• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
no je to pěkná úpěšnost, hlavně na začátku... takže by to chtělo novou těhuli v listopadu, to ještě nebylo :slight_smile:
6. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
a co máte v plánu na víkend?
6. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
Zebrafko, my jedem kamarádce na svatbu. Už se moc těším, jak si to užijeme! :wink:
6. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
Neboj Syll, všechny jednou budeme v horní tabulce :wink: .

No jako těhu se cítím normálně. Vím, že v sobě mám toho malýho človíčka, ale ještě si to naplno neuvědomuju. Těhotenství snáším dobře, ale ty nevolnosti nejsou moc příjemné. Mám je téměř celodenně, ale dá se to vydržet. Dnes bych chtěla zajít do lékárny, jestli tam nemají ta lízátka pro těhotné, která mi včera doporučila Katy.
Včera jsem se domluvila se ségrou, že k nim příští víkend přijedeme a ona mi udělá ultrazvuk. Jsem ještě po té pondělní kontrole trochu rozhozená a chci co nejdřív vědět, jestli je opravdu všechno v pořádku. Navíc ségra mi určitě popíše všechno líp a podrobněji, tak se na ten ultrazvuk moc těším. Hlavně aby byl mimísek v pořádku. Určitě mi udělá i nějaké fotečky, takže je sem pak hned vložím :slight_smile: .
6. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
Zebraf, ten čínský kalendář má v albu blíženka, jiný odkaz na něj nemám.
6. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
Taurusko, tak to už se moc těším na fotečky tvého mrňouska. Ty se máš, že máš sestru doktorku, aspoň tě uklidní a udělá ultrazvuk, to se hodí :wink:
6. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
taurusenko, to je fakt super, že ti seégra udělá ultrazvuk a všechno ti jasně a "lidsky" vysvětlí, a na fotečky se taky moc těším... ségra dneska začíná už 18.týden, tak doufám, že přes počáteční problémy už bude všechno jak má, na 20.týdnu teda musí na velkej UZ, páč jí jedna hodnota na tripple testu nevyšla "tabulkově"...

aji, jsem blbá, vždyť to vím,že se chystáte na svatbu. to bude prima, šampáňo a dobré jídlo a pití.. my budeme trochu o víkendu slavit, v listopadu se sejdou narozky a svátky...
6. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
Zebrafko, tak to si taky užijete. Moje ségra má taky příští týden narozky, tak další víkend bude taky slavení.
Holky, těšíte se na Vánoce? A už máte nějaké dárečky?
6. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
Já se na Vánoce těším, kdyby vyšel dáreček pod stromeček v podobě mimíska v bříšku, tak to budou nejkrásnější Vánoce. Dárky už pomalu sháním, včera jsem koupila první!
6. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahojte, tak jsem si dnes merila BT a jsem na 36,4... toz nevim, jsem myslela, ze uz mam davno po ovulce :sweat_smile: . Toz jsem zvedava, jak to teda je. Hlavne nevim, nakolik BT verit, protoze kdyz jsem byla minute tehotna, tak 2-6 tydnu po otehotneni mi litala teplota od 36,6 do 37,9.
6. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
já mám Vánoce ráda, ne kvůli dárkům, ale kvůli té atmosféře... miluju jít předvánočním Hradcem, jak je osvětlenej, jednou jsme byli s mužským i v Praze mezi svátkama a bylo to úžasný, na Staromáku si dát svařenou griotku, pak jít do zooo... mám ráda, že se přes Vánoce uklidníme, jsme víc spolu, je na vše víc času než když se lítá do školy, práce, kroužky... dárky už nějaký mám, ještě jich musím pár doladit, ale snad to letos nebude hoňka jako jiné roky... loni jsme se do toho stěhovali, tak to byla hrůza... ale moc se těším na Jéžiška, copak nám asi nadělí... :slight_smile:
6. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
verusko s BT ti moc neporadim, jejich měření jsem vzdala, lítaly mi zběsile nahoru a dolů...
6. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
Zebraf, my se taky loni před Vánoci stěhovali do nového baráčku. Letos bude klid, taky můžu něco upíct, loni jsem se na to vyprdla. Holky, nemáte někdo recept na dobrý perníčky? Já je dělala před 2 lety a vůbec mi nezměkly... :frowning2:
6. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
aji, bohužel recept na perníčky nemám, ty nepeču...
6. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
Holky, máme tu tabulku špatně, majdalena psala na straně 348, že to tentokrát zase nevyšlo. Někdo špatně zkopíroval tabulku. A zase je nahoře. Tak se to pokusím dát do pořádku.
6. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Tak teď je to správně!!! A výzva pro všechny, kdo opravují tabulky, vždy najděte tu poslední, velmi často se tabulky aktualizují během dne, takže nestačí najít začátek včerejšího dne, kde většinou tabulka je nová, ale pěkně stránku po stránce koukat, zda jí někdo třeba odpoledne ještě neaktualizoval. :wink:

6.11.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 13.tt ... další KO 2/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 25/11, 26/10 odběry a průkazka
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 7.tt / TP 17.6.2010 ... další KO 16.11.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 19.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 2.11
kebule 82..........27 let ... 0 dětí ... 26.10. našla // ... KO 11.11.

Snažilky:

Karol84: .................... 25 let ... 0 dětí ... 33 DC ... 0. snažení
syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 3. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 27 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 24 DC ... 1. snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 22 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 2. snažení
motol........................ 24 let ... 1 dítě ... 21 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 11. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 19. snažení
handm: .................... 31 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 4. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 13 DC ... 2. snažení
lulli............................ 26 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 2. snažení
Pajinka111................. 37 let ... 1 dítě ... 10 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 4. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 7 DC ... 2. snažení
chicoola: ...................28 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 4. snažení
6. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
Chicoolka šikoolka nám v tom udělala pořádek :wink:
6. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Holky, mě se vůbec nelíbí ta pozice na konci tabulky. Šup šup už chci být zas nahoře! :wink:
6. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Jinak dobré ráno všem :grinning: ani jsem nepozdravila :wink:

Taurusenko, to je super, že jdete na UTZ k ségře, aspoň si mrňouska budeš moct prohlídnout ze všech stran a na všechno se vyptat. Moc se těším na fotečku.

Jinak o Jarmulku začínám mít také strach, psala každý den a teď celý týden vůbec nic. Snad je všechno v pořádku.

Holky, já jsem se dneska probudila s takovou bolestí břicha, nemohla jsem se ani vyčůrat, bolelo to jako při zánětu močáku, strašný...ani jsem z toho záchodu nemohla vstát. Pak ta bolest najednou povolila (po vykonání velké potřeby :grinning:), ale absolutně nechápu, co to bylo. V životě jsem něco takovýho neměla. Ani ten zánět močáku nikdy ne. Tu bolest jen odvozuju, že by to mohlo být jako při močáku. Spíš jsem myslela, že budu rodit. :grinning: :grinning: :grinning: Tak se obávám, že to budou způsobovat ty ureaplasmy, tak se docela už těším na léky.
6. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Chico, třeba to může být k té ureaplasmě, ale možná to byl jen bobek v zatáčce :grinning:
6. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Ájí, já jsem prostě šikůůůůla, a můj nick tomu odpovídá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hihi. No zpátky na zem. :slight_smile: Jako holky, ta tabulka musí být správně, já už si ani nezaznamenávám, kdy mam ms. Už koukám jenom sem. Tady mám svůj ms kalendář. Dobrý ne?
Ájí, pozice na konci tabulky přece nemůže být tak špatná, když stojíš u mě, ne? :wink: :grinning:
6. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Ají, no ale mě to strašně bolelo právě že při čůrání. Strašná řezavá bolest, pak přišel bobek a už to potom přešlo. Asi to dělají ty potvory, co mam. Už se těším, až se toho zbavím...a jestli mi zase doktorka řekne, že když to nedělá problémy, že se to neléčí :angry: , tak vykvetu. :angry:
6. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Holky a stejně by mě zajímalo, co těhulky beruska1989 a kkattkka... ty už na nás zanevřely. :frowning2:
6. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Koukám, že tu vedu monolog. :sweat_smile: :zipper_mouth:
6. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Jasně chico, když jsem tam s tebou, hned je mi líp :wink:
Tak snad ti dá doktorka nějaké léky, ať to máš brzo přeléčený!
6. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Snad jo, příští pátek v tuhle dobu už budu snad držet v ruce nějaké léky. A v úterý volám na gyndu na výsledky hpv. Noooo, to bude zase týden. Ale snad plný dobrých informací. :wink:
6. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Holky, krásné ráno :grinning: Ještě než Vás dočtu, tak jsem se chtěla pochlubit Taurusence, že dneska byla teplotka 36,5 .....grafíček v albumu.....vypadá to opravdu na ovulku :wink: :wink: Mou první vypozorovanou ovulku v životě :grinning:

Docela to i na sobě cítím, myslím, že příště bych to na sobě už poznala....nafoukl se mi podbříšek, i prsa, pořád mi stojí bradavky, a mám větší chuť na sex. Výtoku je dostatek, čípek krátký, měkký......huráááá na snažení :grinning:

Jen by mě teda ještě zajímala jedna věc....když by mi fertility označilo na dnešek ovulku, tak to znamená, že bude dne, nebo až na druhý den po vzestupu.....

Teplota mi určitě zítra už stoupne, 36,5 je už na mě totiž málo.....Jinak kolem jedné hodiny zkusím ten dfalší ovutestík, a jsem zvědavá, jak to dopadne.

Jsem asi blázen, ale mám ze sebe radost :grinning: Člověk by nevěřil, jak dokáže ovule zvednout náladičku.....
6. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
Holky, nemějte o Jarmulku strach , ona se určitě ozve....Napadlo mě, že si ji mohli nechat v nemnocnioci na udržení mimíska, tam by určitě počítač neměla, tak by se nemohla ozvat....Určitě je v pořádku, když si toho mimíska tak vybojovala!
6. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Drndi, tak to je super, že máš ovuli. Já jsem se rozhodla, že tento měsíc asi taky začnu měřit BT. Snad budu umět zacházet s tím grafíkem!
6. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
drndi, ty úplně záříš...tedy tvůj příspěvek je plný krásného optimismu, fakt je vidět, že máš dobrou náladu. Super, že včerejší ovutest ukázal, že ovulka přichází a ne že už odchází. Tak šup šup na snažení...to by bylo, aby nebylo za pár dní mimi v bříšku. :wink:
6. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.