• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tauru no měření mne baví, ale nemusím jako měřit rok, snad to nebude tak dlouho trvat, to by mě pak mohlo přestat bavit to měření :grinning: Já myslim, že každý máme určitý osud a prostě to neovlivníme, až mimi bude chtit tak přijde :wink:
5. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Holky, tak mě napadá, kdepak je Jarmulka?? Snad je všechno ok!!

JInak s kouřením nemohu sloužit :slight_smile: Zkoušela jsem to s bratrancema jako malá, asi v 10, pak jedno rebelské období na gymplu, asi měsíc a zjistila jsem, že prostě ne-e, že mi to nehcutná, nic neříká a frajeřit nepotřebuju. Jo, občas na nějaký velký party, když jsem bývala víc veselá, tak jsem si třeba od někoho dala práska, ale to je vše, spíš mi pak bylo ještě o něco hůř :grinning: :grinning: :grinning: takže klika, že mi to nejede :slight_smile:
5. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Ajinko, to by byla škoda, kdybys´teď po třech letech znovu začala kouřit. Jsi opravdu dobrá, když už si to tak dlouho vydržela.
Naštěstí ani já ani manžel nekouříme a až na zkoušení, kterým prošel téměř každý, jsme nikdy nekouřili. A jsem za to moc ráda.
Syll, jestli budeš prožívat těhu jako já, tak zapomeň na kafe a možná i cigarety. Kafovala jsem opravdu hodně (2-3 denně) a myslela jsem si, že to bude v těhu těžké ho nepít. Je to jednoduché. Nemám na něj chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nakopak piju ovocné čaje, které jsem do té doby nemusela :grinning: . Akorát včera jsem si dala malé slabé presso v práci, protože ve firmě kde jsem byla, mají pressovač a v dokumentu o kávě jsem se dozvěděla, že presso je sice chuťově silné, ale kofeinu moc neobsahuje. Proto prý třeba italové můžou vypít šest šálků denně a nic a když si dají v cizině stejné množství klasické kávy, tak se třesou :slight_smile: . Včera jsem si to presso ani dát nechtěla, jenomže jsem zachránila ředitelku před pavoukem, který měl v průměru 3 cm, tak mi ho sama udělala, protože jsem tam svojí kafovou závislostí známá. A protože těhu před šéfem a klientama tajím, tak jsem si ho dala. Oficiálně jim to chci oznámit v prosinci.
5. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Syll, myslím si, že tak dlouho měřit nebudeš :slight_smile: .

Handm, máš pravdu. Jarmulka tu dlouho nebyla. Snad se brzy ukáže :slight_smile: .
5. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
taurusenko, tak to je dobře, že se to presso nemá moc kofeinu a že sis ho mohla v klidu dát. A vůbec je fajn, že ti je dobře, resp. že ti není tak špatně a můžeš to v práci tajit. Já kafová moc nejsem, v práci tu máme automat na kávu (zadarmo), každý si jí libuje, já jí pila zezačátku, když jsem nastoupila, hlavně horkou čokoládu, ale brzy jsem se toho přepila a už jsem jí dobrý 3 roky neochutnala. Doma si občas slabou kávičku udělám, ale jen někdy. Já jen doufám, že v době 1.trimestru nebude ve firmě naplánovaná žádná akce...protože u nás na akcích se nedá nepít. To máte půlku piva před sebou a už všichni křičí, ty vůbec nepiješ, pij...no strašný, jak si to hlídají. :grinning: A já alkoholu taky zrovna moc neholduju. No ale na takovejhle akcích si jí vždycky lupnu...a pak když je zábava, tak piju ani o tom nevím. :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak jsem skoro abstinent. :slight_smile:
5. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky, ja se zapomnela upravit v tabulce.... Tak tento mesic zas nic.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 13.tt ... další KO 2/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 25/11, 26/10 odběry a průkazka
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 7.tt / TP 17.6.2010 ... další KO 16.11.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 2.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 2.11
kebule 82..........27 let ... 0 dětí ... 26.10. našla // ... KO 11.11.

Snažilky:

Karol84: .................... 25 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 0. snažení
syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 3. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 28 DC ... 2. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 26 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 1. snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 2. snažení
motol........................ 24 let ... 1 dítě ... 20 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 11. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 19. snažení
handm: .................... 31 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 4. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 12 DC ... 2. snažení
lulli............................ 26 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 2. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 4. snažení
chicoola: ...................28 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 1 DC ... 4. snažení
5. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Tauru a to se jako v těhu nemůže ani lžička rozpustného zalité do půlky vodou a pak mlékem?? :sweat_smile:
5. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Já piju i tak jen jedno denně a to s mlékem :sweat_smile:
5. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
ahoj holky :wink:

syll... jedna káva denně se může, neboooj, já jsem si to zjišťovala, protože jsem milovník kávy :slight_smile:
5. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Chicoolko, v tomhle mám štěstí, protože tím, že to chci oznámit na začátku prosince, tak to bude ještě před předvánoční firemní pařbou. Tam se to pití sice tak moc nehlídá jako u vás, ale šéfovi by to bylo hodně divné. Kolegyňky to ví už od 5.tt+5, kdy mi doktorka potvrdila těhu :slight_smile: . Jiné pařby by neměli teď být. Upřímně na alkohol nemám vůbec chuť. Teď mám vůbec problémy s pitným režimem. Dříve jsem pila vodu a tu teď v takové míře nemůžu. Ani naředěné džusy teď nepiju. Manžel mi řekl, abych si zkusila naředit limonádu nebo že máme doma tonic, ale potom se chytil za hlavu, že ten vlastně nesmím :slight_smile: .
5. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
tauru, nám se naštěstí vánoční večírek zrušil kvůli krizi, tak jsem moc ráda... už jsem začínala vymýšlet výmluvy, proč nemůžu pít :grinning:
5. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Syll, kafe v těhotenství není zakázané, jen se to nesmí přehánět. Taky jsem se na to ptala a to jedno si v klidu můžeš dát. On je taky rozdíl, když si dáš jednu lžičku rozpustné kávy na 4dcl vody jednou denně a když si dáš dvě vrchovaté lžíce zrnkové kávy na 1dcl vody tříkrát denně. Taky piju rozpustné s mlékem bez cukru. Respektive pila jsem rozpustné s mlékem bez cukru:grinning: .
U mne je to teď o tom, že na něj prostě nemám chuť :slight_smile: . Vůbec mám v tom bříšku podivnou potvůrku. Buď baštím ryby, přehršel zeleniny, ovoce, jogurty nebo rumcajse, sekanou s bílým pečivem :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :grinning: . Chutě se mi střídají ještě častěji než ponožky. Naštěstí tu zeleninu a ovoce si dopřávám denně. To mi mimísek nezakazuje :grinning: .
5. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
já mám teď v poslední době zase pořád chuť na maso :slight_smile: jogurty můžu jen ovocné, dřív jsem jedla jenom bílé, ale teď se mi z nich dělá špatně...
5. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Kebulko, tak nás tolik ve firmě není, aby nám šéf ten večírek neuspořádal :slight_smile: . Ale v té době už to bude vědět, takže výmluvy vymýšlet nemusím :slight_smile: .
5. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
taurusenko, tak já to mám zatím dobré, největší koncentrace akcí je právě před Vánoci a jelikož snažilka budu nejdříve od ledna, tak to řešit nemusím. Přes rok jsme dříve měli taky hodně akcí a rautů, ale teď s tou krizí všichni šetří, takže po novém roce bude klid a můžu být klidně těhu a nikdo se to nedozví, pokud nebudu blejt jako amina. :grinning:
Tak to je něco, že máš s pitným režimem takové problémy. Já piju hlavně ovocné čaje (neslazené), tak snad mi to i v těhu půjde pít. Kámoška musela úplně přesedlat a začít si kupovat různé ice tea, prostě potřebuje cukr, jinak je jí šoufl. Limonády nepij, to je taky strašný svinstvo, to už ty ice tea, ty by byly lepší. :wink:
5. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Tauru a co káva bez kofeinu, tu pijí naši :slight_smile:
5. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Kebulko, tak to mám naopak. Teď baštím jen bílé jogurty bez ničeho. Dřív jsem měla ráda třeba ovocné kefíry a teď je mám v lednici a nechci se na ně ani kouknout :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
5. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
tak u nás se dělá vánoční večírek pro zákazníky a my musíme pendlovat mezi nimi a povídat si s nimi :unamused: takže docela nuda pro nás... docela jsme všichni uvítali s nadšením, že se letos nekoná :grinning:
5. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Chicoolko, taky piju všechno neslazené. Akorát nedávno mi bylo dost špatně, tak jsem zkusila černý čaj a ten jsem si tedy osladit musela (1 kostku na půl litru čaje). A bylo mi po něm líp. Včera jsem si naředila pomerančovou limonádu - půl litru na 1 litr vody - a docela jsem to vypila. Chicoolí, ty ICE TEA já pít nemůžu. Přijdou mi strááááááááášně sladký a nechutnají mi. Mamina se je dost často kupovala a já nechápala jak to může pít. Dneska mám připravenou citronovou korunní a zkusím to naředit ve stejném poměru jako včera tu limču a uvidím. Nebo zkusím najít nějaké džusy, které mi budou vyhovovat. Ty jsem si ředila nejčastěji. Vždycky poránu se tím zapíjela prášky.

Kebulko, tak večírek se zákazníkama by mě tedy nebavil. Nebyl by tam žádnej vodvaz :grinning: :grinning: .
5. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
taurus, no právě, musíš se tam přetvařovat a není žádná sranda... my si občas zajdeme s holkama z kanceláře na vínečko (jsme 4), ale to teď taky padá...
5. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Syll, jestli tu bezkofeinovou kávu zvládneš, tak proč ne ?? :slight_smile:
5. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
Kebulko, padá akorát to vínečko, posedět přece můžeš :slight_smile: .
5. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
Holky, dlouho žádný //, tak syll, fandíme Ti, šup nahoru do tabulky :wink:
5. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
taurus, to je jasný :slight_smile: ale zatím to všem tajím a oni by se divili, proč nepiju :slight_smile:

ajinko, taky čekám, kdy zase někdo přijde, že má //... to je ten den vždycky hned veselejší
5. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
To je fakt Aji. A copak je s Karol?
5. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
No jo, Karol je taky adeptka. A majinka a labell :wink:
5. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Sarapis mi doporučla gynekoložka, mají ho v každé lékárně. Je pro ženy v přechodu, ale upravuje i cyklus, vede k rustu delozni sliznice, a tak zvysuje sanci na otehotneni.
5. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Já to zkusím až o víkendu příštího týdne... :wink:
5. lis 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz
Labell, tak jo, držím pěsti! :wink:
5. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Díky!! Moc tomu ale nedávám..rozhoupala sem se pozdě :slight_smile:
5. lis 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.