• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
drndi, s těmi ovutesty je to fakt dobrá náhoda, že sotva to vyzkoušíš, už jsou pozitivní :grinning:
6. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
tauru: No právě že ovulkové pocity mám, psala jsem to už včera. Natekla mě prsa, stojí mi pořád bradavky, bříško je jakési nafouklé, a dneska mě začalo píchat na pravé straně, takže asi vaječník....a je mi tak nějak divně, takže asi hormonky pracují :grinning: Akorát mám teda strach, z toho pravého vaječníku mi odebírali to mimoděložní těhu, tak doufám, že je průchodný a neudělali se mi tam znovu srůsty, to by byl průser
6. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
No ni,c pro dnešek pádím domů, mám tady brigádnici. Ale jen přejedu busíkem domů, to je cca 10minutek a hned se doma vrátím na koníka :grinning: Takže mi neutíkejte.....papapa
6. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
karolko, to je mi líto, že jste takhle dopadli. A co ti/vám teda je? Pamatuju si jen, že máš něco se štítnou žlázou a PCO? To je fakt blbý. Ale kdyby vyšlo to jaro, tak ono to uteče. Vánoce a novej rok se přehoupne, ani nebudeš vědět jak. A jsi ještě mlaďounká. :wink: Ono to klapne. Neboj. Jen ta cesta bude delší a trnitější.
6. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Drndi, pokud bude zítra testík opět pozitivní tzn., že testovací čárka bude ještě výraznější než dnes, tak se ovulka dostaví cca. pozítří, ale to si myslím, že nenastane. Teplotu máš dneska nízkou, ovutest pozitivní, takže zítra by ta teplůtka mohla povyskočit a test. čárka by měla být slabší nebo žádná.

Karol, tak to jsem ráda, že jsem pro tebe pozitivní příklad. My se sice snažili relativně dlouho, ale všechna vyšetření nasvědčovala tomu, že jsme oba zdraví a nic nebrání početí, takže jsme vlastně ani nevěděli proč se nedaří a ani nevíme, proč se zadařilo zrovna teď. Ale je mi to jedno, hlavně že mimísek je a bude zdravý. O nic jiného mi teď nejde. Každopádně Drndička má pravdu. Když jsi v rukou odborníků, tak se to těhu určitě podaří. Pokud máš možnost snažit se od jara tak je to v podstatě dobrá zpráva. Možná se ti to teď nezdá, ale představ si, že by rovnou řekli nemáte šanci, výsledky nejsou dobré, snažit se můžete, ale nepomůže vám ani umělé oplodnění. To je potom skoro na mašli, ale vy máte obrovskou naději, že mimíska mít budete a ze srdce (vlastně srdce a srdíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ) ti to miminko móóóóóóc přeju. Když si vzpomenu na Garp, která tu cestu k mimískovi má hodně náročnou jak časově, duševně, tak v neposlední řadě i finančně a bojuje se svým partnerem ze všech sil, tak jsem přesvědčená, že jednou se toho mimíska dočkají. Vím, že je to taková nespravedlnost, že někdo se snaží měsíc, někdo deset let, ale nejenom při snažilkování jsem zjistila, že všechno zlé je pro něco dobré. Sice na to většinou přijdu až když se to zlé obrátí v to dobré, ale to je ta daň. Uvidíš, mimísek bude a až bude v pubertě, tak budeš s láskou vzpomínat na snažilkování :wink: :wink: :grinning: :grinning: .
6. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
Drndi, tak ta tvoje ovule je jasná. Takže následující postup je jasně daný :grinning: :grinning: .
6. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
drndi, tak to je super, že dnes jsou čárky stejně silné. Skočila bych na to být vámi zítra. To by mohl být opravdu příhodný čas. Jéééé, já už se taky těším na leden, až budu testovat ovuli.
6. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
Chicoolko, tak to ke skvělý, že nic neponecháš náhodě a budeš testit ovulku LHtesty. Nóóóóó, to se nám hóóóóóóódně zvýšila šance na to, že se budeme v únoru radovat nad //.
6. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Chicool, celý hormonální profil je divný. Pořád ta štítka, vaječníky, možná nadledvinky. Z gyndy to se mnou ani nechtěli probírat po telefonu, musela jsem osobně, příští týden tam jdu znova, ms vůbec nechodí :frowning2:
6. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
taurusenko, rozhodně ovuli testovat budu...tenkrát, jak jsem právě tu ovulku testovala a vyšly mi taky 2 tlustice, tak jsem tomu hodně věřila, že budu těhotná...to bylo tenkrát, jak ses potom na mé těhutestování přišla podívat i o víkendu :grinning: , jak jsem vás tu všechny navnadila...a ono nakonec prd...dnes už aspoň vím, že je to těmi našimi ureaplasmy a jsem ráda, že se na to přišlo a že právě třeba nevyhazuju zbytečně peníze za LH testy. Věřím, že odhalení ovule mi pak pomůže a budu v únoru vážně hlásit //... :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
karol, jejda...toho je vážně dost...když už, tak už, co? Hele, ale neboj, ze všeho se vylížete, doktoři to napraví a i kdyby to nebylo na jaře, tak určitě příští rok se to podaří. Je to peklo, já vím, sice mám jen hodně slaboulinký odvar tvých starostí, ale každý den si libuju, že jsem ráda, že se na to přišlo, že se to řeší a že se něco děje. Odhalení problému znamená poloviční úspěch. Sice se nemůžete snažit, musíte místo toho řešit tyhle problémy...ale já myslím, že v tuhle chvíli je lepší řešit už objevené problémy než každý měsíc marně doufat, zda už se to konečně povede. Bude líp. :wink:
6. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
chicool, mě jen děsí to, že s každým novím testem se přijde na něco nového, ale příčina často uniká... snad už to nic dalšího nebude. vážně se teď bojím toho, aby za tím vším nestálo něco vážnějšího. když si hodím do googlu některé ty hodnoty z testů, tak tam vyskakují nepěkné diagnózy. raději se v tom moc rýpat nebudu a nechám to na odbornících. jen ten přítel kdyby z toho nebyl tak skleslý... já bych se nebránila ani neromantickému ivf, ale on se s tím asi jen tak nevyrovná (doufám, že alespoň on je zdravotně úplně v pořádku a nečeká nás časem další překvápko).
6. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
karol: no to házení těch termínů do googlu silně nedoporučuju. Nevím, jestli jsi to tady sledovala...já tu psala minulý pátek, že mi doktorka do zprávy napsala, že mám živou erozi na čípku...když jsem si to hodila do vyhledávače, tak to všude bylo spojováno s rakovinou, že to je předrakovinová nemoc atd. Byla jsem z toho totál vyplašená a v háji, pak mě tady holky donutili tý doktorce zavolat, protože ona mi to do zprávy jen napsala a nic mi k tomu neřekla. Tak jsem zavolala. A nakonec mi řekla, že je to jen popis, ať se vůbec nebojím, že tím jen popsala co vidí a že to takhle bývá před ms, což jsem zrovna byla. Já si taky vždycky všechno začnu vyhledávat a většinou mě to právě spíš zavede někam hůř než to doopravdy je. Takže jak píšeš, raději se v tom moc nerýpej. Snaž se přemýšlet pozitivně. Pozitivní přemýšlení dokáže zázraky. Doporučuju knížku Moc podvědomí nebo Tajemství. Ta tě nakopne.
6. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
chicool, s tou rakovinou máš pravdu... na nádor na netu ukazuje každý druhý příznak... :confounded:
6. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
karol: právě. A mě tahle zkušenost utvrdila v tom, že vyhledávat si podobné případy na netu je blbost. Prostě se člověk fakt zbytečně vystresuje a tím stresem si akorát tak něco užene.
6. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
karol: já tedy ještě musím říct, že si to do toho vyhledávače vždycky hážu z toho důvodu, zda třeba nenajdu nějakou babskou radu, bylinky nebo něco přírodního, jak z toho ven. Jenomže povětšinou právě najdu akorát hrůzné a zavádějící informace.
6. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
no mě vůbec vždycky zajímá, co se pod těmi komplikovanými názvy skrývá... protože jinak nerozumím ani slovu. A občas mě vyděsí, že dostanu soupis hodnot z testů, kde to všechno září červeně - jakože hodnota je překročená - a já si pak zkouším vyhledat hraniční hodnoty - a někdy třeba zjistím, že překročení není až zas tak velké, případně, že některá laboratoř to bere ještě jako v pořádku, jiná už hlásí překročení...
6. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
No to je taky tak. Přesně. Pak ještě záleží na tom a tom doktorovi, laboratoři atd. jak to bere. A nejlepší je, když se pak dostaneš do drápů tří různých doktorů a každej se na to kouká jinak. Chce to hodně trpělivosti. A hlavní je teď zdraví. Nelitovat se a bojovat. Žádný "proč zrovna ja"... Ono všechno dobře dopadne, to jenom my tak daleko nevidíme. :wink:
6. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
no zrovna jsem narazila na to, že jednomu doktorovi vysvětluju, proč druhý nechce nasadit tu léčbu, kterou doporučil ten první :slight_smile:
6. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Naprosto trefné. My s přítelem jsme narazili už na 3. doktorku...ty první dvě byly za jedno a chtěly nás lečit oba, ta třetí řekla, že se to léčit vůbec nemusí a když už jo, tak že bude stačit přeléčit jen mě. Jsem zvědavá, na koho narazíme příští pátek. Jak neustále říkám, člověk si to musí trošku nastudovat a pak jen prosazovat své zájmy. Blbý, ale je to tak. :angry:
6. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Holky, tak už se s vámi loučím :slight_smile: . Jedu domu a těším se na ty dva dny volna :slight_smile: . Mějte se moc hezky a v pondělí se zase ukážu :slight_smile:.

Syll, držím pěstičky, aby v pondělí byly ty // a Drndi prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky, ať to vyjde a užijte si moc hezký víkend.
6. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Tauru, krásný víkend i tobě. Papa. :slight_smile:
6. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
Tak jsem měla odcháezt z práce o půl 2, ale ve dveřích jsem se srazila s majitelem, který došel na návštěvu, tak jsem musela ještě hodinu zůstat :confounded: Dojela jsem domů až teď.....
6. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
A já zas v práci pořád trčím..
6. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
Ale ted uz taky jdu. Krásný víkend a v pondělí ahoj! :slight_smile:
6. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahoj holky, jsem teď ještě u taťky, tak můžu nakouknout a tady nikdo. Za chvíli vyrážíme do Jeseníku za kamarádkou, zítra má tu svatbu. Moc se těším.
Užijte si víkend a v pondělí vám budu vyprávět. Těším se na novinky a nové těhulky! :wink:
6. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
Tak jsem to nevydržela a ten poslední ovutestík prubla ještě večer, a testovací čárka je zas slabá....to tak to LH v moči rychle stoupne a zas tak rychle klesne??? To je divný :fearful:
6. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
7.11.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 13.tt ... další KO 2/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... další KO 25/11, 26/10 odběry a průkazka
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 7.tt / TP 17.6.2010 ... další KO 16.11.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 19.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 2.11
kebule 82..........27 let ... 0 dětí ... 26.10. našla // ... KO 11.11.

Snažilky:

syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 3. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 28 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 1. snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 2. snažení
motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 22 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 11. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 19. snažení
handm: .................... 31 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 4. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 14 DC ... 2. snažení
lulli: .......................... 26 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 2. snažení
Pajinka111: ............... 37 let ... 1 dítě ... 11 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 4. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 8 DC ... 2. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 4. snažení
7. lis 2009 v 07:27  • Odpověz
7.11.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 13.tt ... další KO 2/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 23/11 NT screening, další KO 25/11,
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek ........... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji ................. 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka ........ 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 7.tt / TP 17.6.2010 ... další KO 16.11.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 19.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 2.11
kebule 82..........27 let ... 0 dětí ... 26.10. našla // ... KO 11.11.

Snažilky:

syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 3. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 28 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 1. snažení
zebrafa: .................... 32 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 24 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 2. snažení
motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 22 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 11. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 19. snažení
handm: .................... 31 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 4. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 14 DC ... 2. snažení
lulli: .......................... 26 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 2. snažení
Pajinka111: ............... 37 let ... 1 dítě ... 11 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 4. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 8 DC ... 2. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 4. snažení
7. lis 2009 v 07:49  • Odpověz
Ahoj holky, jste tu některá? Já zase v práci.....potáhnu to až do úterka, pak jeden den volno, a pak zas....uff :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :angry:

Poradí mi někdo zase s BT?? :grinning: Včera 36,5....ovu testík pozitivní....dneska ráno 36,7 .....nestoupla na ovulku nějak málo ???? :astonished:

Tak aktuální grafík do mého albíčka na nakouknutí...... :wink:
7. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.