• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
chicool: Mě nikdo nevěří, že jsem štír, když mě pozná a pak mu to během řeči řeknu, tak kouká jak pominutej :grinning: Prý, že jsou štířice pekelný potvory, mstivé, sobecké atd. :frowning2: Já se asi nějak nepovedla či co :slight_smile: Každej člověk je teda trošku sobec, to jo, ale já teda mám radost víc, když má druhej radost, radši dávám dárečky, než dostávám......nechávám ze sebe dělat blbce, v práci jsem na holky až moc hodná a pak se mi to nevyplácí...jen pořád uhýbám, toleruju a dělám, že nevidím.....Občas umím zvednout hlas a být protiva protivná, ale to vždycky když přeteče pohár trpělivosti. Jinak teda moje nejhorší vlastnost je asi šílená žárlivost a přivlastňování si partnera :grinning: Pak jsem trošku tvrdohlavá, až moc asi upřímná ( což se někdy nevyplácí).....Ze štíra mám jen ty pozitiva a to je společenskost, ukecanost, smysl pro rodinu ( i když je víc znamení , kteří jsou rodinný typy )......Ono je to spíš všechno o výchově...Třeba jsem se jako potvora narodila, ale maminka mě převychovala :grinning:
9. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
Holky, jsme z toho trochu puk :confused: proto jsem na tu gyndu dneska letěla, ale můj gyndr mi řekl, že to emám vůbec řešit :confused: :confused:
Jinak s těma lékama to mám podobně jako Chicoolka, asi ještě počkám, protože jinak jsem ok.

Drndi, ten ascorutin zatím nevím, ale spíš asi nepomohl, neb se špinění rozjelo ve slabší krvácení, ale zas si říkám, že by to konečně mohla být ta mrcha ne? Jsem 38 DC.
9. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
Kurnik...už hodinu tady stepuju, chce se mi na záchod, a lidi chodí a chodí.....se počůrááááám :angry: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
9. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
zlabab: Věř, že to je už ta mrcha mrchatá :wink:
9. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
zlabab: Jinak já měla teda týden po revizi hcg 5, to Ti klesá hooodně pomalu....ale vím, že se to stává, je to normální , tak se nebuj, kočeno :slight_smile:
9. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
drndi: štíři jsou jediný znamení, který jsem v životě potkala a mohla je všechny hodit do stejnýho pytle. Až ty mi tam nezapadáš. :grinning: Chlapi štíry, co jsem znala, byli pěkní kurevníci a děvkaři...spíš teda jsem se setkala s chlapama štírama, ale pár holek znám...a byly to s prominutím pěkné coury. :grinning: Ale jako předem neodsuzuju, já vždycky každýmu dám šanci, ať už mi třeba někdo o někom něco napovídá apod. Někomu dám těch šancí i víc. A jak je vidět, tak i ve tvém okolí, nemají lidi dobré zkušenosti se štíry, když jak píšeš, tak se všichni diví, že zrovna ty jsi štír. Ale je to prostě vážně všechno o výchově.
9. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
zlabab: jasně, dej tělu šanci, nic zbytečně nepolykej.....Já taky raději věřím přírodě, že si poradí sama....a když si neporadí tak až pak je potřeba nějak zasáhnout......Moje řeč :wink:
Hele a nemůže se ten duch na těhu testu objevit někdy i těsně před ms? Testila jsem totiž včera ráno a pak se to rozjelo :confused: Ale byl to nějakej levnej jen z Intersparu, ani ne z lékárny. Asi začnu zas měřit BT, abych aspoň tušila, co se tam uvnitř děje...
žlababa, tak to už moc nevím, tedy... zkus se ještě holek zeptat, na zamlklinkach, jestli nejaky dalsi bylinky nepomahaj.. snad to nebudeš mít, špinění, tyjo tři měsíce... to je děs... :frowning2:
9. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
Handm, ok, jdu tam mrknout :wink: díky
9. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
holky tak pro dnešek to balím, jinak tady z toho zešedivím... :grinning:

krásný zbytek dne a pa zítra :slight_smile:
9. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
žlabab, no, to opravdu nemáš zač..
takový opruz s prominutím.. jako by nestačilo, že se to stalo, tak to pak ještě takhle pokračuje... :(
Držím palec, ať už je to pryč...
co nějaké výsledky? už máte?
9. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
zlabab: Joooo, já Ti taky s bylinkama můžu poradit......Mrchu rozjíždí šalvěj...... :wink: Zkus to ...pomáhá...sice né hned, ale rozjede se....a špinění by mělo ustat po Kontryhelu....akorát ten je prý i na rozjetí MS, tak teď nevím co si vybrat....mě spíš MS oddaloval, takže bych spíš spoléhala na to, že to špinění zastaví :wink:
9. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
Handm, zatím nic moc. Na genetiku čekám, infekce (toxo, EBV, CMV) negativní, štítka ok. Příští středu jdeme ještě k jinému gyndr, tak uvidíme, co s námi vyvede on. Jinak ten můj mě dneska celkem naštval, ptala jsem se, jestli se nedá dělat ještě něco, kromě té genetiky a on že ne, že to stojí moc peněz a že to potřebuje stejně tak 1 ze 2000 lidí, takže mu to připadá zbytečné, a že to máme zkusit potřetí a třeba to vyjde, no chápete to????!!

Málem jsem se tam rozbrečela. Pak jsem na něj vytáhla výsledky těch infekcí, co jsem si zařídila sama a on jen, hm, no tak vidíte, tím to taky nebylo... prostě mám dojem, že se taky moc nepřetrhne. Nebo jsem zaujatá?
9. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
Holky, mizím. Tak zase zítra. Papa. :slight_smile:
9. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
Drndi, kontryhel poctivě piju už od revize a nic :frowning2:
9. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
žlabab, nemyslím, že bys byla zaujatá. Normálně chceš vědět, co to způsobuje, proč se vám to stalo, to je logický. Taky bych obcházela, co by se dalo, kdyby už se nám to stalo dvakrát... !!! Jen to po něm vyžaduj anebo zkus se poptat ještě jinde, když on není ochotný už nic víc pro to udělat..
i když je fakt, že někteří doktoři prostě jen reknou, že se to prostě stává x procentum lidi... a že je to prostě tak a myslím, že je jich dost..
9. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
zlabab: tak zkus tu šalvej.... :wink: Jinak jsi myslím, že je normální, že chceš vědět, co se děje.....Být Tebou tak měním doktora
9. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
Drndi, taky jsem o tom uvažovala, jenže to by bylo letos už potřetí :confused: No uvidíme, co nám poví ten příští týden, je to nějaký známý od mamky, gyn u Apolináře, tak třebas bude mít jiný přístup.
9. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
zlabab: Ježiš, jaktože jsi měnila tolikrát gyndr. ??? To máš na ně takovou smůlu? :confused:
9. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
Drndi, měnila jsem letos 1x, po tom prvním potratu, takže kecám, bude to podruhé :wink:
9. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Ale jo, buď mám smůlu a nebo jsem fakt zaujatá :grinning: Ale já bych prostě ráda našla doktora, kterej se nebude bát napsat vyšetření proto, aby mu pak revozní doktoři nevynadali (to mi tenhle taky totiž mmj řekl).
9. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
zlabab: To je teda blb....s prominutím :zipper_mouth: No nic, tak šup někam jinam, tady se asi východiska nedočkáš....Já mám gyndaře strašně moc poctivýho, starostlivýho.....a navíc taky soucitnýho....Měla jsem pocit, jak jsem o to přišla podruhý letos, že z toho byl smutnej i ze mě....prostě ho mám strašně ráda, je to fajn , příjemnej človíček. Dokonce si vzpomínám, jak jsem měla jít na tu revizi, tak se mi nechtělo vůbec pro žádanku do nemocnice, pořád jsem jen ležela a brečela, tak jsem tam poslala mamku...ta se vrátila, a řekla mi, že teď už chápe, proč dojíždím za ním tak daleko a nechce se mi do změny doktora, abych ho měla v Brně, protože je prý hroznej fešák, strašně příjemnej a má v sobě šílený charizma :grinning: Tohel když řekne moje máma, tak je to opravdu dobrej doktor- a zároveň i chlap :wink:
9. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
drndi a kam dojíždíš??
9. lis 2009 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz
label: Do Vyškova.....Mám tam maminku, bydlela jsem tam 6 let, deo Brna jsem se vdala, ale doktora jsem nezměnila, protože sjem max. spokojená :slight_smile:
9. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
Aháá já jsem původně z Rousínova :wink:
9. lis 2009 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz
label: A já původně z Prostějova :grinning:
9. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
ahoj holky,

drndi, ja mam v prostejove babicku :slight_smile:
9. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
To je mi teda náhod...ten svět je opravdu malej :grinning:
9. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
ahoj holky, tak pořád nic, už jsem z toho na švestku, dneska ráno jsem zas špinila a pak nic, testy jsem si taky udělala ráno a taky negativní, tohle se mi za x let nestalo, že bych to nedostala, tak nevím jestli to není jen nervama nebo jestli bych měla doufat. Pry je dobré dojít si k doktorovi na provokačku, když tam mimi je tak nic a když není aspon se to srovná
9. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.