• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ještě ne, měli bychom jít v půlce září
25. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Baji a nemáš z toho strach mity dvě mimča takhle brzo po sobě ? A kdy vám tu vady zjistila až po porodu nebo už jsi to věděla když jsi byla těhu ?
každej se potřebujem jednou za čas vypovídat :slight_smile:
no ze začátku jsem to nesla dost blbě, to víš, šestinedělka.. říkala jsem si, proč zrovna my, v těhu jsem na sebe dávala pozor a tak, kolik ženských pije, kouří a mají zdravý mimi... ale pak jsem si řekla, že to je možná právě proto, prostě si nás Týnka vybrala, protože jsme zodpovědní a pohlídáme ji, než se z toho dostane :wink: takže pak už jsem to nějak neřešila, vykolejil mě až ten zánět ledvin, byla jsem z toho na palici, tak právě chci počkat po tý operaci, teď by to měl být jen lehčí zákrok, nějak jí to opíchají a budou sledovat, jestli to pomůže, tak uvidíme...
zjistili to až po porodu, museli jsme i na kardio, ale to se do půl roku spravilo samo :wink: možná je to tou těhu cukrovkou, možná taky ne... každopádně si nepřipouštím, že by další mimi nebylo zdravý :wink: jsem totiž nenapravitelný optimista :wink:
25. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
motol, jj, to je fakt :wink:
25. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
omlouvám se, že vás tu tak trochu zahlcuju :pensive:
25. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
janulka, chtěla bych, aby děcka mezi sebou neměli velký věkový rozestup, s bráchou jsme o rok a půl a skvěle si rozumíme :wink: no a taky už nejsem nejmladší, tak abych se pak v přechodu nemusela fackovat s puberťákama :grinning: chceme totiž ještě třetí, pokud to utáhneme, zdravotně, finančně, psychicky...
25. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Báji hod mi trochu tvého optimismu, já zas dneska ráno otravovala gyn. aby mi vzala ještě další a další testy jestli mi opravdu něco není aby to zas nedopadlo stejně a už má ze mě hororový stavy :frowning2: !
25. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
jasně baji,tak to máš před sebou ještě spoustu,takže posílám hodně síly a hlavně aby malá už byla zdravá a nemusela vše tohle podstupovat

a jak píšeš mám na to stejnej názor,jiný mají 10dětí a vše zdraví a nestarají se jiní zase je mít nemůžou a když tak je třeba potká něco takového ,druhé určitě bude bez problémů :wink:
25. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
janinkaves asi bych taky chtěla ppdstoupim vyšetření než prožít znova to co s prvním,akže holky moc držim pěsti
25. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
Baji, tedy také máš můj obdiv, jsi silná maminka. Tak hlavně ať je malé co nejdřív lépe! A taky se mi moc moc líbí tvůj přístup. Mě bude 31 v únoru a taky bych chtěla aspoň 2 děti, ne-li tři. Manža taky dost dlouho nechtěl, pořád že času dost, odkládal, odkládal no a pak to sice napoprvé klaplo taky, ale moc dlouho nám to štěstí nevydrželo. :pensive: tak snad to teď ještě doženeme :dizzy_face:
25. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
janinka, po tom, čím sis prošla, to chápu :frowning2: proti tomu jsou ty naše trable prd... ale neboj, bohužel znám podobný případy ze svého okolí, ale ani jednou se takové neštěstí neopakovalo, máte zdravého kloučka a určitě k němu přibude další čiperka :wink:
25. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahoj holky už v nějaké diskuzi jsem, ale ráda bych se přidala. Bohužel mám manžu daleko, takže je těžké se trefit do správných dnů, většinou přijede špatně. Teď sem měla šílený cyklkus, 10DC ovulka a 17DC mrcha, takže jsem opět 8DC a už sem volala manžovi at zítra dojede do neděle, no tak od 9-13DC a doufám v této době bude ovulka, i když s mým štěstím to bude až 20DC určitě, nebo vůbec, že sem si to vybrala tak strašně brzy min. kratučkej cyklus. No ovu testy jsou na poště a Femigard k tomu, tak snad to září už naplánuju nějak líp. Tak to je něco o mé zatím smůle a snad krásném září.
25. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
žlab - ahojky ;) tak snad už nám to všem vyjde
25. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
baji: tvůj optimismus je mi sympatický, taky jsem optimistka a snažím se neustále myslet pozitivně. Neboť si myslím, že negativní myšlenky natropí víc škody než užitku. Ale samozřejmě až v nějaké těžcé zkoušce života se teprve ukáže, zda člověk s tím optimismem vydrží.
25. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj garp, mrzí mě, že ten spermiogram takhle dopadl. Věřila jsem, že to bude v poho. Ale zase na druhou stranu v tom vidím i určitou výhodu. Přesně víte na čem jste :slight_smile: . Pár superspermiček se určitě najde a brzy budete mít mimíska na cestě :wink: . Sice budeš muset podstoupit přípravu na umělé oplodnění, ale myslím si, že do vánoc se budete radovat nad // :slight_smile: .
Mám kamarádku, jejíž manžel měl taky špatný spermiogram a mají dvě krásné holčičky. Dvojčátka. :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
holky díky za podporu, moc si toho vážím, on mi hodně pomáhá MM, od tý doby, co máme Týnku se moc změnil... až bych ho někdy praštila, hlavně když mi říká, tyjo, proč už jsme mimi neměli dávno, je z Týnky celej poprděnej :wink: nebýt mírného nátlaku, kdoví, kdy bychom mimi měli :grinning: na druhou stranu to chápu, byli jsme první z jeho okruhu přátel, co šli do mimi, tak se mu nechtělo... a teď už se oba nemůžeme dočkat :wink:
25. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
Já se snažím abych měla vše pod kontrolou a doktorka si myslí že to přeháním a už je mi tam blbé chodit a volat, prostě si myslí že jsme splnili lékářské tabulky o vadách a vlezli se do těch 3% a že to byla izolovaná vada a nebude se opakovat ale taky prý pokud jsem něco prodělala tak můžu mít vadné vajíčka a opakovat se to bude a to mi testy nepomůžou tak se pak rozhodni :angry: ! Ale manža chce strašně druhé děťátko tak jsem řekla poslední pokus a snad to v dopadne dobře :frowning2: !
25. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
tauru ahoj, tak jak jsi dopadla?
25. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
janinkaves já být v tý kůži určitě bych taky vše dělala proto druhé mimi bylo zdravé,někteří dr to hold nechápou :confounded: :angry:
25. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
říká se,že mimi chlapa změní,ne všechny,ale většinu jo :wink:
25. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
ahoj holky, koukám, že v této diskuzi to víc vře, tak se k vám přidám :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
vře? :confused:
25. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Baji, poměrně dobře. Doktorka prošla svoje poznámky v mojí kartě a taky nechápe, proč se to nedaří. Už mi sama navrhla IVF centrum :fearful: :fearful: , tak jsem jí sdělila, že už jsme tam objednaní. Ještě mi ale pro jistotu dala žádanku na odběr krve, aby bylo jasné, že jsme pro to udělali vše. Takže mám zaškrtnutý ledv.soubor, jaterní soubor, DIA soubor,lipidogram,thyreo soubor (což předpokládám, že je štítná žláza), hematologii a metab. železa. Počítám, že mi kvůli tomu vezmou tři litry :grinning: . Napsala mi papír do té poradny a až budou výsledky z krve (cca. za 10-14 dní), tak k ní mám s tím papírem zajít a dopíše mi to tam. Holky, tak to nejhorší (dnešní kontrola) už mám snad za sebou :wink: a brzy bude mimísek v bříšku a za devět měsíců v naší náruči :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
25. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Motol, tak to máme kliku, že máme tu většinu, viď :grinning: . Manžel po miminku touží možná víc než já (jestli je to tedy ještě vůbec možné). Už teď vidím jeho slzičky štěstí až se zadaří :wink: .
25. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
holky pádím dodělat oběd a pak jedu do města, ale vůbec se mi tam jaksi nechce, dneska taky tak krásně svítí sluníčko a vítr už je podzimní tak to vypadá že poslední pěkný den před podzimem, nejradši bych se hodila na zahradu ! No nic zatím pa
25. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
taurus,tak to je fajn,aspon se trochu ulevilo vid?
25. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Mony chodila jsem ještě do jedné diskuze, kde se moc nepíše, tak jsem přesedlala sem, připadá mi, že tady se více píše.
25. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
janinkaves: nestraš, že je to poslední pěkný den před podzimem, já jedu ještě v záři na dovču, tak doufám v teplíčko, nemusí byt hicák, ale příjemné teplo :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Motol, to víš, že ulevilo. Teď musím do města na finančák a pak zase zpátky do práce. Mám ale splněný termín, takže mi to až tak nevadí :slight_smile: .
25. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.