• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
blizenko: to víš, že snažilkujeme :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: ...... a to čekání je právě to nejhorší
9. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj, Aji, ještě že se manža nepral.. to nemám ráda, ale někteří lidi na ránu jsou, to jo..
třeba šéf, když ti vynadal..
já mám tenhle týden hodně pracovní, tak moc nebudu přispívat, snad mi to aspoň rychle uteče do řpíchodu MS nebo //
9. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
ahoj chicool. žádné omdlévání se od té doby už nekoná. naštěstí :slight_smile: cítím teda akorát, že tlak asi trochu nižší mít budu, protože občas cítím, že jsem dost unavená a tak.. na začátku těhu jsem cítila, že jsem bývala víc unavená než normálně, ale teďka je to takové trochu jiné, ani nevím jak to popsat.. a občas se mi taky jako hůř dýchá, třeba dneska. jestli je to tím počasím nebo čím, těžko říct.
hlavně od té doby se snažím dělat vše naprosto v mém tempu co zvládnu, takže pomaleji než normálně a je to už celkem dobrý. když už vážně nemůžu, tak si prostě na chvilku sednu a nic nedělám :grinning:

a co u tebe? četla jsem, že teď bys nějak měla volat kvůli výsledkům ne? tak doufám, že tam bude jasná diagnóza, na kterou ti stanoví jasné léky abys byla brzy zdravá jako rybka :wink: :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Handm, tak to ti držím pěstičky, ale nezapomeň, že musíme nahoru v tabulce spolu, tak ne že mi utečeš. Anebo jo, přeju ti to a já se tam připlazím za pár dní za tebou :wink:
9. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
TEdy blíženko,. už 12TT.. to je neuvěřitelnej fofr!!
9. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
popelko: tak to je v tuhle chvíli to nejdůležitější (to snažilkování) , to děláte velice dobře :grinning: :slight_smile: :grinning:
já to čekání taky vždycky nenáviděla, ale posunout čas bohužel ještě neumíme.. kéž by to někdy šlo viď :wink:

handm: já toho teď mám v práci taky celkem dost (bude to i tím, že vše dělám ve svém tempu), ale utíká mi to fakt rychle.. ani se nestačím ohlédnout a ty týdny naskakujou dál a dál :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
No jo blizennko, letí to neuvěřitelně! Ještě si pamatuju, když jsi zahlásila //! A teď už 12tt. :astonished:
9. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
Aji, díky!! Ale ještě je brzy, nevím nevím.. mrcha by měla dorazit 17/11, přesně za týden skoro vlastně, tak uvidíme.. mám nějaký zpropadený výtok, jak jsem psala, žádný zápach ani barva, dneska mě sem tam píchne v podbřišku napravo, minulý týden na konci jsem měla citlivý prsa... ale nic radši nevyvozuju.. jen nevím, co to...když je mrcha poměrně daleko...:( jsem z toho spíš trochu neklidná
manžel říká, jestli se nehdízí ta fazolka...:slight_smile: tak bych tomu chtěla věřit..
A kdyby já, tak ty hned za mnou, určitě, Ajo!! :slight_smile:)

Blíženko, no, hlavně žádný stresy! :slight_smile: Ať si s rychlostí každej trhne nohou .-) Už to v práci u tebe vědí?!
9. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
Přesně tak, kdybych tak mohla posunout čas..... minule se mně MS opozdila o 2 dny, tak jsem si říkala, že by to vyšlo a taky, že počkám do víkendu a pak budu testit, ale bohužel MS dorazila dřív než víkend no tak uvidíme teď :confounded: MS by měla dorazit příští týden ....
9. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
blíženko, to je dobře, že už se omdlévání nekoná. Nižší tlak mám já taky, občas se mi udělá temno před očima, takže v těhotenství mě asi čeká podobný stav co tebe. To je jasný, jeď si všechno svým tempem, nepřepínej se. Odpočívej. Týdny ti tam skáčou jako zběsilé a brzy budeš za tím nejrizikovějším obdobím. Únava a horší dýchání je normální, takže snad už se tě žádný karambol jako minule netýká. :wink:
Jojo, četla jsi správně. Zítra volám na výsledky cytologie, ve čtvrtek na stěry na kožním a v pátek si tam dle toho zajdu pro léky. Docela se těším, že to zase bude krok kupředu. Snad máme jen tu ureaplasmu a nic už dalšího. Uvidíme, udělali mi komlet bakteriologii, tak jsem moc zvědavá.
9. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
Holky, víte na co jsem teď přišla? Že minulý cyklus mě pořád bolely prsa, a teď vůbec nic. ten předchozí cyklus byl fakt jakejsi pomatenej celkově :grinning:
9. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj ženské! blizenko teda utíká nám to co? já už začala 4. měsíc.. super, že je tady nová těhule. holky co těhotné nejste tak buďte v klidu, teďka je takový boom, že nebudou školky, plné školy pak budou a ceny mimi věcí pujduo nahoru, protože poroste poptávka. Kolem mě je KAŽDÁ kamarádka, co ještě nemá dítě těhotná nebo čeká 2. A to jsme se nedomluvily, prostě bude to fakt silný rok 2010. Takže si to klidně užívejte to netěhulení, pracujte, měňte práce, mějte se dobře a užívejte si partnery!! Včera jsme jen tak leželi u telky a miliskovali se a konstatovali, že nám teda tyhle chvilky budou chybět.. no tak snad ty naše děti budou k rodičům vstřícné a brzo samostatné :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
toltec: já si to zatím užívám, snažím se z toho čerpat pozitiva a opravdu jich je zatím docela dost, tak se vyloženě netrápím. A to že je teď každá tvá kamarádka těhu není ani tak žádný boom, ale prostě jsme v tom věku, když už bychom těhu být měly...já mám kolem sebe také spoustu těhotných kamarádek. A školky a školy nebudou tak plné, jako když rodily ročníky 70 (tzv. Husákovy děti), těch bylo dalekooo víc.
9. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
no je pravda, že já znám nejmíň 5 těhulek, který mají mít miminko v roce 2010 :grinning: takže to bude asi vážně nějaký silný rok
9. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
Holky, rok 2010 je takovej hezkej, zakulacenej, to bychom mohly rodit všechny, co jsme tady. Třeba to ještě stihnem! :wink:
9. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
no.. ani to není tím věkem, jsme holky těhotné od 25-35 :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
holky, no letí to šíleně... teď když koukám na kalendřá tak přesně za dva týdny jsem objednaná na ten NT screening. trošku se bojím , ale zároveň se těším až to bude za mnou - hlavně kvůli výsledkům, to už bude asi to nejdůležitější vyšetření mimíska ne??

handm: v práci už to vědí. už jsem to říct musela, po tom kolapsu.. u nás totiž zrovna nastala taková situace, že kolegyně s kterou se normálně střídám a zastupuju, tak tenkrát v pátek onemocněla a poprosila mne tedy o zástup, říkám ok, budu tady nic se neděje. no a v pondělí na to kolaps a přijít jsem rozhodně nemohla, takže tady nastala taková situace, že jsem nebyla ani já, ani můj eventuelní zástup, který jsem vlastně měla teoreticky zastupovat já... snad jste pochopily, jak jsem to napsala :grinning:
musela jsem s pravdou ven..

chicool: tak to jsme na tom asi podobně :wink: taky doufám, že nic horšího se už konat nebude :wink: jen pak na konci asi porod :grinning: :slight_smile: :grinning:
tak hlavně ať jsou to jasné výsledky a dá se to jasně léčit.. :wink: :slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
toltec: no utíká to pěkně. já bych přesně za 14 dní měla začínat taky 4.měsíc :grinning: v ten den jdu navíc na ten NT screening, ty už jsi tam byla? nečeká mě nic strašnýho viď...? :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
Blíženko, jo, zastupovat zástup zní skvěle. Kdo pak zastupoval zástup zástupu??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
aji tak to si taky říkám, že rok 2010 je hezky zakulacenej, já bych měla 25 a akorát by se mně narodil mimísek a pak bysme spolu slavili kulatiny :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
no a ja bych mela ditka po deseti letech :slight_smile: a chtela jsem moc a moc druhyho racka....
9. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
handm: zní to strašně viď :grinning: já měla dělat zástup za nemocnou kolegyni a nakonec jsem nepřišla ani já a můj zástup je vždycky právě ta nemocná kolegyně - prostě se zastupujeme vzájemně a teď to vyšlo tak pěkně, že jsme nebyli ani jedna.. její ředitelka i můj ředitel tu málem zešíleli ... :grinning: :grinning: takže s pravdou ven jsem musela. navíc mě tu "zastupovala" jiná kolegyně, která nemá o mojí práce absolutně páru, takže než aby mě zastoupila tak mi tu spíš udělala pěknej zmatek....
9. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
zeb: z toho si nic nedělej, já bych chtěla berana a mimčo na jaře a nebo jsem chtěla v červnu kvůli manželovi, ale co - teď budu ráda, když to bude v létě nebo do konce září, protože su strašná zmrzlina a radši bych rodila v létě než v zimě, pak můžeš jezdit s mimi pěkně když je teplo a nemusíš ho navlíkat do všeho možnýho, když mu bylo v bříšku tak krásně teploučko a pak by mělo vylézt do takový zimy - brrrrr.... :sunglasses:
9. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
zebraf: Tak to vím o čem mluvíš...taky jsem si přála ráčka....to už se mi asi nesplní....můj manžel je rak a je úžasnej človíček....kdyby se teď zadařilo, tak bych rodila až koncem července, což je už lev :frowning2:
9. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
drndo: a můj manžal je taky úžasnej a je lev :wink:
9. lis 2009 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz
Popelko, taky jsem chtěla beránka! A povedlo se, ale pak to skončilo... :slight_smile:
tak druhé bude.. :slight_smile:

teď bych chtěla lvíčka, ale ráda budu za jakékoliv zdravé miminko, co se mi narodí ještě v 2010 :slight_smile:
9. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
jeziš, mam tam u toho, že těhu skončilo smajlíka a měl to být :frowning2: mračík...
9. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
Holky, já chtěla berana, býka nebo blížence... Teď už chci "jen" miminko jakéhokoliv znamení. Pokud bych trvala na těch, co jsem chtěla, musela bych snažení odložit na léto 2010. A to fakt ne. Pokud se zadaří v lednu, bude to říjnové...a to jsou váhy. Je mi to už jedno, beru vše. :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
drndi: sance na racka mam ted, ve stredu bud dorazi (jako ze na 99% ano) mrcha a nebo ne... prvni syn je racek a fakt musim rict, že to je pohodové a klidné dítko, není to žádnej uličník... je to trochu "cíťa", ale moc milej...
9. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
ono je to fakt asi jedno, jaké znamení, ale zkrátka to bylo takové tajné přání... :slight_smile:
9. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.