• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj holky. přeju kráááááááásný den....

dneska se to tady rozjelo, nestíhám pomalu dočítat :slight_smile: je fakt, že by to tu nějakou novou těhulku chtělo, dlouho se žádná nevyklubala...

Ajinko, věřím, že dneska to je velké zklamání, ale na každém špatném si musíme najít něco dobrého. Tenhle víkend se nemusíš nijak hlídat na svatbě v popíjení šampáňa a jiných dobrůtek. sice slabá útěcha, ale zkátka si musíš dopřát to, co bys jako těhulka nemohla....
5. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Zebrafko, no jo, tím se taky uklidňuju, že si aspoň svatbu pořádně užiju. :wink:
5. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
ahojky holky přeju dobré ránko :slight_smile:
aja to je m líto, ale držím moc moc palečky aby se zadařilo další měsíc :slight_smile:
5. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Holky, kde jste kdo? :wink:
5. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ajinko, občas sem jen nakukuju. Připravu v práci podklady pro kontrolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
5. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Aha tauru, tak to jo, to tě omlouvá :wink: ! Tauru a jak dlouho budeš pracovat? Až do konce?
5. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Přesně tak Ajinko, až do konce .... života :grinning: . Nevím, jak dlouho mi to bude trvat. Ráda bych to dnes dodělala :slight_smile: .
5. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ale já myslela jako jak dlouho budeš pracovat jako těhule. Jestli půjdeš na neschopenku, nebo vydržíš až do porodu. :grinning:
5. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jo ale jinak jsem to blbě napsala, Tauru! :wink:
5. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Aji, ráda bych pracovala až do mateřské. Nejpernější období mám v práci od ledna do března potažmo do dubna (respektive 25.dubna) a 2. května bych měla nastoupit na mateřskou. Zatím to zvládám v pohodě. Ty nevolnosti jsou sice nepříjemné, ale nezvracím. Pokud by to tak nadále pokračovalo, tak bych chtěla být v práci do nástupu na mateřskou.
5. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
Tauru a co děláš, jestli to můžeš říct? Já se teda přiznám, že půjdu hned na neschopenku. Navíc mi to i gyndař řekl, když jsem potratila, že teď mě nechá hned doma.
5. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ajinko, jsem účetní. Taky si myslím, že bude lepší, když budeš v doma a v klidu, pokud máš za sebou potrat.
5. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
No to jo, mě ani práce nebude chybět, už se na to vyloženě těším, budu si pěkně v klídečku doma, dlouho spát, připravovat věci pro mimíska, navštěvovat kamarádky s miminkama. :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Taurus, já jsem také účetní :wink: také mám stejné záměry být jednou v práci až do nástupu na MD, tak uvidíme.

Ájí, a co děláš ty? Tu práci jsi nakonec nezměnila, co?
5. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
Chico, já dělám asistentku obchodu v jedné firmě. Celý den u počítače, navíc poslední dobou málo práce. Nakonec jsem práci nezměnila, do toho přišly ty pohřby, tak jsme měli jiné starosti a musela jsem odříct pohovory. Nějak to tu překlepu, za chvíli jsou Vánoce, bude volno, pak uvidíme, snad už to brzy vyjde.
5. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahojík holčinky, jakpak se dneska máte? :slight_smile:

Tauru: Tak se mi drží už 2dny teplotka na 36,6, tak jsem si koupila ovulační testík, udělala jsem si ho a teď tápám.... :unamused: Vím, že pokud je testovací čárečka slabší než kontrolní, tak to znamená negativní výsledek, ale co když je slabší? To znamená, že ovulka byla nebo teprve bude? Že jsem se správně ztrefila s testíkem do období plodných dnů? Nevím, moc tomu nerozumím....jen předpokládám, že když je jen jedna čárka tak to znamená období neplodný....říkám to správně? :slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Tauru: A nebo se může stát, že ta slabší druhá čárečka může být po celý cyklus? :confounded:
5. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
Tauru: Není teda zas až tak o moc slabší než ta kontrolní.....to znamená, že asi ovulka teprve bude, že? Nebo jsem jí taky mohla s testováním promeškat.....
5. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
Drndi, já myslím, že když je jedna čárka znamená to neplodný období, když je tam druhá, tak to asi bude jak říkáš, že ovu teprv bude, nebo už byla. To jsem ti moc nepomohla, viď? Já si dělala ovu testík jen jednou a měla jsem tam jen jednu čárku. Tak v tom nejsem moc zběhlá!
5. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
Tauru: Jsem totiž nikdy ovulační testy nepoužívala, snad jen jednou, jen tak ze zvědavosti, a to vím, že jsem měla taky slabší čárku, pak už jsem to vzdala....Tak bych se teď teda chtěla informovat, jak to teda je. Mám v zásobě ještě 2 testíky, mám testovat teda i zítra a pozítří? A ve stejnou dobu? Na letáku bylo, že nedoporučují testovat z ranní moči, že hladina LH se projeví až v průběhu dne....tak jsem testovala až teď....skoro vůbec jsem nepila, aby se moč zbytečně nezředila, a počkala jsem s výsledkem 10minut. Udělala jsem to tak správně?
5. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
Chicoolko, vím, že jsi také účetní. Jednou ses o tom zmínila, když si pukala vzteky :grinning: :grinning: :grinning: , když ti kolega smazal celodenní práci a musela si to nahazovat znova :rolling_eyes: . Byla bych ráda, kdybych se tomu mohla věnovat i na rodičovské, ale uvidíme, jak se rozhodne šéf a jak to budu především zvládat já.

Drndi, máš pravdu. Pokud je testovací čárka slabší než kontrolní, považuje se ovutest za negativní. Ovutestíků jsem si naposledy koupila 6 (celkem jsem jich měla 8), abych si je mohla dělat postupně a jestli si dobře pamatuju, tak od třetího testíku se tam objevovala druhá slabší čárka. A když se mrkneš na můj grafík, tak vidíš, že pozitivní OVUtest byl až sedmý den testování :sweat_smile: :fearful: . A testovací čárka nebyla silnější než kontrolní, byla stejně výrazná. Proto mi fertilityfriend stanovil ovulaci na ten 14.den. Kdybych ovutesty nedělala, pousunul by mi ovulku až na 18. DC (jestli si to dobře pamatuju). Vím, že to stojí spoustu korunek (balení po 3 testech stojí cca. 120,- Kč), ale mně se to naposledy vyplatilo :grinning: , takže jestli máš možnost, zkus alespoň další tři testíky. Jestli sleduješ i čípek a hlen, můžeš ovutesty dělat až když je ten hlen v konzistenci vaječného bílku a u toho čípku si to nepamatuju :sweat_smile: .
5. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
drndapetko, je to přesně jak napsala Ájá, slabší čárka může znamenat, že ovu byla nebo teprve bude. Jeden test na testování ovulace prostě bohužel nestačí. :unamused: Chce to začít včas, raději dřív a testovat, dokud budou čárky stejně silné. Pokud už jsi tam měla slabší čárku, udělala bych test i zítra. Když bude sílit, znamená to, že ovu přichází. Když už tam čárka nebude, tak ovulka už proběhla. Já mám doma nakoupeno 6 ovu testů ještě z dob, co jsem se chystala na 4. snažení, pak ale přišly ty mé zdravotní problémy a tak tam na mě čekají do ledna. Začnu testovat tak 9.DC a vypatlám klidně všech 6. Je to docela druhá záležitost, já je kupovala na levnetesty.cz a vyšlo to aspoň levněji než v lékárně.
5. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Tauru: Takže na mě teda ta ovulka pomalu ale jistě jde? :sweat_smile: Myslíš, že k ní nemusí ani dojít, když už tu slabou čárku mám, nebo teď je už jistý, že bude na 100%? Docela mě to začalo bavit :slight_smile:

Jinak myslím, že čípek má být měkký, otevřený a zkrácený. Já ho mám spíš takový polotvrdý-poloměkký....delku nepoznám, tak nevím, nejsem odborník. Včera mi začal výtok, docela hojný, dneska zase nic, tak nevím....každopádně ty 2testíky ještě prubnu, a když budou sílit, a nebude to ještě úplně ono, tak bych si koupila ještě další 3. Když už jsem se trefila do těch 2 čáreček, tak už to stojí za to, to testováníčko dotáhnout do konce.

A kdyby mi slábla nebo se ztrácela, tak to znamená, že ovulka už byla, že?
5. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
drndi: pokud máš testovací čárku ještě slaboučkou, tak zkus další testík za dva dny, abys testíků nevyplácala moc.. každopádně to taky ale může znamenat, že ovu už byla..
5. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
Holky, děkuju. tak už to úplně chápu :grinning:
Teď jsem měla problémy s odeslání odpovědi :angry: :angry: :angry: grrrrrrrrrr :angry: :angry: . Ale naštěstí jsem si to zkopírovala :grinning: .

Takže drndi, děláš to dobře. Z ranní moče se ovutesty nedělají z toho důvodu, že LH je naopak v moči koncentrované a tudíš to může zkreslit výsledek testu. Rovněž se nemá před provedení ovutestu moc pít, aby nebyla moč zředěná, takže taky dobře. Pokud je jen jedna čárka, znamená to, že nejsi v době plodných dnů buď ještě nebo už. To samé, když se objeví druhá slabší čárka než kontrolní, znamená to, že máš ovulku před sebou nebo za sebou a nejlépe to zjistíš opakováním testů. Pokud ta testovací čárka není úplně slabá a blíží se k sytosti té kontrolní, je pravděpodobnější, že se k ovulce blížíš. Takže když bude test. čárka zítra tmavší tak si ovulku neprošvihla !!!!!! Může se také stát, že si myslíš, že je test.čárka slabší než kontrolní a přitom to může být jen víc naředěnou močí. Zkus ještě testík zítra a porovnej to s dnešním a uvidíš. I kdyby zítra byla slabší než dneska, ovulku stihneš. Protože se dostavuje cca. do 48 hodin (to spíš ale do 36 hodin) od pozitivního ovutestu. Takže se netrap, nezoufej nad těma testíkama, protože jestli tam ta druhá čárka je, znamená to, že LH v moči máš :slight_smile: :slight_smile: a podle tvého grafu si nemyslím, že si tu ovulku prošvihla. Ale uvidíme, jak ti vyjde ten testík zítra. Snad jsem to napsala srozumitelně :grinning: .
Taurusenko, já také vím, že jsi účetní, jen jsem něvěděla, že to víš i ty o mě...ale teď si vzpomínám na to, jak jsem se tu rozčilovala, takže je to jasné :wink:
Koukám, že jsme drndičce odepsaly skoro totéž, ale já jsem to neopsala. :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
drndi: no pokud zkusíš další testík zítra, jak píše chicoolka, tak vlastně zjistíš, jestli ovu už byla nebo přichází a to přesně jak píše.. pokud bude testovací čárka silnější , tak ovulka teprv přichází a pokud bude slábnout , tak už byla. každopádně si myslím, že když už máš alespoň náznak druhé čárky, tak ovu určitě bude (byla). pokud by v tom cyklu vůbec nebyla, tak by to neměl zaznamenat ani test... teda řekla bych že to tak je :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
Drndi, ale nic nebrání tomu, abyste se dneska s manželem snažili, protože jestli tam ta druhá čárka je, tak nemusíš být tak dlouho po uvolnění vajíčka a může být ještě oplodněníschopné :wink: . Pokud budeme vycházet z horšího předpokladu, že zítra už bude test.čárka slabší (i když dost pochybuju vzhledem k teplotám). Podle všeho jsem měla otěhotnět 20.9. a s manželem jsme se milovali 18.,19. a 20. A spermijky mají taky výdrž, takže tam chvilku počkaj :grinning: .
5. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.