• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky, tak já dnes měřila bt A mám 36,8 v 5ráno. Tak už jsem 15.DPO, tak musím ještě vyčkat. Snad nebude klesat :angry:

Drndi..podle toho grafu by to i mohla být ovu, zeptej se holek na diskuzi bazalní teplota, je tam lauritka a ta se hodně vyzná, poradí ti. já tam chodim na radu :grinning:
7. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Grafy BT 13
7. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
syll: děkuji .....držím pěstičky ať teplotka neklesá :wink:
7. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
drndi, tak teplotka zítra stoupne a bude ovu, že? :slight_smile:
7. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
syll: No doufám......pojistili jsme to s manželem už předevčírem a včera, a dneska a zítra ho taky nenechám na pokoji :grinning: Když už vím, že tu ovulku mám, tak to nechci nechat náhodě....manžel taky není proti....Včera koukal na ten OVU testík jak pominutej a říká: "Večer bude láska" :grinning:
7. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
syll: Vydrž ještě....teplotka by měla být alespoň 18 dní nahoře při těhu.....tak tfuj tfuj ať vydrží :wink:
7. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
No to je boží.....já budu mít OVU na svoje narozeniny....až teď jsem si to uvědomila :grinning: :grinning: :grinning: Krásnej dáreček :grinning:
7. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
Drndi no jo jsem teprv 16.den po ovu, tak čekáááám :grinning:
7. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
Drndi jééé tak to je super, já ti moc moc blahopřeji k narozeninkáááám, hodně štěstíčka, zdravíčka, láásky :o) a hlavně ať je ta mega ovu, a ať se vám zadaří na mimiska. Moooc ti to přeju kočko!!!!
7. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
syll: Jéé děkuju, ty jsi hodná :wink: taky Ti ze srdíčka přuju, aby teplotky už nikdy neklesly :slight_smile:
7. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
Neboj podaří se to nám i vám...brzo, do vánoc to bude :grinning:
7. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Do Vánoc....stoprocentně...já to vím :grinning:
7. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj holky !!!!!!!!! :slight_smile:
Všechny moc zdravím a taky se moc a moc omlouvám - vůůůbec teď nic nestíhám :unamused: :angry: . Nastoupila jsem do práce a mám toho až nad hlavu. Jsem pořád v jednom kole a tělo nějak stávkuje,takže jakmile zkončím v práci,přiběhnu domů,uvařím,poklidím a šup do hajan - jinak je mi šíííleně zle :frowning2: !!!! Holt teď potřebuju více odpočívat - usnu klidně už před půl osmou a vstávám ráno před půl pátou :unamused: ... Ale když to to moje tělíčko potřebuje,tak se nedá nic dělat - jednou jsem se holky přetáhla a druhý den mi bylo tááááák blbě :frowning2: :angry: !!!! To už nikdy!!!! Jinak u nás kontrola dopadla na výbornou!!!! Srdíčko nádherně bouchalo :grinning: ,vše v naprostém pořádku. Další kontrola bude na konci měsíce - 30.11 a to mi rovnou mudr. vystaví neschopenku,takže se v práci moc neohřeju,ale svůj účel to splní - nechci tady rozepisovat - víme své :slight_smile: !!!!! Jinak : pokud se vyspím tak jak to tělo žádá :grinning: je mi výýýborně,cítím se netěhotně,nic mě netrápí!!! Ale jednou jsem se odbyla a byla to hrůza :frowning2: :angry: :angry: :angry: !!!! Celkově shrnuto : vše v naprostém pořádku,nic mě netrápí,miminko krásně roste a sílín a začínám 9 tt - jupííííííí :slight_smile: :astonished: !!!! Taky mám hromádku žádanek na krevní vyšetření,ale nějak nestíhám - mám samé ranní,tak uvidím,jak to pořídím :angry: .... Nestíhám dočítat : nějaké aktuality ???????? Sem s nima !!!!!!! Holky napište mi některá takový průřez,co se tu dělo,prosím prosím!!!!!
7. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahojky holky. :slight_smile: zdravím vás a na 14dní se loučím. těším až si tady za 14dní v neděli přečtu kolik vás přibylo moc vám všem držím palečky ať jsou tam //.
asi jsem nestihnu už mrknout večer uvidím. všem co jdete na kontrolu tak držím moc moc paečky ať je vše ok
7. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
Jarmulka: Vítej po dlouhé době ty naše ztracená maminko :grinning: To je super, že jsi v pořádku a vše je jak má! My už o Tebe začínali mít strach, každej se na Tebe tady ptal....Tak to budou určitě všechny snažilky a těhulky rády, že jsi se nám vrátila :wink:

Jinak co nového: Těhulka nová žádná. Syll čeká co teplotky a pak bude asi testit - vypadá ale zatím nadějně. Taurusenka dopadla na kontrole na výbornou....mimísek v pořádku,neboli aktivní , jak psala, takže ze srdíčkem :slight_smile: Nevím teď kdy, ale psala, že jde na ultrazvuk ke své sestře, aby si ověřila, že je fakt v pořádku, tak jak má a nechala si taky udělat spoustu foteček mimíska :grinning: Ajinka nám chytla mršku, takže to u ní nedopadlo.....No a jinak mě nic nenapadá...........ALE....joooo napadá....já mám novinku u sebe....včera 22DC pozitivní OVU testík, ovulka se přihlásila už tak brzo ....jupíííí..... :grinning: Mám z toho strašnou radost, vypadá to, že pití bylinek my pozitivně upravuje ( zkracuje cyklus ). I podle grafíku to vypadá, že testík nelhal...však jukni sama - aktuální grafík je v mým albíčku.....moje první vypozorovaná ovulka v životě :grinning: Nikdy předtím jsem netestovala, tak jsem si řekla, že to zkusím jen tak, a zrovna mi vyšel pozitivní OVU testík....neutratila jsem penízky jen tak zbůhdarma :wink: Jediné, co mě zaráží tak, že ze včerejška na dnešek stoupla teplotka jen velmi málo....nechápu to...neměla by náhodou stoupnout víc???

Tak ať pěkně rostete maminko :wink:
7. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
ahoj holky, přeju krásnou sobotu, u nás je teda ulítaná a to jsem si myslela, jak budeme slavit...

drndi, ty máš narozky zítra, jestli jsem dobře pochopila? tak to bychom je měly na den úplně stejně :slight_smile:

Jarmulko, to je super, že ses ozvala, chyběla jsi nám tady!!!! chápu, že jsi v jednom kole, tak hlavně ať se dobře daří, jak tobě, tak mimískovi a všem doma a užíváš si spokojené těhotenství...
7. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
a ještě jsem chtěla napsat syll, ty teplotky vypadají náramně nadějne, držím moc a moc pěsti, ať to klapne...!!!!
7. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
zebrafa: Jj, zítra, 8.11. už ve dvě ráno mi bude 25 :grinning:
7. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
Kdo bude zítra ráno předělávat tabulku.....nezapomeňte mě a zebraf změnit i věk, děkujem :grinning:
7. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
jeee drndi tak to je dobra nahoda :slight_smile: akorat tvuj vek je takovej krasnej mladej a kulatej :slight_smile: a vsechno nejlepsi!!! mne bude 33 ve ctyri odpoledne :slight_smile:
7. lis 2009 v 18:46  • Odpověz
Jarmulko, no konečně!!! Tohle nám už nedělej. :wink: My už začínaly mít strach. Tak jsem moc ráda, že je všechno v pořádku a kontrola dopadla výborně!!! Jinak vše shrnula drndapetka dokonale, nic zvláštního se během tvé nepřítomnosti nestalo. :grinning: Ještě tedy vlastně navíc se nám jedna snažilka - Karol84 - smazala z tabulky, protože má velký zdravotní problémy, hormonální profil jí vyšel hodně špatně a bude se moci začít snažit až na jaře. :unamused:

drndapetka, zebrafa: vše nejlepší k narozeninám, jeden rok vám tam ráno připíšu :wink: většinou tabulku o víkendu aktualizuju já, jsem ranní ptáče :slight_smile:

Jinak já dneska byla nakupovat dárky. Tak mám tři...huráááá...mám radost, že jsem s tím aspoň hnula. Ještě něco dokoupím a mám Vánoce z krku. Je to docela úleva.
7. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
zebraf: No ale 33 je přece taky kulatý :grinning: To jsou prý nejkrásnější léta - tvrdí moje maminka :wink: Taky přeji všechno NEJ, a do Vánoc ty // :grinning:
7. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
zebraf: Koukám, že jsme i stejný DC. To máme teda společných věcí :grinning:
7. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
Chicool: Týýý jo, to jsi teda dobrá, že už máš nějaké dárečky....my to děláme každý rok tak, že se celá rodina dohodnem na jednom větším dárku pro každého, složíme se na to všichni a každý dostane za úkol sehnat jeden dárek....je to tak nejlepší, než mít nakoupenejch kupu nepotřebných krámů a stresovat se, zda se to bude dotyčnému líbit.....
7. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
drndi, to je fakt nahoda jako hrom :slight_smile: no to mate dobrej napad, super, ze shanite jenom jeden darek, a kterej udela velkou radost... my to mame tak napul, se segrou se vzdycky domluvime a koupime neco nasim dohromady...

letos uz taky nejaky darecky mam, hlavne pro mladyho, jeste potrebuju vymyslet neco pro manzela, ale zatim me nenapadl ten hlavni darek... kdyby se povedly do Jeziska //, tak by to byl ten nejvetsi darek, ale na to moc spolehat nemuzu :slight_smile:

potrebovala bych se dostat nekdy v tydnu do centra, stve me, ze v obchodakach v HK nejsou vubec knihkupectvi, strasne rada tam chodim, chci tam nejakou nakoupit (i sobe si nadelit prekvapko pod stromecek :slight_smile: ), ale bohuzel v tydnu to nezvladam...

ale uz se na Vanoce moc tesim, az se rosviti mesto... netesim se teda na ty tlacenice v obchodech, brrr :( snad to do te vanocni horecky vsechno sezenu, nebo pak budu nakupovat jenom pres net :slight_smile:

preju holky hezkej vecer, tulici a prijemny, at uz je ta spravna doba na tuleni nebo neni :slight_smile: pustime si s muzskym nejakej peknej film a tesim se na dve deci bilyho vinka, co jsem odpolko dala chladit :slight_smile:
7. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
berušky hlásím se ve službě :o) Jarmulkoooooo no to je super, že jsi v pořádku, jen tak dál. Opočívej a buď v klídku. Myslela jsem na tebe, tak dlouho jsi tu nebyla, až to bylo víc než divné :slight_smile:
Jak psala drndicka, tak čekám co bude dnes 16.DPO...tak jen čekám co bude.

Holky no ty vánoce, vůbec nevím co komu koupim. To zase bude vymýšlení....a lidí je už teď všude plno, obchody praskají ve švech :grinning:
7. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
8.11.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 13.tt ... další KO 2/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 23/11 NT screening, další KO 25/11,
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek: .......... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji: ................ 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka: ....... 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 7.tt / TP 17.6.2010 ... další KO 16.11.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 19.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 2.11
kebule 82: ...... 27 let ... 0 dětí ... 26.10. našla // ... KO 11.11.

Snažilky:

syll: .......................... 25 let ... 0 dětí ... 32 DC ... 3. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 29 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 26 DC ... 1. snažení
zebrafa: .................... 33 let ... 1 dítě ... 24 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 25 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 2. snažení
motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 11. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 19. snažení
handm: .................... 31 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 4. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 15 DC ... 2. snažení
lulli: .......................... 26 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 2. snažení
Pajinka111: ............... 37 let ... 1 dítě ... 12 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 4. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 2. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 4. snažení
8. lis 2009 v 07:29  • Odpověz
Dobré ráno.

Drndi, já nakupuju dárky jenom přítelovi, takže mi to celkem baví. Taky si vždycky řekneme, co chceme, loni jsme psali i Ježíškovi :grinning: a pak k tomu ještě koupíme pár překvapení. Se ségrou si nic nedáváme už od 15-ti let, už tenkrát jsme se tak domluvily a strašně moc nám to vyhovuje. Mamině koupíme společně nějakej dárek a tátovi taky. Ale to většinou řešíme až těsně před Vánoci. Ale na přítelovi si dávám záležet. Co jsme spolu, tak mám Vánoce strašně ráda.

Já jdu dneska mýt okna. :unamused: Moc se mi nechce, ale už to potřebují, tak nebudu čekat, než bude větší zima a pustím se do nich dnes.
8. lis 2009 v 07:36  • Odpověz
Ahoj holky, mám za sebou noc hrůzy, naštěstí s dobrým koncem... Ale popořadě.

V půl třetí mě vzbudil Pepíno, že má hlad, tak jsem se - velmi neochotně - vyhrabala že mu udělám mlíčko. Ale jak jsem vylezla, tak cítím na kalhotkách "zavlhlo," tak jsem se šla vyčurat a krev.... ten šok je nepopsatelnej, jen jsem zařvala "HONZO, já krvácím...." v tu chvíli u mě byl... nevěděli jsme co dělat, doktorka mi mobil nebrala - tak proč ho má, trochu mě to nasr.lo.... Tak sanitka, která mě vzala na Bulovku. Tam taková mladá odměřená doktorka, ale to je mi jedno, protože mi řekla, že miminku nic není, srdíčko mu bije, měří 4,78cm a to zakrvácení mohlo být z čehokoliv, první 4 měsíce se to občas stává. Pak řekla, že pro tuhle chvíli je vyhráno, a pak dodala "to víte, dokud nejste s miminkem doma, tak se může stát cokoliv," paradoxně mě to uklidnilo místo abych na ní zařvala co plaší. Holt těhotenství se musí brát s velikou pokorou a já to asi už brala jako jasnou věc. Mám nařízenej klidovej režim, nic netahat atd... A Pepíno dostane velikou odměnu že mě vzbudil, zjistit to až ráno tak mě asi trefí.
8. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
Holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning:
8. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.