• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
syll: Vlastně ho normálně nepoznáš....normálně se Ti objeví //, můžou ( ale nemusí ) čárky sílit tak jak mají - mě teda sílily normálně....začala jsem trochu špinit - jenže to můžeš špinit i normálně...bolesti jsem neměla - protože být nemusí....Ale když se to nechytne včas tak hrozí prasknutí vejcovodu a následuje vnitřní krvácení atd. Může se na to i zemřít.....Je to dost nebezpečný. jsem vděčná mýmu mudr. že mě do té nemocnice poslal...tam mě pozorovali a když po týdnu nebylo nic na ultrazvuku vidět tak jsem šla na sál....byla jsem asi při prvním testu s // cca 5tt a to by měl být vidět už ten gestační váček, když už nic
9. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Drndi, no právě. Jednu dobu jsem novou práci hledala, pak přišly ty pohřby, tak jsem to na chvíli odložila. Rozhodla jsem se, že to tu překlepu, než bude mimčo. Ale mimi nepřichází a já se tu nechci stresovat. Zas jsem začla odpovídat na nabídky práce, uvidím, třeba teď něco vyjde.
9. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
chicool: Při 56DC snad ani ovule 14DC být nemůže, ne? :astonished:
9. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
aja: Tak držím pěstičky, ať se najde něco nového, lepšího, kde na Tebe budou hodní :slight_smile: Hlavně se nestresuj....je to JENOM práce :grinning:
9. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Drndi, máš pravdu. Kéž by něco vyšlo. Akorát mi přijde blbý, že bych nastoupila do nové práce a za chvíli bych otěhotněla. Ale co, plno lidí to takhle udělalo, i kamarádka co u nás ve firmě dělala loni - byla tu měsíc a buch, otěhotněla. Třeba by mi to právě pomohla, byla bychv jiném prostředí, snažila bych se aspoň chvíli vydržet a zrovna by to vyšlo :wink:
9. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
drndi: nemůže? Tak to já nevím no.

Jinak k tomu mimoděložnímu. Moje ségra ho měla. Měla // na testu, hned se objednala ke gyndr., ta neviděla narostlou sliznici, tak jí poslala na UTZ do nemocnice, tam jí nabrali HCG a udělali UTZ s tím, že je to asi mimoděložní. Týden tam ležela, už měla jít na laparoskopii, protože HCG nerostlo, nakonec se však HCG začlo ztrácet a samo se to odplavilo. Nic jí k tomu moc neřekli. Tak nevíme, co to bylo. Spíš to asi vypadá na potrat, ne?
9. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ajo, akorát blbý je, že když nastoupíš do toho novýho zaměstnání tak, že je ta 3měsíční zkušební doba, takže kdyb jsi otěhu v ní, tak Tě zaměstnavatel má právo vyhodit a Ty bys pak musela jít až do nástupu na MD na ÚP. :frowning2:
9. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
No jo, to by bylo blbý. No uvidíme, jak se to vyvrbí. Třeba bych otěhotněla až po těch 3 měsících a pak už by mi dal minimálně na rok dobu určitou. No a když bych byla na pracáku a na neschopence, to jsou stejný peníze, ne, Jako kdybych normálně byla ještě zaměstnaná. Asi bych pak měla ale nižší tu půlroční mateřskou, že?
9. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
CHICOOL, takto jsem to měla přesně letos v červnu. až teda s tím rozdílem, že jsem měla zvýšenou děložní sliznici na 7mm - což je teda málo na udržení těhu,ale byla zvětšná.....Hcg rostlo rostlo,a si tak 14dní....pak když jsem šla na UTZ tak tam nic vidět nebylo, tak mi vzali krev a hcg kleslo, šup do nemocnice, další odběry, na druhý den hcg už jen 150....takže šup na sál a revize....Doktor mi řekl, že takto probíhá zamlklý potrat...bylo mi to divný....nekrvácela jsem, jen jemně špinila....u potratu bych čekala, že se to časem spustí samo a odkrvácíš to, ale bohužel to zamlký je pořád v děloze a musí se to seškrábnout....brrr :pensive: Když to tak píšu a pomyslím na to, tak se mi zvedá žaludek, a je mi z toho smutno :frowning2:
9. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
Chicool: takže verdikt....mimoděložní mít nemohla, protože by ji to museli laparoskopicky vzít. Nemůžou to nechat ve vejcovodu, i když hcg kleslo úplně na nulu. Může to způsobit veliký záněty atd. takže to všechno osávají pryč, není pravda, že se to vstřebá... Navíc to hcg může znovu začít růst a to je pak průser...to se mi stalo po první laparo -musela jsem na další, aby mi hcg úplně kleslo :unamused:
9. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Chicool: Pokud začala krvácet a těhu chytla na moc brzo, tak to mohl být i mikropotrat, nevím :confounded:
9. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Holky a jak se pozná ta ovulka? bývá před ní nějakej výtok???
9. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
Drndi, ale ségře vůbec nedělali revizi. Prý to nebylo třeba, když tam nebylo nic vidět. Jen se prostě HCG ztratilo. Z nemocnice jí pustili, když měla nějakejch 30 HCG. No takže možná to bylo zamlklé těhotenství, ale jak poznali, že je to mimoděložní. To jen podle té nanarostlé sliznice?
Nesmutni a nemysli na to. To špatný už máte za sebou a před sebou jen a jen hezké věci. :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
drndi: jo, takže mimoděložní to být nemohlo, to jí také pořád říkám, že to musel být potrat... Ale ona ani nekrvácela. Fakt tomu nerozumim.
9. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
ajo, to já vůbec nevím, zda by byla MD nižší, asi jo....ale jen v případě , že by si před jejím nástupem byla na ÚP, jinak myslím, že to počítají z posledních 3 platů než nastoupíš na neschopenku, ale nejsem si tím úplně jistá, jen vím, že jedna bývalá kolegyně odešla z práce, šla na ÚP a asi 5 měsíci těhu se šla zeptat na sociálku, jak to bude mít z MD, a málem se skácela k zemi, když jí řekli tu částku.....Pracovala 15let jak fretka, a teď má nula nula nic mateřskou, jen proto, že otěhotněla na pracáku, hrůza děs :angry:

No a ještě si myslím, že na neschopence máš krapínek míň než první 3 měsíce na ÚP, pak to vychází cca stejně, pár stovek sem, pár stovek tam....rozdíly tisíců tam rozhodně nejsou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jo holky, žádný rozebírání mimoděložního těhu a potratů. To špatný už jsme si vyžrali, teď se to povede a basta!!! :wink:
9. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
chicool: tak to měla asi to zamlklý jako já.....já jsem taky nekrvácela....zprvu hcg rostlo, a pak rapidně klesalo...akorá teda, že mě dokto viděl na UTZ v 4+4tt gestační váček, takže věděli, že je to v děloze, proto hned stanovili jistou diagnozu, že to byl zamlklý potrat....

A pustit pacientklu, když má ještě 30 hcg :astonished: Tak to je mazec. Hcg musí být 5 a míň , aby bylo negativní....mě si tam hlídali a drželi než mi kleslo úplně...a to právě proto, že může zase začít znova stoupat - vím o tom své - takže jsem se nebránila, a zůstala jsem v nemocnici až do posledních odběrů, kdy jsem měla hcg 5...pak mě propustili
9. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
Popellko, mě při ovulce pobolívá vaječník. Měl by při ní být takový výtok, který vypadá jako průhledný bílek. Někdo má taky trochu špinění, když praskne folikul, tak může vytýct trochu krve.
9. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
chicool: Já měla u mimoděložního taky narostlou sliznici....prostě byla připravená na uhnízdění vajíčka, akorát vajíčko se jaksi seklo ve vejcovodu :confounded: Takže podle sliznice bych to moc nediagnozovala.....podle mě jí měli vyčistit.
ajo: nemůžu se dočkat až budu těhu a vypadnu z práce a budu doma z mimískem a budu si to maximálně užívat!!!! :wink: taky si říkám do mateřský vydrž, ale mimi taky nikde a je to fakt těžký nechat ze sebe dělat...... :confounded: :unamused: no nic každopádně si myslím, že na rizikový půjdu :wink:
Popellko, Jasně, já taky! Už aby to bylo. :wink:
9. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
chicool: Už dost o potratech a nepodařených těhu..... :wink:
9. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
drndi: oni jí pustili, ale musela pak přijít ještě na náběr, aby se právě zjistilo, zda hcg zmizelo. Takže pak asi zmizelo, protože na tom kontrolním náběru byla jen 1x. Tak snad nic nepodcenili. No a s tou revizí, ona už měla jít na sál, byla zafáčovaná a připravená, ale pak přišel nějakej jinej doktor a řekl, že to není třeba. Teda vážně doufám, že jí tím něco nezpůsobili. Šmankote, my si plánujeme jak budeme na MD spolu a jestli tam něco zanedbali, tak potěš. :astonished:
9. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
a ten výtok bývá jenom v den ovu nebo může být i před a po???
Jo fakt se nemůžu dočkat, jelikož jezdím do práce autobusem - totálně přeplěným a su vždycky ráda, že se tam vůbec ještě vlezu, stojím na jedný noze a není tam k nadechnutí, tak už se vidím jak v těhu stavu tohle zvládám :rolling_eyes: a navíc nervy v práci.....vždyť maminky by přeci měly být v klidu, ne? :wink: :grinning:
9. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
drndi: jojo, už dost.
9. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
ahoooj holky :slight_smile:

zběžně jsem vás přelítla..

syll: tak veeelká gratulace!!! :dizzy_face: přeji hlavně hodně zdravíčka a ať jde vše, tak jak má, aby se vám za devět (vlastně už asi jen cca osm :wink: ) měsíců narodilo krásné zdravé miminko :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Popellko, já bych řekla, že ten výtok bude jen při ovulce, možná chvíli po. Prý se dělá takový hlen kolem čípku, který je řídký, aby tam mohli spermijky dobře proklouznout!
9. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Aha, tak su aspoň zase o něco chytřejší :grinning: díka za info..... no uvidíme, jestli to tento měsíc vyjde, to by byl fakt ten nejkrásnější dáreček :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
popelko tak doufám že pilně snažilkujete, abyste pro ten svůj krásný vánoční dáreček přispěli alespoň takhle, pak už totiž zbývá jen čekat... :wink: :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Blíženko, ahoj. A copak ty? Už žádný omdlévání? Vše v pořádku?
9. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.