• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
taurusenko, ještě tedy když už mluvíme o těch ovutestech, jak dlouhou dobu je před testováním ideální nepít, na testu píšou 2 hodiny, ale někde jsem se dočetla, že je to málo, že je pak moč ještě dost naředěná a že jsou lepší 4 hodiny, co myslíš ty? Já testovala jen 1x a dodržela jsem ty 4 hodiny a měla čárky stejně silné. Ale bylo to prd platné, když máme ureaplasmu. Ještě že jsem za ty ovutesty nevyhodila víc peněz a zjistilo se to včas. Andílek strážnej mě takhle nasměroval. Někdy se totiž v mém životě dějou věci, který nelze říct, že jsou náhody. No nic. :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Tauru: tak už to naprosto chápu, Tvůj výklad byl vyčerpávající. děkuji moc za rady :grinning:

Začíná mě to ovulkotestování bavit....hlavně když vím, že tam ta druhá čárečka je, což jsem ráda, protože vím, že ta ovulka v tomto cyklu je ( nebo byla ). :grinning:
5. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
Chicoolko, tak na hodiny jsem to nikdy nepočítala. Záleží na množství tekutin. Kupříkladu já pila i 45 minut před testování. Záleží na tvém pitném režimu. Jestli vypiješ litr hodinu před testováním, tak je to hodně, ale když si dáš jen malou skleničku vody, tak si myslím, že to tolik nezkreslí. Pak jsem ještě dělala to, že jsem se vyčůrala než jsem jela z práce domů a doma jsem už pochopitelně nepila a čekala až se mi močák trochu naplní. A moč jsem neměla nijak tmavou, to tedy přiznávám a stejně mi to ukázalo pozitivní ovutest :slight_smile: .
5. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
drndi: jak jsem psala, já testovala jen 1x, ale bylo fakt příjemné tam vidět // ...takové vlití naděje do žil, viď? Že aspoň něco funguje. Rozhodně v lednu budu zase testovat a tentokrát začnu dřív a nebudu testama šetřit...člověk vyhodí prachy i za nesmyslnější blbosti. A vzhledem k tomu, že my na tulení obden nemáme síly, tak to načasování je u nás hodně důležité. :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
A vuhledem k tomu, že manžílek byl včera ve službě, tak se snažilkovat dneska stopro budem.....Máme to teď tak, že se do toho nenutíme, ale jednou za 2-3dny to na nás přijde samo, a pak si to pořádně vychutnáváme :grinning:

Vím, že nemá cenu se snžit každý den, a už vůbec ne nutit nebo tlačit na pilu....jsme teď s mnaželem skvěle rozpoložení, a jsem za to moc ráda. I když mám teda dneska trošku pochmurnou náladu, ségře dneska umřela kočička na epilepsii, byl to náš rodinnej miláček :pensive: :cry:

Myslím si, že ovulka teprve bude, bolí mě od rána prsa, což dosud nebolela, takže dobrá zpráva :wink:
5. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
Chicool: Jj, přesně tak - vlití do žil je to správně slovo :grinning: Jsem ráda, že funguju, a tím pádem to znamená, že i cyklus se mi krátí, takže to vypadá, že bylinky mi opravdu pomohly :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
taurusenko, to je taky fakt, že je lepší to soudit dle vypitého množství...já ale piju čaj po půl litrech a moč mám v průběhu dne skoro bílou (to jsou rozbory, co :grinning:), takže jsem napila naposledy v 16.00 a testovala ve 20.00. No na to že bylo zrovna parné léto, to bylo dosti blbé. :grinning: Ale teď, když je chladno, už tolik pít nepotřebuju.
5. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
Drndi, to je moc dobře, že tě to baví :slight_smile: . Mne to taky bavilo, protože jsem věděla, že tělíčko funguje a ovulku mám. Je dobře, když zjistíš, vše funguje tak jak má. Nechci se k tomu moc vracet, ale teď to ber jako povzbuzení .. už si přirozeně otěhotněla, tak proč by se to nemělo podařit opět ovšem tentokrát s mimískem za devět měsíců v náručí :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: . I kdyby si tentokrát tu ovulku prošvihla, tak jí prostě máš a basta. Super zjištění přece :slight_smile: .
Teď když se bavíme o tvé ovulce, tak jsem si vzpomněla, že ti MS přišla přirozeně bez vyvolání, což by mohlo být také dobré znamení toho, že se tělíčko nastartovalo SAMO správným směrem. Moc bych ti přála, abys´to dalších 280 dní nedostala :slight_smile: :wink: :slight_smile: .
5. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
Chicool: Já jsem od rána vypila jen dvě skleničky vody....normálně vypiju 3litry denně i víc, tak jsem se musela trošku krotit :grinning: A moč jsem měla ještě hodně žlutou, což už kolem oběda mám , jak říkáš Ty taky úplně bílou :grinning:
5. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
drndi: tak to by bylo príma, kdyby se ti cyklus zkrátil...já když ho mám jen 28 dní, tak to od snažení ke snažení rychle utíkalo. Ale když máš pak cyklus 54 dní, to je naprd...to my, co máme klasických 28 dní během tvýho cyklu stihneme 2 snažení. Tak by to bylo opravdu fajn, kdyby ti bylinky pomohly. Ale prvořadé je především to, že probíhá ovulace...bez té se můžeme jít zahrabat všechny, ať už máme cyklus jakýkoliv.
5. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
Tauru. Jj, já vím, že když se mi už 2x podařilo otěhotnět přirozeně, že to půjde :wink: To by bylo, kdyby ne :grinning: Myslím si, že ta poslední mrška byla opožděná , protože jsem ještě neměla nastartované pořádně hormony po té revizi a laparoskopii, je to přece jen větší zásah do těla, tak se nedá čemu divit, že tělo prostě chvilku stávkovalo. Ale nakonec jsem na tu vyvolávačku nešla, a jsem ráda , že ne, protože jsem věděla, že MS dojde sama :wink: myslím si, že se mi začíná cyklus krátit na mých spolehlivých 38dní, což by bylo super, abych nemusela pořád tak dlouho čekat, jak minule, co bude a nebude, protože to čekání je fakt z toho snažilkování to nejhorší :unamused:
5. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
Chicoolko, i u nás to byl další důvod proč dělat ovutesty. Manželovi nedělá problémy načasovat si milování, ale ob den bychom to rozhodně nezvládli. Pořád je podle mého názoru lepší milovat se "z povinnosti" (fuj to zní šíleně) jednou-dvakrát do měsíce, než každý druhý den. Když už bylo po ovuli, tak jsme se milovali, když jsme měli chuť a náladu. Takže to nebyl takový ten snažilkovský pres, že se musíme strefit a proto pořád pořád pořád. To by za chvíli omrzelo i mne.

Ještě k tomu pití. Máš pravdu, že jiné je pít v létě a jiné v zimě. V létě bych tedy ty čtyři hodiny nedala, ale v zimě by mi to možná až takový problém nedělalo, ale stejně bych ty 4 hoďky nedržela. To mi přijde moc.
5. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
Chicool: co 54 dní, za ty bych byla ráda :grinning: bylo to 64 dní, to už je opravdu masakr :angry:
5. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
Tauru: A není to moc, když jsem měla poslední cyklus luteální fázi 17 dní? Myslíš, že zůstane stejná jako posledně nebo se může zkrátit celkově jak se zkrátí i ten cyklus?
5. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
Drndi, podle mne se ti cyklus zkrátí, protože se ti zkrátila folikulární fáze !!! Někde jsem četla, že luteální fáze je + - nějaký den stejná, takže když budeš mít ovulku cca. 20. DC, tak MS by rozhodně neměla dorazit až 64. DC, ale už 34.-38. den. Ale já nechci, aby dorazila, takže nic nebude a hezky si počkáš na další MS. CCssssss :grinning: :grinning: :grinning: .
5. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
Taurusenko, máš naprostou pravdu, raději si dle testu milování naplánuju, než se do toho nutit obden, byli bychom z toho akorát nervózní. A po ovuli už prostě jen dle chuti.
Jinak já tenkrát ty 4 hodiny dala...ale teď už to tak hrotit nebudu, pojedu dle toho množství, raději si dám malou skleničku a na čas se ohlížet nebudu. :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
Tauru: zezadu na té krabičce od ovutestíků jsem si všimla, že je nějaká tabulka, kde se můžeš podle délky Tvého cyklu kouknout na to, kdy začít s testováním. Kdybych měla cyklus dlouhý 38 dní ( jak jsem vždycky v průměru mívávala ), tak testování se doporučuje až od 23 DC. Dneska jsem 21 DC, takže podle všeho ovulka teprve přichází, než odchází :grinning: A teplotky z grafíku tomu taky zcela nasvědčují....jupííííí :grinning:
5. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
Drndi...uf, 64 dní...to bych já už zvládla 2 snažení a byla bych na osmém dni 3.snažení. Takže fakt držím palce, ať se ti to zkrátí. Bylinky ti určitě pomůžou. A jak píše taurus snad už žádné cykly nepřijdou, resp. přijde jeden devítiměsíční!!! :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Přesně tak Chicoolko :slight_smile: . Když se nějaký pár chce znažit obden a zvládají to v plné vášni a prožitku, mají na to každý druhý den chuť, tak proč ne, ale my nejsme ten případ.
Ještě k těm ovutestům, akorát tu půlhodinu až 45 minut bych dodržela. :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Drndi, tou tabulkou bych se moc neřídila. To je pouze přibližný odhad. Jak jsem měla ten svůj vyjímečný třítýdenní cyklus, tak jsem zjistila, že jsem mohla mít ovulku už cca. 10. DC. Neměla jsem to ale ověřené, takže to nemohu posuzovat. Ale vzhledem k tomu, že jsem to dostala o týden dřív... no nevím nevím. Každopádně jsem se naposledy rozhodla testit už 8. DC a přitom by mi ta tabulka určitě napsala, že mám testit až od 14. DC. Pravdou je, že jsem pozitivní test měla ten 14. DC, ale věděla jsem, že nic neprošvihu a byla jsem v klidu. A klid je moc důležitý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Navíc teploty jsou nízko, tak proč ty testíky nevyzkoušet? :wink:
5. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
Taurusenko, my také nejsme ten případ. Myslím, že většina není ten případ. Někdo možná, ale jsou výjimky.
5. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
Sluníčka, už se s vámi loučím. Mějte se moc hezky a zítra se určitě ukážu. :slight_smile: Přeji příjemný zbytek dne a teď speciální dávka pro Drndičku a bez regulačního poplatku za recept :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :

prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk ppppppppprrrrrrrrrssssssssskkkkkkkkk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk ppppppppprrrrrrrrrssssssssskkkkkkkkk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk ppppppppprrrrrrrrrssssssssskkkkkkkkk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk ppppppppprrrrrrrrrssssssssskkkkkkkkk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk ppppppppprrrrrrrrrssssssssskkkkkkkkk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk ppppppppprrrrrrrrrssssssssskkkkkkkkk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk ppppppppprrrrrrrrrssssssssskkkkkkkkk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk ppppppppprrrrrrrrrssssssssskkkkkkkkk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk ppppppppprrrrrrrrrssssssssskkkkkkkkk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jsou ode mne, takže jsou obzvláště vypečené :grinning: :grinning: .
5. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
Chytáááááááááám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
tauru: Jen tak pro zajímavost....v tabulce píšou, že když je cyklus 21denní, tak začít s ovutestíkama už 6DC, takže by Ti poradili dobře :wink:
5. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
ahoj kočenky ....zdravím zase po delší době, jak jsem tu psala dostala jsme MS holky po 22 dnech, docela fikot.......
můžete mi to opravit do tabulky ????? jsem dneska 6DC

zašla jsme si k mojí léčitelce, dala mi kapky a uvidíme..............
5. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
5.11.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 13.tt ... další KO 2/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 25/11, 26/10 odběry a průkazka
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 7.tt / TP 17.6.2010 ... další KO 16.11.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 2.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 2.11
kebule 82..........27 let ... 0 dětí ... 26.10. našla // ... KO 11.11.

Snažilky:

majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 33 DC ... 3. snažení
Karol84: .................... 25 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 0. snažení
syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 3. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 26 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 1. snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 2. snažení
motol........................ 24 let ... 1 dítě ... 20 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 11. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 19. snažení
handm: .................... 31 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 4. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 12 DC ... 2. snažení
lulli............................ 26 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 2. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majinka2....................34 let ….1 dítě......6 DC......3.snažení
chicoola: ...................28 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 1 DC ... 4. snažení
5. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
Je to tajto dobře? :slight_smile:
5. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahoj holky, musela jsem pracovně zmizet, teď jsem tu, dočetla vás, ale tady ani noha, koukám.. .)
5. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
nemáte někdo nějakou zpávičku o Jarmulce,už tady dlouho nebyla,měla mít kontrolu a už se tady neukázala,tak snad je u ní všechno v pořádku...
5. lis 2009 v 18:34  •  3 děti  • Odpověz
ahoj,holky jsem to tu prilitla, dneska jste se rozepsaly, ja jsem nestastna, protoze mi v praci davaji desnej kopr, slibili mi ze budu moct skoncit do konce roku a uz se to protahlo do ledna, kaslu na to dam jim vypoved a bude klid. jsem desne vynervovana, myslim ze to taky kazi nasi snahu.
5. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.