• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Holky a co když budete zaregistrované někde a chytne vás to někde 30km daleko :grinning: tak pak vás stejně musí vzít v nebližší nemocnici ne? :grinning:
10. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
jojo na blbosti typu fotky čas maj vždycky, ale aby udělali něco pro zlepšení - viz aby se třeba témata dali zamknout kdyby něco, to ne, to je moc pláceeee.
10. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Tauru, no jo, to je pech. Já jsem pekla dort jednou a už se k tomu asi nikdy neodhodlám, byla to piplačka, pekla jsem ho ségře na narozky a řekla jsem ji, ať si vybere z knížky dortů a ona si snad vybrala ten nejvíc pracnej. Pekly se 4 placky, mezi to krém, no hrůza!
10. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
syll to víš že jo... registrace jsou jen pražská specialita
10. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Syll, tak o epiduralu jsem zatím vůbec neuvažovala. Prý se píchá do páteře a toho se dost bojím. Ale to se bojím i porodu :grinning: a pořádně, protože mám pocit, že to nejde přežít. I když je to nesmysl, protože v jednom seriálu jsem slyšela, že ženy rodí děti co svět světem stojí :grinning:
10. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Kámoška říkala, že bez toho epi by nikdy už do toho nešla, že bolest byla fakt nesnesitelná, protože oni ji nechali trapit pár hodin, se neotvirala, takže ji dělali na posledni chvili císaře. prej už by dávno porodila, jenže to nešlo :unamused:
10. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
tauru, epidurálu se neboj, mně v něm operovali koleno plus jsem rodila, je to zkraje hodně hnusný, asi jako bys měla v zádech zbíječku, ale to je rychle pryč a pak ta úleva za to stojí
10. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
To vytlačení to je už dobrý, nejhorší ty bolesti právě...to říkala, že nedávala...
já bych do tý zbíječky šla :sweat_smile:
Pepi a je to fakt poznat po tom píchnuti? jako že se uleví teda, jo? NO další kamoška mi jde rodit za 14dní tak ji to doporučím. :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
Syll, když tě to chytne, tak už tě někde vzít musí. Ségra neměla porodnici domluvenou a nakonec jí stejně vzali v královéhradecké fakultce. Podle mne, když to přijde, tak tě někde vzít musí. Na to by měli mít přece nějakou zálohu, nebo ne?

Ajinko, taky jsem kdysi něco takového pekla a přesvědčila se, že je lepší upéct celý korpus a rozříznout ho :grinning: :grinning: .
10. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
Tauru, a jo, to mě nenapadlo. Já spíš bych už teď koupila hotový korpus v obchodě a udělala jen krémik a zdobení. :wink:
10. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
tauru no to ano, kamarádku to čeká za 14dní a říká, že je už tak nevyspaná, utahaná, že už to chce mít venku, že už ji to vážně nebaví, že je jako slon :grinning:
10. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
navíc, epi u porodu není tak silnej... když jsem šla na tu operaci s kolenem, tak jsem měla nohy totálně mrtvý, a u porodu jsem mohla hýbat prstama na nohou. Tam je naopak účel abys cítila tlak a tahání, abys kdyžtak mohla spolupracovat, necítíš "jen" bolest
10. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Pepinko, mně všeobecně injekce nevadí (tedy až na injekce do pusy kvůli zubům, to se peru :grinning: ), ale z téhle mám docela obavy. Ale jsem přesvědčená, že až budu skutečet, tak budu vděčná i za tu zbíječku :grinning: .
10. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
dítě mi tu voní, jdu ho přebalit
10. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
po operaci kolene jsem druhej den zvracela a bolela mě hlava, po porodu ne. Otázkou je zda zafungovala ta euforie z porodu, neob to že byl prokazatelně slabší.
10. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Syll, tak zrovna o tomhle jsem se bavila s manželem. Že spoléhám na to, že až budu funět a supět jak parní lokomotiva, tak se mi hormóny tak splašej, že se budu na ten porod těšit :slight_smile: . Což teď momentálně se tedy netěším. Ještě se mi holt nesplašily dostatečně :grinning: .
10. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Tauru no jo, ale ten epi se píchá ještě když to není v tak pokročilé fázi...né jak ty si mysliš :o), že budeš skučet, a budeš ho chtít to je už pozdě :grinning:
10. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
Tauri ty už aspoň ví, že jsi těhu, to já ani nevím, jen teda z testu // :grinning:
10. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
No, holky, já raději porod moc nemyslím. Ale spousta holek říká, že porod kolikrát chcete, ale těhotenství už nikdy. Tak si to pak jednou povíme. :wink:
10. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Slyšela jsem, že to píchnutí nebolí, což mne překvapilo, jsem myslela, že do zad to musí být síla...jen je to takový tupý tlak nebo co....to mam z doslechu :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Syll, a kdy jdeš tedy k tomu doktorovi na potvrzení těhu ??

Chicoolí, taky se to stává. Dokonce jsem slyšela i o případech, kdy pro ženu byl porod brnkačka proti menstruačním bolestem :fearful: . No, uvidíme. :slight_smile:
10. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Tauru asi nikdy :grinning: počkám do 9.měs. :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
tauri: fakt? Proti ms bolestem...to mi tedy připadá jako srovnávat nesrovnatelný. Jéééé, kdyby to byla brnkačka proti ms bolestem, vůbec bych se nezlobila...žádné totiž moc nemívám. :grinning:
10. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Tauri ještě jsem se neobjednala, počkám zítra jdu testit, a pak se objednám, ale chci tam jít tak za 14dní, ale ona tam má pořád strašně plno....jak to dělají...objednávají i na odpoledne? ja chci spíš odpo, to nemusím jít ráno, že né?
10. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Snad ta čárka zesílí potvůrka :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Tak to moc nedoporučuju Syll :grinning: . Za ty 3 týdny bys´tam měla jít určitě :slight_smile: .

Chicoolko, tak menstruační bolesti jsem si zažívala dost v náctiletém věku. To byla zimnice, křeče v břiše, pocení. Nic příjemného. V dospělosti už to trochu povolilo a nejsou tak hrozné. A navíc když cítím, že by se to mohlo rozjet, vezmu si vždycky ibalgin. Tak často ho nezobu, takže jednou za čas mi neuškodí.
10. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Mě teda epidural nebolel vůbec.
10. lis 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz
Syll, na kontrolu můžeš jít v kteroukoliv denní dobu. To nijak omezené není.
10. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.