• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
to budou dlouhé tři týdny viď? :slight_smile: ale nemáš kam spěchat... :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
Syll, kupříkladu já jsem hodně přibrala, když jsem užívala ten utrogestan a posléze clostík. A taky jsem to už nestihla zhubnout. Sice hubnu teď, protože ty nevolnosti vykonávají své, ale jsem ráda, že to dopadlo tak jak to dopadlo. Kdybych musela brát ještě ty stimulanty, tak bych už snad měla i jateční váhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :zipper_mouth: . Navíc v té době nebylo jisté, že to IUI vyjde napoprvé, takže vidina dalších stimulantů byla pro mne docela děsivá :fearful: .
9. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
ahoj holky, prosím o radu... Jak jsem byla na té pohotovosti, tak mi tam doktorka doporučila Ascorutin, tak mi ho Honza hned ráno mazal koupit, ale když jsem prostudovala příbal, tak tam bylo že se v těhotenství NESMÍ. tak jsem z toho taková vypláclá.... co vy na to?
9. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Dobré ranko, holky!!
Syll, moc gratuluju!!!!!!! :grinning: :slight_smile: :slight_smile: už to nějakou // kočku chtělo!! Tak hezky odpočívat a žádné stresy! :slight_smile:

JInak tedy holky, tady leje jak blázen, se mi vůbec nechtělo do toho hnusného počasí..:(
A jsem 18DC a mám pořád divný takový výtok, sem tam mě píchne v podbřišku a na konci minulého týdne jsem měla citlivá prsa.. tak nevím, co si o tom myslet.. :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
Tauru tak si ted uvědomuji, že je vlastně štěstí a zázrak, že jsem tak brzy našla ty //, ty sis teda prošla už vším možným. Hlavně, že na posledni pokus se tak krasně podařilo. :wink:
9. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobré ránko.

Koukám, že tu panuje dobrá těhu nálada a to je jedině dobře. Já už jsem gratulovala včera, ale ještě jednou sláva, sláva, sláva. Novou těhulku už jsme potřebovaly. Já zítra budu volat o výsledky cytologie a ve čtvrtek o vysledky stěrů na kožním. V pátek si skočím dle výsledků pro léky a hurááá na přeléčení. Jinak do práce jdu jen do čtvrtka a pak až příští týden ve středu, vzala jsem si pátek a pondělí volno a navážu na svátek a mám hned pět dní volníska. Juchů.
9. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahoj Pepi, já jsem brala Ascorutin taky, na špinění v Těhu. Taky jsem se bála, když jsem si přečetla příbalák, ale doktorka mi ho napsala a holky tady taky říkaly, že prostě je to na zastavení krvácení, tak jsem ho brala...
9. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
Holky moc vám všem děkuji, jste zlatééé všechny :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holky, teda to je zase radosti! Syll, moc ti gratuluju, tak vidíš, že to vyšlo, všechny jsme to říkaly :wink:
9. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
handm, aha, takže když už nešpiním, tak ho asi už ani nepotřebuju, pravda?

Kočičky moje ještě že vás mám :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
Pepi, to nevím.. ale mě doktora tehdy rekla, že ho mam brát ještě asi 3 dny poté, co přestanu špinit a pak se na něj vyprdnout.. :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahoj,
syll: no výborně že sou tam zase!! :wink:
Jinak já sem před prvním těhu brala Baby Calibrum či tak nějak a když sem to řekla doktorce tak řekla vysadit. Brala sem pak listovku a Jodidol (?)...ona je ta moje mudra na jód nějaká ujetá..má tam i hodně článků jak lidstvu jód chybí atd. :grinning: Každopádně ten je stejně na předpis.
9. lis 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz
Holky tak myslíte, že si žádné vitamíny nemám kupovat?? No já něco chtěla, abych měla v těle všechny ty vitamínky, no tak já vám ted nevím tedy :slight_smile:
Listovku jím od srpna. Snad to stačí aspoň. A to éčko.

Labell však jsem se bála, že tam nebude, ale do 3minut tam naběhla. :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
Aji, ahoj, jak a byla svatbička?! :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
syll: já bych už nic nekupovala, navíc se říká že se po těch vitamínech rodí velké děti..samo ale nevím co je na tom pravdy :wink:
A zkoušela jsi testovat i před tím včerejškem?
9. lis 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
Néé testla jsem jen v neděli a dnes. No já nechci mít velké mega dítko, já měla 3,75 když jsem se narodila, a můj taky nebyl prcek :grinning: Tak to kašlu zůstanu u listovky a bude. :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
Jen si koupim 2 krabky mamatestu :grinning:
9. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
Syll, pokud jsi v pořádku, tak by ti ta listovka měla stačit. Kdyby bylo zapotřebí ještě něco jiného, tak ti to doktorka řekne. Taky jsem slyšela, že se po těch vitamínech pro těhotné rodí velké děti. Ale jestli je to pravda, to nevím.
9. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
Tak jsem volala na gyndu. Pokud už opravdu nešpiním, tak stačí přijít jak jsem objednaná - kdyby cokoliv, tak okamžitě. Jinak Ascorutin ano, prý to je v těhotenství naprosto běžný prášek a do příbal. letáku radši napíšou že nesmíš, protože se jen sichrujou. Tak ho asi začnu baštit. Prý ho mám dlabat až do kontroly toho 25/11
9. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
No o těch vitamínech říká každá dr. něco jiného. Tak jako tak jsou ty kupované vitamíny chemie. Četla jsem, že je lepší je si koupit přírodní vitamíny. Já jsem na netu našla Nutrilite a Finclub. Jsou dražší, ale přírodní. A navíc to nejsou žádné multivitamíny, ale pěkně každej vitamínek zvlášť. Tak já jednou plánuji při nedostatku vitamínů zakoupit tyto. Ale kde je pravda ohledně toho, že se potom rodí velké děti, to ví jen pánbůh. :wink:
9. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Pepi, vyřešila si to nejlepším způsobem! když nevím, tak se zeptám, že :slight_smile:
Tak hezky bašti, ať tam mimu posilaš jen to dobré! :slight_smile:
9. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
handm - asi ne nadarmo se říká že líná huba holý neštěstí :grinning:
9. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Dobré ráno holčinky :slight_smile:
9. lis 2009 v 09:22  •  snaží se  • Odpověz
Ahojík holky, zdravím zase z práce :angry:

Aktualizovala jsem v albíčku grafík, hlavně pro Tauru, aby se pokochala :grinning:
9. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Akorát nechápu, proč mi to neukázalo už tu ovulku? :confounded:
9. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
pepi: Jj, ascorutin baští, opravdu pomáhá, a na leták nehleď, v dnešní době se nesmí totiž skoro nic :grinning:
9. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
chicool: Já jsem někde četla, že vitamíny jsou lepší přírodní, jak pro maminku i miminko, jenže každý nemá přes den možnost si dát vydatný oběd, aby v něm byla kys.listová, 3 omega nasycené kyseliny, lisované oleje atd. což je pro mimi hodně důležité, proto si myslím, že není na škodu dodat potřebné prostřednictvím vitamínů. To jestli se rodí děti po vit. větší nebo menší....mám na to názor takový, že je to hlavně dané genetikou, je to dané už v rodině, zda dítě bude malé-velké....po vit. může být sice rostlejší, ale nějaký větší vliv to mít nebude...To je spíš obrana těch maminek, když jim doktor vynydá, že mimi je moc velké :grinning:
9. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
tak jsem dočetla-syll-moc moc moc gratuluji,zatím potichoučku,ať čárečky krásně sílí!!!!
9. lis 2009 v 09:35  •  snaží se  • Odpověz
label: To udělala mudr. dobře, že ti řekla aby jsi nebrala Calibrum baby plan....je to jeden z těch vit. doplňků ( společně s Mammavitem ), po kterých se prý "údajně" přibírá....ale hlavně také v něm chybí další důležité složky...Jod je opravdu na začátku těhu hodně důležitý....Já beru po poradě Femibion 800, je sice dražší, ale je v něm jod, i listovka, která se prý lépe střebává do těla díky nějaké další složce v tom přípravku ( ted si nevzpomenu jak se jmenuje), a podle doktorů i prevencí potratů, postižených dětí atd. Neříkám, že je to nej přípravek na trhu, ale přímo ušitý mě na míru :grinning:
9. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
drndi: to je mi jasný, že není možný si dát vydatný oběd a celkově jídlo za celý den tak, aby v něm bylo dostatečně vitamínů. Těmi přírodními vitamíny jsem také myslela vitamíny v pilulkách. Jsou totiž vitamíny chemické a vitamíny přírodní a obojí jako doplněk stravy. Takže takhle jsem to myslela, když jsem psala, že nejlepší jsou přírodní vitamíny. To by toho jinak vážně člověk musel sežrat, aby všechny vitamíny získal. :wink:
9. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.