• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj holky, zdravím vás po víkendu a co nevidím :slight_smile:

syll, z celého srdíčka ti potichounku gratuluji, čárečky jsou docela silné, takže super... už to chtělo další těhulku na povzbuzení...

a drndapetka - moc gratuluji k narozeninám, pěkně to oslav :wink:
8. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
Tak já už pomalu padla....dám to tady po sobě dokupy, uklidím a valím domů slavit za manželem, papa :slight_smile:
8. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
drndi, přeju krásnou oslavu a doufám, že překvápko od manžela bude příjemné
8. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
ahoj holky, odjela jsem ráno se synem na zápas a k netu jsem se dostala až teď a nestíhám dočítat :slight_smile:

syll, moc a moc gratuluju, to určiě dopadne, je to tam, a 8.11. je pěknej a šťastnej den, však dvě snažilky slaví v tento den narozky!!! Úplně mi tu běhal mráz po zádech... moc ti to přeju, hlavně pozitivně mysli a věř sobě i mimískovi v bříšku. z cigaret si nic nedělej, opravdu to nemůže mít následky, já jsem to zjistila až v 10.týdnu u syna, a v tu dobu to bylo jedno z nejapřících období v životě - hodně jsme popíjeli, v tu dobu jsem kouřila... a brouček měl na vysvědčení samé jedničky a je to pohodové, usměvavé dítko :slight_smile:

drndi, ještě jednou vše nej, nej, a zkus trochu věřit, že to ovulka byla... no však se to už za dva týdny dozvíš... pěkně si užij překvápko a snažilkování...

mně se pomalu, ale jistě začíná hlásit mrcha, ve středu tu bude, jak na bílém koni :frowning2: (no spíše na červeném :slight_smile:)
8. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Syyyyyyyll, já to věděla, že nám ty // oznámíš :slight_smile: . Myslela jsem na tebe a ono to vyšlo :grinning: . Supééééér, mám takovou radost a jak si psala, přesně měsíc po mém zjištění :slight_smile: :slight_smile: . Takže moc moc moc moc z celého srdíčka gratuluju a přeju, aby všechno dobře dopadlo a v červenci se ti narodil ten nejkrásnější mimísek :grinning: . Tak lepší zpráva, než oznámení // být snad ani nemohla :slight_smile: .

Jinak všechny zdravím a přeji krásný den :slight_smile: .

Jarmulko, ty potvůrko naše, konečně ses ukázala :wink: :slight_smile: . Začínala jsem už mít strach, co se s tebou děje. Je skvělý, že jste s mimískem v pořádku a hlavně opočívej, jak si tělo žádá, aby ti nebylo špatně.

Pepinko, tak tu hororovou noc ti nezávidím. Tak nějak jsem se cítila při poslední kontrole, kdy naštěstí taky všechno dobře dopadlo. Tak se hlavně šetři, ať jste s mimískem oba v pořádku.

Drndičko a Zebraf, přeju vám dodatečně všechno nejlepší k narozeninám a doufám, že jste je hezky oslavily :grinning: . Drndi, s tou teplotou si nedělej hlavinku. V mém grafu došlo tuším 2.DPO dokonce k poklesu, takže když se tobě drží na stejné teplotě, tak to vypadá nadějně :slight_smile: .
9. lis 2009 v 07:45  • Odpověz
9.11.

toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 13.tt ... další KO 2/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 23/11 NT screening, další KO 25/11,
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek: .......... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji: ................ 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka: ....... 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 7.tt / TP 17.6.2010 ... další KO 16.11.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 19.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 30.11.
kebule 82: ...... 27 let ... 0 dětí ... 26.10. našla // ... KO 11.11.
syll...................25 let.....0 dětí.......8. 11. našla //

Snažilky:

labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 30 DC ... 2. snažení
tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 27 DC ... 1. snažení
zebrafa: .................... 33 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 25 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 2. snažení
motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 24 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 22 DC ... 11. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 19. snažení
handm: .................... 31 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 4. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 16 DC ... 2. snažení
lulli: .......................... 26 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 2. snažení
Pajinka111: ............... 37 let ... 1 dítě ... 13 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 4. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 10 DC ... 2. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 4. snažení
9. lis 2009 v 07:49  • Odpověz
Tauru jsem ještě dnes v tranzu, představ si dělala jsem si dnes test, a jako byla tam čárka, ale byla stejná jako včera, snad zesílí časem. Kdy ses objednala k mudr po zjištění? Mám dnes žaludek takový divný a furt se mi brká.
Ale dobrý, snad to tak má být všechno. :slight_smile: jsem se dnes bála ten test i udělat :grinning:
9. lis 2009 v 07:50  • Odpověz
Tauri a v jakém jsem ted jako týdnu? jak se to počítá? jsem z toho jelen, ale k mudr chci jít až když bude asi srdíčko zhruba, néé moc brzo :wink:
9. lis 2009 v 07:50  • Odpověz
Tauru jdu dnes do lékárny, co ty papaš? Baby plán? nebo co je dobré? :grinning:
9. lis 2009 v 07:51  • Odpověz
Syll, to není nic neobvyklého, že ti ta čárka připadá stejná jako včera :slight_smile: . Když jsem testila já, tak jsem byla nadšená, že se mi druhý, třetí, čtvrtý a pátý den nikam neztratila. Myslela jsem si, že je každý den úplně stejná, ale když se podíváš na fotečku, tak byla den ode dne silnější :slight_smile: . Takže se nenervikuj, že nesílí. K doktorce jsem se objednala 16. října tzn. 27. DPO a 41. DC. Nechtěl jsem tam jít, dokud nebudu alespoň v osmém týdnu kvůli srdíčku, ale protože v poradně pro neplodné páry to potřebovali mít ověřené, musela jsem tam tedy už v 5.tt+5 :slight_smile: .
9. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
Tauru já to taky tak chci, at mam jistotu, ted proste stejně nic vidět nejde, a nevíš teda v jakém týdnu jsem já? Jsem 18.DPO, i teplota normálně dnes v 5 ráno je 37 :o) tak aspoň tak vím, že snad OK. Já měla ovu 22.10. to jsem tak v 2.týdnu ne? Nevím jak se to počítá. Ale stejně tomu nějak nemůžu ani věřit, jsem se včera chodila furt divat na tu čarku :slight_smile: je tam :grinning:
9. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
Syll, počítá se to od prvního dne cyklu tzn. od prvního dne menstruace. Program mi tady ukazuje, že jsem v 10. tt, poslední menstruaci jsem měla 6.9. v neděli, takže včera jsem ukončila 9.tt a dnes jsem 9 tt + 1 tudíž jsem dnes začala 10. tt :slight_smile: .
Babyplan jsem baštila než jsem otěhotněla. Pak jsem se na to vykašlala. Ale protože jsme věděli, že půjdeme do té poradny, začala jsem baštit kyselinu listovou 800mg (no, teď abych to napsala dobře - od MedPharma ??? tak nějak) a ten cyklus, kdy jsem jí začala brát jsem otěhotněla. Takže jsem u ní zůstala a jiné vitamíny nejím. On je mimísek docela na ovoce a zeleninu, takže to do sebe dostávám spíš v té přírodní formě :slight_smile: .
9. lis 2009 v 08:02  • Odpověz
Tauru ty jsi už v 10tt? A pozorujeě na sobě něco? Bříško? :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:02  • Odpověz
ahoj holčiny, přeju krásné ráno a celý den...

syll - počítá se to od prvního dne, kdy dorazila mrcha....
9. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
A já měla poslední MS 8.10.09...tak jak jsem na tom já? :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
Syll, spíš mi napiš, kdy si měla první den poslední menstruace. Všeobecně se těhotenství totiž počítá od tohoto dne. Sice to není zrovna přesně, ale ne každá těhulka ví, kdy měla ovulaci, ale poslední MS si většinou každá pamatuje.
Věř tomu beruško :slight_smile: . Taky se mi tomu nechtělo věřit, když jsem tam tu druhou čárku viděla. Nechtěla jsem testit a najednou se mi tam ta testovací čárka objevila. :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
no podle mě jsi 4.tyden + 4 dny...
9. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
což znamená, že jsi v páteém týdnu těhotenství :slight_smile: a těhotenství trvá 4týdny a 4 dny
9. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
Aháá tak díky, aspoň vím zhruba...no jsem z toho ještě vyplašená taková :sweat_smile:
9. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
holky já jím jen kyselinu listovou, a asi si dnes něco k tomu koupim, to calibrum nebo ja nevim, jestli to stačí jen ta listovka :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
Už v 5. týdnu? To je fofr nějaký :grinning:
9. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
Přesně jak píše zebrafa 4.tt + 4 dny takže jsi v 5.tt.

Jinak na sobě nic moc nepozoruju. Bříško mám jak asi v šestém měsíci, takže než to na mne bude vidět, to si počkám :slight_smile: . Akorát jak už jsem psala, nepříjemné jsou ty nevolnosti. A taky docela hodně spinkám. Asi abych měla naspáno až se mimísek narodí :grinning: .
9. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
ségře dr. doporučil Femibion 800...
9. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
Tauri tak já jsem taky unavená pořád pozoruju, fakt, ráno jsem myslela, že nevstanu. Hrůza. A srdíčko půjde vidět tak za 2 týdny? :grinning:
9. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
Syll, nevím, jestli je k tomu ještě něco potřeba. Mně doktorka říkala jen tu listovku, takže baštím jen tu a vzhledem k tomu, že jedna tableta má 800mg, tak i v dostatečném množství. :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
Já vypadám už ted tak v 5. měsíci ani jsem nestihla zhubnout, no 3měsíce nám to trvalo, nějak málo, že...docela.
9. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
No mohlo by být vidět, ale pokud na to nijak nespěcháš a vydržíš to, lepší to bude za 3 týdny. To budeš v 8.tt (7+4 :slight_smile: ). Ale k doktorovi můžeš jít i za týden a pak si tě stejně nejspíš objedná za dalších 14. dnů.
9. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
Mám doma ještě i ten vitamín E, ten je nějak na to dělení buněk co jsem si četla. :grinning: ten jsem jedla jen do ovu myslim.
9. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
syll, je super, že se vám to povedlo takhle rychle.. to že se ti nepodařilo zhubnout vůbec neřeš!!!
9. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
Néé počkám ještě, za ty 3týdny tam půjdu, chci vidět víc, abych uvěřila. :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.