• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Pepi to je hrozný zážitek, ale s dobrým koncem naštěstí. Hlavně, ať jste i nadále v pořádku :wink:
8. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
syll no šílenost... Ale hlavně že je všechno OK....
8. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
Holky jste tu někdo??

Já jsem v šoku, nemohla jsem ráno spat, šla si udělat test,a do 2minut jsem měla dvě // ale slabší teda, ale je tam. A vidět šla dost :sweat_smile: Jsem vyklepana, úplně se klepu, a dnešní teplota 36,8
8. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
pepiii hlavně bud opatrnáá beruško, a odpočívej a nevíš z čeho to bylo?
8. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
já se úplně klepu :sweat_smile:
8. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
Pokud bude čárka sílit tak se nám 15.7. narodi mimi :sweat_smile: Ale musím čekat, snad bude jen sílit, mam nějaký strach :confused:
8. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Syll, gratulace veliká :grinning:

Nevím, a i doktorka říkala že to mohlo být z čehokoliv.... každopádně se musím teď hodně šetřit, což bude těžký, Pepča sice dobře chodí a všechno, ale občas poponést ho musím.... dát na přebalovák atd...
8. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
jasné Pepi, musíš to prostě nějak zvládnout, Pepi od kdy se napojuje mimi na matku? který týden těhu
8. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
čéče nevím, ale možná že teď nějak... myslíš že by to mohlo být u mě ono?
8. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
no nééé to já nevím, se prd vyznám, musím si načíst chytré knihy či internet prostudovati :slight_smile:
8. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
neboj Pepi ty jsi napojená už dávno, ale co já, si včera vykuřovala 2cigaretky :frowning2:
8. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
pepi když vím, že ovu byla 22.10. a ted je 8.11. to má jakože mimi 17dní...to je 2týdny a 3dny...tak to na mě ještě napojené být nemůže
8. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj syll, teda to je zprávička hned takhle po ránu. Tento týden jsem vás nestíhala a dneska jsem vstala brzo, tak jsem si říkala, že vás aspoň dočtu. Už jsem byla napnutá jak blázen, říkala jsem si, jak to můžeš vydržet s tím testováním až do pondělka a hle, najednou jsou tam //.
MOOOOOOOOOOOOOOOOCCCCCCCCCCCCC gratuluju, užívej si ten nádhernej pocit zjištění, že už máš v sobě mimíska a hlavně dávej na sebe pozor. To víš, už nemáš zodpovědnost jen za sebe :wink:

Přeju vám, ať je všechno v naprostém pořádku a za devět měsíců ať už se na sebe můžete smát. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
ahoj holky, syll. gratuluju snad brzy carky zesili.

Ja mam dotaz, kdo tomu rozumite, cekam na MS normalne ji mam od 24 do 28 , vetsinou tak prumer, ale vcera jsem zacla spinit tak jsem si rikala ze je to v pr... ale dneska vubec nic, je mozny ze bych byla tehotna ikdyz jsem spinila? ( bylo to sotva znatelne). jestli se to dneska nezmeni udelala bych si asi zitra test.
8. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
Holky díky, ale jsem z toho ještě furt v šoku
8. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Tomahavk, já myslím, že to možný je. Říká se, že se může špinit když dochází k uhnizďování. Ale nechci kecat, radši počkej na zkušenější holky. Ale moc bych ti to přála :wink:

Že by další adeptka na těhulkování? :grinning:
8. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoooojky, syll já to tušila, na tohle mám čuch....gryfík byl ukázkově těhotenskej :grinning: tak potichounku gratuluju, hlavně odpočívej a ať pěkně rostete.....já s dovolením změním tabulku, ju? :wink:
8. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
lulli no kez by, ale prijde mi to nejak nepravdepodobne, vcera mi to bylo desne lito tak jsem se s tim smirilaa dneska nic, no pockam a uvidim.Manžel mi už chtěl začít nakupovat peřinku na mimčo jsem ho musela zastavit,je to desny, krotit ho kdyz se tak tesi.

nevis nahodou jak dlouho to uhnizdovani muze trvat?
8. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
tomahavk: A víš, kdy jsi měla zhruba ovulku? K uhnízdění většinou dochází mezi 5. -11. dnem , tak pokud to špinění bylo v těchto dnech po ovu, tak těhu je víc než jasné :grinning:
8. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
syll: Neboj, já taky občas kouřím, hlavně ke kafíčku, a po práci, když už je klídeček...mluvila jsem na toto téma se svým gyndr. a spousta lidmi....Kdyby jsi chtěla, aby nebyl nikotin vůbec v těle, tak bys musela přestat kouřit půl roku před plánovaným otěhu. takže teď už je pozdě....ale né tak pozdě, jak to asi vyznělo...prostě a jednoduše...2 cigarety jsou nic...kdybys kouřila krabičku denně, tak ti řeknu zahoď ji, ale takhle si vůbec nemusíš dělatz starosti, miminku to neublížilo, jsi podle ovu cca 4+3 tt , takže mimi je spíš ještě gestační váček, na ultrazvuku by měl být vidět určitě za týden, tak šup šup, v pondělí objednání k doktůrkovi :wink: A jestli to bez těch cigaretek zvládneš a nemáš absťáky, tak raději už nekuř :slight_smile:
8. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
tomahavk: Uhnízďování trvá jeden den, proto většinou klesne i BT na jeden den, a špinění může být jeden-dva dny, pak ustane a nic...
8. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
8.11.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 13.tt ... další KO 2/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 23/11 NT screening, další KO 25/11,
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek: .......... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji: ................ 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka: ....... 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 7.tt / TP 17.6.2010 ... další KO 16.11.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 19.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 2.11
kebule 82: ...... 27 let ... 0 dětí ... 26.10. našla // ... KO 11.11.
syll...................25 let.....0 dětí.......8. 11. našla //

Snažilky:

labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 29 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 26 DC ... 1. snažení
zebrafa: .................... 33 let ... 1 dítě ... 24 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 25 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 2. snažení
motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 11. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 19. snažení
handm: .................... 31 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 4. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 15 DC ... 2. snažení
lulli: .......................... 26 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 2. snažení
Pajinka111: ............... 37 let ... 1 dítě ... 12 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 4. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 2. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 4. snažení

Syll: Tak už jsi nahoře :grinning:
8. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
jezis holky vy jste tak chytry, tohle ja vubec neznam,ovulku nevim kdy jsem mela, snazim se to moc nehlidat jsem pak nervni .diky za info jdu radsi neco delat, hezkou nedeli
8. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
tomahavk: Já být Tebou tak zítra zatestuju.....vypadá to dobře :grinning:
8. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
No jinak moje BT stejná jak včera...takže ovulka asi nic :frowning2: Nechápu to...proč bych měla pozitivní ovu testík předevčírem? Teplotka včera vystoupila o dvě desetinky stupně, ale to se mi zdá strašně málo na ovulku....myslím, že to naše snažení bylo asi na nic :confounded: Někde jsem se dočetla, že to ještě neznamená, když je pozitivní ovu testík, že k ovulce opravdu dojde....nemusí prasknout folikul a odejít z něj vajíčko....takže mám pocit, že spíš mám problémy z hormonama a LH mi stoupá v cyklu, jak se mu zachce....nevím...počkám ještě co zítra teplotka, ale už tomu nedávám moc naději, že by tam ta ovulka opravdu byla :confounded: :astonished:
8. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
Drndi, já nebudu kouřit, dnes jsem ale musela hrát před našima, tak jsem si 1 dala, ale nešlukovala :grinning: jen tak jako na oko. Musím to ještě chvili utajit, víš :grinning:
Objednat se chci pozdějš, až bude vidět víc, počkám tak 14dní a objednám se. Co kdyby mrcha ještě došla? Raděj počkám. :wink:
Za jak dlouho jste šli vy holky k lékaři?
8. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Jéé já jsem nahoře v tabulce....doufám, že oprávněně...já tomu ještě nemůžu uvěřit jaksi :slight_smile:
8. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
syll: No já jsem šla hned, a jakmile budu těhu, tak budu muset jít zase hend, protože mi doktor musí sledovat hladinu hcg jestli roste nebo ne, je sice pěkný , že čárečky mi na testu sílily, ale ve skutečnosti se z toho nedá více vyčíst....takže já jdu k ke gyndr. hned druhý den po pozitivním testu.....

Však objednat se můžeš v pondělí za 14 dní, ale já být Tebou tak si vyberu nějaké pěkné datum, třeba 11.11. aby Ti to přineslo štěstí....Koukala jsem v diskuzi BT, že ovulka byla už 12DC, takže už pomalinku letíš do 5tt....srdíčko jde vidět 6-8tt, být Tebou tak jdu teď a pak za 2týdny na srdíčko, jistota je jistota....raději víc prohlídek, než pak zbytečné zklamání....Každopádně kdyby jsi začala špinit, nebo měla nějaké bolesti, val k doktorovi hned. To Ti samozřejmě nepřeju.....hlavně odpočívej a dávej na sebe pozor :wink:
8. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
Drndi, néé já měla ovu asi 22.10. to je14DC
8. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.