• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky!

Ajuu, to je mi tak líto, kočko!! říkala jsem si, že s těm stresíkama se na vás štěstí usměje..To je škoda!!! :(( Ale neboj, určitě pod stromečkem budou! jedete na ten krásný víkend, a vůbec..
Taky si říkám, že mi to "pohnojení" nějak nevychází... ale ty jsi navíc mladá ještě!! :slight_smile:

Já jsem dneska ráno taky mírně otrávená, i když nemám až takové smuténka jako Aja.. Včera jsme "netulili" :(( A to jsem byla 13DC a bojím se, že to prošvihnem.. řešili jsme do pulnoci papíry kvůli baráku a pak už nebyla síla ani chuť.. a ráno my to prostě nestíháme..
vím, že se říká, že stačí ob den, ale já se bojím, že je to málo :slight_smile: I když je fakt, že minulý měsíc denně a prd taky..
5. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Až teď jsem si přečetla, že je Ája 1.DC, takže opravuji.

5.11.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 13.tt ... další KO 2/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 25/11, 26/10 odběry a průkazka
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 7.tt / TP 17.6.2010 ... další KO 16.11.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 2.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 2.11
kebule 82..........27 let ... 0 dětí ... 26.10. našla // ... KO 11.11.

Snažilky:

majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 33 DC ... 3. snažení
Karol84: .................... 25 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 0. snažení
syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 3. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 28 DC ... 2. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 26 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 1. snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 2. snažení
motol........................ 24 let ... 1 dítě ... 20 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 11. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 19. snažení
handm: .................... 31 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 4. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 12 DC ... 2. snažení
lulli............................ 26 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 2. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
chicoola: ...................28 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 1 DC ... 4. snažení
5. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
Syll, jeden cyklus, kdy jsem si myslela, že jsem těhotná, protože teploty se držely stále nahoře, jsem svoje hodnoty BT říkala ségře a ta mi řekla, že takhle vypadá typicky těhotenská křivka. Bohužel druhý den dorazila MS (těhutest byl negativní). Až později mi došlo, že ty vysoké teploty mohl způsobit CRINONE (náhrada utrogestanu). Takže pokud nebereš žádná těhupodporovadla, jsou tvoje teploty dobré. I kdyby to tentokrát nevyšlo (což tedy nevím nevím :wink: ), tvoje tělíčko funguje a to si myslím, že je skvělé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. To je tvoje první měření BT ??

Katy, daří se nám dobře. Kontroly v pondělí byly sice děsivé, ale výsledek s bouchajícím srdíčkem byl přenádherný :slight_smile: . Jediné, co mě trochu trápí jsou moje nevolnosti, ale dají se vydržet. Teď jsem byla trochu zaražená, protože jsem měla dva dny docela výrazný výtok a občas mě zabolelo v bříšku (skoro jako při MS) a pak mi došlo, že je doba jakoby MS. Poslední MS byla 6.9. a když mívám cyklus kolem 30 dnů + - , tak by to akorát vycházelo, tak to bylo nejspíš k tomu. Alespoň doufám :slight_smile: :slight_smile: .
5. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
Handm, neboj, určitě ovulka počká a dnes zas budete tulínkovat :wink: ! Když to má bejt, stane se to. A nějaká ovulka a četnost styku na to nemá vliv. Já už jsem se rozhodla, že nebudu počítat dny a nebudu ležet a zvedat nohy. Prdím na to. Jednou jsem otěhotněla, tak to musí jít i podruhé. Čím víc se snažím, tím míň to jde, mám pocit. Takže na to házím bobek a děj se vůle boží :wink:
5. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
Dobré ráno,

Ájí, je mi to líto. A s tím testováním máš pravdu, fakt je lepší vydržet. Takhle jsi zklamaná na 2x, včera pro jednu /, pak jsi doufala, že třeba přece jenom...že je brzy a dnes zklamání z ms. Holky, holky...říkáme to tu pořád a stejně každá testujeme jako šílená moc brzy. Já už tedy opravdu budu čekat alespoň 4 dny na zpoždění. Teď co se nesnažíme, tak mám ms přesnou jako hodinky...přesných 28 dní, když jsme se snažili, tak to bylo večně 2-3 dny zpoždění. Tak jsem zvědavá, jak mi to tělo zase začně vypejkat, až se začneme znovu snažit.
Jinak Ájí, já už mam antikoncepci vysazenou přes rok, v říjnu 08 jsem vzala poslední pilulku, snažení sice až od června. Tak jsem aspoň ráda, že se to tělo už rok od HA očistilo.
5. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
tauru-mně na nevolnosti hodně pomáhaly lízátka pro těhotné.Nejsou drahý a v jedné krabičce jsou asi tři příchutě.tak to zkus,třeba pomůžou? :wink:
5. lis 2009 v 08:33  •  snaží se  • Odpověz
Aji, tuhle strategii jsem si taky naordinovala už po té říjnové barbuše, jenže jak jde měsíc, tak si říkám, co by kdyby..
je hrozně těžký na to nemyslet, oprostit se od toho..sice neměřím teploty, nepiju čaje, jen jím listovku, a občas, když se mi chce, dám nohy nahoru (stejně na mě tohle asi neplatí, jak jsem četla, protože mám prý zakloněnou dělohu), ale prostě...

taky si sice říkám, že jednou jsem otěhu, tak to musí vyjít po druhý, ale bojím se, abych neměla dítě ve 40
Já s HA skončila v květnu...
5. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
Katy, to neznám :slight_smile: . To prodávají v lékárně ??
A děkuju Aji!! Taky vám to vyjde!! Spolu to zvládnem, revizi jsme měli spolu, tak teď taky spolu!! :slight_smile:)
Handm, já mám taky zakloněnou dělohu. My jsme na tom úplně stejně. Tak koukej na mě počkat, abychom byly i těhu zároveň. Prý na zakloněnou dělohu je spíš lepší lehnout si na břicho :wink: . Anebo sexík zezadu :wink:
5. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
Aja, no vidíš :slight_smile: Nakonec budem dvojčata, akorát já o pár let starší :grinning:
Tuhle jsem ležela na břichu a dokonce tak usnula a měla jsem pocit, že jsem se za celou noc nepohnula, jak jsem měla přeleženej krk :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Diky za aktualizaci tabulky. Ja jsem teda zvedava, kdy se nam mimco povede. Vcera u nas byla kamoska, prvni dite se jim ne a ne povest a druhe meli na prvni pokus! Ja asi brzo zacnu zkouset kontryhel. Mimochodem, kdyz jsem minule otehotnela, pomohl mi hodne Sarapis - asi 2 tydny jsem ho brala 2x tydne, pak 2 mesice 1x tydne a otehotnela jsem "zazrakem".
5. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Tauru já neberu nic, jen listovku, a vitamin E. To je vše prosim :slight_smile: Teplotky měřím v 5 ráno, po 10minutach zkouším znova a to je už 37 dokonce. Ale píšu si ty nižší prvně měřené.
Abych nebyla jako ty, vysoké teploty, a nic z toho...jak jsi to měla tenkrat.

Ty už jsi těhu, moc ti to přeji, a hlavně zdravíčko a štěstíčko. To je důležité. Minulý cyklus jsem měla tak jen pár dnu jako po ovu, a to jsem měla nejvíc tak 36,6
5. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
Verusko, já už nevěřím ani tomu kontryhelu. Piju ho od revize a nic. Do toho listovka a taky občas ten jeřáb ptačí. Nic na mě nezabírá. Teď jsem četla o té metodě Mojžíšové, že to zabírá mimojiné když má žena obrácenou dělohu, to je jako ta zakloněná? Já už nevím, co bychom měli zkusit. :unamused:
5. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
verusko a co je ten sarapis? :slight_smile:
5. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
tauru-ano,prodávají ho v lékárně,je jich tam 12,u nás stály 50kc a jmenují se GraviPop
5. lis 2009 v 08:47  •  snaží se  • Odpověz
Já jsem o tom sarapisu taky četla, je to i myslím na cysty a tak, že jo? Ale je to docela drahý, myslím.
5. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj!

aja: mimísek čeká aby vám udělal radost na Vánoce. Má to promyšlený :wink:
5. lis 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz
Holky, já měla 2 lahvinky Gynexu, stojí skoro 500,-...hodně holek si ho pochvalují, já nevím, jelikož máme tu ureaplasmu, tak na to jsou jeho účinky krátké. Objednala jsem si tedy ještě jednu lahvičku a končím. Kyselinu listovou dlabu už přes rok. Jím zdravě - ovesné vločky, celozrnné pečivo, zeleninu, libové maso, ryby atd. atd. A tím to pro mě už končí. Kamarádka otěhnotněla, aniž by cokoli brala, ani kyselinu listovou, její stravování ani nehodnotím. Další kamarádka je téměř anorektička a má zdravé dítě 1 rok a dokonce ho stále kojí, absolutně nechápu z čeho, když spousta zdravejch holek přijde po 5 měsících o mlíko. Takže já už se z toho také nepřetrhnu. A vyhazovat další prachy za zaručené přípravky...no já nevím. Maximálně nějaký čaj. Nevím...
5. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
Syll, vždyť jsem ti psala, že ty vysoké teploty mohly být dané tím progesteronem a clostíkem :wink: . Pokud ty je máš přirozeně, tak je to dobré znamení :slight_smile: . Navíc máš i luteální fázy dostatečně dlouhou, aby se mimísek zavrtal (předpokládám, že když si dnes 14. DPO a MS nikde, tak máš tu potřebnou dobu). Tu jsem kupříkladu měla (podle ségry) krátkou, proto jsem brala ten utrogestan. Sluníčko, netrap se. Za necelý týden uvidíme :wink: .Taky je moc dobré, že bereš listovku. Dokud jsem brala calibrum babyplan tak nic a jakmile jsem začala baštit samotnou listovku (800mg 1x denně), tak jsem otěhotněla. Ale to může být shoda okolností :slight_smile: .
Tu první teplotu si zapisuje dobře. Ta druhá už by neměla být tolik směrodatná. Je zajímavé, že teď máš teploty 36,9 a minule max. 36,6. Zvláštní viď ? :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: (tedy pokud nejsi nemocná) :slight_smile: .

Katy, tak to bych mohla zkusit. Teď ještě aby je v té lékárně měli :slight_smile: .
5. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
Tak teď si na to kápla Chicoolko :grinning: . 3x denně prolítni fastfoodem a uvidíš, že budeš čekat dvojčata :grinning: :grinning: :grinning: . Třeba moje kamarádka mi říkala, že její známá nevěděla, že je těhotná a na začátku těhu než to zjistila prolévala tělo alkoholem, že už byla skoro konzervovaná a porodila krásné zdravé dítě. U druhého ani kapka alkoholu, samé vitamíny, kyselina, všechno podle tabulek a má lehce postižené dítě. Tak si můžeme vybrat.
5. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Tauru, víš, ono teď jako si říkám, že možnost tu je,ale raděj počítám s tou mrchou, protože měřím 1.cyklus, takže to měření mne i baví, víš? noo tak uvidime.
Ale zase minule jsem měla cyklus 30,31 a ted 33dní!! Takže mám fakt ještě čas. 4ny minimálně. To bude ta lutealní fáze asi delší. No jsem vůbec ráda, že mi mudr. řekla, že jako ovuluji. Už to mi stačí, že vím, že zatím nepotřebuju žádné léky a tak..zbytek snad přijde časem :slight_smile:
Nemocná jsem nebyla :grinning:
5. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
T yjo, tauru, to je husty příběh..
Ale je fakt, že prostě život je evidentně nevyzpytatelnej. Brachovi se mala povedla taky na první pokus, teď se dva roky pokoušej o druhy, maly jsou tři pryč a nic.. sourozenec v nedohlednu...
prostě si ty těla dělaj co chtěj..
5. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
Holky, já myslím, že ty přípravky možná trochu pomůžou ale nejdůležitější je prostě psychika a trochu štěstíčka. Jenže to se lehko řekne, nemyslet na to, že jo. Všechny to tady známe. Nezbývá než čekat, až se štěstí unaví a sedne i na nás. :wink:
5. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Aju, to je přesný.. někdy bych už za větu typu: nesmíš na to myslet, zkus na to nemyslet, vraždila..
jednoduše se to řekne, ale huř udělá, že..
ať mám práce kolik chci, ať nestíhám a doma po nocích doděláváme cokoliv k baráku, tak prostě někde v tý hlavě to tam evidentně je..

no, necháme se překvapit, bduem zkoušet a štěstí snad jendou musí sednout i na vola..
:slight_smile:)
5. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
taurusenko, jojo přesně tak to je. Fakt...když to sleduju kolem sebe, tak si říkám, že bych možná měla začít dělat pravej opak. A třeba jako třešničku začít kouřit...já vzala cigaretu do pusy 1x v životě, kouřit mi nešlo, neuměla jsem to. A třeba moje další kámoška, kouřila jako fabrika a povedlo se jí na první šťouch, kouřil i její manžel...a fakt oba docela dost. Dokonce jsem jí teď vynadala, protože se k tomu po 2 letech vrátila - v těhotenství totiž přestala a vydržela přestat do 1,5 let syna. Takže já už ničemu nerozumím. Proto mé snahy už listovkou a poslední lahvičkou Gynexu končí. Zdravě jíst už je pro mě samozřejmost, to jsem začala už před rokem kvůli zhubnutí a naučila jsem se to. Přítelovi jen ty vitamínky na spermie (E, zinek, selen + listovka) a ende schluss. Nazdar bazar.
Jediný o čem ještě trošku uvažuju je čaj báby radnický. Ale zatím jen uvažuju. :wink:
5. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Holky, já 3 roky nekouřím a řeknu Vám, že dnes ráno když dorazila mrcha, tak jsem měla chuť si jít zapálit. Ale nebudu to dělat, když chci otěhotnět. Snad už nikdy nebudu mít na cigaretu chuť, fuj!
5. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Aji já se přiznám, tak ty 2 ciga po práci si dám, musím si dat kafe a 2 ktomu, a setřepat stres. Víc nepotřebuju. :unamused:
5. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Ale v těhu nebudu vůbec!!
5. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Syll, mě to měření taky bavilo, protože mi to usnadňovalo to čekání. Když byla teplota nahoře, tak jsem si říkala super a když klesla, tak jsem očekávala MS.
Každopádně, pokud MS nedorazí za pět dní, tak by už to vypadalo hodně slibně. Záleží ještě na teplotách, které do té doby naměříš :slight_smile: . Ty ti hodně napoví.
5. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.