• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
blizennec: ono spíš záleží na tom jestli tě tam tvoje doktorka poslala nebo ne. Třeba moje to NT dělá sama. A někteří doktoři ne, tak tě někam pošlou a nebo si to zaplatíš na tom specializovaném pracovišti a o tom psala motol.
4. lis 2009 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz
labell: já tam byla na začátku září, takže také sníh nebyl a ještě nám 1 den pršelo, ale strašně jsme si to tam užili (i v tom děšti). Je to fakt úplně o něčem jiným, když se nikam vypadne. My jsme dřív pořád někam jezdili na výlety, tím mě přítel snad nejvíc dostal, tím jak umí vymyslet super výlet, teď jezdíme ale míň - na jaře jsme rekonstruovali, v létě jsme něco stihli a teď už je podzim, takže nic moc. Tak snad se to zase zlepší, protože tam k sobě vždycky tak krásně přilneme. :slight_smile:
4. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
Aju, to už jsem ti psala, ať si to uděláš (asi v zamlk) a že mě bdueš jezdit masírovat .)) To bude super!!! Moje záda se tě už nemůžou dočkat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: hlavně krční páteř!! .)

Chicoo, viď?!! Tchýně peče fakt výborně, taky podle toho vypadáme :slight_smile: a občas mi udělá i něco bez krému..
a s mamkou se možná zas dohodnem, že něco udělá ona a něco já a pak to vyměníme, když se mi bude chtít něoc matlat :slight_smile:)
4. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
chocoola: to jo, to je pravda!! My sme tak právě byli v Peříži v tom květnu..bylo to tak krásný a přitom se zrovna po Paříži moc netoužila. Malou nám hlídala moje mamka, tak i v tom to byl oraz.
4. lis 2009 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz
labell: no ono právě ani to místo není tak důležité. Takže sic jsi po Paříži netoužila, ale byla jsi tam jen s manžílkem, vorazila sis...a o tom to je. My jsme ten první rok našeho vztahu výletili hlavně po ČR a ještě pod stan a byly to chvíle k nezaplacení. Když na to vzpomínám, tak se mi po tom stýská. Příští léto ještě mimi na světě nebude (ale v bříšku už určitě jo :wink: ), tak bude ještě čas si nějaký výlety pořádně užít.
4. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
labell: jestli je to specializované pracoviště nevím, ale žádanku o to vyšetření mám od svého gyndr, ale pokud by to mělo něco stát, tak by mě na to měl alespoň třeba upozornit, že budu něco platit ne... :astonished: abych tam třeba nešla s prázdnou peněženkou :grinning:
4. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
blizennec: tak když na to máš žádanku, tak by se to platit nemělo.
4. lis 2009 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz
chicoola: tak tak...a pak s dětma pod stan. Malá pod ním spí krásně a moc se jí tam líbí :slight_smile: . Teď sme koupili stan pro 8 lidí za super cenu, tak se můžeme množit. :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz
ahojky zdravím
4. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
Labell žádanku musíš mít od svého dr.protože oni si z ní vypíšou udaje a platíš za to stejně,tohle je totiž speciální vyšetření,které pojištovna nehradí,tvá gyn. ti ho může doporučit ,ale ty na něj jít nemusíš to je na tobě zda jdeš či ne a k té krvi,jélikož to není vyšetření který zkoumá hormony atd tak na lačno být nemusíš,já taky byla až odpoledne
4. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
motol: já to nějak nechápu..moje mudra mi to dělala sama a kamoščina nemá asi tak dobrej utz či co, tak byla poslaná na NT jinam a nic za to neplatila.
4. lis 2009 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz
to je divný ,protože nt v Brně se platí možná je to taky tím ,že je soukromá a specializovaný středisko

ale Lucy tvoje dr to dělá a ty víš kolik za to učtuje pojištovně když to teda neplatíš ty někdo to proplatit musí
4. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
a taky je možný ,že ted to třeba hradí,ale před těmi 2roky to pojištovna nehradila
4. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
No jasně Mony, ale třeba prostě nejde o specializované pracoviště...Nt by se mělo dělat vždycky a tak záleží jen jak to ta mudra zařídí né?
4. lis 2009 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz
No každopádně by jí to měli říct když by se to platilo....
4. lis 2009 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz
Lucy bud ti můžou udělat nt a nebo tripel testy pokud máš nt nedělají triply a obráceně a záleží na mudře to jo,ale ta moje dá číslo žádanku a musím si to zařídit sama

a nechci se hádat nebo tak za mě se platilo a dr mě na to upozornila a ted třeba ne nechci kecat,je to možná už jinak
4. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
labell: tak to jsi mě trochu uklidnila... :slight_smile:

teď pomalu dočítám.. koukám že se tady všichni chystáte, nebo jste v nedávné době byli na nějaké pěkné dovolené přes víkend, nebo prodloužený víkend.. my máme v práci takový příspěvek, který můžeme využít na rekreaci, sport, kulturu apod. za rok máme částku 3.500Kč, já jí mám pořád celou protože jsem myslela, že v létě pojedeme na dovolenou , ale to prostě letos nevyšlo. potřebuju jí ale vyčerpat do konce roku, jinak penízky propadnou :unamused: a to se mi moc nechce. fakturu musím dodat nejpozději do začátku prosince, ale ten "pobyt" může proběhnout třeba ještě příští leden, únor.. nemáte někdo nějaký dobrý tip, reference, nebo nějaký stránky, kde bych mohla zkouknout něco podobného o čem tu teď drbete ... :grinning:
něco podobného by se mi líbilo.. alespoň přes víkend, nebo prodlouženej víkend. aby tam byla určitě vířivka, nějaká pěkná příroda a nějaký takový "vyžití", ale spíš takový rekreačnější, přeci jenom teď v mém stavu už toho tolik nemůžu... :slight_smile: budu moc ráda za jakýkoliv tip, klidně i do IP, protože teď už musím jít....
předem díky moc.
4. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
a myslím,že dr na tyto vyšetření posílají už jen pro svou jistotu,že je vše ok,třeba ogtt ve 20.tt taký není povinná a dr tě na to poslat nemusí pokud nemá podezření,ale moje dr posílá kvůli tomu aby něco nezanedbala,protože se jí stalo,že jak to není povinný matka porodila diabetický dítě
4. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
Mony tak mě mudra dělala i NT i tripk testy.
4. lis 2009 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz
Blíž, jak jsem psala, já klidně doporučím ty Františkovy lázně, nám se tam moc líbilo..
tady si můžeš vybrat co by se ti líbilo:slight_smile: http://www.lazne.net/
4. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
ale ty si měla podezření na něco ne nt?

no já sem o tom ted četla studii o nt a triplech

a mě je teda dr nedělala protože nt bylo v pořádku a potom se triply už dělat nemusí a taky jak píšeš záleží na dr někomu stačí nt a někomu jen triply a někomu obojí,záleží i hodně na dr
4. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
motol: tak pokud tě mudra upozornila, že se to bude platit, tak doufám že teď jsme na tom pořád stejně a kdyby se to platilo tak že mě taky upozorní :grinning:
motol takže buď mi udělají ten nt screening nebo triply?? když už mám žádanku na nt tak na ty triply už nepůjdu??

teď už vážně musím, zkusím se ještě přihlásit odpoledne, jinak pěkný den, i když prší.... :slight_smile:
4. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
blizenec triply se dělají u tvé dr ne tam kde dělají nt,ty jdeš na nt ,tak bude jen nt a pak je na dr zda dělá triply už sem psala když dopadne nt ne moc dobře dělají se triply a když je vše v poho některému dr stačí jen nt a někdo dělá i triply a pokud ti neřekla,že se to platí,tak by si nic platitneměla musí nebo měla by tě na to upozornit
4. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
Holky, krásný zbytek dne, vyrážím do deště! :slight_smile:
4. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem k vám zase v rychlosti nakoukla. Moc to nestíhám, ani dočítat, ale těhulkám gratuluji k úspěšným prohlídkám. Já jdu až 16.11., tak doufám, že uvidím srdíčko a všechno bude OK.

Mně dělal doktor ve 12 tt i triply i nt, a rozhodně jsem nic neplatila. Docela mě překvapuje, že někde se platí.

Aja: já chodila k úžasné paní masérce na Smíchov, je to studio Vlnka (www.vlnka.cz) v ulici na Bělidle. Snad to tam ještě funguje, moc milá paní a krásné prostředí. Mimochodem dělala mi těhu masáže a byla to paráda!!! Kdo jste z Prahy, tak doporučuju vyzkoušet.

Teda holky, já vám závidím ty relaxační výlety, taky bych jela. Aspoň, že na plavču, kam chodím s malou, máme horkou vířivku :grinning:
4. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
jak to ,že to nikdo neplatíte,normálně mě oškubaly :grinning:
4. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Mony jako já vím že se to normálně platí, když se tam sama objednáš, ale jak už sem psala, mudra mi je udělala, tak sem neměla důvod jít na placené. Jinak nic špatně sem na NT neměla (1.2mm) až tripl testy vyšly blbě. :wink:
4. lis 2009 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz
však já vím,že ty však sem psala ,že moje to nedělá já musim jinam ,ale teda podle mě by to bud mělo platit stejná pravidla ,ale to je fuk sem zvědavá jak to bude u duhého těhu :slight_smile:
4. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
To je blamáž co?? Tak choď k té mé!! :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, par dnu jsem tu nebyla, ale nakonec se nam podarilo s manzelem najit lazne v rakousku super mohu doporucit ve měste Gmund , se slanou vodou telesné teploty, perličkové lázně , sauny, venovní teplý bazén bezva i pro děti, byl to užasný relax, kdybyste měli někdo zájem pošlu stránky v češtině.

jinak si te´d hlídám každým dnem , kdy dorazí menstr. a doufám, že nedorazí :slight_smile:
4. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.