• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Taky se hlavne vsechny tesime :slight_smile:

Vitam nove holky.
25. srp 2009 v 11:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
kalerat: a ty jsi snažilka? Pokud ano, tak nahlaš věk, počet dětí, den cyklu a kolikátý měsíc se snažíš. zlababa07 dělá takový přehled. Jinak vítej!
25. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
tak u nás asi budu plakat já :slight_smile:

taurus,tak hlavně at už jako všechny sme //

tak ,ale budem čekat ne všichni ms,tak ted se nemáme na koho těšit,teda krom janulkav :wink:
25. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
kkatka já se těšim,a to sem mimi vůbec nechtěla,ale asi si to moje tělo nějak rozmyslelo :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
tauru, tak to je dobře, moc držím pěsti, aby to brzo pomohlo :wink:
25. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
já se loučím, malá je vzhůru, tak razíme ven, tak zas někdy :wink:
25. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
ahoj Baji :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
ahoj
25. srp 2009 v 11:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Ja to tu dneska ve tri balim a mazu dom dodelat tu svickovou a poklidit. ke vsemu se mi rozbila mycka, tak musim myt vsechno nadobi v ruce, to je docela pech :frowning2:
25. srp 2009 v 11:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
holky pomóc, ě se tak strašně seká net, že než se mi to načte, prokecáte celou stránku, takže vás nestíhám sledovat :angry:
25. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
zlababa07: to je prekérní situace, mně se net neseká, ale stejně to nějak nestíhám :confused:
25. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
25. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
:slight_smile: teda zase 2 stránky, a to tu nejsem chvíli :astonished: Holky, chtěla jsem se jen zeptat, jestli mi některá z vás poradíte. Je sice hezký, že se s manžou moc těšíme na mimčo, ale já mám i trošku obavy.. Manžel má astma, a od obou rodičů vysokou pravděpodobnost k cukrovce. Tchýně se na ni léčila snad 20 let, a tchán mám pocit taky již 15 let, takže stářím to není. Tchýni bylo 54, a tchánovi je 55. Myslíte, že se to může odrazit na naše miminko ještě třeba během těhotenství? Mám z toho hrůzu .. Navíc manža měl před sebou bráchu, který asi 3 dny po porodu zemřel, a my už se nedozvíme na co, neboť tchýně nám to už bohužel nepoví :pensive:
25. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
nemáš uzel na síti :grinning:

jo a taky občas nestíhám :slight_smile:
25. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj holky,
dnes sem udělala první krok..koupila sem si lsitovku :wink:
25. srp 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz
flosmanka pokud tuto anamnézu ví dr i gyn.tak si tě ohlídají a budeš po dohledem,ale jako riziko je dneska skoro u všeho,ale někdy za to hold nemůžeš
25. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
ale myslim,že během těhu by to mělo být v poho ,to spíš až se mimi narodí,jestli z toho něco nepodědí
25. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Flosmanko, taky si myslím, že pokud doktoři znají vaší anamnézu, tak si na to dají pozor. Navíc píšeš, že tvůj manžel má dispozice k cukrovce po rodičích, ale předpokládám, že mu jí lékaři ještě nezjistili. Tak se teď neboj. Doktoři Tě budou nejspíš víc sledovat. Navíc znám i rodiče, kteří jsou zdraví a jejich malému synovi zjistili asi tak v šesti letech cukrovku.
25. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Holky, taky je u vás takový teplo? Před chvílí jsem se vrátila z města a je tam pořádný hic.
25. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
:pensive: ach jo, toho se obávám .. Já nevím, že oni musejí být takoví lazaři :frowning2: Ale věřím, že to bude vše v pořádku :dizzy_face: Nicméně jsem si právě přes net objednala ten Femibion 800, ovu a těhu testíky (kdyby náhodou byly potřeba), ale chceme to zkusit bez nich - nejdřív :grinning: Femibion rovnou na 3 měsíce - a 1200,- to jistí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale stojí to za to ...
25. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Kkattkko, chtěla jsem se zeptat, když jsme stejný DC. Kdy ty očekáváš ovulku?
25. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Tauru: má vždycky cukr těsně pod hranicí, ale zatím o.k. Taky jsem mu už preventivně nasadila zdravější stravu, já mu dám :grinning: Žádný kokíí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Tau, ja jeste porad krvacim :frowning2: Uz to v patek vypadalo, ze vse ok. Noc jsem preckala uz bez a na sobotu slibila tuleni a rano jsem myslela, ze se zblaznim a krvacim o sto sest :frowning2: Nevim, jestli to nema spojitost s tim zakrokem u zubare, ale je to nejaky divny :frowning2: Jinak mam od manzela zakazano cokoli merit, zjistovat, testovat, protoze pry budem trebnovat obden a to by bylo, aby nebylo. Ale mezi nama, chci si to zkusit tutn mesic sledovat podle hlenu, protoze kdyz jsme si to precetla, tak jsem si zpetne uvedomila jeho pritomnost, takze podle toho bych to zjistovala, pro tentokrat.
25. srp 2009 ve 12:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Tak to je správný flosmanko :grinning: . Podle mne by ses toho opravdu neměla až tak moc obávat. Až budeš těhotná, tak budeš 100% pod přístným dohledem lékařů. Mám známou, která se na diabetes léčí a má roční holčičku. Nevím, jestli malá cukrovku nezdědila po mamince, ale vím, že ta známá podstupovala všemožná vyšetření. Ty cukrovku nemáš, takže klid, pohoda a vše bude O.K. :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
25. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
kkatka a to sis stím ani neskočila to nebude jen tak,když tolik krvácíš?

já bych se toho taky moc nebála flosmanko :wink:
25. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Kkattkko, to krvácíš nějak dlouho. Já to naopak měla tentokrát až podivně málo. Ale asi jsem takhle zareagovala na Clostilbegyt a možná i na Crinone. Ségra mi řekla, ať tenhle cyklus všechno vynechám a dám tělíčku pauzu. Stejně jsem to tak chtěla uděla kvůli té poradně, tak jsem byla ráda, že mi to ještě takhle schválila :slight_smile: . A proč si myslíš, že by na to měl mít vliv zubař. Myslíš kvůli tomu stresu nebo kvůli nějakým lékům??
Tvůj manža jde na to pragmaticky, viď? Snažilkování ob den mi radila i moje druhá ségra, které se to skutečně povedlo. Na začátku října čekají malou Eminku. To by bylo fajn, kdyby se malá narodila a já pak našla // :slight_smile: .
S tím hlenem jsem si to taky přečetla. Pozoruje se i děložní čípek. Ale to já nedělám. Na čípku nejsem s to něco poznat a hlen je u mne bezpředmětný, protože jsem před čtyřma rokama prodělala operaci - odstraňovali mi cystu na bertoliho žláze (nevím, jestli jsem to napsala dobře). Bertoliho žláza vlastně produkuje sekret, který zvlhčuje pochvu. Teď se budu vyjadřovat naturalisticky - stačí mi, abych šla na velkou a jde mi i ten sekret, takže bych asi nepoznala, co je co. Zatím se spoléhám na BT a na ovu testy. Příští cyklus se budeme spoléhat na inseminaci :grinning: .
25. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
kačí, ty pořád krvácíš? A volala jsi gyn? Asi bych se také radši zeptlala, co to je, protože normální to asi není. I když kolegyni v práci se tuhle stalo něco podobného, nemenstruovala asi 54 dnů, pak šla na vyvolávačku a po ní to dostala na celých 12 dnů :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to asi není tvůj případ, takhle bezdůvodně je to divný
25. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
taky si myslim,pokud si to nikdy takhle neměla určitě bych si zavolala na gyndu
25. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
takže obden říkáte jo :wink:
25. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Motol, to bude doma tóčo co? taky se už na manžu chystám, tak doufám že ms nebude meškat a dorazí co nejdřív. Už se mooc těším, až začne countdown :sunglasses: :grinning:
25. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.