• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Holky, lítá tu nějakej mrchobacil, to se mi nelíbí! Honem s ním pryč! :angry:
10. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Aji, to tedy.. ja nechci nic chytit.. :frowning2: Mrcho bacil jeden hnusnej..
stačí, že jsem chytila nejspíš nějakýho normálního bacila, mám rýmu a škrábe mě v krku.. a doma se ani nesnažilkujeme, protože manžel do noci "staví".. papírově :frowning2: :angry:
10. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Handm, no jo, to je blbý, že nesnažílkujete, tak nech manžu vydechnout, aspoň se mu nashromáždí víc spermoníků a pak na to vlítnete a to bude dávka :grinning:
10. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky holky, přeju dobré ranko...i když koukám, že tady asi moc dobré není :cry:

kebul: Jsi statečná, že to takto bereš. Já to taky takto naposled brala. I když to člověku moc nepřidá, ale teď už víš, že je vše O.K. a oteěhotnět můžeš - to je přeci aspoň jedna pozitvní zpráva, ne? K doktůrkovi si určitě zajdi, ať máš jistotu, že je vše v úplným pořádku. Drž se holka, bude líp :wink:

Taruru: Ještě k těm štírům....já tedy měla partnerů víc než jednoho, ale většinou to byly dlouholetý vztahy( dýl jak rok )....a celou dobu jsem si hrozně moc přála, aby se konečně objedvil ten pravej , kterýho si vezmu a založím rodinu :grinning: Nemám vůbec potřebu střídat partnery, bohatě mi stačí jeden :grinning: I když na krásnýho chlapa se ráda podívám :wink: Ale to ještě neznamená, že mu hned skočím do postele :astonished: :slight_smile: Taky pozoruji, že čím jsem starší, tím jsem klidnější a ostatní chlapi mě ani moc nezajímají, krom toho mého :wink: Jsem ráda, že ho mám, a ani na sekundu jsem nepomyslela na to, že bych ho měnila nebo nedejbože podvedla!
10. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
toltec: ............. 28 let ... 0 dětí ... 13.tt ... další KO 2/11
beruska1989: ... 20 let ... 0 dětí ... 5.9. našla //
KKattkka: ......... 27 let ... 0 dětí ... 17.9. našla //
Pepibubu: ........ 31 let ... 1 dítě ... 21.9. našla // ... 23/11 NT screening, další KO 25/11,
blizennec: ........ 25 let ... 0 dětí ... 11.tt ... další KO 11.12. , 23.11. 1.trim. screening
petullek: .......... 22 let ... 0 dětí ... 1.10. našla // ... 5.tt
baji: ................ 31 let ... 1 dítě ... 6.10. našla // ... TP 18.6.2010 ... první KO 30.10.
flosmanka: ....... 29 let ... 0 dětí ... 6.10. našla // ... 7.tt / TP 17.6.2010 ... další KO 16.11.
Taurusenka: .... 30 let .... 0 dětí ... 8.10. našla // ... další KO 19.11.
Jarmulka: ........ 23 let .... 1 dítě ...10.10. našla // ... TP 19.6.2010 .... další KO 30.11.
syll...................25 let.....0 dětí.......8. 11. našla //

Snažilky:

tomahavk: ................. 27 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 2. snažení
Veruska007: .............. 29 let ... 1 dítě ... 28 DC ... 1. snažení
zebrafa: .................... 33 let ... 1 dítě ... 26 DC ... 4. snažení
drndapetka: .............. 25 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 2. snažení
motol: ...................... 24 let ... 1 dítě ... 25 DC ... 4. snažení
katyna6: ................... 33 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 2. snažení
nikohlava21: .............. 21 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 11. snažení
popellka......................24 let.....0 dětí.....22DC....2. snažení
slunickosedmitecne: ... 30 let ... 0 dětí ... 21 DC ... 19. snažení
handm: .................... 31 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 4. snažení
hedik: ...................... 22 let ... 0 dítě ... 17 DC ... 2. snažení
lulli: .......................... 26 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 2. snažení
Pajinka111: ............... 37 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 39 .snažení
Kuratkol: .................. 27 let ... 0 dětí ... 14 DC ... 8. snažení ... momentálně nesnažilka
majdalena: ................ 27 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 4. snažení
majinka2: .................. 34 let ... 1 dítě ... 11 DC ... 2. snažení
chicoola: ................... 28 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 4. snažení ... momentálně nesnažilka
aja.83: ..................... 26 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 4. snažení
kebule 82: ................ 27 let ... 0 dětí ... 1 DC ... 18. snažení
labell: ....................... 28 let ... 1 dítě ... 1 DC ... 3. snažení
10. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Tauru: Jo a jinak mi dneska fertility označil tu ovulku - konečně :grinning: Akorát nevím proč zrovna v den, kdy vyšel poz.ovu test. Nemělo by to náhodou být až o den-dva později? Chtěla jsem se taky zeptat - jak udělám to, že mi to začne v grafíku označovat ty DPO??? Já to tam chci, ať mám přehled :wink:
10. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Tak jsem tam volala, a ten ascorutin to zakrvácení mohl vyvolat... Nemám ho brát, mám si dát klidový režim a kdyby něco, mám se ozvat. Když jsem bez obtíží, tak se tam nemám tahat.
10. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
No kde všechny jste? :confused: Nedělejte, že tak pilně pracujete :grinning:
10. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Drndi, s tím štírem jsem to nemyslela tak, že zrovna ty kvůli tomu jsi záletnice. To by mě u tebe ani nenapadlo, jen jak to psala Chicoolka, tak jsem si řekla, že je to asi opravdu spíš o té výchově a prostředí než o znamení. Můj manžel taky nebyl můj první partner a musím říct, že jsem za to ráda, protože ty vztahy, kterými jsem si prošla, mě naučily co je ve vztahu důležité a na co si dávat bacha :slight_smile: .
To je dobře, že už máš v grafíku ovulku. Fertility to vyznačuje v den, kdy je OVUtest pozitivní. Taky jsem to tak měla. Jak tam ale dáš ty dny po ovu, to nevím. Myslím, že jsem je tam měla vyznačené jen chvíli, a pak najednou zmizely. :sweat_smile:
10. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Čaute holky, já jsem jdu pro radu, jestli můžu.....už 11. den špiním, ale je to takový hnědý, všechno mě nějak vevnitř bolí.....čípek mám asi tvrdej, nevím...... :frowning2:
k mudr jdu, příští pondělí, ale to je ještě skoro týden a mě už to nebaví......nemůže to být třeba cysta???? mohlo by to být taky mimčo, to bych se vůůůůbec nezlobila, ale je to spíš zbožný přání, než že by to byla pravda... :wink: :frowning2:
10. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
drndi: já ale vážně pilně pracuju. Mám tu dneska nějaký frmol. Navíc jsem nervózní, po poledni jdu volat na ty výsledky cytologie, tak jsem celá napnutá, co se zase dozvím. Snad jen dobré zprávy. :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Drndi, mrkla jsem na tvůj grafík a moc se mi líbí :grinning: :grinning: . A tobě určitě taky :grinning: :grinning: . Pěkně jste se snažilkovali ve správné dny, tak už teď jsem napnutá k prasknutí, jak to za čtrnáct dní dopadne :grinning: .

Mucipuci a zkoušela si těhutest ?? S tímhle nemám zkušenosti, co by to mohlo být. Svojí předposlední MS jsem taky spíš prošpinila, brala jsem clostík a progesteron. Pak jsem to naráz vysadila a poslední MS přišla v plné parádě už po třech týdnech. Pak už naštěstí ne :slight_smile: . Každopádně k té doktorce bys´měla určitě jít.

Chicoolí, přeju jen a jen dobré zprávičky. :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
taurus: děkuji, snad to opravdu jen dobré zprávy budou. Dám vědět. :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
tak snad bude teď chvilku klid :grinning:

chicool: přeju samozřejmě jen ty dobré zprávy :wink: určitě pak dej vědět, jsem taky napnutá :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
ahojda tauru, však už se tý mudr nemůžu dočkat, jen se strašně bojím, co mi najde :cry:
těhu test jsem nezkoušela, protože kdyby vyjela jen / tak se zblázním strachem co všechno mi může být, dneska mě teda břicho bolí dost :rolling_eyes:
mno ale zase, když si šáhnu na prsa, tak mě bolí, to mě nikdy nebolely.....jenže to všechno může být hormonama že??? holky ještě že tu ten koník je, kam já bych to jinak všechno napsala ?!?!? :wink:
10. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
holky mám prosbu.. náhodou nepečete tu některá dorty k narozeninám? potřebovala bych nějaký dobrý stránky hlavně k inspiraci a taky nějaký receptík na nějaký dobrý krém.. nevíte o něčem takovém??
10. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
blíženko, dorty já neumím, ale máme u nás v čako super cukrárnu kde pečou božsky, a relativně cenově přijatelně
10. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
blíženko, zrovna jsem asi včera někde koukala na diskuzi o dortech...tady má paní na MMB recepty, tak zkus juknout: http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=
10. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
pepi řekla bych že o takové cukrárně vím taky, třeba myslíme tu stejnou :grinning: já bych právě chtěla aby to byla vlastní výroba víš, tak sháním nějakou inspiraci.. příští víkend slaví bratránek 20 a jsme pozvaní, tak bych si to chtěla jako "zkusit" něco upéct s mamkou. za měsíc totiž slaví můj manžílek 25 a tomu bych už upéct chtěla něco sama :slight_smile:
už jsi zaregistrovaná v nějaké porodnici??
10. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
Blíženko: mě se strašně líbí ty potažené marcipánem...
Kebulkoooooo, chuďátko, moc mě to mrzí :frowning2: Ale věř, že příroda ví, co dělá, i když je to někdy hoodně nespravedlivý. ber jako obrovské pozitivum, že nemusíš na revizi a že si tělíčko pomůže samo.

Jinak holky, myslím, že jsem udělala dobře, že jsem ty léky nezačala včera jíst, protože se mi asi fakt rozjížděla první porevizní regulérní mrcha, huráááá. A to mi dr včera říkal, že to nevypadá, protože se mu to zdálo málo červené :confused: :sweat_smile:
ne, a přiznám se že te´d na to ani nemyslím....
10. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
chicoolko děkuji, kouknu na to :slight_smile: ty potažený marcipánem se mi taky strašně líbí a tak chci nějaký zkusit.. už jednou jsem to zkoušela, loni v červenci měla moje babička 65 a tak jsem si řekla že to zkusím. "obyčejný" kulatý korpus potažený růžovým marcipánem a navrchu jsem vytvořila pár růžiček a lístečků a z krému číslo 65. byl to můj první dort v životě a všem se ooohromně líbil, prý ty jsi někdy už něco takovýho dělala???
takže se toho vlastně až tak moc nebojím, našla jsem nějaký recept na "lepší" marcipán, ten co jsem dělala minule byl docela složitej, tak se docela těším :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Mucipuci, promiň, že nedočítám, takže moc nevím, jak to přesně u tebe je, ale špinění obecně většinou značí nějakou hormonální nerovnováhu. Pokud je to před ms, může to být třeba špatná funkce žlutého tělíska a nízká hladina progesteronu. Já teď taky špinila 12 dnů, den víc den míň a mrcha se rozjela až 12.den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
blíženko: já teď dělala babičce nepečený dort, má cukrovku, takže musel být bez cukru, ale by výbornýýý a strašně chutnal i nediabetikům. A já ho sežrala čtvrtku a jenom jsem oblízla... A samo jde i normálně s cukrem...tak jestli chceš, napíšu ti do IP, jak jsem ho dělala. :wink:
10. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
pepi: mě na to právě upozornil gyndr při minulé návštěvě.. prý se v porodnicích registruje už od 12tt a je tam nával... :astonished: no hrůza kdo vymyslel registraci v porodnicích, vždyť vlastně nevíš, kde to na tebe přijde a v tu chvíli můžeš být klidně na druhém konci republiky.. přemýšlela jsem o porodnici v neratovicích za prahou, tam se prý registrovat ani vůbec nemusíš
10. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Blíženko, jo tak ty už jsi s marcipánem dělala, no to jsi holka šikovná. Ty s marcipánem jsou krásné. Co se z nich všechno nechá udělat. Nádhera. Tak to by tě ten pro babičku asi moc nezaujal, ty už jedeš vyšší ligu :wink:
10. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
chicoo: určitě pošli, pokud nevyužiju teď tak někdy určitě ano :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
blizenko, já dělám potažené marcipánem, ale spíš jen tak pro sebe a pro okolí, na kšeft se docela bojím, protože se srazí těsto a je to v pytli........víš, když šiješ, můžeš si to našít dopředu, ale dort upíct dopředu nejdu :wink:
kdybys chtěla inspiraci, tak pošlu na mailíka :wink:
10. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
Nerátky jsou soukromý, platíš tam víceméně všechno a +/- to stojí porodný (kamarádku to stálo desítku)
10. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.