• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Zebrafko, moje neteř je ráček a je to pěkná svéhlavička tedy! :slight_smile: A všemu rozumí, dílo, jsou jí tři a takový "kecy" to se jen tak nevidí... například teď začala chodit do školky... "teto, já chodím do školy, nejsem žádná malá holčička".... :grinning::grinning::grinning:
je to zlatíčko.. :slight_smile:

jinak jsem o víkendu měla na ruce dvouměsíčního syna od bratrance, holky, ten byl zlatej a tak krááásnej!! :slight_smile:
já už chci takyyyyyyyy .-)
9. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
Tak samozřejmě, že hlavní je zdraví a znamení ať už je jakékoliv ale to jsou prostě takový ty "plánovačky" já jsem taky chtěla mimi na jaře a prostě nejlépe beránka, jenže jak píše chicoola to bysme museli odložit snažilkování na léto 2010 a stejně nikde není napsaný, že by se to povedlo, aby to byl zrovna ten beran, že... a tak to taky nechávám osudu, ale myslím si, že panna taky není špatná :wink: (se lvem se teda hodně "srážím" nebo jak bych to napsala :grinning: ) :grinning:
9. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
Holky, mě jako ani nezáleželo na tom, jaké znamení, chtěla jsem jarňátko... Znamení je asi úplně fuk. Měla jsem kamarádku, která byla ve stejný den, stejný rok i hodinu narozená jako já a byly jsme každá úplně jiná. Takže občas se stane, že to a to znamení má stejné rysy, ale fakt záleží na výchově a na prostředí, v němž člověk vyrůstá. Takže já jsem spíš toho berana, býka a blížence chtěla kvůli jaru. Ale zdravé miminko uvítám kdykoli a to i ve znamení štíra, se kterými mám hodně špatné zkušenosti, jak s holkama, tak s klukama. Však já si ho vychovám, aby to byl človíček co k čemu. :grinning:
9. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
holky, jasně že je to asi každé takové tajné přáníčko... hlavně ale, že nějaký mimísek bude a hlavně že bude zdraví. :wink: :slight_smile: řekla bych, že to znamení, ve kterém se nakonec narodí, bude pro nás to nejlepší :grinning:
9. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
chicool: zrovna jsem chtěla napsat skoro to samé.. naprosto s tebou souhlasím. znám dva lidi, kteří jsou od sebe jen pár hodin a jsou naprosto odlišní.. záleží prostě hlavně na výchově rodičů a v jakém prostředí to mimčo vyrůstá..
9. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
přesně tak, taky jsem chtěla miminko na jaře, ale budu ráda i za to léto a podzim, akorát ta zima je brrrrr.... :grinning:
9. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
Ahoj holky, jak se tu máte? Koukám nová těhulka, takže syl MOOOOOOOOOOOC gratuluji :dizzy_face:

Jinak holky, víte, jak jsem vám psala o tom mém prapodivném špiněním-krvácením, tak včera ráno jsem k tomu navíc zjistila, že mám ještě v těle zbytek Hcg (nevím proč mě napadlo si zkusit těhu test, ale těhu fakt být nemůžu, neb kvůli tomu děsnýmu špinění ani nebylo pořádně žádný tuli tuli :frowning2: ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, byla jsem dneska radši ještě na gyndě, ale nic moc jsem se nedozvěděla. Zbytky v děloze žádné, nikde nic divného, takže jsem jen vyfásla další léky na zastavení krvácení (norethisteron), ale nevím nevím, moc se mi to do sebe prát nechce. Říkám si, že tělo musí být ještě zblblé po tom hormonálním kolotoči, tak mu asi zkusím dát ještě šanci se dát dohromady bez pomoci léků. Co myslíte, mám ještě počkat? Ach jo, už tyhle průtahy nesnášííííím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
ahoj holky... tak jsem začala včera špinit a dnes to pokračuje :frowning2: když jsem volala k doktorce, tak mi sestra řekla, že je to úplně normální, že buď se rozjede mrcha a mimísek se špatně vyvíjel, nebo to mimi zvládne. Na kontrolu jdu ve středu, prý není důvod to přehazovat na dřív. Ach jo, já mám takový strach. Začala jsem počítat s nejhorším :cry:
9. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
jeee holky, už aby to bylo... tudlec jsme u našich narazili na fotky, když se mladej narodil do roka, úplně mě dostalo, jak ten čas strašně rychle utekl a pomalu nám ťuká puberta na dveře... :slight_smile:

to znamení je určo až to poslední, hlavně aby mimi bylo v pořádku a celá ta dlouhá cesta k němu... no asi je mrcha fakt za dveřma, jsem od včera taková na měkko
9. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
zlab: to nevím, možná bych ještě chvíli počkala
kebule: třeba to nic nebude, přece víš kolik je případů, že v těhotenství může být i MS a přitom je mimi v pořádku, třeba to bude jenom dneska takový lehký špinění a bude to OK :wink: ale ten strach ti vůbec nezávidím teda....
9. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
label: No já jsem štířice, takže s ráčkem k sobě pěkně pasujeme :wink:
9. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
kebulko, tak to je mi líto, ale neházej flintu do žita. třeba tam je jenom nějaký hematom, který se vstřebává - musíš mimískovi věřit a myslet co nejvíc pozitivně. ségra špinila od šestýho do desátýho týdne, měla hematom kterej se vstřebával. Teď je v 18.týdnu a všechno je ok... držím palce!!!!!!
9. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
kebul, taky si myslím, že to nemusí nic být. Většinou je to v pohodě, tak to jen hlídej a kdyby to třeba sílilo nebo neustávalo několik dnů nebo by tě začalo bolet bříško, radši zkus ještě jiného doktora. Jen pro jistotu, protože moc dobře vím, jak je ta nejsistota strašná. Držím pěsti ale bude to ok, tfuj tfuj tfuj (to jsou prlivance pro štěstí) :wink:
9. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
zatím mě uklidňuje, že je to opravdu jen špinění - ten hleník, co jsem měla předtím, akorát je takový hnědo-červený... tak uvidíme... my máme letos v rodině hrozný rok, tak bych se ani nedivila :unamused:
9. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
přesně jak píše žlababka, pokud to zesílí, tak bych zkusila třeba i pohotovost...
9. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
kebul: Já bych k doktorovi šla...pro Utrogestan....pro jistotu....ten nic nezkazí - je to čistě progesteron, kterýho mývá spousta ženských málo, a je na udržení !!! Jinak to špinění vážně nic nemusí znamenat.....Buď málo progesteronu, nebo hematom....
9. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
holky, jste zlatíčka, mockrát děkuji za podporu!
9. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
kebul: Možná bych si vyprosila i Ascorutin, jistota je jistota.....a nechodila bych do práce, nechala bych si napsat neschopenku a ležela bych !
9. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
Jak píše Drnda, Ascorutin si kup, je bez předpisu a stojí asi 30 kč, kup si ho, tím nic nezkazíš. Je to vitamín, uporavuje křehkost cév :wink:
9. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
Kebulko, to budu na tebe mooooc myslet, aby všechno dobře dopadlo. Musíš tomu věřit, nepoddávej se tomu, svý pozitivní myšlení pošli miminku do bříška a on se nevzdá :wink:
9. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
kebul: To co Ti řekla ta sestřička do telefonu je blbost....mě vždycky můj gyndr. a sestra říkali, že jakmile začnu špinit nebo krvácet, ať hned dojdu pro Utrogestan a pro neschopenku....
9. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
zlababa: To jsem ani nevěděla, že je bez předpisu? :astonished:

kebul: Šla bych si ale i pro ten Utrogestan....určitě
9. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Drndi, je. V neděli sjem si ho kupovala na to moje špinění :wink:
9. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
kebulko já osobně bych určitě mazala hned ke gyndr, vůbec bych tam nevolala a trvala bych na tom, aby mě prohlédl, je za to přeci placený... :grinning: tohleto bych asi do středy nevydržela, ta nejistota je fakt hrozná.. každopádně neplaš, spousty holek třeba do 4.měsíce krvácely a nic to neznamenalo, ale to už ti tu skoro všechny napsaly. drž se, držím palečky ať je vše ok :wink:
9. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
zlabi: tak ty máš v těle ještě zbytky hcg? Taky dobrý, teda. No já bych asi taky ještě počkala, já nesnáším podávání léků horem dolem, takže já bych počkala, ale nevím, jak moc je to závažný. Raději se ještě s někým poraď.

kebulko, hlavně zachovej chladnou hlavu. Nesmí tě to špinění natolik vystresovat, aby sis tím nakonec jen něco nepřivodila. Jak píšou holky, vůbec to nemusí nic znamenat. I krvácení v těhu ještě hned neznamená to nejhorší. :wink:

drndi: tak ty jsi štířice? Tak tos tomu znamení napravila reputaci. Já jsem se setkala s celkem nemilými osobami v tomto znamení. A při tom ty jsi taky takový zlatíčko. :slight_smile: No zase další plus, že dle znamení se fakt nedá škatulkovat :wink:
9. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
zlababa: No a pomohlo Ti to?

kebul: Nenech se od sestry ani od doktora odbít...musí přece pochopit, že máš strach a že Ti na mimískovi záleží, a oni jsou tu pro Tebe, né ty pro ně....takže šupky dupky zítra na kontrolu a bojuj :wink:
9. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
Kebul, taky bych mazala, tak jsem to tak udělala... když jsem byla Těhu.. dala mi utogestan a ascorutin!!
A klid...
ascorutin je volně prodejný, takže tím nic nezkazíš!!.-)
9. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
holky, moc díky, zítra tam zajdu a budeme bojovat. jste zlatíčka, opravdu!
9. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
Ahoj žlababko!! To je tedy síla... že máš pořád zbytky HCG...
:frowning2:(
9. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
a zítra si vezmu dovolenou a budu odpočívat...
9. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.