to loni v říjnu, takže do roka jsem těhu sice byla (jak říká ta zkazka)... ale ty konce, že...:stuck_out_tongue_closed_eyes:

tyyyjo, to jsi mě tedy namlsala :slight_smile:) Asi pojedu za vámi a budu se za vás vydávat, abych to všechno absolvovala taky :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Zlabi, to zní báječně. My máme "jen" masáž, vířivku a saunu. Ale taky si to pořádně užijeme!
4. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahojky,
¨
jééé holky to si moc užijte!! Příští rok budeme sedět doma!! :wink: My měli taky nádhernou oslavu výročí..no třeba si to někdy zopakujeme.
4. lis 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz
Holky, nemáte někdo zkušenost s masážema v Praze? Já přemýšlela, že bych mamce dala k Vánocům poukázku na masáž někde v Praze (mamka tam bydlí). Jenže když to tam neznám, tak se bojím něco jen tak vyhledat podle internetu, chtělo by to nějaké kladné reference...
4. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
ahojky labell, pročpak byste seděli doma? Na výlety se dá i s prckem, ne? :wink:
4. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jasně, moje kámoška teď byla s roční dcerkou někde v Jižních Čechách, měli tam taky vířivku, romantickou večeři a tak a moc si to užili. Zasedli do restauračky, vytáhli chůvičku a bylo :grinning:
4. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Tak v roce, jo..my sme byli s malou už v půl roce na dovči. Já spíš tak nějak myslela tak nějak touhle dobou a nebo konkrétně my máme výročí v květnu..a tak nějak doufám že už budu mít docela břicho :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz
Píšu jak osel :unamused:
4. lis 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
Labell, to víš, že budeš mít břicho. To my všechny tady. Květen panečku, to už budem některý i rodit, ne?
4. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tady z krve :slight_smile:

Ajo, a v který části Prahy? aby to neměla třeba zbytečně daleko
4. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
No právě skoro jo...to budeme mít tak 2, 3 měsíce do porodu :grinning: :wink:
4. lis 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz
Pepi, mamka bydlí na Praze 1, kousek od Muzea, myslím teda že to je Praha 1.
4. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
A někdo i rodit!
4. lis 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
Jééé, holky, já bych taky tak někam vyrazila. Pořád vzpomínám na tu naší dovolenou v Ga-Pa, jak jsme si to užili. My po Vánocích pofrčíme někam na běžky, loni jsme si je koupili a ani jednou nebyli. A já mám fakt super kvalitní, tak se na to moc těším. Jinak Vánoce jsem si řekla nekdy na začátku října, že už budu nakupovat a ma 1 dárek, o kterým navíc přítel ví. Ale mám je aspoň vymyšlené, tak teď už jen prozkoumat net a najít všechno co nejlevněji. O víkendu navíc osiřím, tak půjdu po krámech se ségrou. A taky umyju okna, Vánoce-nevánoce - už to potřebují. Péct letos nebudu nic. Dřív jsem pekla hlavně pro babičku, ta má teď čerstvě cukrovku, tak to stejně nesmí a přítel na to moc není. A já to taky nepotřebuju. Jak jste na tom s pečením vy?
4. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
Chico, já taky moc nepeču. Loni jsem se na to vyprdla úplně, protože jsme se stěhovali do nového baráčku. Letos asi udělám tak 2 druhy a jinak mi taťka objednává kilo cukroví u učňů. Manža to moc nejí a já to zas tolik jíst nepotřebuju, že... :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ají, já jsem 3 roky zpátky pekla jako vzteklá. Druhů ani tolik ne, ale skoro všechno z 1-2 kg mouky, takže toho bylo šíleně moc, nosila jsem to do práce, babičce, mamině...nakonec jsem to spíš rozdala, protože přítel to moc nejedl a já to pak jedla z povinnosti. Takže letos hodím nohy nahoru. Vánoční úklid také přehánět nebudu. Umyju jen ty okna a jinak stačí klasický úklid. Ale na Vánoce se moc těším, budou v nově zrekonstruovaném bytečku, tak se moc těším, jak si to tam nazdobím. Jůůů.
4. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
chicoola: cukroví mám objednané..sama dělám jen marokánky.
Co je GA-PA?? Su lehce natvrdlá :grinning:
4. lis 2009 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz
Holky, co mám tchýni skoro cukrářku, tak nepeču :slight_smile:) Manžel miluje její krémový cukroví, já zásadně bez krémů, takže on dostane od svý mamky krémíky, já od svý pár kousků suchého a hotovo .))
4. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
aja, popřemýšlím a když mě něco napadne, dám vědět.
4. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
Pepi, tak jo, to jsi hodná. Kdyžtak dej vědět, třeba na IP, abych to tady pak našla, kdybych náhodou nedočítala.Dík.
4. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Aji, já bohužel neporadím.. Už jakou dobu sháním po pze nějakého dobrého maséra.. teď mi manžel koupil poukázku k narozkám, tak vyzkouším, ale je to na p-7 :((
4. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
labell: Ga-Pa = Garmisch-Partenkirchen = destinace v Německu, Alpy...je tam nádherně.

handm: tak ty to máš dobře zařízené...no já možná, ale jen když se mi bude opravdu chtít, tak si upeču perníčky, ty umím moc dobré. A přítel je má taky rád...on totiž stejně jak ty má rád suché...žádný krémy, marmelády atd.
4. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
Holky, tak já Vás pak budu masírovat, když nemůžete sehnat nikoho dobrýho. Udělám si ještě nějakou atestaci na lávový kameny a tak, co teď frčí a budu nejlepší :wink:
4. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
chicoola: aháá, tam sem byla, sice když už sníh nebyl, ale i tak kráásný. :slight_smile:
4. lis 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz
motol: moc děkuji :slight_smile: mě teda jen trochu zaskočilo, že píšeš "vezmou ti krev".. já jsem tam objednaná až na odpoledne a neříkali mi, abych byla na lačno nebo tak něco.. navíc až do odpoledne bych to nevydržela!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo se krev nebere jen na lačno??? :astonished:
no a o poplatku se mi tedy taky nikdo nezmínil... to jsem zvědavá, kolik teda po mě budou chtít. nebo to je možná podle toho, jakou mám pojišťovnu, nebo ne??
4. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.