• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
label: A Ty nebudeš už testit? :grinning:
9. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Drndí, tak ten grafík je přímo ukázkový :slight_smile: . Jsem moc zvědavá, jak budou teplůtky pokračovat :wink: . Alespoň vidíš, že ovulku jsi nejspíš opravdu neprošvihla !!! :slight_smile:
9. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Tauru: No a proč mi to fertility ještě neoznačil ? :frowning2:
9. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Tak jsem konečně nějak přelítla diskuzi za pátek a celý víkend a syll moc a moc gratuluju no to je nádherný :wink: takový povzbuzení pro nás ještě snažilky! a my ostatní se tě budem snažit nějak dohonit. Holky za necelých 7 týdnů jsou Vánoce, tak to máme co dělat, abysme měly pod stromečkem v bříšku malý dáreček :dizzy_face: :grinning:
9. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Drndí, to nevím. Asi to chce někam ještě něco dopsat. Do nějakého ovládacího prvku. Už přesně si nepamatuju, jak jsem to udělala já :fearful: .
9. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Popellko moc ti děkuji, a neboj taky se dočkáááš !!

Tauru jak to ted je s tou mateřskou vlastně? Oni to nějak ponížili, že? Nastupuje se 8týdnů před termínem? Kamoška to myslím tak měla.A finančně kdoví...ale to je jedno :sweat_smile:
Já nevím proč, ale těším se domů, až zkontroluji čárky, jestli mi neutekly :grinning:
9. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Tauru: Zkoušela jsem jen tak "nanečisto" přidat do grafu, kdybych měla zítra teplůtku 36,9 a výš...a už mi to ovulku ukázalo....červenou rovnou čarou....Když ale oddělám ten pozitivní testík z 22DC, tak čára zase zmizí - jen když přidám vyšší teplůtku ještě pozítří ( kdybych měla :grinning: ), tak mi to ovulku zpátky vrátí...ale čára je jen už šrafovaná....co to znamená, že jednou je plná, a jednou šrafovaná? :astonished:
9. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Tauru, no budu doufám, že ovulka byla předevčírem 23DC nebo nejpozději včera 24DC, takže od této doby si počítám 18 dní a pak zatestím....teda pokud nedorazí mrška mršatá :angry: Když jsem měla minulý cyklus ( 64dní ) ovulku 46DC a luteální fáze trvala tudíž 18dní, kdy bych tak asi cca měla dostat MS tentokrát? Když se zkrátí cyklus, tak se zkrátí i ta luteál. fáze - předpokládám.....
9. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
pepibulu, nevím, jestli už ti někdo neodpověděl, ale příbalový leták ascorutinu se nepovedl... já už jsem to nedávno ověřovala a ascorutin se v těhotenství smí. jedna má známá ho dokonce kvůli krvácení brala úplně celé těhotenství a vše pak bylo v pořádku. jsou to vlastně jen 2 vitamíny...
9. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
karol: Jj, souhlasím s Tebou.... proč by jinka dávali normálně ascorutin v nemocnici na špinění a krvácení, kdyby se to nesmělo?? To by postupovali non legis a to se nesmí...takže ten prášeček je v těhu opravdu dovolenej :wink:
9. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Syll, na mateřskou se nastupuje 6-8 týdnů před plánovaným porodem a pobírá se 28 týdnů. Finančně na tom budu hůř než bych byla letos, ale s tím se dá velice snadno smířit. Důležitý je zdravý mimísek. Sice to trochu mrzí, že po deseti letech v práci budu mít jen o pár korun víc než ženská, která nikdy nemakala a makat nebude, ale co s tím naděláme. Vůbec nic :slight_smile: .

Drndi, podle mne ta šrafovaná čára znamená předpoklad a plná čára znamená jistotu. Proto když tam zadáš pozitivní ovulační test, tak ti to stanoví ovulaci přesně :slight_smile: . Asi to nějakým způsobem porovnává vzestup BT a podle toho zpětně (bohužel :confounded: ) stanoví den ovulace.
9. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
Kdepak drndí, zkrátila se ti folikulární fáze. Takže za 18 dní můžeš testit :grinning: . Jsem přesvědčená, že se tentokrát zadařilo, ale kdyby čistě teoreticky náhodou ne, tak za stejnou dobu můžeš očekávat MS. Cyklus by se ti měl určitě zkrátit !! Dvouměsíční už nebude !! :slight_smile:
9. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
drndi - jak píše taurusenka, fertility vyznačuje ovulku zpětně podle vzestupu teplot 3 dny po sobě
9. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
Taaru, byla jsem včera v jiné diskuzi a jedna holčina mi napsala, že se může stát, že LH vyskočí, ale nestačí na to aby prasknul folikul, takže k ovulce nedojde, i když je pozitivní ovu testík :astonished: Prý je to docela ojedinělé, ale stává se....Mě hlavně překvapilo to, že jsem v 13hod. měla ovu testík pozitivní ( čárky stejně barevné ) a 17:30hod. byla testovací už jen slaboulinká....to se mi nějak nezdálo, že by to tak rychle stouplo a během pár hodin zas tak rychle kleslo....Testovala jsem takhle zapálená poprvý, takže netuším, jak dlouho trvá od poz. výsledku až do neobjevení druhé čárky.... :confounded:
9. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
karol: No ale já už vlastně mám od té nejnižší teplůtky 3 vyšší hodnoty a fertility pořád na to nereaguje :fearful:
9. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
tak jo, jdu si ho vzít :slight_smile:
9. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Tauru: No a nemohla bych třeba testit už dřív? Jsem šíleně nedočkavá :grinning: Snažilkovali jsme se teď 4dny po sobě, manžel ani neprotestoval....je teda pravda, že už toho bylo na mě i na něj moc, ale nechtěli jsme to ponechat náhodě :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
9. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Drndi, tak to se klidně stát může. Myslím s tím rychlým poklesem LH a následnou slabší testovací čárkou. V příbalové informaci jsem četla, že když ani jeden den není test.čárka jako kontrolní, neznamená to, že k ovulaci nedošlo. Mohlo dojít k tomu, že např. v 15:00 hodin jeden je slabá testovací čárka TEPRVE a v 15:00 hodin druhý den je slabá testovací čárka UŽ ZASE a mezi tím kdyby se testovalo byla by test. čárka stejně výrazná jako kontrolní. To jsem si přečetla v návodu :slight_smile: . Pochopitelně LH se může testem potvrdit a k prasknutí vajíčka nejdojde, nebo třeba dojde, ale přes neprůchodný vejcovod se nedostane dál atd. atd. atd. To všechno se může stát. Věřím, že si naprosto vyjímečný človíček, ale že by až tak moc, tomu se mi moc nechce věřit :grinning: :grinning: . Takže nemaluj jednočárkové testy na zeď, nenervuj se, ovutestík pozitivní byl, teplotní vzestup je učebnicový, snažilkovali jste se, ..... takže to by bylo aby nebylo :grinning: :grinning: :grinning: .
9. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
No drndi, testovat dřív pochopitelně můžeš. To ti nikdo nezakáže, ale rozhodně by to chtělo citlivější těhutest a hlavně jde o to, aby tě to dřívější testíkování spíš nerozhodilo. Prostě bych počkala minimálně těch 15 dní. Spíš bych testovala až 18. DPO. Ale je to na tobě :slight_smile: .
9. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
Drndi: přesně tak, jak napsala Taurus. Navíc jsi mohla už mít moč méně koncentrovanou. Takže to mohlo ke slabší čárce také přispět. Tak buď v klidu. Ovulka tam jistojistě proběhla, snaženíčka jste měli víc než dost, udělala jsi tudíž pro to, cos mohla, takže už jen čekej, jak to dopadlo. :wink:
9. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Holky mám prosbu.. jsem 18 DC a mám pořád výtok takovy divny.. Myslím, že ovu jsem už měla, břicho mě bolelo hned hodně na začátku cyklu, tak 10-15 DC... netušíte, co by to mohlo být?!
9. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Netusim, mne boli bricho a hlen cca ve stejne dobe, ale BT mi ukazuje uplne jinak, tak sama netusim. Navic nekdy mam ovu v dobe, kdy bych 100 % rekla, ze nebyla. Tak ja fakt neporadim. Ja bych teoreticky mela mit uz ve stredu ms, ale teda nevim...
9. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
handm: to těžko říct, co by to mohlo být. Jestli je to něco svědivého, zapáchajícího, tak bys možná měla zajít ke gyndr, aby to nebyl nějaký zánět. Možná je to i nějaký těhu-výtok...ale tomu já naprosto nerozumím. :wink:
9. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
drndi, me zase fertility zaznacilo ovulaci, i kdyz jsem ji podle gyn. vysetreni nemela... tak proc ty bys ji mit nemohla, i kdyz ji fertility nevyznacilo :grinning:
9. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Holky, přináším STATISTIKU naší diskuze:

V tabulce je nás teď celkem 30, z toho 12 těhulek, 18 snažilek, tj. máme 40% úspěšnost. :grinning:
Docela dobrý, ne?
9. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
chicoo, teda ty statistiku :grinning: ale jo, myslím že dobrý :grinning:
9. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
no ja myslim, ze to je hodne dobry... a jsou tam i adeptky,t ak brzy bude pomer jeste lepsi :slight_smile:
9. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
pepi: mě ta tabulka vždycky povzbudí...to skóre vypadá dost solidně. :slight_smile:
9. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
ta tabulka je povzbudiva :slight_smile: optimisticka... a cim dal tim vic :slight_smile:
9. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Holkýýý, tak jooo, tak ovulka tedy byla, přesvědčily jste mě.....a to já jsem potřebovala - ujistit se :grinning: :grinning: :grinning:

Táákže 18dní....tzn. že testovat budu 26.11.??? :astonished: No to mě asi zabije :grinning:
9. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.