• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Aji, ze začátku jsem s tím bojovala ( myslím s tím grafíkem ), ale teď už jsem fertility expert :grinning:
6. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Tak jo, já se tě kdyžtak zeptám, kdybych něčemu nerozuměla. Ještě se zeptám, teplotu si měříte ráno?
6. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
dobré ráno holky - páteční, takže nádherné :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj blizennko, tak jak je?
6. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Jojo, já měřím v osum ráno, protože tak vstávám do práce.....a vím, že v tuto dobu vstanu spolehlivě i sobotu a v neděli, i když mám volno nebo dovolenou. Občas se mi ale stane, že změřím později, čas měření se dá ale taky zaznamenat...když měřím později, tak se mi v grafu ten bodík nevyplní, je bílej....takže pak když se na grafík díváš, tak víš, že na tuto teplotu se nemáš moc spoléhat. Někdo zas třeba říká, že co hodina, to jedna desetina stupýnku nahoru. Jako že když v osum ráno budeš mít 36,5 tak v deset pak 36,7. Já to ale takto neodečítám, když měřím později, raději zaznamenám tu teplotu, která se mi opravdu ukázala a zadám ten čas, abych věděla, že není úplně věrohodná ! :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky, taky vás moc zdravím.
6. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Holky, mám otázečku: myslíte, že je možný, aby se mi 10 dnů rozjížděla mrcha :confused: ? Je to první po revizi, začalo to už 27 DC, ale dneska už 10.den špiním, tak jsem si myslela, že to byla jako ono a že už končí, ale dneska je tam i čerstvá krev. Jinak bolesti žádný, ale příjde mi to zvláštní...
6. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Zlab, Jj, pokud jsi 37den po revizi může se Ti ještě čistit pořád děloha, takže můžeš špinit....ale nemělo by to špinění trvat dýl jak týden...pokud se Ti to rozjelo do krvácení, tak buď ráda. To znamená, že funguješ správně. Já například dostala první mrchu po revizi po 8 týdnech. Takže bych se zbytečně nestresovala. Pokud by Ti to ale udělalo i příští cyklus, tak bych to řekla doktorovi. Ale po revizi je tohlensto úplně normální, neboj. Tělo potřebuje čas, aby se srovnalo do strarých kolejí.
6. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Tak jo, díky drndi. Já to od zítra zkusím. A ovulka se teda pozná, že teplota klesne a pak stoupne, jo? A těhu, že teplota zůstává zvýšená.
6. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
aji: v rámci možností fajn :slight_smile: v práci jsme toho měli tento týden docela dost, takže jsem se sem ani moc nedostala :angry: :grinning: doufám že když je dneska pátek, tak by to konečně mohlo být aspoň trochu volnější...

drndi: tak to je dobrá zpráva, že ovulka teprve jde, že ještě neproběhla.. snažilkovali jste včera? nebo se na to chystáte dnes? takhle při pátku si udělat hezký večer, ráno se nikam nemusí.... :grinning:
6. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu, jdu vas dočíst, snad jste moc nekrafaly :grinning: .-D
Aja, no mělo by to tak být....akorát jsem právě chtěla vědět od Taury ( a ona se někam ztratila ), jestli ovulka je v den nejnižší teploty a nebo až druhý den po vzestupu. Aby to bylo těhu, tak by se měla držet dýl jak 18 dní nahoře od ovulky....Pak z toho bývá ve většině případech těhu.
bliz: Nooo my měli snažení včera, takže dneska s tím moc nepočítám, i když chutě by byly.... :grinning:
6. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Drndi dík. Já jen že už jsem tenhle měsíc vyplázla za intimky pořádnej balík. Po revizi jsem totiž špinila asi 18 dnů (podle sestřičky z gyn, kam jsem volala prý v pořádku :confused: ), pak asi na 10 dnů pauzička a od tý doby zas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a trvá to dalších 10 dnů a konec v nedohlednu. Chjooooo.
6. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
bliz: Navíc já zítra musím vstávat....do práce....jdu celej vákend :frowning2: Už aby došla kolegyně z neschopenky.....mám toho opravdu poslední dobou po krk....ALE.....Dobrá nálada mě neopouští :grinning: říkám si, že může být hůř, že jo? :wink:
6. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Zlabinko, myslím, že to je normální, zvlášť když jsi znovu po revizi, tělo se potřebuje vyčistit. Tak uvidíš, počkej na příští měsíc a snad to bude dobrý.
6. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
aji: já myslím, že jsem četla, že ovulka se dle BT z grafu pozná vlastně až zpětně.. tedy pokud ještě nesleduješ např. hlen, čípek, neděláš ovu testy. nebo pokud to nepoznáš na sobě ty sama - jako třeba dle píchání v podbřišku a tak podobně..

já chtěla BT taky začít měřit, od kamarádky jsem si pozjišťovala pár základních informací, dokonce jsem si na to koupila i digitální teploměr.. říkám si , tak a od příštího cyklu po další ms to zkusím taky, no a ona už další ms nedošla, takže mi doma zůstaly dva teploměry :grinning:
6. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Zlab: Aha.....no tak to je divný teda....já špinila po revizi snad jen 1 nebo 2 dny, pak nic...až po 8 týdnech krvácení! Hele, ale fakt to nemusí nic znamenat....Uvidíš...Pokud se rozkrvácíš do normální mrchy, tak bych to nechala...pokud ale po skončení mrchy nebo o pár dní později začneš zase špinit, tak bych to hlásila doktorovi. Druhej cyklus by Ti to dělat už nemělo, protože mrchou se děloha vyčistí pořádně a nejlíp.
6. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla a nevím ani, co říct :slight_smile:)
jen že jsem měla včera tedy prapodivný pocit v prsou, hrozně citlivý, tak nevím, jestli je to k té ovuli, nebo co...
A žlabi, myslím, že "bohužel" je to normální... mě se to taky táhlo ty první, sice skoro žádná krev, ale zato jen špinění dýl jak týden...
6. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
Bliz, tak to já nemám teploměr žádnej. Budu si ho muset nejdřív koupit. Digitální bude asi nejlepší.
6. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Bliz, tak jeden teploměr věnuj naší Ajince :grinning:
6. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
drndi: takže ty zase pracuješ celý víkend.. no tak jste se snažili aspoň včera, říká se že stačí obden, takže dnes klidně můžete vynechat :grinning: ale co ty víš jak budete oba večer naladěni, třeba to bude takový "výbuch emocí" :grinning: :slight_smile: je dobře že i přesto tě neopouští dobrá nálada, říkej si že aspoň (dokud můžeš) tak si vyděláváš penízky na mimíska a budeš mu pak moct koupit něco "luxusnějšího" :wink:
6. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Holky, dýl jak týden beu, ale tohle je s tou pauzou na 10 dnů už 38 dnů v kuse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
No zlabi, tak to je asi divný. Zkus si zajít radši k doktorovi.
6. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
aji: ale do hradce ti ho vážně nepovezu, chceš ho poštou?? :grinning: :grinning:

handm: ahoj :slight_smile: řekla bych že ty prsa můžou být k té ovu, proběhlo snažení včera ?? :wink: :slight_smile:
6. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj drndi, to je skvělý, že si tu ovulku vypozorovala. Ten ovutestík určitě vyzkoušej a jestli bude pozitivní, tak doporučuji dnes a zítra snažilkování. Jéé, to je úžasný, když všechno směřuje k početí mimíska :slight_smile: :slight_smile: . Ten grafík se mi taky líbí. Už se konečně ukončuje první fáze a nastupuješ do druhé :slight_smile: . To zase budeme za 14 dní všechny napnuté jak kšandy :grinning: .
6. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
žlabi, tak to jo-o, to je asi trochu divný... :( i když je to zas zásah do těla, že asi prostě se furt čistí, nevím..
radši bych zkusila doktora, nebo nějakou inet poradnu...

Blíž, proběhlo, i když to bylo tedy zas náročné :slight_smile: Měli jsme sraz s kamarádama v hospo, přišli domu až pozdě v noci, ale nějak byla chuť asi smíchaná s alkoholem :grinning: :grinning: :grinning:

Aji, ty budeš měřit? Rozhodla ses?
6. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj handm, jo jo, asi budu měřit. Aspoň budu vědět, kdy je ovule a taky když budu těhu, teplota půjde nahoru a nemusím třeba ani testit. Jen nechci, abych si dělala zas naděje, tak když to dle grafu nebude vypadat na těhu, ani se nebudu těšit.
6. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
handm: důležité je, že jste se do toho nenutili, a že jste to nedělali "kvůli zplození miminka".. :slight_smile: když je člověk v náladě, tak je ten sex takový víc o tý touze po tom druhém... tedy já to tak vždycky měla, dost často to byl takovej "výbuch vášně" :grinning: tedy mluvím z vlastní zkušenosti :grinning: :grinning: pokud teda není člověk opilej na mol a nedojde sám ani do postele - to už je pak těžké že.... :grinning:
6. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
Blíž, no to už je pak nejen těžké, ale v podstatě i nemožné, cokoliv provozovat :grinning: :grinning: :grinning:

Ajo, jasný, asi je to logický. Já se chci měření vyhnout, jak jen to půjde, bojím se, že tím bych se na to "vědecký snažení" upnula ještě víc a nešlo by to o to víc...
Ale věřím, ež ti to pomůže a držím palec, ať si brzy ze spodku tabulky nahoře!!!
6. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.