• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
kkattkka: tak to na to jdete dobře, ob den - to by bylo abyste se netrefili. My to bohužel ob den nějak nezvládáme. Tak jsem řekla, že budu zkoušet ty ovu testy, abychom neprošvihli snaženíčko. Ale přítel o tom neví, asi by si klepal na čelo, on tomu chce nechat naprosto volný průběh a to já zase chci jít osudu trošku vstříc. :slight_smile: Jinak jsem minule také sledovala hlen, ale teď když mi ovu testy ukázaly, že je ovu, tak tam žádný extra hlen nebyl, děložní čípek jsem též zkoušela, ale z toho jsem ještě víc blbá a měřit BT se mi nechce.
25. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
Motol, mojí ségře to vyšlo :slight_smile: . Teď jde o to, jestli se ty superspermičky dokážou opravdu tak rychle schromáždit v nadvarlatech. Na toto téma se názory opravdu liší. Četla jsem, že některé spermie můžou přežít i pět dnů, ale to bylo uváděno jako opravdu vyjímečné.
25. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
taurusenka, já jsem četla že až 7 dní...no ale co zdroj to názor.
25. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Chicoolo, i to je možné :grinning: . Vzhledem k výsledku manželova spermiogramu mi bylo řečeno, že spermičky si na vajíčko ty tři dny klidně počat můžou. Teď jde o to, jestli je moje tělíčko akceptuje, nebo je rovnou ničí :frowning2: .
25. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
holky přemýšlela jste už některá o tom když se to povede jak to uděláte v práci ? Já teda dělám v kanceláři ale to dojíždění v zimě si nedovedu předtavit nemí prohrnutu a na vysočině metrový závěje. Jinak stále nic :grinning: a od včerejška je mi pekně zle od žaludku ( přitom na to vůbec netrpím ) ale nevím jestli jsem si to už nějak nevsugerovala.
25. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
nj holky obden a je to,takže hned po ms začneme a sem teda jako zvědavá a jak má mm rychlý sperma to nevim ,to uvidim zda budu či nebudu těhu :wink:
25. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
janulkav,jak to udělám teda nevimn :grinning:
25. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jj, my do toho jsem odbden.

Pokud budu krvacet jeste ve ctvrtek, tak ji asi zavolam, jinak se mi do toho moc neche, priznavam narovinu :frowning2:
25. srp 2009 ve 13:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
žabko,takže ty hned po mě jo :wink:
25. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
:slight_smile: holky díky, trochu jste mě uklidnily ... Já si na tohle fakt nemůžu stěžovat, v podstatě na den přesně a k tomu se mi to poslední cca půl rok zkrátilo na 4-5 dní krvácení vč. špinění, nic víc :dizzy_face: Předtím jsem to měla týden :confounded:
25. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Janulkav: jestli ty nebudes tehotna :wink:

Jinak ja delam v kancelari a zvazuju, jestli to rict nebo ne. Hlavne zvazuju, jestli se pak nechat doma nebo ne. Ja totiz jeste studuju VS a tak to mam takovy docela narocny - rano skola, pak prace a odpoledne zase skola. Po vecerech semestralky, o vikendech uceni a je to na bednu :frowning2:
25. srp 2009 ve 13:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
janulkav: jéé ty jsi z Jihlavy?? V Humpolci máte super fotografku...doporočuju pak nafotit nějaké fotečky u ní :wink: Pár jich mám v albu :wink:
25. srp 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
janulkav: jak to udělám v práci nevím, můj plán je být tu nejdýl. Taky jsem kancelářská a má práce není stresující, tak bych tu chtěla být fakt dlouho. Spíš řeším, jak jim to tu jednou oznámím a hlavně kdy, páč nejraději bych čekala až po 3.měsící, jenže oni už to čekají a určitě by to vycítili.

motol: já taky nevím, jak má příel rychlý sperma, vím je to, že před asi 8 lety, když jsme spolu ještě nebyli, tak byl darovat sperma a tam mu řekli, že ho má fakt kvalitní a rychlé, ale to už se dávno mohlo změnit. Ale já věřím, že jsou to potvůrky rychlé.
25. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
jo a něco ktomu ještě nechceš,připadá mi že toho máš opravdu málo :grinning: :confused:

no neblázni a kdy spíš?
25. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Janulko, u mne nezáleží na dojíždění, ale na tom, jak mi bude :slight_smile: . Navíc mám takovou práci, kterou si mohu vzít domů a nemusím v kanceláři dřepět osm hodin denně. A se svým šéfem se určitě domluvím, protože pro něho bude pořád lepší, když budu makat doma než když nebudu makat vůbec :grinning: :grinning: :grinning: .
25. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
chicolo,tak když je otestovanej ,tak to máš dobrý ne :grinning:
25. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
motol: no jo, ale už je to 8 let zpátky, co ho testovali, to se mohlo leccos změnit. Ale pořád lepší než kdyby mu tenkrát řekli, že je má pomalý, to bych nesla těžce.
Jsem tuhle zrovna četla článek o spermabance a psali, jak tam přicházejí 18-ti letí kluci a ti doktoři už ví, že třeba někteří tihle 18ti letí nebudou nikdy schopní oplodnit svou partnerku, to mi přišlo děsný.
25. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jinak můj přítel je velkej dárce, daroval kostní dřeň, za krev už dostal zlatou Jánského plaketu a sperma by daroval asi i dál, ale prý už chtějí jen vysokoškoláky či co.
25. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Kkattkko, ty toho tedy máš. A jak dlouho ještě budeš studovat?
25. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
chicolo to je teda drsný,když u takhle mladý,nj oni vědí proč říkají at si dávají sperma muži mrazit :wink:
25. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Tedy chicoolo, tvůj přítel by se rozdal, viď? Ale alespoň víte, že je v pořádku, jinak by darovat nic nesměl. :wink:
25. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
chicoola: tak to je super chlap!! :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz
Mam toho trochu vic a to jsem nerekla jeste svoje ekoteroristicky aktivity. Treba jsem v patek s bolavou hubou komentovala neco pro CT1 a myslela jsem, ze mi praskne hlava :slight_smile:

Jinak mam v cervnu delat statnice na bakalari a tuten rok mam tretak na bakalari a prvak na navazujicim, abych to stihla trochu rychleji.
25. srp 2009 ve 13:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
teda,tak to má můj obdiv klobouk dolů :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
Motol, taky jsem slyšela názor, že za pár desítek let by mohla být kvalita sperma řešena i v předmanželských smlouvách. To mi už ale přijde hodně absurdní. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
Kkattkko, tak to musíš otěhotnět, aby ses pak při státnicích mohla "vymlouvat" na to, že malé děsně kope a když budou ve zkušební komisi ženský, tak třeba převedete řeč na jiné, než zkoušené téma :wink: .
25. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Děvčátka jdu balit, za chvíli už jedu domůů :grinning: Mějte se super a k večeru se ozvu .. A ještě jednoou díky
25. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
Se teď holky na jiném tématu bavily jak jsou profesoři hnusní a netolerantní ke studentkám s dítětem..hnus :angry:
25. srp 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
KKatko tak s tím studiem jsem na tom stejně. Mám za sebou teprve 2 roky takže mi chybí ještě 3,5.

Nejradši bych byla doma , ale na druhou stranu kvůli penízkům do práce- alespon do zimy- pak už bych si netroufla,jezdím autem a bála bych se.I když dělám v kanceláři je to poměrně stresující a z domu bych jí dělat nemohla , mívám často i pracovní schůzky atd... ne prostě by to něšlo.

S tím oznámením bych určitě počkala do 3 měsíce( a ne jen v práci ale i v širším okolí ), teda kdyby to nepoznali a nezeptali by se.Asi bych nesnesla kdyby se nedej bože něco pokazilo a pak se na mě někdo soucitně díval.
25. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
no teda místo aby byly vstřícní,že?no ,ale někteří profesoři sou hnusný at máš či nemáš dítě?

taurus,tak mě už to nepodká,smlouva na sperma :wink: je to absurdní,ale podle mě jednou něco v takové podobě bude :wink:
25. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.