• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Blizenko, ok pošlu. Jinak ještě tedy teď někdy v tý kuchařský pohotovosti na ČT prý udělali dort tak, že koupili nějaký v Tescu a to zdobení z krému oškrábali a právě ho potáhli marcipánem a ozdobili. Prý to bylo moc pěkné. Takže kdyby se ti nechtelo péct, jde to i takhle. :wink:
10. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
chicool vyšší ligu jo?? :grinning: dělala jsem zatím jen jeden v životě a i u něj jsem docela improvizovala :slight_smile: při potahování mi z jedné strany nevyšlo na ten spodek, vyválet už to víc nešlo a dole kousek chyběl... tak jsem vyválela dva dlouhý hady (válečky) a zamotala do sebe a "objela" jsem s tím spodek dortu. můžu zkusit někde vyštrachat fotečku jestli chceš, teda nééé že bych se chtěla chlubit.... :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
pepi soukromý??? :astonished: já k tomu už hledala trošku info a tohle vůbec nikde nepíšou a přitom je to taková dooost důležitá informace!!!! :angry:
10. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Holčinky, když už se tady bavíte o tom marcipánu na dorty. Můžete mi poslat do IP recept ?? Prosím, prosím,prosím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
10. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
blíženko, www.almeda.cz
a je tam i ceník
10. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
mucipuci: no vždyť tím lépe, žádný profesionálně dělané dorty bych nezvládla :grinning: jsem taky amatér, dělala jsem jeden v životě.. ale to už jsem psala.. můj mailík: blizennec@seznam.cz . a děkuji mooooc :slight_smile:

doufám že neporušuju nějaký šílený pravidla když jsem sem napsala svůj mail... :astonished:
10. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
blíženko: fotku bych fakt ráda.-.
10. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
chicoll: děkuji za recept :slight_smile: takový rychlý se určitě někdy bude hodit ! :wink:
no vidíš, to mě nenapadlo, koupit takový polotovar :grinning: snad na to čas bude, na to pečení...

pepi: děkuji za stránky hned si je uložím a mrknu na ně :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
http://www.almeda.cz/ doufám že se sem zkopčí ta stránka s tím ceníkem
10. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
blizenko pošlu, snad tu nějaký fotky vyštrachám :slight_smile:
tauri, já si marcipán kupuju, oni prodávají hmotu přímo na potahování :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
hm tak ne.... tak na hlavní stránce, levý sloupec, spíš dole, CENY, rozklik, a tam gynekologie a porodnictví, a vyjedou ti ceny
10. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
pepi: :astonished: :astonished: fakt píšou soukromá.. přitom já četla nějakou diskusi (nebyla teda celá, to jsem zatím nestihla přečíst), ale holky se tam i bavily, že některé třeba zaplatily 2-3 tis. za to vše, kdy tam byli, tak jsem si říkala, že to ani nebylo tak drahé...
10. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
Aha mucipuci, myslela jsem, že děláš domácí. :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Holky, teď jsem se zapisovala na termíny zkoušek do školy, a hrůza....všechno už skoro rozebraný, takže půjdu na všechny 3 ústní zkoušky v lednu, naštěstí mi to vychází, že jedna zkouška za týden, tak snad to zvládnu, už teď z toho mám docela nervy :unamused:

Tauru: No já jsem taky zvědavá, co z toho za tento cyklus vzejde :confused: :sweat_smile: Grafík se mi moooc líbí, akorát ta ovulak asi byla až v neděli 8.11. na moje narozeninky :grinning: Nějak s tím počítám, že když byl ten testík poz. tak v pátek ovule nebyla, i když to ukazuje fertility. Takže jsem vlastně dneska 2DPO....tak doufám, že to čekání bude utíkat :wink: Je pravda, že jsme to snažilkování vzali opravdu poctivě, ale 4dny po sobě se mi zdá už moc, podle mě nemůže být 4den už to správné sperma pro oplodnění - lepší je dávka po 2dnech přestávky :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
pepi: našla jsem v tom ceníku: porodní analgezie - epidural (výkon nehrazený zdrav.pojišťovnou) 3.000,- , já měla za to, že tohle pojišťovny hradí... nebo se mýlím?? :astonished:
10. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
muci: tak to by bylo super i s obrázkama :dizzy_face: kde kupuješ tu hmotu na potahování? já jí jednou chtěla taky koupit, a nikde jsem jí nemohla najít.. a když už jo, tak měli jen takový spíš malé "kousky"... nebo kupuješ ty menší "balení" a spojuješ je dohromady? je ten kupovaný dobrý??
10. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
tauru: pokud chceš domácí tak na té stránce jak poslala chicoolka tak mají taky návod na marcipán, který chci tentokrát zkusit já, protože je rychlý.. dole je to i s názorama ostatních. http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=50094
10. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
ale to víš že to hraděj, oni se oháněj tím, že maj nějakej šetrnější, nadstandardní a anesteziolog u tebe sedí celou dobu

ale to seděl i u mně kt. u apol za epi nedala ani korunu
10. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
Blíženko děkuju :slight_smile: . Teď jsem vložila do alba dva svoje výtvory. Za chvilku je ale smažu, protože tady podle pravidel nesmí být :sweat_smile: . Tak kdo chce, může se mrknout.
10. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
pepi: a budeš se tedy někam registrovat nebo to necháš "náhodě"??? u apolináře si tedy rodila poprvé? můžu se zeptat na tvojí osobní zkušenost tam?

tauru: já ty obrázky vůbec nestihla :frowning2: , že bys je tak rychle zase smazala?? :astonished:
10. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
blizenko, kdyby to bylo čistě na mně tak tam už ani nejdu, ale mně tam bohužel naženou kvůli mým zdravotním komplikacím. Tak se aspoň vybavím porodním plánem.
10. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
Tauri, já také nestihla obrázky... :frowning2:
10. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
Nene, blíženko, spíš adminitrátor :slight_smile: .
10. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
pepi: takže budeš podruhé rodit opět u apolináře? jsem zvědavá co nakonec vyberu já...

tauru: to byl někdo opravdu velice rychlý :angry:
10. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
chicoolko na těch stránkách jsem našla i nějaký receptík na krém tak ho asi taky zkusím :slight_smile:

holky pádím na obídek budu tak za hoďku :wink:
10. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Čus holky, taurus, cos nám to chtěla ukázat za výtvory? Já to taky nestihla :unamused:
10. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
tauri: takhle rychle si toho admin všiml, jo...pche :angry:
10. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Tédy, koukám, že je docela problém si vybrat tu správnou porodnici. S těma registracema je to tedy zajímavý. Kamarádka, která před třemi týdny rodila se kvůli mě v porodnici ptala, jestli se tam musím zaregistrovat (je to jiný město i okres, než kde bydlím) a prý ne. Můžu tam normálně přijet a hotovo. Kamarádky, které tam rodily, si tu porodnici chválily. Do mostecké nemocnice se mi moc nechce. Ovšem když nebude zbytí ... tak nebudu mít jinou možnost. :confounded:
10. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
Holky, kamoška rodila bez Epiduralu a říkala, že ji to rozmluvili, ale , že příště do toho půjde, že trpěla hodně. Prej to umí dost utlumit. :slight_smile: a je to za 500 myslim
10. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
Chicoolí, asi kontroluje nově vložené fotky. Jinak nevím, jak by to tak rychle stihli.

Ajinko, psaly jsme si tu o dortech, tak jsem vložila dvě fotečky a adminovi se nelíbily :grinning: . Pravdou je, že to je proti pravidlům, ale chtěla jsem je tu ponechat max. 10 minut.
10. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.